Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English
" ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" style="width: 334px; height: 335px" /> object=""> >

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Viečiūnų bendruomenės susitikimas su Druskininkų policijos komisariato darbuotojais

 2017-12-15

Gruodžio 13 d. 15val. Viečiūnų bendruomenės centre vyko susitikimas su Druskininkų Policijos komisariato atsakingais darbuotojais. Susitikime dalyvavę gyvenamųjų namų bendrijų , sodininkų bendrijų, kaimų bendruomenių, garažų bendrijų pirmininkai, seniūnaičiai buvo supažindinti su Druskininkų policijos skyrių darbu,  patruliuojančių ekipažų maršrutais. Bendruomenės nariai išsakė savo  pastebėjimus dėl spręstinų veiklų.

Druskininkų PK viršininkas Vidmantas Kondrackis, Veiklos skyriaus tyrėjau Artūras Glavinskas bei Giedrius Alminas, bendruomenės pareigūnas Edgaras Suchanekas išsamiai  bei argumentuotai atsakė į pateiktus klausimus.

 

 

Įžiebta Kalėdinė eglė prie „Saulės“ pagrindinės mokyklos

 2017-12-15

Ketvirtadienį prie šventiškai pasipuošusio kurorto prisijungė dar viena eglutė – įžiebta Kalėdų eglė prie „Saulės“ pagrindinės mokyklos. Mokyklos direktorė Ramutė Siliūnienė džiaugėsi, kad gražus, tradicija tampantis renginys sukvietė ne tik mokius, mokytojus bei tėvus, bet ir Kalviškių mikrorajono gyventojus. Susirinkusiuosius sveikino bei gražių ir jaukių švenčių linkėjo Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius.

 

 

 

 

 

Druskininkų savivaldybės etikos komisija pripažino A. Balkę pažeidus LR Valstybės politikų elgesio kodeksą

 2017-12-15

Etikos komisija pirmadienį skelbtame sprendime pripažino Druskininkų savivaldybės tarybos narį A. Balkę pažeidus Lietuvos Respublikos Valstybės politikų elgesio kodekse nustatytą valstybės politikų elgesio principą – padorumo principą.

Druskininkų savivaldybės etikos komisijos atlikto tyrimo metu surinkta medžiaga suponuoja išvadą, kad A. Balkės straipsnyje „A. Balkė. Kas skriaudžia Druskininkų merą Ričardą Malinauską?“ minimi teiginiai pateikiami tendencingai klaidinant visuomenę, pateikiant tikrovės neatitinkančią situaciją, iškraipant faktus. Komisija sprendimą priėmė laikydamasi Valstybės politikų kodekso nuostatos, kad tarybos nario statusas įpareigoja kiekvieną tarybos narį viešajame gyvenime vadovautis valstybės politikų elgesio principais: pagarbos žmogui ir valstybei, teisingumo, sąžiningumo, skaidrumo, viešumo, padorumo, pavyzdingumo, nešališkumo bei atsakomybės visuomenei, taip pat, kad asmuo, užimantis savivaldybės tarybos nario pareigas, visų pirma privalo pats savo aktyviais ir aiškiais veiksmais laikytis Valstybės politikų elgesio kodekse nustatytų principų.

Druskininkų savivaldybės etikos komisijos sprendimu, kuriuo tarybos narys pripažintas pažeidęs padorumo principą, A. Balkei rekomenduojama suderinti savo elgesį ir veiklą su Valstybės politikų elgesio kodekse nustatytais principais ir reikalavimais.

Druskininkų traukinukas

 2017-12-14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aptartas ekologiškų transporto priemonių įsigijimo projektas

 2017-12-14

Pirmadienį Druskininkų savivaldybės vadovai ir administracijos specialistai susitiko su UAB „Kautra“ generaliniu direktoriumi Linu Skardžiuku bei UAB „Kautros keltuvų“ direktoriumi Gintautu Pakusu ir aptarė keleivių vežimo viešosios paslaugos teikėjo Druskininkų mieste ir priemiestyje ir ES lėšomis finansuojamą projektą dėl ekologiškų transporto priemonių įsigijimo.

Druskininkų savivaldybės vadovai siekdami mažinti aplinkos taršą kurorte, gerinti gyvenamosios aplinkos kokybę bei tobulinti keleivių pervežimo paslaugas inicijavo ekologiškų autobusų įsigijimą. Bendradarbiaujant su UAB „Kautra“, su kuria pagal 2012 m. rugpjūčio 30 d. sudaryta Viešųjų paslaugų teikimo sutartis, planuojama įsigyti aplinkai draugiškų transporto priemonių, taip sprendžiant aplinkos taršos, triukšmo, saugumo kelyje problemas. Susitikimo metu diskutuota apie druskininkiečiams ir kurorto svečiams teikiamų viešojo transporto paslaugų kokybę, kalbėta apie projektą „Ekologiškų transporto priemonių įsigijimas Druskininkų savivaldybėje“, kurio metu planuojama įsigyti 7 ekologiškus autobusus. Aptarta planuojama projekto nauda savivaldybei ir jos gyventojams. 

Kauno apygardos administracinis teismas patvirtino Druskininkų savivaldybės tarybos veiklos reglamento teisėtumą

 2017-12-13

Kauno apygardos administracinio teismo teisėjų kolegija praėjusią savaitę paskelbė sprendimą, kuriuo atmetė savivaldybės tarybos opozicijos inicijuotą ir tas pačias partijas atstovaujančio   Lietuvos Respublikos Seimo nario Jurgio Razmos pateiktą pareiškimą dėl Druskininkų savivaldybės tarybos veiklos reglamento teisėtumo.

Kauno apygardos administracinis teismas pripažino kad Druskininkų savivaldybės tarybos veiklos  reglamento dalys, reglamentuojančios tarybos posėdžių metu užduodamų klausimų bei pasisakymų trukmę yra teisėtos, t. y. neprieštarauja   Vietos savivaldos įstatymo 24 straipsnio 2 punktui.

Teismo sprendime nurodyta, kad tarybos nariai turi realią ir pakankamą galimybę iš anksto susipažinti su visais klausimais, kurie bus svarstomi posėdyje, juos išanalizuoti bei paruošti konkrečius klausimus, taip pat pasiruošti kalbėti vienu ar kitu klausimu.  Teismo vertinimu, detaliai bei sąžiningai iš anksto susipažinus su tarybos posėdyje svarstytinais klausimais, sprendimų projektais bei kruopščiai ruošiantis tarybos posėdžiams nustatytas laikas apdairiam, rūpestingam bei protingam asmeniui yra visiškai pakankamas užduoti konkretų klausimą ar išreikšti konkrečią poziciją tam tikru klausimu.

Patvirtintas Druskininkų savivaldybės neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektams skirtų lėšų paskirstymas

 2017-12-13

Druskininkų savivaldybės neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų vertinimo ir atrankos komisija 2017 m. lapkričio 13 d. priėmė nutarimą siūlyti administracijos direktoriui skirti Druskininkų invalidų sveikatingumo sporto klubui „Lemtis“ projekto vykdymui   1595 eurus   iš Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir  398,75  eurus iš Druskininkų savivaldybės biudžeto – iš viso   1993,75 eurus ir Druskininkų savivaldybės neįgalių jų draugijos projekto vykdymui 550  eurų iš Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir 137,5 eurus iš Druskininkų savivaldybės biudžeto - iš viso   687,5 eurus.

Kviečiame dalyvauti konkursuose

 2017-12-13

Skelbiami Druskininkų savivaldybės 2018 metų kultūros, sporto ir socialinės veiklos projektų konkursai. Projektų konkursų organizavimo ir finansavimo tvarkos  aprašus, paraiškos formas, vertinimo kriterijus bei prioritetus galima rasti Druskininkų savivaldybės interneto svetainėje www.druskininkai.lt  reklaminiame skydelyje „Savivaldybės remiami projektai“.

Kontaktai pasiteirauti:

Kultūros projektai – vyr. specialistė turizmui ir kultūrai I.Griniūtė, tel. (8 313) 53975, el. p. kultura@druskininkai.lt

Sporto projektai – Švietimo skyriaus vyr. specialistė L.Gražulienė , tel. (8 313) 53372, el. p. lina.g@druskininkai.lt

Socialinės veiklos projektai – Socialinės paramos skyriaus vyr. specialistė B.Petrikienė, tel. (8 313) 55744, el. p. brone.petrikiene@druskininkai.lt

Projektų paraiškos priimamos iki 2018 m. sausio 5 d. 15.00 val. Druskininkų savivaldybės administracijoje, Vilniaus al. 18, Druskininkai. Paraiškos turi būti pateiktos užklijuotame voke, ant jo nurodyta, kurios srities konkursui projektas teikiamas. 

„Ryto“ gimnazijoje vyko mokinių konferencija

 2017-12-12

Šių metų gruodžio 8-tą dieną Druskininkų „Ryto“ gimnazijoje vyko mokinių konferencija, skirta Lietuvos Nepriklausomybės šimtmečiui paminėti. Konferencijoje moksleiviai turėjo galimybę atskleisti savo istorines žinias ir įžvalgas, o klausytojai – susipažinti ar prisiminti svarbiausius Lietuvos valstybingumą nulėmusius įvykius.

Renginys pradėtas vaizdine medžiaga, pristatančia, kaip sunkiai lietuviai kūrė  valstybę. Konferenciją tęsė istorijos mokytojos Ramunės Sadauskienės mokinės Indrės Suraučiūtės ruoštas pranešimas. Tema – „Tarptautinė politika. Pirmosios vyriausybės sudarymas“. Indrė išsamiai apibūdino Lietuvos padėtį po Pirmojo pasaulinio karo, santykius su Vokietija ir sunkumus, iškilusius ginant šalies suverenitetą. Besikuriančiai demokratinei valstybei labai svarbus pagrindinis valstybės įstatymas – Konstitucija. Apie ją kalbėjo istorikės Eglės Aurylienės ruošta gimnazistė Gabrielė Žūkaitė. Šiame pristatyme prabilta apie pirmąsias laikinąsias Lietuvos konstitucijas, kurios buvo priimtos labai skirtingomis politinėmis aplinkybėmis ir tapo pagrindu 1922 m. pirmajai nelaikinajai Lietuvos tarpukario Konstitucijai bei šiandieninei Konsitucijai.

Aptarti investiciniai projektai

 2017-12-12

Ketvirtadienį, gruodžio 7 d., vyko Druskininkų savivaldybės vadovų bei specialistų susitikimas su Druskininkų „Atgimimo“ mokyklos, M. K. Čiurlionio meno mokyklos bei Viečiūnų lopšelio-darželio „Linelis“ vadovais, kurio metu aptarti investiciniai projektai.

Susitikimo metu kalbėta apie tris Regioninių projektų sąrašo projektus, kurie bus įgyvendinti Druskininkų švietimo įstaigose. Druskininkų „Atgimimo“ mokyklos, M. K. Čiurlionio meno mokyklos bei Viečiūnų lopšelio-darželio „Linelis“ teikti projektai buvo sėkmingai įvertinti, jiems skirtas finansavimas. Šiais metais planuojama sudaryti finansavimo sutartis. „Atgimimo“ mokykloje planuojama sutvarkyti II korpuso 2 aukštą, sustiprinti mokyklos materialiąją bazę, M. K. Čiurlionio meno mokykloje planuojama įsigyti baldų bei muzikos instrumentų. Viečiūnų lopšelyje-darželyje planuojama sutvarkyti tris grupes, bei įsteigti dar vieną. Taip pat planuojama įsigyti baldų ir žaidimams reikalingų priemonių.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 
 
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.