Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English
" ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" style="width: 334px; height: 335px" /> object=""> >

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Druskininkų savivaldybės Tarybos komitetų posėdžiuose – bendruomenei aktualūs sprendimų projektai

 2018-04-24

 

Balandžio 19 dieną, ketvirtadienį, posėdžiavo jungtiniai Druskininkų savivaldybės Tarybos komitetai, kuriuose svarstyti bendruomenei aktualūs biudžeto, socialiniai ir kiti klausimai.

Druskininkuose šurmuliavo antroji edukacinių idėjų mugė

 2018-04-23

Penktadienį, balandžio 20 dieną, Druskininkų Jaunimo užimtumo centre vyko antroji edukacinių idėjų mugė „Kokybiškas ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas vaikui – raktas į jo sėkmę“. Mugę organizuojantys Druskininkų savivaldybė, Lietuvos švietimo pagalbos asociacija ir Kauno lopšelis-darželis „Želmenėlis“ kvietė ikimokyklinių ugdymo įstaigų vadovus, jų pavaduotojus, ikimokyklinio ir priešmokyklinio  ugdymo pedagogus, švietimo pagalbos specialistus dalintis savo sėkmės istorijomis. Jau antrus metus organizuojamas renginys, skirtas išskirtinai ikimokykliniams bei priešmokykliniam sektoriui, kurio metu patirtimi dalijosi daugybė ikimokyklinio ugdymo specialistų.

Aptartas kurortų saugumo užtikrinimas vasaros sezono metu

 2018-04-23

Balandžio 20-ąją Neringos savivaldybėje vyko tradicinis susitikimas, skirtas aptarti viešosios tvarkos, žmonių saugumo ir eismo priežiūros užtikrinimą artėjančio vasaros sezono metu. Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius kartu su kitų kurortų ir kurortinių teritorijų atstovais saugumo užtikrinimo aktualijas aptarė su Vidaus reikalų ministru Eimučiu Misiūnu, Lietuvos policijos generaliniu komisaru Linu Pernavu, Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadu generolu Renatu Požėla, Vyriausybės kancleriu Algirdu Stončaičiu bei kitais atsakingais pareigūnais.

UNICEF ambasadorių karavanas kviečia ruošis birželio 8 dieną Druskininkuose vyksiančiam bėgiui

 2018-04-23

Šiandien į Druskininkus atvykęs garsenybių karavanas ragina sporto ir aktyvaus poilsio sostinę ruoštis UNICEF vaikų bėgimui. Švenčiant Lietuvos atkūrimo šimtmetį ir UNICEF Lietuva 25 metų jubiliejų, jau tradicija tapęs UNICEF vaikų bėgimas šį pavasarį vyks ne tik Vilniuje, bet ir kituose Lietuvos miestuose. Šiais metais prie vaikų bėgimo jungiasi Lietuvos ir užsienio sportininkų, sveikuolių ir visų aktyvų gyvenimo būdą mėgstančių žmonių mylimi Druskininkai. Šiandien kurortą aplankė gerumo misiją nešantis ir bėgimą pristatantis UNICEF ambasadorių karavanas. Pabendrauti su mažaisiais druskininkiečiais ir būsimaisiais bėgikais atvyksta aktorė Valda Bičkutė,  dainininkai Marija Grabštaitė ir Tomas Legenzovas, Lietuvos lengvaatletė, ilgų nuotolių bėgikė Diana Lobačevskė, Miss Lietuva 2014 ir šokėja Agnė Kavaliauskaitė.

Druskininkiečiai rūpinasi aplinka, kurioje gyvena

 2018-04-22

Druskininkai – švara ir tvarka garsėjantis kurortas. Kaip ir kiekvieną pavasarį, druskininkiečiai suskubo pasirūpinti aplinka, kurioje gyvena. Šį savaitgalį aplinką gražino ir tvarkė Druskininkų policijos komisariato, Teismo, Savivaldybės, ESO, Sodros bei kitų įmonių ir įstaigų darbuotojai, „Atgimimo“ ir „Saulės“ mokyklų,  „Ryto“ gimnazijos, Leipalingio ir Viečiūnų progimnazijų kolektyvai, vaikų dienos centras „Džiugučiai“, daugiabučių ir individualių namų gyventojai. Talkos organizuotos ir mieste, ir seniūnijose. 

Pripučiamas vandens takų parkas Druskininkuose – jau greitai

 2018-04-20

Prieš kurį laiką socialiniame tinkle Facebook pasirodžiusi žinutė, kad jau šią vasarą Alkos tvenkinyje įsikurs įspūdingi pripučiami atrakcionai vos per parą sulaukė daugiau nei 35 000 „laikų“, o komentaruose žmonės rašė jau laukiantys vasaros, kad galėtų pasimėgauti šia išskirtine pramoga, kurios atidarymas įvyks kurorto šventės metu.

Kviečiame į pavasario šventė „Tu ateik į pasimatymą"

 2018-04-20

“Tėvų linijoje” - visiems prieinama psichologų pagalba

 2018-04-20

Daugiau nei pusmetį veikianti “Tėvų linija” - vienintelė vieta, kur visos Lietuvos tėvai gali gauti nemokamą, profesionalią psichologinę pagalbą vaikų auklėjimo klausimais. Paskambinus nemokamu telefono numeriu 8 800 900 12, su Paramos vaikams centro psichologais galima konsultuotis dėl įvairių problemų, kylančių visais vaikų amžiaus tarpsniais.

 

Lietuvos jaunimo U20 tinklinio čempionate II vietą iškovojusiems tinklininkams - mero R. Malinausko padėka

 2018-04-19

Šiandien Druskininkų savivaldybės meras susitiko su jaunaisiais Sporto centro tinklinio komanda (treneris E. Suchanekas), kurie Lietuvos jaunimo U20 tinklinio čempionate iškovojo garbingą II vietą. Susitikime taip pat dalyvavo Sporto centro direktorius Vilmantas Matkevičius. Sveikindamas jaunuosius tinklininkus meras pažymėjo, kad kiekviena pergalė - tai kantraus kasdieninio darbo rezultatas ir palinkėjo ateityje atkakliai siekti savo užsibrėžtų tikslų bei drąsiai priimti net didžiausius iššūkius.

Kviečiame dalyvauti visuomeninėje akcijoje DAROM 2018

 2018-04-19

Druskininkai ir jų apylinkės visada pasižymėjo švara ir tvarka, todėl kviečiame jaunimą, įmones, įstaigas, organizacijas, visus bendruomenės narius ir vėl prisidėti prie viešųjų erdvių tvarkymo akcijos „Darom“ metu. Akcijos pradžia – 2018 m. balandžio 21 d. 10 val. Prašome visų, norinčių prisidėti prie savivaldybės viešųjų erdvių tvarkymo, esant galimybei atsinešti pirštines ir maišus šiukšlėms rinkti. Surinktų šiukšlių išvežimą organizuos Druskininkų savivaldybės administracijos Ūkio skyrius.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 
 
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.