Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Pradžia


Savivaldybės naujienos
Apdovanoti konkurso „EKOLOGIŠKOS KALĖDOS 2017“ laimėtojai

Praėjusią savaitę Jaunimo užimtumo centre vyko pirmą kartą Druskininkų administracijos organizuoto konkurso „EKOLOGIŠKOS KALĖDOS 2017“ apdovanojimai. Konkurse dalyvaujančios komandos puošdamos ugdymo ir švietimo įstaigų bendras erdves ir klases, puošybai galėjo naudoti tik ekologiškas medžiagas.

Apdovanojimų metu kalbėjusi Druskininkų savivaldybės Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Diana Brown džiaugėsi konkurse aktyviai dalyvavusiomis 35 komandomis bei pabrėžė ekologiškų Kalėdinių papuošimų svarbą aplikai, kurioje gyvename, gamtai.

 Susirinkusiuosius pasveikino ir gražių švenčių linkėjo Druskininkų savivaldybės mero patarėja Irena Lynikienė. „Pats gražiausias šio konkurso metu pasiektas tikslas – visų Jūsų sutelkimas bendrai veiklai. Nėra nieko svarbiau už buvimą kartu, bendravimą ir pagalbą vienas kitam. Džiaugiuosi, kad šis konkursas tėvus, vaikus ir mokytojus subūrė bendrai, prasmingai veiklai.“ – kalbėjo Irena Lynikienė.

„Kad pasiektume įspūdingų dalykų privalome ne tik svajoti, bet ir veikti. Ne tik planuoti, bet ir tikėti. Siekiant savo užsibrėžtų tikslų yra svarbiausia ne tai, ką įgyjame, bet tai, kuo tampame.“ – visoms konkurse dalyvavusioms komandoms prizus įteikdama kalbėjo Diana Brown.

Pagrindiniai prizai – dvi „Smart“ sistemos ir vienerios išmaniosios grindys buvo išdalinti Viečiūnų progimnazijos ketvirtokams savo puošyboje naudojusiems tik vieną medžiagą – vilną, „Saulės“ pagrindinės mokyklos mokiniams už estetiką ir vizualinį pateikimą bei „Atgimimo“ priešmokyklinio ugdymo grupėms sugebėjusioms sutelkti bendruomenę ir surengusioms puikius pristatymus.

 

                      Po renginio kalbintos konkurse vaikams padėjusios mamos teigė, kad laimėti prizines vietas padėjo visų susitelkimas siekiant bendro tikslo. „Laimėti padėjo vieningumas, mamyčių iniciatyvumas, entuziazmas, komandinis darbas. Tai buvo puiki proga parodyti savo kūrybiškumą. Dirbome daug, bet labai smagiai.“ – klabėjo Rūta Kazakevičienė, studijos „Rūtos rankdarbiai“ vadovė. R. Kazakevičienė teigė, kad toks sujudimas švietimo bendruomenėje buvęs seniai. „Geri prizai buvo didelė paskata stengtis, o be to tai buvo puikus būdas parodyti žmonėms, kad galima gražiai ir stilingai pasipuošti namus be sintetinių grožybių“. Aušra Keturakienė taip pat džiaugėsi aktyviais tėvais ir jų indėliu puošiant klasę. „Smagu, kad tėvai taip įsitraukė. Jau yra moksliškai pagrįstų įrodymų, kad tėvų dalyvavimas ugdymo procese ir vaiko raida yra tiesiogiai susiję. Nauda yra abipusė. Dėkoju konkurso organizatoriams už galimybę patirti Ekologiškas Kalėdas“ – kalbėjo A. Keturkienė.

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 
 
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.