Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Aplink Lietuvą dviračiu keliaujantis neringiškis aplankė Druskininkus

 2016-05-24

Gegužės 19 dieną žygį aplink Lietuvą dviračiu pradėjęs Neringos ugniagesys-gelbėtojas Vikintas Petraitis šiandien pasiekė Druskininkus ir susitiko su Druskininkų savivaldybės meru Ričardu Malinausku.  

Svečias trumpai papasakojo apie savo žygio tikslą, o meras drąsiam jaunuoliui palinkėjo sėkmės. Pervalkoje gyvenantis ir Neringos priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje ugniagesiu gelbėtoju dirbantis jaunuolis dviračio žygiu kviečia atvykti į saugią ir sveiką Neringą.

Savaitę truksiančio žygio metu planuojama stabtelėti daugiau nei dvidešimtyje šalies miestų ir miestelių.

„Sodra“ ragina pasitikrinti, ar nesate įsiskolinę už privalomąjį sveikatos draudimą

 2016-05-24

Gyventojus, turinčius savarankiškai draustis privalomuoju sveikatos draudimu (PSD), bei ūkininkus, užsiimančius individualia žemės ūkio veikla, kurių žemės ūkio valda mažesnė nei 2 EDV, „Sodra“ ragina pasitikrinti, ar nėra įsiskolinę šių įmokų. Tai galima padaryti užsukus į interneto svetainę www.sodra.lt/pasitikrink. Sužinoję, kad yra skolingi, nuorodoje žmonės taip pat ras informaciją, kokią sumą reikia sumokėti bei čia pat galės ją sumokėti pavedimu arba suformavę ir atspausdinę mokėjimo nurodymą jį apmokėti banke, „Perlo“ terminaluose ir kt.

Gegužės 27-29 dienomis kviečiame į Druskininkus: kurorto šventėje – daugybė išskirtinių renginių

 2016-05-24

Pasitikite vasarą gražiausiame Lietuvos kurorte - gegužės 27-29 dienomis Druskininkai kviečia į kurorto atidarymo šventę, kurioje – daugybė išskirtinių renginių.

Druskininkų savivaldybės mero Ričardo Malinausko teigimu, Druskininkuose nėra sezoniškumo, todėl savaitgalį šurmuliuosianti kurorto šventė – tik simbolinis žingsnis į vasarą. „Savaitgalį svečių laukia teatralizuota druskininkiečių eisena, radijo stoties M-1 organizuojama vyrų diena, sportiniai renginiai ir pramogos visai šeimai,  amatų ir tautodailės mugė ir dar daug kitų smagių pramogų. Druskininkuose renginiai planuojami mažiausiai pusei metų į priekį, todėl jau dabar aišku, kad vasara kurorte pasižymės renginių gausa, aktyvus bus ir ruduo bei žiemos pradžia“,  – sakė R. Malinauskas.

Druskininkiečiai diskutavo socialinio modelio klausimais

 2016-05-23

Gegužės 20 dieną, penktadienį, Druskininkų verslininkai ir darbdaviai susitiko su LR Seimo nare Kristina Miškiniene bei Druskininkų savivaldybės vadovais ir kartu aptarė šiuo metu LR Seime svarstomus naujojo socialinio modelio įstatymo projektų klausimus. Diskusijoje dalyvavo ir vienas iš naujojo socialinio modelio kūrėjų VU profesorius Tomas Davulis, kuris kartu su K. Miškiniene pristatė naujojo socialinio modelio rengimo etapus, tikslus, planuojamus pasikeitimus užimtumo, darbo santykių ir socialinio draudimo srityse bei atsakė į druskininkiečiams rūpimus klausimus.

Penkiakovininkai kviečia sukurti logotipą Pasaulio taurės finalui

 2016-05-23

2017 metų birželio 23-25 dienomis Druskininkuose vyks šiuolaikinės penkiakovės Pasaulio taurės finalas. Turnyrą rengianti Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės federacija (LŠPF) kviečia visus norinčius prisidėti prie renginio logotipo kūrybos.

Tarptautinės šiuolaikinės penkiakovės sąjungos (UIPM) renginių logotipai sudaromi iš 2 dalių - UIPM rėmelio ir renginio šeimininkų pateikto elemento. Sukurti būtent pastarąją dalį ir kviečia LŠPF. „Tarptautinis sporto renginys yra ne vien mūsų federacijos, ar sportininkų. Siekiame, kad įvairiomis formomis prie jo galėtų prisidėti kuo daugiau žmonių, - sakė LŠPF prezidentas Vaidas Barakauskas. - Įtrauksime į renginio organizavimą Druskininkų bendruomenę, o visiems Lietuvos sporto gerbėjams pirmoji proga prisidėti yra galimybė išbandyti jėgas kuriant vieną iš čempionato logotipo elementų. Geriausio kūrinio autoriui įteiksime simbolinį 300 eurų prizą.“

Savo kūrinius kviečiame siųsti el. pašto adresu pentathlon@takas.lt iki 2016 m. birželio 6 dienos. Laimėtoją išrinks speciali LŠPF komisija, sudaryta iš federacijos vadovų ir šiuolaikinės penkiakovės sportininkų. Papildomos informacijos apie konkursą galima gauti telefonu +370 615 47755.

Automobilių parkavimo ir WC schema kurorto šventės metu

 2016-05-23

AUTOBUSŲ PAPILDOMŲ REISŲ EISMO TVARKARAŠČIAI DRUSKININKŲ KURORTO ŠVENTĖS METU

 2016-05-23

AUTOBUSŲ PAPILDOMŲ REISŲ EISMO TVARKARAŠČIUS DRUSKININKŲ KURORTO ŠVENTĖS METU GALITE RASTI ČIA. 

Žingsnius iškeitė į prizus: tūkstantinė minia dalyvavo ėjimo varžybose Druskininkuose

 2016-05-23

Minia žmonių iš visos Lietuvos šeštadienį susirinko į Druskininkus vienam tikslui – eiti. Kodėl? Nes tai smagu ir sveika! Šypsenos, gera nuotaika ir judėjimas – Lietuvoje įvyko antrosios „Proenzi ArthroStop“ ėjimo varžybos. Šįkart – Druskininkuose. 

Išskirtinis Druskininkų kraštovaizdis sukūrė puikią ėjimo trasos aplinką. Atsipalaidavę ir puikiai nusiteikę ėjikai startavo K.Dineikos sveikatingumo parke ir leidosi organizatorių sudarytu maršrutu, kur praėjo Druskonio ežerą, Vijūnėlės parką, Meilės salą, Grožio šaltinį ir kitus lankytinus bei garsius miesto objektus. Daugiau nei 1 500 dalyvių galėjo pasirinkti ėjimo trasos ilgį – eiti 5 000, 10 000 arba 15 000 žingsnių.

Mokinių vasaros atostogos bus itin turiningos: finansuota net 14 neformaliojo vaikų švietimo programų mokinių atostogų metu

 2016-05-20

Mažųjų druskininkiečių vasaros atostogos bus išties turiningos – šiandien patvirtintas Druskininkų savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo programų sąrašas mokinių atostogų metu. Iš viso minėtoms programoms iš savivaldybės biudžeto skirta 19,4 tūkst.eurų. Kaip teigė Druskininkų savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Grigorienė, vaikų užimtumas vasarą turi būti kuo turiningesnis, todėl iš viso finansuota net 14 programų. „Užimtumas vasaros metu yra aktualus ir tėvams, kurie nori, kad jų atžalos laisvalaikį leistų turiningai, ir patiems vaikams, norintiems pramogauti bendraamžių būryje. Džiugu, kad programos bus įgyvendinamos ne tik Druskininkuose, bet ir seniūnijose“,  – kalbėjo V. Grigorienė.

Šeštadienį druskininkiečiai kviečiami į masinio ėjimo varžybas!

 2016-05-20

Sveikos gyvensenos motyvatorė Vlada Musvydaitė druskininkiečius ir kurorto svečius kviečia į masinio ėjimo varžybas Druskininkuose. Varžybos vyks gegužės 21 dieną, šeštadienį, Karolio Dineikos sveikatingumo parke, varžybų startas – 12 val. Dalyvauti kviečiami visi norintys – nesvarbu nei fizinis pasirengimas, nei amžius. „Varžybomis šį renginį pavadinome todėl, kad čia susirinkę žmonės galėtų varžytis patys su savimi ne tik renginio dieną, bet ir kasdien įveikdami reikiamą žingsnių skaičių ir aktyviam judėjimui skirdami bent 15 minučių per dieną", – sakė ėjimo varžybų organizatorė Vlada Musvydaitė.Ėjimo varžybų Druskininkuose trasa – 15 tūkstančių žingsnių (11,5 km). Joje bus galima pasirinkti ir trumpesnes atkarpas – 10 arba 5 tūkstančių zonas. Ties 5 tūkstančių žingsnių zonos riba tėveliai, užpildę prašymą, galės palikti atžalas, kol įveiks ilgesnį atstumą.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

   

 

  

 

 

 Smart Druskininkai

 


 


 
Vietinė rinkliava 


 


 


 
                           SADM raštas

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

Pietų pertrauka: 12-12:45 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.