Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Pradžia


Savivaldybės naujienos
Aptarti Druskininkų Kultūros centro techninio projekto sprendiniai

Šių metų sausio pabaigoje Druskininkų savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė pasirašė Druskininkams ir visai Lietuvai ypatingai reikšmingo Druskininkų Kultūros centro techninio projekto parengimo sutartį. Vakar Druskininkų savivaldybės vadovai, administracijos specialistai ir kultūros srities darbuotojai susitiko su viešąjį atvirą pirkimo konkursą laimėjusios uždarosios akcinės bendrovės „Uostamiesčio projektas“ atstovais ir aptarė techninio projekto sprendinius.

 

     Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas akcentavo, kad techninio projekto parengimas yra labai svarbus viso projekto įgyvendinimo etapas, todėl susitikimai su projektuotojais bus vykdomi ne rečiau, kaip kartą per mėnesį. „Techninis projektas – tai pirmasis, pagrindinis projekto rengimo etapas, nuo kurio iš esmės priklauso tolimesnių darbų kokybė, todėl kartu  su atsakingais specialistais ieškosime geriausių ir moderniausių sprendimų. Kaip ir visiems projektams, Kultūros centrui keliame maksimalius kokybės reikalavimus“,  – sakė R. Malinauskas.

     Techninio projekto rengėjai į susitikimą atsivežė ir akustikos specialistus, nes akustikos sprendiniai – vieni svarbiausių  siekiant užtikrinti Kultūros centro erdvių funkcionalumą ir universalumą, galimybę erdves pritaikyti įvairių muzikos žanrų atlikėjams bei skirtingiems renginiams.

   Kitas Druskininkų Kultūros centro techninio projekto rengėjų ir savivaldybės vadovų bei specialistų susitikimas suplanuotas už mėnesio. Jo metu bus tęsiami pradėti darbai, toliau analizuojami ir tikslinami techniniai sprendiniai.

     Primename, kad  Druskininkų kultūros centrą planuojama įrengti kurorto centre, buvusios „Nemuno“ sanatorijos koncertų salės vietoje. Sklypas užimta 2,5 ha. Apie 6 tūkst. kv. metrų pastate planuojama įrengti daugiafunkcines didžiąją ir mažąją sales, kino salę, erdves repeticijoms, galeriją, maitinimo paskirties, technines, administracines ir kitas patalpas. Pagrindinės Druskininkų kultūros centro funkcijos – koncertai, teatras, kinas, didelės apimties konferencijos. Šalia Kultūros centro planuojama įrengti parką.

    Projektavimo darbai bus vykdomi dviem etapais: pirmasis numato projektinių pasiūlymų parengimą, antrajame etape bus parengtas buvusios sanatorijos „Nemunas“ pastatų, esančių T. Kosciuškos g. 4 ir Maironio g. 7 rekonstravimo į Druskininkų kultūros centrą techninis projektas, kurio pagrindu gaunamas statybą leidžiantis dokumentas.  Preliminariai planuojama, kad techninis projektas bus parengtas per 2017 metus.

     

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

Pietų pertrauka: 12-12:45 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.