Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English
" ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" style="width: 334px; height: 335px" /> object=""> >

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Kviečiame išreikšti savo nuomonę dėl Druskininkų savivaldybės gyvenamųjų vietovių teritorijų ribų nustatymo plano

 2017-10-20

Šiuo metu yra rengiamas Druskininkų savivaldybės gyvenamųjų vietovių teritorijų ribų nustatymo planas. Šio plano tikslas  - nustatyti Druskininkų savivaldybės miesto ir kaimų tikslias ribas. Visos gyvenamųjų vietovių ribos yra nepatvirtintos (sąlyginės) ir daugeliu atvejų nesutampa su namų valdų ir žemės sklypų ribomis. Savivaldybėje yra tokių sklypų, kurie faktiškai yra viename kaime ar gyvenvietėje, o dokumentuose priskirti kitam kaimui. Taip pat, kai kurie dideli sklypai, priklausantys vienam savininkui,  nusidriekia per du kaimus. Esant tokiai situacijai, institucijoms, formuojančioms nekilnojamuosius daiktus, tampa neaišku, kuriai gyvenamajai vietovei priskirti suformuotą žemės sklypą, taip pat iškyla problemos registruojant nekilnojamąjį turtą Nekilnojamojo turto registre, nustatant jo vertes.

                   Šiuo planu numatoma plėsti Druskininkų miesto teritoriją prijungiant dalį Neravų k., Gailiūnų k., Mizarų k., Jaskonių k., Ratnyčios k., taip pat Švendubrės k.  dalis. Padidėjus Druskininkų miesto  teritorijai bus daugiau galimybių plėtoti verslą, taip pat gerinti miesto infrastruktūrą.

                   Prašome Druskininkų savivaldybės gyventojų aktyviai dalyvauti išsakant nuomonę šiuo klausimu, kadangi gyventojų nuomonė – itin svarbi. Kviečiu savivaldybės gyventojus nebūti abejingus ir dalyvauti jiems svarbių sprendimų priėmime.

                   Gyventojų apklausa dėl Druskininkų savivaldybės gyvenamųjų vietovių teritorijos ribų nustatymo prasidės 2017 m. spalio 6  d., ir vyks iki 2017 m. lapkričio 10 d. . Kiekvienas gyventojas gali pareikšti savo nuomonę  dėl savo gyvenamosios vietovės ribų (ar su jomis sutinkate ar prieštarauja) apklausos lapuose. Apklausa vykdoma Leipalingio (Alėjos g. 30, Leipalingio mstl., Leipalingio sen., Druskininkų sav.) ir Viečiūnų (Jaunystės g. 17, Viečiūnų k., Viečiūnų sen., Druskininkų sav.) seniūnijų patalpose bei Druskininkų savivaldybės (Vasario 16 –oji g. 7, Druskininkai) patalpose kiekvieną darbo dieną nuo pirmadienio iki ketvirtadienio, nuo 8.00 val. iki 17.00 val. (išskyrus pietų pertrauką nuo 12.00 val. iki 12.45 val.) ir penktadieniais nuo 8.00 val. iki 15.00 val. Minėtose vietose  bus iškabinti žemėlapiai. Gyventojai savo nuomonę gali pareikšti pagal seniūnijų priklausomybę  pvz. Neravų kaimo gyventojai - Viečiūnų seniūnijos patalpose, Gailiūnų kaimo gyventojai – Leipalingio seniūnijos patalpose. Druskininkų miesto gyventojai Druskininkų savivaldybės patalpose. (Vasario 16- oji g. 7, Druskininkai.

„Bočiai“ vykdo projektą „Padėkime vieni kitiems“

 2017-10-20

2017 metais LPS "Bočiai" Druskininkų miesto bendrija sėkmingai vykdo Socialinės veiklos projektą "Padėkime vieni kitiems", kuris finansuojamas Druskininkų savivaldybės biudžeto lėšomis. Senjorai ir anksčiau lankydavo savo pasiligojusius ar sulaukusius garbingo amžiaus bendrijos narius. Įgyvendinat projektą, ši veikla tapo reguliari, 23 senjorai tapo savanoriais, neatlygintinai atliekančiais visuomenei naudingą veiklą. Savanoriai lanko, bendrauja, globoja daugiau nei trisdešimt šių paslaugų pageidaujančių senyvo amžiaus, turinčių sveikatos problemų, asmenų.

„Tėvų linija" - profesionalių psichologų pagalba tėvams telefonu

 2017-10-20

Spalio pradžioje pradėjo veikti „Tėvų linija" - profesionalių psichologų pagalba tėvams telefonu. Tai konsultacinė pagalba telefonu pozityvios tėvystės klausimais, kylančiais tėvams, įtėviams, globėjams. Darbo dienomis nuo 17 iki 21 val. tėvai gali paskambinti nemokamu numeriu 8 800 900 12 ir su profesionaliu psichologu pasikonsultuoti jiems rūpimais vaikų auklėjimo klausimais. "Tėvų linijoje" dirba Paramos vaikams centro specialistai, kurie pasirengę padėti tėvams suprasti vaikų elgesį, patarti dėl įvairiais amžiaus tarpsniais kylančių bendravimo su vaiku problemų ir rasti geriausią sprendimą. Taip pat padėti nusiraminti, o jeigu reikia, ir suvaldyti pyktį, kai situacija yra įtempta.

VMI INFORMUOJA: Prekiaujant savo išauginta žemės ūkio produkcija GPM mokėti nereikia

 2017-10-19

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) informuoja, kad gyventojai, parduodantys savo sklype užaugintą žemės ūkio produkciją, pvz. vaisius, daržoves, gėles ir kt. neprivalo įsigyti verslo liudijimo. Tokia gyventojo veikla yra priskiriama žemės ūkio veiklai, o pajamos iš žemės ūkio veiklos yra neapmokestinamos Gyventojų pajamų mokesčiu (jeigu šias pajamas gaunantis gyventojas mokestiniu laikotarpiu neprivalo registruotis Pridėtinės vertės mokesčio mokėtoju*). Taip pat, iš gyventojų gavus ne daugiau kaip 3 tūkst. eurų žemės ūkio pajamų, neprivaloma teikti ir pajamų deklaracijos. 

Kauno AVMI primena, kad gyventojai, kurie žemės ūkio produkciją perpardavinėja, privalo įsigyti prekybos verslo liudijimą, įregistruoti individualią veiklą pagal pažymą ar steigti įmonę ir atitinkamai mokėti mokesčius. Patogiausias būdas – įsigyti verslo liudijimą. Trumpiausias prekybos verslo liudijimo laikotarpis – 1 diena.

Pasibaigė Druskininkų savivaldybės Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų paraiškų priėmimas

 2017-10-19

Druskininkų savivaldybės administracija informuoja, kad 2018 m. socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektams finansuoti konkursui pateiktos 7 paraiškos.

Paraiškas pateikė:

  1. Viešoji įstaiga „Vilniaus ir Alytaus regionų aklųjų centras“.
  2. Druskininkų šeimos paramos centras.
  3. Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Druskininkų viltis“.
  4. Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos „Guboja“ Druskininkų skyrius.
  5. Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Druskininkų miesto bendrija.
  6. Druskininkų savivaldybės neįgaliųjų draugija.
  7. Labdaros ir paramos fondas „Algojimas“.

2017 m. buvo finansuoti 6 socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektai, kuriems įgyvendinti iš valstybės ir savivaldybės biudžeto lėšų buvo skirta 37 530 eurų.

 Išsamesnė informacija teikiama Druskininkų savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriuje (Vasario 16-osios g. 7, Druskininkai) 106 kab., telefonu (8-313 55 744) arba el. paštu brone.petrikiene@druskininkai.lt

Maisto bankas“ kvies aukoti nepasiturinčiųjų maitinimui

 2017-10-19

Spalio 20-21 dienomis 74-uose Lietuvos miestuose vyks tradicinė „Maisto banko“ akcija, kurios metu savanoriai kvies aukoti maisto produktus nepasiturinčiųjų maitinimui. Kasmet du kartus per metus – pavasarį ir rudenį – labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ kviečia geros valios žmones prekybos centruose paaukoti ilgo galiojimo maisto produktų nepasiturintiesiems: makaronų, kruopų, miltų, aliejaus, konservų, cukraus, sausų pusryčių, arbatos, uogienės ir kt.

Nacionaliniame darbo su jaunimo forume „Ateik. Išgirsk. Dalinkis.“ pristatyta ir Druskininkų JUC nauja programa – pagalba ir verslui ir jaunimui

 2017-10-19

Darbo su jaunimu aktualijos buvo aptariamos ir nagrinėjamos 2017 m.  spalio 17 d. Vilniuje, Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kartu su partneriais organizuotame Nacionaliniam darbo su jaunimu forume „Ateik. Išgirsk. Dalinkis“. Šis pirmasis visuotinis su jaunimu dirbančių asmenų susitikimas buvo organizuojamas siekiant pasidalinti patirtimi, įgyti naujų žinių, aptarti bendras šalies jaunimo problemas. Forumo metu 6 skirtingose auditorijose, kaip „Darbas su jaunimu“, „ Verslumas/inovacijos“, „Savanorystė/Pilietiškumas“, „Švietimas“, „Jaunimas regionuose“ bei „Žinios ir faktai“  buvo galima girdėti gerųjų praktikų, dalyvauti idėjų mugėje, klausytis skirtingų paskaitų, susipažinti su tyrimais, stebėti ekspertų diskusijas, išbandyti praktinius  užsėmimus ar  simuliacijas. Tokia gausi temų įvairovė leido rinktis kiekvienam tas sritis, kurios dalyviams buvo aktualios.

Aptarta Druskininkų kultūros centro projektavimo eiga

 2017-10-18

Druskininkų bendruomenei ir Lietuvos kultūriniam gyvenimui svarbaus objekto – Druskininkų kultūros centro – projektavimo darbai įsibėgėjo. Praėjusią savaitę Druskininkų savivaldybės vadovai  susitiko su viešąjį atvirą pirkimo konkursą laimėjusios uždarosios akcinės bendrovės „Uostamiesčio projektas“ atstovais ir aptarė techninio projekto rengimo eigą ir sprendinius.  Architektai ir projektuotojai visus sprendinius taip pat derina su tarptautiniais ekspertais, turinčiais patirtį panašių pasaulinio lygio objektų statybose ir įrengime.

DRUSKININKŲ SAVIVALDYBĖ SKELBIA PAPILDOMĄ PROJEKTO “KOMPLEKSINĖS PASLAUGOS DRUSKININKŲ SAVIVALDYBĖS ŠEIMOMS” PARTNERIŲ ATRANKĄ

 2017-10-18

Projekto partnerių atranka organizuojama siekiant kokybiškai įgyvendinti 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonės Nr. 08.4.1-ESFA-V-416 “Kompleksinės paslaugos šeimai” projektą “Kompleksinės paslaugos Druskininkų savivaldybės šeimoms”.

Atrankos tikslas - atrinkti projekto partnerius, kurie užtikrintų “Bendruomeninių šeimos namų” funkcijų bei vaikų priežiūros paslaugų vykdymą projekto įgyvendinimo laikotarpiu.

Pretenduoti į projekto partnerius gali viešieji ir privatieji juridiniai asmenys, nevyriausybinės organizacijos, kaip jos apibrėžtos Lietuvos Respublikos nevyriausybinių organizacijų plėtros įstatyme ir turinčios patirties teikti siūlomas paslaugas bei fiziniai asmenys, vykdantys ūkinę komercinę veiklą.

Partnerių atrankos programos paraiška turi būti pateikta iki š.m. spalio 30 d. (įskaitytinai) su lydraščiu užklijuotame voke, ant voko nurodant: “Projekto “Kompleksinės paslaugos Druskininkų savivaldybės šeimoms” partnerių atrankai”, Vilniaus al. 18, 66119 Druskininkai. Elektroninę paraiškos versiją būtina pateikti elektroniniu paštu vaiva.zaguniene@druskininkai.lt.

Projekto partnerių atrankos tvarkos aprašas. 

Druskininkuose lankėsi paramos fondo „SOS vaikų kaimai“ atstovės

 2017-10-17

Praėjusią savaitę į Druskininkus atvyko ir su savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir Vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistais bei Socialinių paslaugų centro atstovais susitiko paramos fondo  „SOS vaikų kaimai“ nacionalinė direktorė Liudovika Pakalkaitė ir šios organizacijos bendruomeninių vaikų globos namų koordinatorė Simona Kivaraitė.

Susitikimo metu buvo pristatyti Alytaus regiono šeimos modelio bendruomeniniai vaikų globos namai.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 
 
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.