Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English
" ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" style="width: 334px; height: 335px" /> object=""> >

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Joninių šventė Druskininkuose

 2017-06-22

Druskininkų savivaldybės administracijai reikalingas Finansų ir apskaitos skyriaus vyriausiasis specialistas

 2017-06-21

Pagrindinės veiklos sritys:

1. Administruoti bei analizuoti valstybinės žemės ir valstybinio vidaus vandenų fondo vandens telkinių nuomos mokesčius;

2. Administruoti bei analizuoti vietinę rinkliavą už naudojimąsi Druskininkų kurorto viešąja turizmo ir poilsio infrastruktūra;

3. Rengti leidimus įrengti išorinę reklamą Druskininkų savivaldybės teritorijoje ir administruoti vietinę rinkliavą už šių leidimų išdavimą;

4. Rengti pasiūlymus bei sprendimus įvairių mokesčių klausimais, analizuoti mokesčių  surinkimą;

5. Padėti organizuoti savivaldybės finansinių išteklių paskirstymą, valdymą, panaudojimą.

6. Buhalterinio arba ekonominio darbo patirtis viešajame sektoriuje būtų privalumas.

Gyventojai jau gavo sąskaitas už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą už 9 šių metų mėnesius

 2017-06-21

Druskininkų savivaldybės atliekų turėtojai jau gavo mokėjimo pranešimus už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą už 9 šių metų mėnesius. Rinkliava jau išdėstyta nauja tvarka t.y. diferencijuota į pastoviuosius ir kintamuosius kaštus. Raginame visus mokėtojus pasinaudoti galimybe ir sumokėti rinkliavą iki liepos 1 dienos naudojantis el. aptarnavimo savitarnos svetaine  ir gauti 3 proc. nuolaidą kitų metų rinkliavai (nuoroda internete: http://www.aratc.lt/rinkliavos-el-aptarnavimo-svetaine/). Norintieji gauti nuolaidą minėtoje svetainėje turi užsisakyti gauti mokėjimo pranešimus elektroniniu būdu.

Druskininkų senjorai aktyviai naudojasi „Sidabrine linija“ – psichosocialinės pagalbos, draugystės ir bendravimo telefonu paslauga

 2017-06-21

Prieš keletą mėnesių Druskininkų savivaldybė ir M. Čiuželio labdaros ir paramos fondas kvietė  visus garbaus amžiaus druskininkiečius aktyviai naudotis nemokama draugystės ir bendravimo telefonu paslauga „Sidabrinė linija“.

Šiandien tarp Druskininkų senjorų ši paslauga darosi vis populiaresnė – senoliai iš visos Lietuvos kasdien vieni su kitais nemokamai kalbasi telefonu įvairiomis jiems aktualiomis temomis.

Informacija Druskininkų savivaldybės teritorijoje esančių žemių savininkams

 2017-06-21

Druskininkų savivaldybės administracija dėkoja žemių sklypų savininkams, tvarkantiems jiems priklausančias žemės valdas. Atsižvelgiant į tai, kad kurortui itin svarbu estetinis aplinkos vaizdas, siekiame užtikrinti, kad visos teritorijos, taip pat ir privačios, esančios Druskininkuose ir kaimiškosiose savivaldybės vietovėse atrodytų tvarkingai.

Pastebime, kad Druskininkų savivaldybės teritorijoje dar yra apleistų, be priežiūros paliktų žemės sklypų, tad raginame savininkus iki liepos 1 dienos atsakingai sutvarkyti tokius  žemės sklypus: surinkti šiukšles, šienauti vejas, sutvarkyti želdinius, surinkti nupjautas ar nukritusias šakas.

Iki liepos 1 dienos nesutvarkius sklypų, jie bus įtraukti į nesutvarkytų sklypų sąrašą.

Primename, kad Druskininkų savivaldybės taryba 2014 m. patvirtino Nenaudojamų žemės sklypų Druskininkų savivaldybės teritorijoje nustatymo tvarkos aprašą. Pagal šį aprašą į apleistų žemės sklypų sąrašą įtraukiami tie fiziniams ir juridiniams asmenims priklausantys žemės sklypai, kurie iki einamųjų metų liepos 1 dienos yra nesutvarkyti: nenušienauti, apaugę sumedėjusiais augalais, juose nesurinktos šiukšlės. Apleistų žemės sklypų sąrašas yra  perduodamas Valstybinei mokesčių inspekcijai dėl padidinto 4 procentų žemės mokesčio tarifo taikymo 2017 metų mokestiniam laikotarpiui.

Dar kartą kviečiame visus žemės sklypų savininkus būti pilietiškais ir sutvarkyti jiems priklausančias teritorijas.

Rugsėjo 2 dieną Druskininkuose vyks Lietuvos triatlono V-ojo etapo taurės čempionatas

 2017-06-20

Vakar Druskininkų savivaldybės vadovai, Druskininkų sporto centro,  centro AQUA specialistai ir policijos komisariato atstovai susitiko su VšĮ „Lietuvos triatlono taurė“  vadovu Audriumi Araminu, atstovu plėtrai Mantu Marcinkevičiumi ir administratore Orinta Mauraite ir aptarė rugsėjo 2 dieną Druskininkuose startuosiančio Lietuvos triatlono V-ojo etapo taurės čempionato organizavimo klausimus.

Visuomenės sveikatos biuras kviečia surasti sveikatos žiedą

 2017-06-20

Druskininkiečiai dalyvavo seminare apie daugiabučių namų modernizavimo skatinimą

 2017-06-20

Praėjusią savaitę Druskininkuose vyko nemokamas uždarosios akcinės bendrovės „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“ kartu su VšĮ „Būsto energijos taupymo agentūra“ organizuotas seminaras daugiabučių namų renovacijos tema. Seminare dalyvavo bendrijų pirmininkai, daugiabučių namų atstovai,  su renovacija dirbantys savivaldybės ir uždarosios akcinės bendrovės „Druskininkų butų ūkis“ specialistai.Susirikusiuosius pasveikinęs Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius prisiminė daugiabučių namų renovacijos pradžią Druskininkuose, pasidžiaugė pasiektais rezultatais ir tuo, kad renovuotuose namuose gyvenantys žmonės jau spėjo įvertinti renovacijos privalumus: mažesnes kainas, šiltesnį būstą, gražesnę aplinką.

Druskininkuose lankėsi Kaliningrado ugdymo įstaigų vadovai ir lietuvių kalbos mokytojai

 2017-06-19

Praėjusią savaitę siekiant plėtoti Druskininkų ir Kaliningrado ugdymo įstaigų lietuvių kalbos mokytojų bendradarbiavimą ir partnerystę švietimo ir kultūros srityse, Druskininkuose lankėsi delegacija iš Kaliningrado. Svečiai apsilankė Druskininkų savivaldybėje, kur mero pavaduotojas Linas Urmanavičius pristatė Druskininkų istoriją, papasakojo apie švietimo srities pasiekimus ir ateities planus.

Viečiūnuose organizuota „Sveikatos stotelė“

 2017-06-19

Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras įgyvendina projektą - ,,Sveikas miestas II“, kuris prasidėjo birželio 17 d. Viečiūnų bendruomenėje. Projektas yra finansuojamas Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis. Šio projekto tikslas - ugdyti Druskininkų savivaldybės gyventojų sveikos gyvensenos įpročius. Praėjusį savaitgalį Visuomenės sveikatos biuras įrengė ,,Sveikatos stotelę“, kurios metu Viečiūnų bendruomenės nariams visuomenės sveikatos specialistai atliko kūno masės analizę, teikė pirmosios pagalbos teorines ir praktines žinias, konsultavo sveikatos stiprinimo ir išsaugojimo klausimais. Visi norintys galėjo nemokamai pasimatuoti gliukozės ir cholesterolio kiekį kraujyje, pasimatuoti kraujo spaudimą. Taip pat aplankiusieji ,,Sveikatos stotelę“ išbandė girtumą imituojančius akinius bei ,,pasimatavo“ nutukimą imituojančią limenę. „Sveiktos stotelė“ taip pat pasieks ir kitas Druskininkų savivaldybės bendruomenes. 

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.