Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Druskininkuose lankėsi delegacija iš Ukrainos

 2016-08-26

Šiandien Druskininkų savivaldybėje viešėjo ir su meru Ričardu Malinausku bei mero patarėju Aivaru Kadziausku susitiko Ukrainos delegacijos atstovai. Meras svečiams pristatė Druskininkų plėtros strategiją, įgyvendintus ir planuojamus įgyvendinti projektus, turizmo ir sveikatinimo infrastruktūrą. Svečiai negailėjo gražių žodžių mūsų kurortui  – jų žodžiais, Druskininkai – pavyzdys ne tik Lietuvos, bet ir užsienio kurortams. Svečiai apsilankė Jaunimo užimtumo centre, apžiūrėjo miesto muziejaus ir M. K. Čiurlionio muziejaus ekspozicijas, išbandė Lynų kelią, lankėsi Snow Arenoje. Delegacijai taip pat pristatytos Vandens parko ir FLORES SPA centro paslaugos, svečiai susipažino su tradiciniu gydymu Druskininkų gydykloje.

Druskininkų savivaldybės atstovai sėmėsi gerosios amatų centrų įkūrimo patirties

 2016-08-26

 Vakar Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius bei administracijos specialistai lankėsi Alytuje, Pivašiūnuose, Dargužiuose bei Trakuose, kur susipažino su savivaldybių gerąją patirtimi, įgyvendinant investicinius projektus dėl amatų centrų įkūrimo. Kaip po vizitų pažymėjo mero pavaduotojas L. Urmanavičius,  kitų savivaldybių patirtis yra naudinga siekiant, kad Druskininkų amatų centras „Menų kalvė“ būtų sėkminga vieta amatų, kultūros ir edukacinėms veikloms. „Druskininkuose planuojame įrengti patalpas, kuriose galės veikti tapybos, tekstilės, keramikos, vitražo, kalvystės bei kitokios dirbtuvės, ekspozicijų erdvę – tai bus  daugiafunkcinis centras. Vakar pamatėme daug gerų amatų centrų pavyzdžių, kai kuriuos sprendimus panaudosime ir Druskininkuose“,  – sakė L. Urmanavičius.

Aptarti daugiabučių namų renovacijos finansavimo tobulinimo klausimai

 2016-08-26

Vakar Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas, administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė, administracijos direktorės pavaduotoja Violeta Grigorienė ir Ūkio skyriaus vyriausioji specialistė Rasa Vilūnienė susitiko su UAB „Druskininkų butų ūkis“  bei AB „Šiaulių bankas“ atstovais  ir aptarė druskininkiečiams itin svarbius daugiabučių namų renovacijos finansavimo tobulinimo klausimus. Druskininkuose daugiabučių namų renovacijos procesas per kelerius metus įsibėgėjo bene sparčiausiai šalyje, jau renovuota 15 procentų visų savivaldybės daugiabučių, šiuo metu daugiau kaip 20-yje daugiabučių aktyviai vyksta rangos darbai, 9-iems daugiabučiams ruošiami techniniai projektai. Naujausiais VšĮ Būsto energijos taupymo agentūros duomenimis, Druskininkų savivaldybė pagal atnaujintų daugiabučių namų skaičių pirmauja ir yra trečia šalyje.

Vartotojai už 2010-2015 metais sunaudotą šilumą mokėti neturės

 2016-08-25

Rugpjūčio pradžioje gavus informaciją, kad UAB „Litesko“ kartu su liepos mėnesio sąskaitomis druskininkiečiams pateikė ir sąskaitas už šilumą, kuri daugiabučiuose buvo suvartota nuo 2010-ųjų gegužės iki 2015 metų gegužės mėnesio, Druskininkų savivaldybė ėmėsi veiksmų siekdama išsiaiškinti, ar gyventojams minėtos sąskaitos pateiktos pagrįstai.  Druskininkų savivaldybės mero  Ričardo Malinausko iniciatyva buvo kreiptasi į Valstybinę kainų ir energetikos kontrolės komisiją bei Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą su prašymu išaiškinti susidariusios situacijos teisėtumą. Kreipimasis buvo nusiųstas ir LR Prezidentei bei LR Ministrui Pirmininkui.  Taip pat, siekdama apginti viešąjį interesą ir gyventojų teises, savivaldybė kreipėsi į Generalinę prokuratūrą. „Neabejojame, kad sąskaitos yra nepagrįstos ir tikrai ginsime vartotojų teises“,  – sakė meras R. Malinauskas.

    Šiandien Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisija apie susidariusią situaciją išsakė viešą poziciją: „Komisija, įvertinusi situaciją ir tai, kad vartotojai turi apmokėti sąskaitas iki mėnesio pabaigos, laikosi pozicijos, kad UAB „Vilniaus energija“ ir UAB „Litesko“ sąskaitose nurodytos nepriemokos už normatyvus viršijusį šilumos kiekį karšto vandens temperatūrai palaikyti (cirkuliacijai) 2010 m. gegužės–2015 m. gegužės mėn. laikotarpiu yra neteisėtos. Todėl vartotojai nėra skolingi UAB „Vilniaus energija“ ir UAB „Litesko“ ir neturi mokėti.  Jeigu vartotojai jau yra susimokėję, šia suma jiems turės būti sumažintos ateinančių laikotarpių sąskaitos. Komisija traktuoja, kad nepriemokos susidarė dėl šilumos tiekėjų kaltės, todėl pagal Šilumos pirkimo–pardavimo sutarčių su buitiniais šilumos vartotojais standartinių sąlygų aprašą, nepriemoka vartotojams gali būti skaičiuojama tik už ne ilgesnį nei paskutinių dviejų mėnesių laikotarpį, neskaičiuojant delspinigių.“

Kviečiame į šventę "Vasaros aidai 2016"

 2016-08-24

DRUSKININKŲ SAVIVALDYBĖ SKELBIA PROJEKTO “KOMPLEKSINĖS PASLAUGOS DRUSKININKŲ SAVIVALDYBĖS ŠEIMOMS” PARTNERIŲ ATRANKĄ

 2016-08-24

Projekto partnerių atranka organizuojama siekiant kokybiškai įgyvendinti 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonės Nr. 08.4.1-ESFA-V-416 “Kompleksinės paslaugos šeimai” projektą “Kompleksinės paslaugos Druskininkų savivaldybės šeimoms”.

Atrankos tikslas - atrinkti projekto partnerius, kurie užtikrintų kokybišką kompleksinių paslaugų šeimoms teikimą projekto įgyvendinimo laikotarpiu.  

Pretenduoti į projekto partnerius gali viešieji ir privatieji juridiniai asmenys, nevyriausybinės organizacijos, kaip jos apibrėžtos Lietuvos Respublikos nevyriausybinių organizacijų plėtros įstatyme ir turinčios patirties teikti siūlomas paslaugas bei fiziniai asmenys, vykdantys ūkinę komercinę veiklą.

Partnerių atrankos programos paraiška turi būti pateikta iki š.m. rugsėjo 7 d. (įskaitytinai) su lydraščiu užklijuotame voke, ant voko nurodant: “Projekto “Kompleksinės paslaugos Druskininkų savivaldybės šeimoms” partnerių atrankai”, Vilniaus al. 18, 66119 Druskininkai. Elektroninę paraiškos versiją būtina pateikti elektroniniu paštu vaiva.zagunienė@druskininkai.lt.

Papildomai informacijai teikia Ligita Baranauskienė, Socialinės paramos skyriaus vedėjas (8 313) 55 744 arba el. p.: parama@druskininkai.lt

Projekto partnerių atrankos tvarkos aprašas

 

Kviečiame į koncertą "Vasaros šypsena"

 2016-08-24

Informacija apie rugsėjo pirmosios šventės pradžią Druskininkų savivaldybės švietimo įstaigose

 2016-08-24

Druskininkų „Ryto“ gimnazijoje, Druskininkų „Atgimimo“ mokykloje ir Druskininkų „Saulės“ pagrindinėje mokykloje - 10.00 val.

Druskininkų savivaldybės Leipalingio pagrindinėje mokykloje – 10.00 val., Druskininkų savivaldybės Viečiūnų pagrindinėje mokykloje -  9.00 val.

Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokyklos V. K. Jonyno  dailės skyriaus mokiniams - 13.00 val., o Muzikos  ir kitų menų skyriaus mokiniams (muzika ir choreografija) - 15.00 val. Šventė visiems  M. K. Čiurlionio meno mokyklos mokiniams vyks M. K. Čiurlionio meno mokykloje (Vytauto g. 23).

  

Kiekvieną rugsėjį iš naujo užgimsta žodis

Ir krinta , kaip grūdas į dirvą jaunų širdžių...

Ant rankų likimai balti tartum lino drobės -

Tu vienas prieš juos su nerimu savo didžiu...

 

Su artėjančia Rugsėjo 1-ąja, su Mokslo ir žinių diena!

Dėl Druskininkų kultūros centro pripažinimo Valstybei svarbiu kultūriniu projektu viešo aptarimo

 2016-08-24

Kviečiame druskininkiečius į viešą Druskininkų kultūros centro pripažinimo Valstybei svarbiu kultūriniu projektu aptarimą, kuris įvyks rugpjūčio 29 dieną, pirmadienį, 17 val. Druskininkų savivaldybės Tarybos posėdžių salėje (Vasario 16-osios g. 7, Druskininkai). Susitikimo metu bus išsamiai pristatyti projekto tikslai bei atsakyta į visus rūpimus klausimus.

Aptartas savivaldybės gyventojams teikiamų paslaugų gerinimas

 2016-08-23

Druskininkų savivaldybės administracijos specialistai siekia, kad savivaldybėje gyventojams teikiamos administracinės ir viešosios paslaugos būtų kokybiškos ir efektyvios. Didelis dėmesys skiriamas glaudesniam bendradarbiavimui keičiantis informacija tarp institucijų, tarp Savivaldybės administracijos padalinių, tokiu būdu gerinant asmenų aptarnavimą „vieno langelio“ principu, užtikrinant administracinės naštos mažinimą į Savivaldybės administraciją besikreipiantiems asmenims. Siekiama, kad kuo didesnę dalį įvairiuose registruose prieinamos informacijos Savivaldybės administracija gautų pati, neįpareigodama to atlikti besikreipiančio asmens, vystant elektronines paslaugas, vykdant asmenų pasitenkinimo tyrimus, – užtikrinamas paslaugų  gyventojams teikimo gerinimas. Nemažai gyventojų ateina į savivaldybę spręsti aktualių klausimų ar pasikonsultuoti su įvairių sričių specialistais. Atsižvelgiant į tai, šiandien vykusiame pasitarime buvo aptartos galimybės gerinti asmenų aptarnavimą.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

            XIV tarptautinis menų festivalis
DRUSKININKŲ VASARA SU M.K.ČIURLIONIU

   

 

  

 
 

 

 Smart Druskininkai

 


 


 
Vietinė rinkliava 


 


 


 
                           SADM raštas

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

Pietų pertrauka: 12-12:45 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.