Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

KONSTITUCIJOS EGZAMINAS 2016

 2016-09-26

Rugsėjo 27 d., antradienį, 12 val., Druskininkų savivaldybės bendruomenė kviečiama dalyvauti Konstitucijos egzamine ir išmėginti savo Konstitucijos žinias. Jubiliejiniame 10-ame Konstitucijos egzamine taip pat kviečiami dalyvauti visi Lietuvos piliečiai, moksleiviai ir nuteistieji. Egzamino užduotys bus parengtos skirtingoms tikslinėms grupėms: teisinį išsilavinimą turintiems ir jo siekiantiems piliečiams bei piliečiams, neturintiems ir nesiekiantiems teisinio išsilavinimo.

Konstitucijos egzaminas vyks Druskininkų švietimo centro 9 auditorijoje (M. K. Čiurlionio g. 80) Egzamino trukmė 45 min.

Pasaulinę turizmo dieną bus pristatytas išskirtinis Druskininkų medalis

 2016-09-23

Rugsėjo 27-ąją, minint Pasaulinę turizmo dieną, Druskininkuose bus pristatytas originalus kurortą reprezentuojantis medalis. Pristatymas vyks Druskininkų miesto muziejaus terasoje, renginio pradžia – 17 val. Medalį sukūrė ir nukaldino Lietuvos monetų kalykla.

Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas džiaugėsi, kad medalis simboliškai įprasmins Druskininkų istoriją bei pažymės 222-uosius kurorto metus. „Druskininkų istoriją rašome visi – ir čia gyvenantys bei dirbantys žmonės, ir kurorto svečiai, todėl neabejoju, kad Druskininkų medalį norės turėti ir bendruomenė, ir svečiai“,  – kalbėjo R. Malinauskas.

LSA ir LR Finansų ministrė derėjosi dėl 2017 metų savivaldybių biudžetų finansinių rodiklių

 2016-09-23

Rugsėjo 22 dieną Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA)  prezidentas, Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas kartu su LSA specialistais lankėsi LR Finansų ministerijoje, kur susitiko su  finansų ministre Rasa Budbergyte bei ministrės komanda. Kaip ir kasmet, teisės aktų numatyta tvarka, susitikime vyko diskusijos ir derybos dėl 2017 metų valstybės ir savivaldybių biudžetų. Minėtos derybos yra labai svarbios, nes LSA  prezidentas R. Malinauskas išsako savivaldybių lūkesčius bei problemas dėl savivaldybių finansų  – ne išimtis ir šių metų susitikimas, kurio metu buvo keliama daugiau kaip dešimt esminių klausimų, susijusių su savivaldybių biudžetų rodikliais, kurie buvo išanalizuoti ir aptarti derybų proceso metu. Derybų metu LSA prezidentas R. Malinauskas akcentavo savivaldybių skolinimosi galimybių  2017 metais problemas.  „Nuo 2016 metų įsigaliojo konstitucinis fiskalinės drausmės įstatymas ir net 57-ioms Lietuvos savivaldybėms skolinimosi galimybės praktiškai užkirstos. Tai kelia didžiulę grėsmę jau prasidėjusio 2014-2020 metų finansavimo laikotarpio projektų sėkmingam įgyvendinimui. Be jokios abejonės džiugu, kad Vyriausybė kartu su Finansų ministerija deda pastangas ieškodamos būdų,  kaip padėti savivaldybės nesiskolinant išspręsti projektų įgyvendinimo klausimus, yra numatytos dotacijos, tačiau to nepakanka. Savivaldybėms vis tiek gali tekti skolintis, sąlygos rinkoje skolinimuisi yra labai palankios, tad reikėtų spręsti minėtus apribojimus ir sudaryti sąlygas savivaldybėms tinkamai įgyvendinti projektus,  kurie yra svarbūs Lietuvai ir ypač reikšmingi regioninėms savivaldybėms kaip galimybė pagerinti infrastruktūrą, pritraukti investicijų,  sukurti naujų darbo vietų“,  – kalbėjo R. Malinauskas.

Su LR Valstybės kontrolės atstovais aptarti audito rezultatai

 2016-09-23

Vakar Druskininkų savivaldybėje lankėsi ir su administracijos direktore Vilma Jurgelevičiene, savivaldybės kontrolieriumi  bei atsakingais specialistais susitiko LR Valstybės kontrolės 3-iojo audito departamento atstovai. Susitikimo metu buvo aptarti nuo 2015 m. Lietuvos savivaldybių, tarp jų ir Druskininkų savivaldybės, valstybinio audito „Nacionalinio finansinių ataskaitų rinkinio, valstybės skolos ataskaitų teisingumas ir skolinimosi teisėtumas“ ataskaita. Po atlikto audito Druskininkų savivaldybei LR Valstybės kontrolės specialistai priekaištų neturi – Druskininkų savivaldybė įvardijama kaip viena iš aštuonių geriausiai įvertintų finansiškai ir ūkiškai besitvarkančių savivaldybių Lietuvoje. Druskininkams pateikta besąlyginė išvada, t.y. jokių reikšmingų neatitikčių nenustatyta. Susitikime dalyvavusios Druskininkų savivaldybės administracijos direktorės Vilmos Jurgelevičienės teigimu, toks Druskininkų savivaldybės veiklos vertinimas – bendro darbo rezultatai. „Savivaldybėje keliame aukštus reikalavimus atliekamų darbų kokybei, taip pat bendradarbiaujame   LR Valstybės kontrolės, LR Finansų ministerijos specialistais bei išorės auditoriais. Įsiklausome į visas išsakomas pastabas ir rekomendacijas – tokiu būdu siekiame dirbti dar efektyviau ir skaidriau“,  – po susitikimo sakė V. Jurgelevičienė.

Gyventojų dėmesiui

 2016-09-23

Informuojame, kad žemės sklypui (kadastro Nr. 3805/0001:53, plotas 10,0864 ha), esančiam Grūto kaime, Druskininkų sav., nuosavybės teise priklausančiam Uždarajai akcinei bendrovei ,,Baltisches Haus“, rengiamas sklypų formavimo - pertvarkymo projektas.

Projekto rengimo tikslas – parengti padalijimo projektą, atidalijant esamas žemės sūkio naudmenas nuo miškų ūkio naudmenų, suformuojant 2 atskirus sklypus, paliekant miškų ūkio paskirtį ir pakeičiant į žemės ūkio paskirtį.

Projekto rengimo iniciatorius: privačios žemės savininkas - Uždaroji akcinė bendrovė ,,Baltisches Haus“.

Projekto rengėja – Lijana Ramonaitienė (Rotušės a.16, Alytus, tel. Nr. 8 614 78331)

Suinteresuotus asmenis kviečiame susipažinti su parengtu projektu, teikti raštu pasiūlymus ir pastabas projekto rengėjai, planavimo organizatoriui  iki spalio 14 d. 

Druskininkiečiai mini M. K. Čiurlionio 141-ąsias gimimo metines

 2016-09-22

Šiandien druskininkiečiai ir kurorto svečiai mini 141-ąsias lietuvių kompozitoriaus, dailininko, chorvedžio, kultūros veikėjo Mikalojaus Konstantino Čiurlionio (1875–1911) gimimo metinės. Siekiant pagerbti M. K. Čiurlionio atminimą, Druskininkuose šiandien organizuota daug renginių. Pirmieji žymaus kompozitoriaus gimimo metines paminėjo mokiniai: jie savo darbeliais papuošė M. K. Čiurlionio muziejaus aplinką, apkabino M. K. Čiurlionio namelius ir netoliese esančiame Vijūnėlės parke gyva grandine sudarė M. K. Čiurlionio inicialus. Jau tapo tradicija, kad minint M. K. Čiurlionio gimtadienį, Druskininkuose skamba vienas žymiausių šio kompozitoriaus kūrinių - simfoninė poema „Miške“. Druskininkų kultūros centro paraginti, druskininkiečiai šiandien simfoninės poemos „Miške“ ir vėl klausėsi drauge.

Sukurtas jaunimui skirtas sveikatos portalas

 2016-09-21

Jaunimui skirtas sveikatos portalas www.sveikatostinklas.lt – tai viena iš projekto „Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų (JPSPP) teikimo modelio sukūrimas“, finansuojamo pagal Norvegijos finansinio mechanizmo programą Nr. LT11 „Visuomenės sveikatai skirtos iniciatyvos“, priemonių. Čia jaunimui pateikiama ekspertų parengta, lengvai suprantama informacija, kuri skatina jaunus žmones rinktis sveiką gyvenimo būdą. Portalas sudarytas iš 5 pagrindinių dalių:   NAUJIENOS, kuriose skelbiama apie sveikatingumo renginius;   MAN RŪPI dalyje pateikiama informacija įvairioms temoms: priklausomybės, lytiškumo, mitybos, fizinio aktyvumo, psichikos sveikatos;   SKUBI PAGALBA – čia pateikiama mokomoji medžiaga, kaip reikia elgtis ištikus tam tikram netikėtam pavojui;   KLAUSK SPECIALISTO dalyje jaunimas gali anonimiškai užduoti jam rūpimą klausimą, į kurį atsako atitinkamos srities specialistas;   FORUMAI, kuriuose jaunimas gali bendrauti ir tuo pačiu vertinti modelio veikimą, teikiamas paslaugas.

Taigi portalas yra ne tik puikus mokslu paremtos ir patikrintos informacijos apie sveikatą, naujienų apie vykstančius renginius, varžybas, seminarus šaltinis, bet ir puiki priemonė užduoti rūpimą ir nepatogų klausimą, į kurį atsako kompetentingi ekspertai. Verta paminėti, kad portalas naudingas tiek jauniems žmonėms, tiek su jais dirbantiems specialistams. Portalo funkcionalumas yra nuolat tobulinamas, o duomenų bazėje esanti informacija pastoviai pildoma. Daugiau informacijos apie projektą galima rasti čia: https://sam.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/programos-ir-projektai/norvegijos-paramos-programa/aktualijos-1/priemone-jaunimui-palankiu-sveikatos-prieziuros-paslaugu-teikimo-modelio-sukurimas

Sveikinimas Druskininkų garbės piliečiui Adelbertui Nedzelskiui

 2016-09-21

Kaip tai nuostabu būti reikalingam žmonėms ir jausti šviesą savo delnuose.

 M.K.Čiurlionis

Savo darbais ne vieną dešimtmetį skleidėte meilę  ir pagarbą Druskininkų istorijai, tradicijoms ir vertybėms.  Viskas, kas nuveikta, kas sukurta ir užrašyta  - tai metraštis, kuriame atgyja Druskininkų kultūrinis paveldas. Tai žinių kelias, kuriuo eis ne viena ateities karta.

Sveikindami gimtadienio proga, nuoširdžiai linkime stiprios sveikatos, energijos, šviesių bei prasmingų dienų.

Druskininkų savivaldybės administracija  ir Taryba

Kviečiame vaikus (tėvelius, globėjus, rūpintojus) registruotis į NVŠ programas

 2016-09-21

Druskininkų savivaldybės administracijos direktorius 2016 m. rugsėjo 20 d. įsakymu Nr. V35-798 „Dėl neformaliojo vaikų švietimo programų atitikties reikalavimams“ nustatė, kad šios NVŠ programos atitinka programų atitikties reikalavimams:

1. Žydrūnės Baležentienės programa „Pažink save ir draugą“;

2. Všį Druskininkų vaikų ir jaunimo sporto klubo „Drusportus“ programa „Pažintis su didžiojo tinklinio pasauliu“;

3. Futbolo klubo „FK Druskininkai“ programa „Merginų bendras fizinis rengimas, rankinio sporto plėtra bei užimtumas Druskininkuose“;

4. Dianos Gudavičienės programa „Smalsučiai“;

5. Lauryno Kasperavičiaus programa „Išmok apsiginti ir sustiprėk sportuodamas karatė“;

6. Eglės Maračinskaitės programa „Spalvų paletė“;

7. Eglės Maračinskaitės programa „Menų karvytė“;

8. Juozo Mikolainio muzikos studija „Mikutis“ programa „Orkestras“;

9. UAB „Stamita“ Jojimo meistriškumo ugdymo programa „Jojimo pradžiamokslis“

10. . Všį Druskininkų vaikų ir jaunimo sporto klubo „Drusportus“ programa „Mažųjų tinklininkų pajėgumų lavinimas“.

Kviečiame vaikus (tėvelius, globėjus, rūpintojus) kreiptis į programų teikėjus ir registruotis į NVŠ programas.

 

Programos teikėjas

Programos pavadinimas

Telefonas

El. paštas

Žydrūnė Baležentienė

Pažink save ir draugą

860193290

bzydrune@gmail.com

Všį Druskininkų vaikų ir jaunimo sporto klubas

Pažintis su didžiojo tinklinio pasauli

868792054

drusportus@gmail.com

Všį Druskininkų vaikų ir jaunimo sporto klubas

Mažųjų tinklininkų pajėgumų lavinimas

868792054

drusportus@gmail.com

Futbolo klubas „FK Druskininkai“

Merginų bendras fizinis rengimas, rankinio sporto plėtra bei užimtumas Druskininkuose

865025181

sukankaitedanguole@gmail.com

Diana Gudavičienė

Smalsučiai

865686548

diana.gudaviciene@gmail.com

Laurynas Kasperavičius

Išmok apsiginti ir sustiprėk sportuodamas karatė

863600913

kasperaviciuslaurynas@gmail.com

Eglė Maračinskaitė

Spalvų paletė

861528948

eglemarac@gmail.com

Eglė Maračinskaitė

Deivydas Sinkevičius

Menų karvytė

869989857

deiviostudija@gmail.com

Juozo Mikolainio muzikos studija „Mikutis“

Orkestras

867225603

info@mikutis.lt

UAB „Stamita“

Jojimo pradžiamokslis

861841111

vadyba@snowarena

INFORMACIJA DĖL PARAMOS UŽ PIENINES KARVES

 2016-09-21

Druskininkų savivaldybė informuoja, kad Ūkio skyriui pateiktas savivaldybės teritorijos žemės ūkio valdų valdytojų sąrašas, kurie 2016 metais pretenduoja gauti susietąją paramą už pienines karves.

Parama skirta vadovaujantis Žemės ūkio ministro 2015 m. sausio 7 d. įsakymu Nr. 3D-9 „Dėl 2015-2020 metų susietosios paramos už pienines karves administravimo taisyklių patvirtinimo“ ir Žemės ūkio ministro 2015 m. rugsėjo 9 d. įsakymu Nr. 3D-519 „Dėl 2016 metų susietosios paramos už pienines karves dydžio patvirtinimo“.

2016 metų susietosios paramos už pienines karves dydis – 91 Eur už pieninę karvę.

Žemės ūkio valdų valdytojas, pageidaujantis sužinoti apie jam skirtą / neskirtą 2016 m. susietąją paramą už pienines karves, privalo asmeniškai kreiptis dėl minėtos informacijos, kadangi pateikta informacija yra konfidenciali ir negali būti atskleista tretiesiems asmenims ar kitu būdu platinama.

Informaciją teikia Savivaldybės administracijos Ūkio skyriaus vedėjo pavaduotojas Alvydas Vengrauskas (Vasario 16–osios g. 7, 117 kab., Druskininkai), tel.: (8 313) 52 117, 8 614  25 826.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

            XIV tarptautinis menų festivalis
DRUSKININKŲ VASARA SU M.K.ČIURLIONIU

   

 

  

 
 

 

 Smart Druskininkai

 


 


 
Vietinė rinkliava 


 


 


 
                           SADM raštas

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

Pietų pertrauka: 12-12:45 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.