Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

„Maltos ordino“ pagalbos tarnybos atstovai įsikurs Socialinių paslaugų centre

 2016-10-19

Druskininkų Socialinių paslaugų centre įsikurs ir prie kitų nevyriausybinių organizacijų veiklos artimiausiu metu prisijungs ir „Maltos ordino“ pagalbos tarnybos atstovai. Pradėję vykdyti savo veiklą, maltiečiai taps lygiateisiai socialinių paslaugų teikimo partneriai Druskininkų savivaldybėje. Apie tai šiandieniniame susitikime kalbėjo Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius, administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Grigorienė, „Maltos ordino“ pagalbos tarnybos generalinis sekretorius Eitvydas Bingelis bei savivaldybės administracijos ir „Maltos ordino“ pagalbos tarnybos atstovai.

Projekto „ATRASK SAVE" pirmųjų metų rezultatai Druskininkuose – vieni geriausių šalyje

 2016-10-19

Prieš metus startavęs projektas „ATRASK SAVE"  jau džiugina puikiais pasiekimais – pirmųjų metų rezultatai Druskininkuose yra vieni geriausių šalyje. Esame tarp dešimties geriausiusrezultatus pasiekusių savivaldybių. Vietos jaunimo garantijų iniciatyvos koordinatorė Kristina Fedaravičiūtė, dirbanti su projekto dalyviais, šiandien džiaugiasi jaunuolių sėkme – per pirmuosius metus  į projekto veiklas įtraukta 23 jauni asmenys.  „Tai pilotinis projektas, todėl pradžioje laukė nemažai iššūkių – reikėjo įvertinti tikslinę grupę ir surasti efektyviausius būdus jai pasiekti, tačiau rezultatai šiandien kalba patys už save. Jaunuoliams  buvo sudaryti individualūs veiklos planai, atitinkantys jų poreikius ir galimybes. Projekto ,,Atrask save” dalyviai integruoti į švietimo sistemą, nukreipti savanorystei, gavo pasiūlymų atlikti praktiką,  buvo integruoti į darbo rinką. Nuoširdžiai dėkoju visiems, kurie prisideda prie JGI projekto „ATRASK SAVE" viešinimo bei geranoriškai bendradarbiauja įgyvendinant projektą”,  – kalbėjo K. Fedaravičiūtė.

     Jaunuoliai, norintys prisijungti prie projekto „ATRASK SAVE" veiklų, kviečiami susisiekti su Vietos jaunimo garantijų iniciatyvos koordinatore Kristina Fedaravičiūte tel.  8633 35744, el.paštu jgi@juc.lt arba ateiti į Jaunimo užimtumo centrą (Veisiejų g. 17).

Spalio 19 dieną bus įjungtos perspėjimo sirenos

 2016-10-19

Vykdant Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2005 m. gruodžio 22 d. nutarimą Nr. 1384 "Dėl perspėjimo ir informavimo sistemos techninio patikrinimo", spalio 19 d. vyks Perspėjimo sistemos patikrinimas, kurio metu bus įjungiamos sirenos.

Perspėjimo pranešimų perdavimas prasidės ir sirenos bus įjungtos 11.52 val. ir tęsis iki 12.00 val. Pranešimai bus kartojami kas 1 minutę.

Patikrinimo metu gyventojai bus informuojami per Lietuvos nacionalinį radiją ir televiziją, o taip pat ir per gyventojų perspėjimo ir informavimo, naudojant viešųjų judriojo telefono ryšio paslaugų teikėjų tinklus, sistemą (GPIS) trumpaisiais pranešimais į mobiliuosius telefonus.

Primename, kad telefonų nustatymo instrukcijos ir daugiau informacijos apie šią sistemą pateikiama departamento tinklalapyje adresu www.gpis.vpgt.lt

Informacija dėl Gyvenamosios vietos deklaravimo įstatymo

 2016-10-19

Praėjusiais metais LR Seimui patvirtinus Gyvenamosios vietos deklaravimo įstatymo pakeitimus, visi nuosavų būstų neturintys ir į atskirą apskaitą savivaldybėse įtraukti asmenys iki šių metų liepos 1 dienos privalėjo deklaruoti savo  gyvenamąją vietą. Atsižvelgus į gyventojų išsakytas pastabas, faktinės gyvenamosios vietos deklaravimo terminas buvo pratęstas iki 2016 metų pabaigos.  Nuo 2017 metų įsigaliojus naujos redakcijos Gyvenamosios vietos deklaravimo įstatymui, asmenys, nesuspėję deklaruoti savo gyvenamosios vietos, gali susidurti su įvairiomis problemomis, tokiomis kaip teisės į socialines išmokas  ar kitą valstybės paramą netekimas ir kt. Druskininkų savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojos Violetos Grigorienės teigimu, Druskininkų savivaldybėje nemaža dalis prie savivaldybės registruotų žmonių jau deklaravo savo faktinę gyvenamą vietą, o likusieji turėtų  suskubti. „ Liko šiek tiek daugiau kaip du mėnesiai iki termino, iki kada gyventojai turi deklaruoti savo faktinę gyvenamąją vietą. Kviečiu neatidėlioti šio svarbaus klausimo ir kreiptis į savivaldybę“,  – sakė V. Grigorienė.

      Išsamią informaciją dėl gyvenamosios vietos deklaravimo gyventojams suteiks Druskininkų savivaldybės Teisės ir civilinės metrikacijos skyrius tel.: (8-313) 60 745 arba (8-313) 52 242, gyventojų  priėmimas vyksta antradieniais, trečiadieniais ir  ketvirtadieniais. 

Naujovės leis trumpinti eiles, laukiantiems dantų protezavimo

 2016-10-19

Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) informuoja, kad nuo lapkričio įsigalioja nauja dantų protezavimo tvarka, kuri pagerins paslaugų prieinamumą ir sumažins eiles laukiantiems dantų protezavimo. Nuo šiol pensinio amžiaus, negalią turintys žmonės ir vaikai iki 18 metų galės gauti nemokamas dantų protezavimo paslaugas paprasčiau ir greičiau. Nuo šiol išvadą, ar reikalingas dantų protezavimas, žmonėms pateikti galės ne tik tretinio, bet ir antrinio lygio gydymo paslaugas teikiančios įstaigos.

1000 kilometrų Širdies žygis pasiekė Druskininkus

 2016-10-18

Šiandien Druskininkuose apsilankė ir su savivaldybės vadovais bei druskininkiečiais susitiko akcijos „1000 km Širdies žygis“ iniciatorius Saulius Bagdonas. Širdies formos maršrutu žygiuodamas per Lietuvos miestus S. Bagdonas ragina Lietuvos žmones prisidėti prie jo iniciatyvos ir padėti sunkiai sergantiems vaikams.  Už surinktas lėšas bus perkama gyvybiškai būtina medicininė įranga Kauno klinikų onkologijos skyriuje besigydantiems mažiesiems. Druskininkų savivaldybėje ir Jaunimo užimtumo centre apsilankęs S. Bagdonas pasakojo apie savo žyginio tikslus ir pasidalino neįkainojama patirtimi, kurią sukaupė žygyje. Žygeivis jau nuėjo 1165 km.

Druskininkų savivaldybės antrokams – nemokamos plaukimo pamokos

 2016-10-18

Jau nuo rugsėjo mėnesio Vandens parke Druskininkų savivaldybės mokyklų antrokai nemokamai mokomi plaukti. Nemokamas plaukimo pamokas bei mokytojų užmokestį finansuoja Kūno kultūros ir sporto departamentas bei Druskininkų savivaldybė. Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojo Lino Urmanavičiaus teigimu, tokios pamokos – itin reikalingos. „Tam, kad užkirstume kelią nelaimėms, labai svarbu vaikus mokyti plaukti, nuolat lavinti jų plaukimo įgūdžius ir kalbėti apie saugų elgesį prie vandens telkinių. Neabejoju, kad mūsų savivaldybės antrokai, kurių yra 184, iki mokslo metų pabaigos pagerins plaukimo įgūdžius ir ateityje prie vandens telkinių elgsis atsakingai“,  – sakė L. Urmanavičius. Druskininkų savivaldybės antrokams nemokamos plaukimo pamokos prasidėjo rugsėjo 19 dieną ir truks iki mokslo metų pabaigos – iš viso vaikai turės 288 valandas plaukimo pamokų, po kurių, įvertinus rezultatus, jiems bus išduodami pasiekimų pažymėjimai.

Druskininkų jaunimo užimtumo centras kviečia į Europos savanorių tarnybos 20-ojo gimtadienio renginius

 2016-10-18

Spalio 20 d. 15 val. Druskininkų Jaunimo užimtumo centre (Veisiejų g. 17) vyks įžanginis Europos savanorių tarnybos 20-ojo gimtadienio renginys – Akmenų balansavimo praktinis užsiėmimas su jaunuoju mokslų daktaru Arvydu Grišinu. Spalio 21 d. Didžiojoje JUC salėje nuo 15 val. startuoja „Gerų darbų“ orientacinės varžybos – jos vyks Druskininkų mieste ir bus paremtos „Karštų pėdų“ principu (t.y. komandos turės surasti punktus ir atlikti juose įvairias užduotis – gerus darbus). Komandos registruojasi el. paštu renginiai@juc.lt arba tel. 8-646-56003, nurodydamos pavadinimą, komandos narių vardus ir pavardes, bei kontaktinį telefono numerį. Nugalėtojus apdovanos KOLONADA–ŠVENTĖ JUMS, VELVETTI ir DRUSKININKŲ JUC. Vykstant orientacinėms varžyboms ir laukiant sugrįžtančių jų dalyvių, Druskininkų jaunimo užimtumo centre vyks pokalbiai-diskusijos apie savanorystę, edukacinė programa „Siūlų burbulai“, jaunimo grupės „The Pink Project“ koncertas. Renginio dalyvių ir svečių lauks kareiviška košė ir arbata.

Rudens „Maisto banko“ akcijoje dalyvauti kvies ir šalies vadovė

 2016-10-17

Įpusėjus rudeniui, spalio 21-22 dienomis 22-ąjį kartą vyks „Maisto banko“ akcija. Jos metu 73 miestuose savanoriai kvies prekybos centruose pirkėjus aukoti ilgai negendančių maisto produktų nepasiturintiems.

Druskininkų savivaldybėje aplinka verslui plėtoti viena palankiausių šalyje

 2016-10-14

Pateiktam e žemėlapyje savivaldybės sužymėtos spalvomis pagal sąlygų verslui palankumą. Balta spalva pažymėtos palankiausią verslui aplinką turinčios savivaldybės, tarp kurių – ir Druskininkų savivaldybė. Verslo aplinka Druskininkų savivaldybėje vertinama itin palankiai – tai atskleidė „Citadele“ banko inicijuotas tyrimas „Verslo kliūčių žemėlapis 2016“.  Mūsų savivaldybė patenka į dešimtuką geriausių šalies savivaldybių, kuriose kliūčių plėtoti smulkų ir vidutinį verslą yra mažiausiai. Tyrimo metu savo nuomonę apie verslo aplinką ir problemas išsakė per 500 smulkių ir vidutinių įmonių, 22 regioninės verslo asociacijos, visos 60 savivaldybių. Apibendrinant rezultatus remtasi ir statistiniais duomenimis apie šalies ūkio subjektų veiklą. Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius, komentuodamas Verslo kliūčių žemėlapį pabrėžė, kad kasmet atsakingų institucijų atliekamuose tyrimuose ir analizėse Druskininkų savivaldybė yra tarp lyderiaujančių savivaldybių, kuriose sėkmingai kuriasi bei konkurencingai veikia smulkus ir vidutinis verslas. „Druskininkų savivaldybė visada stengėsi sukurti palankias sąlygas investicijoms, nes tai leidžia ne tik kurti darbo vietas, bet ir didina Druskininkų patrauklumą. Suprantame, kad didžiausias trikdis smulkiam ir vidutiniam verslui yra finansinė našta, todėl jau ne vienerius metus Taryba perpus sumažina verslo liudijimo kainas, nustatomos ir kitos mokesčių bei rinkliavų lengvatos. Šie sprendimai palengvina smulkaus ir vidutinio verslo vystymą, todėl ir ateinantiems metams bus priimti  verslui palankūs sprendimai “,  – sakė L. Urmanavičius.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

   

 

  

 
 

 

 Smart Druskininkai

 


 


 
Vietinė rinkliava 


 


 


 
                           SADM raštas

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

Pietų pertrauka: 12-12:45 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.