Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Druskininkiečiai ir norvegai pasidalino jaunimo užimtumo centrų darbo patirtimi

 2016-04-28

Druskininkų jaunimo užimtumo centras įgyvendino projektą „Lietuvos ir Norvegijos jaunimo centrų patirties pasidalijimas“. Įgyvendinat projektą druskininkiečiai lankėsi Norvegijoje, o šią savaitę į Druskininkus atvyko jaunimo centro „Down Under“ atstovės. Vakar viešnios iš Norvegijos apslankė Druskininkų savivaldybėje, kur susitiko su mero pavaduotoju Linu Urmanavičiumi ir aptarė jaunimo užimtumo centrų darbo ypatumus Lietuvoje ir Norvegijoje. Susitikimo metu mero pavaduotojas pristatė Druskininkus: kurorto istoriją, svarbiausius projektus bei ateities planus. Jaunimo centro „Down Under“ atstovės negailėjo gražių žodžių Druskininkams bei Jaunimo užimtumo centro kolektyvui.

Druskininkų savivaldybė prisijungė prie nacionalinės kompanijos „Už saugią Lietuvą“

 2016-04-28

Šiandien Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas dalyvavo Prezidentūroje  surengtame savivaldybių merų susitikime, kuriame šalies vadovė Dalia Grybauskaitė kvietė visas savivaldybes prisijungti prie nacionalinės kompanijos „Už saugią Lietuvą“.  Šios kompanijos tikslas – dar aktyviau spręsti socialines problemas. Druskininkų savivaldybės mero Ričardo Malinausko teigimu, Druskininkuose skiriamas didelis dėmesys socialinių problemų sprendimui. „Kartu su bendruomene ir nevyriausybinėmis organizacijomis stengiamės mažinti socialinę atskirtį, padėti spręsti iškilusias problemas, teikti kuo daugiau socialinių paslaugų tam, kad reikalinga vienokia ar kitokia pagalba būtų iš tiesų efektyvi ir pasiektų žmones kaip galima greičiau“ – sakė R. Malinauskas.

Medicinos darbuotojų dieną - dėmesys ir padėka Druskininkų medikams

 2016-04-27

Šiandien visoje Lietuvoje minint Medicinos darbuotojų dieną, Druskininkų jaunimo užimtumo centre pagerbti druskininkiečių sveikata ir gyvybe besirūpinantys, Hipokrato priesaikai nuoširdžiai pasišventę Druskininkų savivaldybės medicinos srities darbuotojai.  Profesinės šventės proga druskininkiečius pasveikino ir gražių žodžių negailėjo Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas. „Sveikindami savo draugus ar artimuosius visada linkime sveikatos. Tai reiškia, kad žmogui labai svarbi sveikata, o kartu – ir medikai, nes jie yra tie žmonės, kurie būna šalia, kai sunku. Todėl linkiu jums ir jūsų artimiesiems sveikatos ir kantrybės šiame nelengvame, bet labai kilniame ir mums visiems reikalingame darbe“ – kalbėjo R. Malinauskas.

Druskininkai pristatyti didžiausioje Lenkijos turizmo parodoje „Lato“

 2016-04-26

Balandžio 22-24 d. Varšuvos parodų rūmų lankytojus pasitiko spalvingas Druskininkų kurorto stendas. Didžiausioje Lenkijos turizmo parodoje „Lato“ Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras Druskininkų stendą įrengė matomiausioje vietoje – tokiu būdu nei vienas lankytojas nepraeina pro šalį, nepamatęs kurorto reklamos. Šiemet puošniame kurorto stende savo paslaugas siūlė dideli ir maži miesto turizmo objektai: Druskininkų vandens parkas, sveikatingumo ir poilsio kompleksas Grand SPA Lietuva, Eglės sanatorija, ONE nuotykių parkas, viešbutis „Best Western Baltic“, svečių namai „Pas Algidą“.

Su VšĮ „Tėviškės namai“ atstovais aptarti savanorystės projektai

 2016-04-26

Vakar Druskininkų savivaldybėje apsilankę VšĮ „Tėviškės namai“ atstovai pristatė įgyvendintus bei planuojamus įgyvendinti savanorystės projektus. Susitikime dalyvavo Druskininkų savivaldybės vadovai, administracijos specialistai, nevyriausybinių organizacijų ir jaunimo užimtumo centro atstovai. Susitikimo metu pranešimą apie VšĮ „Tėviškės namai“ veiklą pristatė įmonės direktorius Eimantas Balaika. Nemažą patirtį savanorystės  srityje turintys VšĮ „Tėviškės namai“ specialistai yra įgyvendinę ne vieną projektą, daug dėmesio skiria paliatyviosios pagalbos teikimui, onkologinių ligonių priežiūrai, jaunimo savanorystės skatinimui.

Iki deklaravimo pabaigos liko savaitė

 2016-04-26

Alytaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (AVMI) primena, kad metinėms gyventojų pajamų ir turto deklaracijoms pateikti liko kiek mažiau nei savaitė. VMI jau sulaukė beveik 48 tūkst. Alytaus apskrities gyventojų pajamų ir daugiau kaip 3 tūkst. turto deklaracijų bei apie 11 tūkst. prašymų skirti paramą, daugiau nei 11 tūkst. Alytaus apskrities gyventojų grąžinta daugiau kaip 1 mln. eurų GPM permokų.

Deklaravimo pabaigos terminas – gegužės 2 diena.

Aptartos kapinių apskaitos skaitmeninimo galimybės

 2016-04-26

Vakar Druskininkų savivaldybės vadovai, administracijos specialistai ir savivaldybės kontroliuojamų įmonių atstovai susitiko su įmonės „Cemety“ specialistais, kurie pristatė galimybes suskaitmeninti kapinių apskaitą. Sukūrus minėtą sistemą, joje būtų kaupiama, saugoma ir tvarkoma informacija apie kapines. Sprendimas būtų skirtas ir kapinių prižiūrėtojams, ir gyventojams: vienas portalas skirtas kapinių prižiūrėtojams, kur jie galėtų administruoti duomenis apie kapus, o kitas – gyventojams, kur būtų galima atlikti informacijos apie palaidotus asmenis paiešką ir peržiūras žemėlapyje.

Tai pirmasis susitikimas, kuriame buvo aptarta minėta tema, todėl kartu su specialistais  buvo nuspręsta detaliau išanalizuoti Druskininkų savivaldybės galimybes įdiegti skaitmeninę kapinių apskaitos sistemą. 

Druskininkuose vyko tradicinė LRT laidos „Gimtoji žemė“ Jorio apdovanojimų šventė

 2016-04-25

Savaitgalį Druskininkuose Lietuvos televizijos laidos „Gimtoji žemė“ kūrėjai organizavo jau tradicija tapusią Jorio apdovanojimo šventę bei filmavo Druskininkų krašto kaimiškąsias bendruomenes, ūkininkus, verslo subjektus bei edukacines programas. Reportažų ciklas apie Druskininkų kraštą bus pradėtas rodyti nuo gegužės 1 d., sekmadieniais 8 val. per LRT laidą "Gimtoji žemė“. Kasmet šios laidos kūrėjai stengiasi atrasti ir pagerbti tuos žmones, kurie savo darbais garsina savo kraštą. Tradiciškai apdovanojimų šventė rengiama per Jurgines. Tarp 18-os šių metų „Gimtosios žemės“ Jorio apdovanojimų nominantų – ir Druskininkų krašto ūkininkė, Bilso bendruomenės pirmininkė Gražina Auguvienė.

Priimamos paraiškos pagal priemonę ,,Parama asmenims, priverstinai paskerdusiems kiaules kompetentingos institucijos nustatytoje buferinėje zonoje, ūkiniams gyvūnams, išskyrus kiaules, įsigyti“

 2016-04-25

Druskininkų savivaldybės administracija informuoja, kad Žemės ūkio ministerija, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2014 m. gruodžio 2 d. įsakymu Nr. 3D-914 ,,Dėl Pagalbos už įsigytus ūkinius gyvūnus teikimo taisyklių patvirtinimo“ ir 2015 m. balandžio 30 d. įsakymu Nr. 3D-342 ,,Dėl žemės ūkio ministro 2014 m. gruodžio 2 d. įsakymo Nr. 3D-       914 „Dėl Pagalbos už įsigytus ūkinius gyvūnus teikimo taisyklių patvirtinimo“  pakeitimo“, skelbia kvietimą teikti nuo š. m. balandžio 18 d. iki š. m. birželio 1 d. paraiškas gauti de minimis pagalbą asmenims, priverstinai paskerdusiems kiaules (kiaulių laikymo vietos buvo kompetentingos institucijos nustatytoje buferinėje afrikinio kiaulių maro zonoje) ir įsigijusiems kitus ūkinius gyvūnus, išskyrus kiaules.

Tinkamas pareiškėjas yra asmuo:

1. kurio kiaulių laikymo vieta yra nustatytoje afrikinio kiaulių maro buferinėje zonoje;

2. kuris, vykdydamas Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (toliau – VMVT) nurodymus, paskerdė, sunaikino kiaules arba kiaulės nugaišo dėl afrikinio kiaulių maro ligos (jei kiaulės buvo registruotos Ūkinių gyvūnų registro centrinėje duomenų bazėje (toliau – CDB));

3. kuris sudarė sąlygas VMVT ištirti skerdžiamas kiaules laboratorijoje dėl afrikinio kiaulių maro ir įsipareigojo trejus metus nuo pagalbos skyrimo dienos nelaikyti kiaulių ir auginti kitų rūšių ūkinius gyvūnus (kiti ūkiniai gyvūnai registruoti CDB), kurių laikymo vieta yra Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriaus įsakymu nustatytoje afrikinio kiaulių maro buferinėje zonoje.

Tinkamos finansuoti išlaidos yra susijusios su visų ūkinių gyvūnų, išskyrus kiaules, įsigijimu. Vienam pareiškėjui atlyginama iki 80 procentų ūkinių gyvūnų, išskyrus kiaules, įsigijimo išlaidų, bet ne daugiau kaip 580 Eur.

Paraiškų priėmimo laikotarpiu pareiškėjas kreipiasi į Savivaldybę ir pateikia šiuos dokumentus:

1. asmens tapatybės patvirtinimo dokumentą;

2. paraišką;

3. ūkinių gyvūnų įsigijimo įrodymo dokumentų originalus arba teisės aktų nustatyta tvarka patvirtintas jų kopijas;

4. pareiškėjui išduotą mėginių paėmimo gyvūnų ligoms tirti akto, kurio forma patvirtinta Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriaus 2012 m. birželio 22 d. įsakymu Nr. B1-489 ,,Dėl mėginių paėmimo tirti aktų formų patvirtinimo“, kopiją.

Paraiškas priima ir informaciją teikia Savivaldybės administracijos Ūkio skyriaus vedėjo pavaduotojas Alvydas Vengrauskas (Vasario 16–osios g. 7, 117 kab.), tel. 8 614  25 826.

Informacija smulkaus ir vidutinio verslo subjektams

 2016-04-24

Mieli verslininkai,

 Druskininkų savivaldybė kreipiasi į smulkaus ir vidutinio verslo subjektus, pageidaujančius 2016 metais gauti finansinę paramą iš Savivaldybės biudžeto.

 Druskininkų savivaldybės tarybos 2016 m. vasario 19 d. sprendimu Nr. T1-30 patvirtintas Druskininkų savivaldybės 2016 – 2018 metų strateginis veiklos planas, kuriame numatyta smulkaus ir vidutinio verslo plėtros priemonė. Druskininkų savivaldybė kviečia smulkaus ir vidutinio verslo subjektus, norinčius 2016 metais pasinaudoti šios priemonės finansine parama, teikti Paraiškas Savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo plėtros darbo grupei iki šių metų birželio 1 d.

 Paraiškų rengimo tvarką ir formą galite rasti Druskininkų savivaldybės interneto svetainėje, adresu: www.druskininkai.lt skyriuje > Finansai ir verslas > Parama verslui.

 Paraiškos projektai turi būti pateikti iki nurodytos datos su lydraščiu užklijuotame voke, ant voko nurodant: Savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo plėtros darbo grupei, Vilniaus al. 18, 66119 Druskininkai.

 Kontaktiniai asmenys papildomai informacijai gauti:

 Algirdas Svirskas, Investicijų ir turto valdymo skyriaus vedėjas. (8 313) 52 676 arba el. p.: algirdas@druskininkai.lt

 Vaiva Žagunienė, Investicijų ir turto valdymo skyriaus vyriausioji specialistė. (8 313) 52 676 arba el. p.: vaiva.zaguniene@druskininkai.lt

 Vyda Amšiejienė, Finansų ir apskaitos skyriaus vedėja. (8 313) 51 537 arba el. p.: vyda.amsiejiene@druskininkai.lt

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

   

 

  

 

 

 Smart Druskininkai

 


 


 
Vietinė rinkliava 


 


 


 
                           SADM raštas

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

Pietų pertrauka: 12-12:45 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.