Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English
" ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" style="width: 334px; height: 335px" /> object=""> >

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Maisto bankas“ kvies aukoti nepasiturinčiųjų maitinimui

 2017-10-19

Spalio 20-21 dienomis 74-uose Lietuvos miestuose vyks tradicinė „Maisto banko“ akcija, kurios metu savanoriai kvies aukoti maisto produktus nepasiturinčiųjų maitinimui. Kasmet du kartus per metus – pavasarį ir rudenį – labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ kviečia geros valios žmones prekybos centruose paaukoti ilgo galiojimo maisto produktų nepasiturintiesiems: makaronų, kruopų, miltų, aliejaus, konservų, cukraus, sausų pusryčių, arbatos, uogienės ir kt.

Nacionaliniame darbo su jaunimo forume „Ateik. Išgirsk. Dalinkis.“ pristatyta ir Druskininkų JUC nauja programa – pagalba ir verslui ir jaunimui

 2017-10-19

Darbo su jaunimu aktualijos buvo aptariamos ir nagrinėjamos 2017 m.  spalio 17 d. Vilniuje, Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kartu su partneriais organizuotame Nacionaliniam darbo su jaunimu forume „Ateik. Išgirsk. Dalinkis“. Šis pirmasis visuotinis su jaunimu dirbančių asmenų susitikimas buvo organizuojamas siekiant pasidalinti patirtimi, įgyti naujų žinių, aptarti bendras šalies jaunimo problemas. Forumo metu 6 skirtingose auditorijose, kaip „Darbas su jaunimu“, „ Verslumas/inovacijos“, „Savanorystė/Pilietiškumas“, „Švietimas“, „Jaunimas regionuose“ bei „Žinios ir faktai“  buvo galima girdėti gerųjų praktikų, dalyvauti idėjų mugėje, klausytis skirtingų paskaitų, susipažinti su tyrimais, stebėti ekspertų diskusijas, išbandyti praktinius  užsėmimus ar  simuliacijas. Tokia gausi temų įvairovė leido rinktis kiekvienam tas sritis, kurios dalyviams buvo aktualios.

Aptarta Druskininkų kultūros centro projektavimo eiga

 2017-10-18

Druskininkų bendruomenei ir Lietuvos kultūriniam gyvenimui svarbaus objekto – Druskininkų kultūros centro – projektavimo darbai įsibėgėjo. Praėjusią savaitę Druskininkų savivaldybės vadovai  susitiko su viešąjį atvirą pirkimo konkursą laimėjusios uždarosios akcinės bendrovės „Uostamiesčio projektas“ atstovais ir aptarė techninio projekto rengimo eigą ir sprendinius.  Architektai ir projektuotojai visus sprendinius taip pat derina su tarptautiniais ekspertais, turinčiais patirtį panašių pasaulinio lygio objektų statybose ir įrengime.

DRUSKININKŲ SAVIVALDYBĖ SKELBIA PAPILDOMĄ PROJEKTO “KOMPLEKSINĖS PASLAUGOS DRUSKININKŲ SAVIVALDYBĖS ŠEIMOMS” PARTNERIŲ ATRANKĄ

 2017-10-18

Projekto partnerių atranka organizuojama siekiant kokybiškai įgyvendinti 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonės Nr. 08.4.1-ESFA-V-416 “Kompleksinės paslaugos šeimai” projektą “Kompleksinės paslaugos Druskininkų savivaldybės šeimoms”.

Atrankos tikslas - atrinkti projekto partnerius, kurie užtikrintų “Bendruomeninių šeimos namų” funkcijų bei vaikų priežiūros paslaugų vykdymą projekto įgyvendinimo laikotarpiu.

Pretenduoti į projekto partnerius gali viešieji ir privatieji juridiniai asmenys, nevyriausybinės organizacijos, kaip jos apibrėžtos Lietuvos Respublikos nevyriausybinių organizacijų plėtros įstatyme ir turinčios patirties teikti siūlomas paslaugas bei fiziniai asmenys, vykdantys ūkinę komercinę veiklą.

Partnerių atrankos programos paraiška turi būti pateikta iki š.m. spalio 30 d. (įskaitytinai) su lydraščiu užklijuotame voke, ant voko nurodant: “Projekto “Kompleksinės paslaugos Druskininkų savivaldybės šeimoms” partnerių atrankai”, Vilniaus al. 18, 66119 Druskininkai. Elektroninę paraiškos versiją būtina pateikti elektroniniu paštu vaiva.zaguniene@druskininkai.lt.

Projekto partnerių atrankos tvarkos aprašas. 

Druskininkuose lankėsi paramos fondo „SOS vaikų kaimai“ atstovės

 2017-10-17

Praėjusią savaitę į Druskininkus atvyko ir su savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir Vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistais bei Socialinių paslaugų centro atstovais susitiko paramos fondo  „SOS vaikų kaimai“ nacionalinė direktorė Liudovika Pakalkaitė ir šios organizacijos bendruomeninių vaikų globos namų koordinatorė Simona Kivaraitė.

Susitikimo metu buvo pristatyti Alytaus regiono šeimos modelio bendruomeniniai vaikų globos namai.

IŠNUOMOJAMAS PASTATAS GAMYBOS, SANDĖLIAVIMNO VEIKLAI

 2017-10-17

Druskininkų savivaldybės administracijos turto nuomos komisija, vykdydama Savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. rugpjūčio 29 d. įsakymą Nr. V35-785 „Dėl Savivaldybės turto – kompresorinės pastato Verpėjų g. 22, Viečiūnuose, Druskininkų savivaldybėje, nuomos konkurso“, skelbia Druskininkų savivaldybei nuosavybės teise priklausančio turto – kompresorinės pastato Verpėjų g. 22, Viečiūnuose, Druskininkų sav. (unikalus Nr. 3896–2007-4076, bendras plotas – 229,24 kv. m) viešą nuomos konkursą.

Pagrindinės nuomos sąlygos:

1. Nuomos terminas – 15 metų.

2. Pradinis nuompinigių dydis – 1,0033 Eur už 1 kv. m patalpų (230,00 Eur už visą nuomojamą pastatą) per mėnesį.

3. Privalomi nuomininko įsipareigojimai:

3.1. naudoti patalpas gamybos, sandėliavimo veiklai;

3.2. drausti turtą nuo draudiminių įvykių, galinčių atsirasti dėl nuomininko, trečiųjų asmenų veiksmų, gaisro, gamtinių stichijų jėgų.

Gavęs Savivaldybės administracijos direktoriaus leidimą, nuomininkas turi teisę subnuomoti turtą tretiesiems asmenims bei vykdyti patalpose kitą veiklą;

Sankcijos už sutarties nevykdymą - sutartis gali būti nutraukta nesikreipiant į teismą vienašališka nuomotojo iniciatyva raštu pranešus nuomininkui prieš 10 dienų, negrąžinant sumokėtų nuompinigių, nekompensuojant nuomininkui jo turėtų išlaidų ar patirtų nuostolių, jeigu:

1. Nuomininkas naudoja turtą ne pagal paskirtį ar pažeidinėja darbų saugos, sanitarijos ir higienos, priešgaisrinės saugos ir kitas taisykles bei reikalavimus;

2. Nuomininko skola nuomotojui viršija dviejų mėnesių nuompinigių dydį.

Pradinis įnašas - 690,00 Eur sumokamas pavedimu iki vokų atplėšimo procedūros į Druskininkų savivaldybės administracijos (įmonės kodas 188776264) sąskaitą Nr. LT05 7300 0100 0222 5631 AB „Swedbank“.

Paraiškos forma ir konkurso sąlygos paskelbtos Savivaldybės tinklapyje www.druskininkai.lt skiltyje Investicijos / Pasiūlymai investuotojui / Išnuomojami savivaldybės objektai.

Paraiškos dalyvauti konkurse priimamos 2017 m. spalio 20 ir 23 – 26 d. nuo 9.00 iki 12.00 val. Druskininkų savivaldybės administracijos 103 kabinete Vilniaus al. 18, Druskininkai.

Paraiškų vertinimo kriterijus – didžiausias pasiūlytas nuompinigių dydis.

Vokai su pasiūlymais atplėšiami 2017 m. spalio 26 d. 13.00 val. Druskininkų savivaldybės administracijos 104 kabinete Vilniaus al. 18, Druskininkai.

Papildomos informacijos galima gauti Druskininkų savivaldybės administracijoje Vilniaus al. 18, Druskininkai, el. p. algirdas.kazanavicius@druskininkai.lt arba tel. (8 313) 59 158.

Prasidėjo supratimo apie gripą savaitė

 2017-10-17

Spalio 16 d. – 20 dienomis prasideda supratimo apie gripą savaitė. Tai Pasaulio sveikatos organizacijos nuo 2013 m. inicijuota švietimo kampanija, kuria siekiama didinti rizikos grupių vakcinaciją nuo sezoninio gripo.

Prasidėjus gripo sezonui, sergamumas gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) šalyje nežymiai sumažėjo.  Nors bendras sergamumo rodiklis sumažėjo, gripo atvejų užregistruota daugiau. Todėl medikai primena – laikas skiepytis nuo gripo.

Spalio 18 dieną bus įjungtos perspėjimo sirenos

 2017-10-17

Vykdant Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2005 m. gruodžio 22 d. nutarimą Nr. 1384 "Dėl perspėjimo ir informavimo sistemos techninio patikrinimo", spalio 18 d. vyks Perspėjimo sistemos patikrinimas, kurio metu bus įjungiamos sirenos.

Patikrinimo metu gyventojai bus informuojami per Lietuvos nacionalinį radiją ir televiziją, o taip pat ir per gyventojų perspėjimo ir informavimo, naudojant viešųjų judriojo telefono ryšio paslaugų teikėjų tinklus, sistemą (GPIS) trumpaisiais pranešimais į mobiliuosius telefonus.

Primename, kad telefonų nustatymo instrukcijos ir daugiau informacijos apie šią sistemą pateikiama departamento tinklalapyje adresu www.gpis.vpgt.lt

Pradedamas rekonstruoti „Atgimimo“ mokyklos sporto aikštynas

 2017-10-16

Druskininkų savivaldybė siekia  maksimaliai išnaudoti visas galimybes pritraukti kuo daugiau investicijų, padedančių atnaujinti infrastruktūrą.  Todėl, kai vasarą LR Švietimo ministerija kreipėsi į savivaldybę dėl galimybės šiais metais pradėti įgyvendinti projektą taip įsisavinant Valstybės investicijų programos lėšas, Druskininkų savivaldybės specialistai nedvejodami sutiko. Nors metų pradžioje šis projektas nebuvo planuotas, tačiau Investicijų ir turto valdymo skyriaus specialistai operatyviai parengė Valstybės investicijų 2017-2019 metų švietimo įstaigų sporto aikštynų atnaujinimo programai skirtą investicinį projektą dėl Druskininkų „Atgimimo“ mokyklos sporto aikštyno atnaujinimo, buvo įvykdyti viešieji pirkimai ir pasirašyta darbų atlikimo sutartis.

Praūžęs vėjas nulaužė šimtmečius skaičiavusį ąžuolą

 2017-10-16

Informuojame, kad praėjusią savaitę smarkiai praūžęs vėjas  nulaužė Kurorto g. 3, Druskininkuose augusį šimtametį ąžuolą, žmonių dar vadintą J. Pilsudskio ąžuolu. Jau anksčiau medis buvo degęs, kaip spėjama nuo žaibo iškrovos, ir maždaug keturių metrų aukštyje perplyšęs per kamieninį išsišakojimą.  Ąžuolas nuo audros buvo nukentėjęs šių metų birželį. Nors buvo stengiamasi visomis išgalėmis ąžuolą išsaugoti, tačiau šimtametis medis neatlaikė stichijų.

Planuojama, kad iš nulaužto ąžuolo medienos bus pagamintas suoliukas. Taip pat surinktos ąžuolo gilės, iš kurių bus bandoma išauginti ąžuoliukus.

Šimtametis ąžuolas žmonių vadintas Pilsudskio ąžuolu, nes už keliolikos metrų nuo jo stovėjo Lenkijos maršalui ir politikui Juzefui Pilsudskiui pastatyta vila. 1929-1930 metais maršalas atostogavo šioje viloje. Po jo mirties čia buvo įsteigtas Pilsudskio muziejus. Iki mūsų dienų J. Pilsudskio vila, vėliau tapusi muziejumi, neišliko. Pastatas nugriautas 1965 m.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 
 
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.