Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
" ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" style="width: 334px; height: 335px" /> object=""> >

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Lietuvos savivaldybių asociacija ragina imtis realių pokyčių mažinant regionų atskirtį

 2017-01-23

Konsultacijas su Vyriausybės nariais inicijavusi Lietuvos savivaldybių asociacija centrinę valdžią ragina imtis realių pokyčių sprendžiant didėjančią šalies regionų socialinę ir ekonominę atskirtį. Regionų bendruomenės neprašo daugiau „pašalpų“, tačiau tikisi didesnio savarankiškumo, kuris leistų vietos savivaldai aktyviau spręsti susidariusią situaciją. Pasak asociacijos prezidento Ričardo Malinausko, vienas pagrindinių klausimų, kuris bus keliamas susitikimuose – sprendimai, leisiantys stiprinti savivaldybių savarankiškumą bei mažinti jų priklausomybę nuo valstybės biudžeto. Dabartinė savivaldybių biudžetų sudarymo tvarka nemažam skaičiui regionų neleidžia pajusti tiesioginės naudos dėl augančios šalies ekonomikos. „Regionuose papildomai surenkamos pajamos į jų biudžetą nepatenka – keliauja į valstybės biudžetą ir perskirstytos grįžta kaip „pašalpos“ toms savivaldybėms, kurioms labiausiai trūksta lėšų. Jei finansinis prieaugis liktų savivaldybėms, jos būtų žymiai labiau motyvuotos kuo daugiau užsidirbti pačios ir ieškotų būdų, kaip skatinti vietos žmonių verslumą, gerinti verslo aplinką, pritraukti daugiau privačių investicijų“, – pabrėžia R. Malinauskas.

LSA atstovų susitikime su vidaus reikalų ministru – apie regionų stiprinimą

 2017-01-23

Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) atstovų susitikime su vidaus reikalų ministru aptarti regionų politikos koordinavimo, savivaldybių įgyvendinamų Europos Sąjungos (ES) investicinių projektų, seniūnų rinkimų bei kiti aktualūs klausimai. Sausio 20 dieną, penktadienį, vykusiame susitikime dalyvavę merai pabrėžė būtinybę stiprinti Lietuvos regionų politiką, ypač turint galvoje, jog šalies savivaldybės yra labai skirtingos savo ekonomine ir socialine padėtimi. „Savivaldybių nuomone, valstybei reikalinga aiški ir vieninga nacionalinė regionų plėtros strategija, kurioje būtų apibrėžtas regionų išskirtinumas bei įvardinta, kokiomis konkrečiomis priemonėmis jie bus stiprinami. Ši strategija turėtų būti darniai susijusi su kitų sričių, pavyzdžiui, turizmo, susisiekimo, investicijų ar verslo plėtros programomis,“ – teigė LSA prezidentas, Druskininkų meras Ričardas Malinauskas. Jis taip pat akcentavo, jog naujosios Vyriausybės programoje pirmą kartą deklaruojamos panašios nuostatos dėl regionų stiprinimo.

Druskininkų vandens parkas paminėjo veiklos dešimtmetį

 2017-01-20

Šiandien Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centre AQUA susirinkęs gausus svečių būrys paminėjo centro sėkmingos veiklos dešimtmetį. Sveikindamas susirinkusius svečius Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas atviravo, jog vandens parkas buvo jo, kaip verslininko,  svajonė ir dėkojo visiems, patikėjusiems ir prisidėjusiems prie Vandens parko projekto įgyvendinimo. „Skatindamas turistų atvykimą šis parkas pridedamąją vertę padeda kurti ne tik Druskininkams, bet ir visai Lietuvai. 100 procentų akcijų priklauso savivaldybei, bet jį valdančios įmonės „Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centro AQUA“ direktorius Edmundas Antanaitis ir visas kolektyvas sugeba dirbti pelningai, rūpintis plėtra ir pelnyti geriausius įvertinimus“, – teigė meras.

Posėdžiavo Druskininkų savivaldybės tarybos komitetai

 2017-01-20

Šiandien surengti  jungtiniai Druskininkų savivaldybės Tarybos Sveikatos apsaugos ir socialinių reikalų bei Švietimo, kultūros ir sporto, Finansų, Ūkio ir kurorto plėtros komitetų posėdžiai, kuriuose svarstyti druskininkiečių bendruomenei aktualūs sprendimų projektai. Komitetuose pristatyta Druskininkų savivaldybės antikorupcijos komisijos 2016 metų veiklos ataskaita. Komitetų nariams Asmens ir visuomenės sveikatos skyriaus vedėja-savivaldybės gydytoja Evelina Raulušaitienė pristatė naująsias triukšmo prevencijos Druskininkų savivaldybės viešosiose vietose taisyklės. Komitetuose taip pat pristatyta Druskininkų savivaldybės aplinkos monitoringo 2017-2019 metų programa. Patvirtinus Druskininkų savivaldybės aplinkos monitoringo 2017-2019 m. programą ir skyrus reikiamas lėšas, bus atliekami aplinkos komponentų, numatytų programoje, tyrimai ir duomenų vertinimas bei palyginimas šioje programoje nustatytais metodais, apimtimis bei periodiškumu. Įvertinus Druskininkų, kaip kurorto, specifinius poreikius, numatytos stebėti šios sritys: aplinkos oras, triukšmas, paviršinis, maudyklų ir požeminis vanduo, gyvoji gamta. Monitoringo metu gauti duomenys teikiami atsakingoms institucijoms ir pristatomi visuomenei.

LSA valdybos posėdyje aptartos konsultacijų su Ministro Pirmininko kabinetu temos

 2017-01-19

 Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) prezidentas, Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas šiandien dalyvavo LSA valdybos posėdyje, kuriame valdyba aptarė klausimus naujajai Vyriausybei, taip pat - profesionalių socialinių globėjų statuso, neoficialių mokėjimų viešajame sektoriuje mažinimo bei šilumos ūkio aktualijas. Valdybos nariai svarstė savivaldai aktualiausias temas, kurios bus aptariamos LSA inicijuotuose konsultacijose su Ministru Pirmininku ir jo kabineto nariais. Artimiausiomis savaitėmis LSA vadovai susitiks su aplinkos, finansų, kultūros, socialinių reikalų ir darbo, sveikatos, susisiekimo, švietimo ir mokslo, vidaus reikalų, ūkio bei žemės ūkio ministrais ir premjeru.

Startuoja specialiai viešajam sektoriui sukurti virtualūs mokymai

 2017-01-19

Stiprinant Lietuvos viešojo sektoriaus socialinės klasterystės kompetencijas ir įgyvendinant Lietuvos edukologijos universiteto kartu su Utenos, Druskininkų, Prienų ir Biržų savivaldybėmis, Vilniaus dizaino kolegija, Lietuvos demokratiškumo ugdymo kolegija, VšĮ „Gintarinė akademija“ ir partneriais iš Norvegijos „Flexible Education Norway“ vykdomą projektą „Tvarios plėtros skatinimas stiprinant viešojo sektoriaus socialinę klasterystę“, jau šį mėnesį bus pristatyti mokslininkų sukurti virtualūs mokymosi modeliai, kurie lietuvių ir anglų kalbomis bus prieinami kiekvienam mūsų šalies viešojo sektoriaus darbuotojui.

Projekto ,, Atrask save “ pristatymas – diskusija

 2017-01-19

Vakar Druskininkų jaunimo užimtumo centre vyko Jaunimo garantijų iniciatyvos projekto ,, Atrask save “ rezultatų pristatymas – diskusija. Vietos JGI koordinatorė Kristina Fedaravičiūtė pasidalino įgyvendinamo projekto ,, Atrask save “  2016- ųjų metų rezultatais  su Druskininkų savivaldybės Švietimo skyriaus, Socialinės paramos skyriaus, Vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistais.

Vyko pasitarimas dėl vaikų maitinimo organizavimo Druskininkų savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklose

 2017-01-19

Šią savaitę Druskininkų savivaldybėje organizuotas pasitarimas dėl vaikų maitinimo organizavimo Druskininkų savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklose. Druskininkų VMVT vyriausioji specialistė-maisto produktų inspektorė Inga Žilevičienė pristatė visuomenės sveikatos programos „Vaikų, lankančių ugdymo įstaigas, maitinimo kontrolė Druskininkų savivaldybėje 2016 metais“ vykdymo rezultatus, taip pat pasitarime buvo aptarti VMVT atliktos ikimokyklinio ugdymo įstaigų ir bendrojo ugdymo mokyklų maisto ruošimo skyrių 2016 metų kontrolės rezultatai. Pasak I. Žilevičienės, VMTV patikrino 24 pietų davinių mėginius dėl energinės vertės ir 10 mėginių dėl druskos kiekio – minėtos kontrolės rezultatai yra geri.

Vyko pasitarimas keleivių vežimo klausimais

 2017-01-18

Šiandien Druskininkų savivaldybės vadovai susitiko su UAB „Kautra“ atstovais ir aptarė per 2016-uosius nuveiktus darbus, diskutavo keleivių vežimo tobulinimo ir paslaugų teikimo kokybės gerinimo klausimais, analizavo vietinių ir priemiestinių maršrutų aktualijas. Susitikimo metu pasidžiaugta, kad šiais metais UAB „Kautra“ Druskininkų filialo autobusų parką papildė net trys patogūs autobusai, kuriais miesto ir priemiestiniais maršrutais patogiai vežami druskininkiečiai bei kurorto svečiai.

Aptarti atliekų tvarkymo rinkliavos skaičiavimo klausimai

 2017-01-18

Vakar Druskininkų savivaldybės vadovai ir administracijos specialistai susitiko su Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro (ARATC)  vadovu Algirdu Reipu ir aptarė diferencijuotos  rinkliavos  už atliekų  surinkimą ir tvarkymą skaičiavimo klausimus.  Praėjusiais metais Vyriausybei priėmus taisykles, reglamentuojančias  vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą paskaičiavimo dydžius, visos savivaldybės privalo apskaičiuoti naująją rinkliavą. Pagrindinis reikalavimas – diferencijuoti rinkliavas, nustatant pastoviuosius bei kintamuosius kaštus.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

Pietų pertrauka: 12-12:45 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.