Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English
" ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" style="width: 334px; height: 335px" /> object=""> >

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos baigiamajame metų renginyje - padėkos druskininkiečiams

 2018-01-22

Sausio 19 dieną Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga Druskininkuose organizavo baigiamąjį metų renginį, kuriame susirinko daugiau kaip 100 renginio dalyvių iš visos Lietuvos. Susirinkusiuosius pasveikino LR Seimo narė Guoda Burokienė, Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas, Druskininkų vietos veiklos grupės pirmininkas  Linas Urmanavičius. „Džiaugiuosi, kad jau 17 metų Druskininkai yra ne tik miestas, bet ir kaimiškosios bendruomenės. Nuoširdžiai didžiuojamės mūsų krašto bendruomenių aktyvumu, kūrybiškumu, glaudžiu tarpusavio bendradarbiavimu, jų indėliu į turizmo srities vystymą, į žmonių įtraukimą priimant svarbius sprendimus. Manau, šiandien renginyje ne tik apžvelgsite prabėgusius metus, bet ir prisiminsite vieną labai svarbų dalyką - kiekvienas geras darbas nelieka nepastebėtas. Tad linkiu išminties ir įkvėpimo, sveikatos ir naujų, jūsų bendruomenės žmonėms svarbių darbų“,  - sakė L. Urmanavičius.

Viešoji biblioteka kviečia į knygos pristatymą „Šoka šarka ir genys. Dzūkijos kaimo autentiški vaikų žaidimai“

 2018-01-18

Sausio 18   d.  17 val. Druskininkų  savivaldybės  viešojoje  bibliotekoje bus pristatyta knyga „Šoka šarka ir genys. Dzūkijos kaimo autentiški vaikų žaidimai“. Dalyvavaus  knygos autorė Vanda Mockevičienė, etnologė Gražina Kadžytė, Vilniaus apskrities A. Mickevičiaus bibliotekos direktorius Petras Zurlys, , Nedzingės kaimo etnografinis ansamblis su Nedzingės kaimo vaikais.

 

LIETUVOS RESPUBLIKOS ŽEMĖS ŪKIO MINISTERIJOS INFORMACIJA

 2018-01-17

Skelbiamas kvietimas teikti paramos paraiškas pagal 2018 m. nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai teikimo taisykles, patvirtintas žemės ūkio ministro 2018 m. sausio 15 d. įsakymu Nr. 3D-20 „Dėl 2018 metų nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai teikimo taisyklių patvirtinimo“.

Paramos paraiškos forma skelbiama Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos (toliau - Ministerija) ir Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos (toliau - Agentūra) (www.zum.lrv, www.nma.lt) interneto svetainėse. Paramos paraiškas priima Agentūra nuo 2018 m. sausio 22 iki vasario 23 d. darbo laiku: pirmadienį-ketvirtadienį 8.00-17.00 val., penktadienį 8.00-15.45 val.; pietų pertrauka 12.00-12.45 val.

Druskininkuose lankėsi Rusijos Federacijos ambasadorius Aleksandras Udalcovas

 2018-01-17

Vakar Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas, VšĮ Turizmo ir verslo informacijos centro direktorius Rimantas Palionis bei savivaldybės specialistai susitiko su Rusijos Federacijos Ambasadoriumi Lietuvos Respublikoje Aleksandru Udalcovu, atašė Stepanu Maleško ir patarėju Andėjumi Gasiūku.

Susitikimo metu aptartas iš Rusijos į Druskininkus atvykstančių turistų srautas, jo pokytis pastaraisiais metais. Diskutuota apie turistų skaičiaus kitimo priežastis, turistams kylančias problemas, jų sprendimo būdus.

„Turistai iš Rusijos Druskininkų kurortą labai mėgsta. Pats laisvadienius leidžiu važinėdamas po Lietuvą. Man čia patinka, žmonės gražiai bendrauja. Jūsų miestas simpatiškas ir patrauklus turistams,“ – kalbėjo Rusijos Federacijos Ambasadorius Lietuvos Respublikoje A. Udalcovas.

Meras R. Malinauskas susitiko su naujuoju Druskininkų ugniagesių vadu J. Jurčiukoniu

 2018-01-16

Šiandien Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas susitiko su Alytaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vadovu Algirdu Bautroniu, Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyrius vadovu Sauliumi Mockevičiumi ir naujuoju Druskininkų ugniagesių vadovu Jonu Jurčiukoniu. J. Jurčiukonis anksčiau dirbo Lazdijų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko pavaduotoju. Meras R. Malinauskas pažymėjo, kad tikisi, jog priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai ir toliau sėkmingai bendradarbiaus su kitų tarnybų pareigūnais, savivaldybės civilinės saugos ir seniūnijų specialistais tam, kad būtų užtikrintas druskininkiečių bendruomenės ir jų nuosavybės saugumas.

Nesumokėjusiems žemės mokesčio – VMI priminimas

 2018-01-16

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) informuoja, kad gyventojams, iki šiol nesumokėjusiems žemės mokesčio, mokesčių administratorius išsiuntė priminimus. Pranešimai siunčiami per sistemą Mano VMI (https://www.vmi.lt/manovmi/), vėliau – klasikiniu paštu. Žemės mokesčio dar nesumokėjo 595 Druskininkų savivaldybės gyventojai. Jie turėtų papildyti biudžetą kiek didesne nei 15 tūkst. eurų suma. „Daugelis mokesčių mokėtojų yra pareigingi ir mokestines prievoles įvykdo tinkamai bei laiku. Dėkojame jiems, o dar nesumokėjusiems Žemės mokesčio, primename, kad tai padaryti reikia kuo skubiau“, - sako Kauno AVMI viršininkė Judita Stankienė, pažymėdama, kad žemės mokesčio sumokėjimo terminas baigėsi praėjusių metų lapkričio 15 d.

Socialinio projekto „Draugystė veža“ dalyviai lankėsi Druskininkuose

 2018-01-15

Penktadienį Druskininkuose lankėsi socialinio projekto „Draugystė veža“ dalyviai. Sausio pradžioje trečią kartą startavo LRT pristatomas socialinis projektas „Draugystė veža“, kurio pagrindinis tikslas – mažinti atskirtį tarp žmonių su negalia ir jos neturinčiųjų. Akcijos organizatoriai VšĮ „Baltijos ugdymo centras“ ir Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kartu dalyvauti projekte kviečia draugų poras, kurie turi svajonę – savo akimis išvysti Eurovizijos dainų konkursą, kuris šiais metais vyks Lisabonoje. Projekto dalyviai atrankinių kelionių po Lietuvą maratono metu lankėsi Druskininkuose ir pramogavo Snow Arenoje.

                      Snow Arenoje socialinio projekto „Draugystė veža“ dalyvius bei juos lydinčią VšĮ „Baltijos ugdymo centras“ partnerę Žydrę Gedrimaitę pasitiko Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas ir Socialinės paramos skyriaus vadėja Ligita Baranauskienė bei asociacijos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Druskininkų viltis“ darbuotojai bei auklėtiniai.

Prasideda pasiregimas kurorto šventei: aptarti planuojami renginiai ir eisenos koncepcija

 2018-01-15

Šiandien Druskininkų savivaldybės vadovai ir įstaigų atstovai aptarė pasirengimą gegužės 24-27 dienomis vyksiančiai kurorto šventei. Jau tapo gražia tradicija, kad paskutinį gegužės savaitgalį Druskininkus sudrebina išskirtinė fiesta, kuri skelbia vasaros sezono pradžią, o daugybė renginių į pramogų ir kultūros sūkurį įtraukia ir vietos bendruomenę, ir Lietuvos bei užsienio svečius. Šiandien vykusiame pasitarime aptarti planuojami šių metų šventės renginiai, išsakytos idėjos ir pasiūlymai, kaip šventę padaryti dar patrauklesnę žiūrovams, kalbėta apie eisenos koncepciją bei aptarta galimybė kurorto šventėje įprasminti ir Lietuvos šimtmetį. Artimiausiu metu bus galutinai apsispręsta dėl kurorto šventės renginių bei šventinės eisenos koncepcijos.

Aptartos paliatyvios pagalbos ir psichosocialinių paslaugų onkologiniams ligoniams plėtros galimybės Druskininkų savivaldybėje

 2018-01-15

Praėjusią savaitę Druskininkų savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Grigorienė ir administracijos specialistai bei VšĮ Druskininkų ligoninės direktorius Viktoras Meižis susitiko su VšĮ „Tėviškės namai“ atstovais ir aptarė paliatyvios pagalbos ir psichosocialinių paslaugų onkologiniams ligoniams plėtros galimybes Druskininkų savivaldybėje.

Susitikimo metu VšĮ „Tėviškės namai“ direktorius Eimantas Balaika pristatė Europos kaimynystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programą bei informavo apie projekto rengimo ir bendradarbiavimo galimybes.

Veiksmingai tuberkuliozės prevencijai – dėmesys profilaktiniams sveikatos patikrinimams

 2018-01-15

Druskininkų savivaldybėje įvyko savivaldybės vadovų, administracijos, seniūnijos ir įvairių asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros institucijų specialistų susitikimas, kuriame aptarta tuberkuliozės epidemiologinė priežiūra, profilaktika ir prevencijos priemonės.

„Druskininkų savivaldybėje sergančiųjų tuberkulioze nėra daug, 2017 m. nustatyti 4 nauji atvejai“ – susitikimo metu teigė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie sveikatos apsaugos ministerijos Alytaus departamento Druskininkų skyriaus specialistė Zita Gaidytė. Tačiau, pasak jos, sveikatos priežiūros įstaigos ir toliau turi siekti aktyvinti ankstyvąją tuberkuliozės diagnostiką. Šiam teiginiui pritarė ir susitikime dalyvavusi Druskininkų savivaldybės Asmens ir visuomenės sveikatos skyriaus vedėja-savivaldybės gydytoja Evelina Raulušaitienė.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 
 
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.