Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English
" ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" style="width: 334px; height: 335px" /> object=""> >

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Pristatyti interaktyvios informacijos pateikimo metodai

 2018-05-24

Gegužės 24 dieną Druskininkų savivaldybėje lankėsi UAB „Binarus“ darbuotojai Donatas Grinius ir Saulius Galinis, savivaldybės vadovams bei skyrių vedėjams ir specialistams pristatę kūrybiškus ir atraktyvius informacijos pateikimo būdus.

Svečiai iš Azerbaidžano domėjosi gerąja Druskininkų kurorto patirtimi

 2018-05-24

Šiandien Druskininkų savivaldybės vicemeras Linas Urmanavičius bei Dokumentų ir informacijos skyriaus vyriausioji specialistė Dovilė Ciūnienė susitiko su svečiais iš Azerbaidžano.

Automobilių parkavimo schema Kurorto šventės metu

 2018-05-24

 

Druskininkai kviečia į Kurorto šventę

 2018-05-24

Posėdžiavo Druskininkų savivaldybės tarybos Kontrolės komitetas

 2018-05-24

Pirmadienį vyko Druskininkų savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto posėdis. Posėdžio metu pristatyti ir aptarti darbotvarkėje numatyti klausimai dėl Druskininkų savivaldybės Kontrolės ir audito tarnybos 2017 metų veiklos ataskaitos, dėl Druskininkų savivaldybės Kontrolės ir audito tarnybos 2018 metų veiklos plano vykdymo bei kiti klausimai.

Daugiabučių namų techninės priežiūros reglamentavimo pokyčiai

 2018-05-24

Gegužės 8 d. įsigaliojo du aplinkos ministro patvirtinti susiję teisės aktai. Tai Daugiabučių gyvenamųjų namų techninės priežiūros tarifo apskaičiavimo metodika ir statybos techninio reglamento „Statinių techninės ir naudojimo priežiūros tvarka. Naujų nekilnojamojo turto kadastro objektų formavimo tvarka“ pakeitimai.

Metodikoje nustatyta daugiabučių namų (išskyrus namo šildymo ir karšto vandens sistemos ir liftų) techninės priežiūros tarifo apskaičiavimo tvarka, kai šių namų techninę priežiūrą vykdo savivaldybės paskirtas namo bendrojo naudojimo objektų administratorius. Numatyta, kad maksimalius administruojamų namų techninės priežiūros tarifus, vadovaudamosi šia metodika, tvirtins savivaldybių tarybos.

Druskininkų savivaldybės Etikos komisija kreipėsi į LR Generalinę prokuratūrą su prašymu pradėti tyrimą ar Vyriausiosios rinkimų komisijos narys, Druskininkų savivaldybės tarybos narys V. Semeška yra įgijęs vidurinį išsilavinimą

 2018-05-23

Druskininkų savivaldybės Etikos komisija gegužės 18 dieną priėmė sprendimą kreiptis į LR Generalinę prokuratūrą dėl Vyriausiosios rinkimų komisijos nario, Druskininkų savivaldybės tarybos nario konservatoriaus V. Semeškos, nes atlikus tyrimą ar konservatorius savo kaip politiko biografijoje yra nurodęs teisingus faktus apie savo išsilavinimą paaiškėjo, kad V. Semeška galimai nėra įgijęs vidurinio išsilavinimo. Etikos komisjos dokumentą galite rasti čia. 

 Etikos komisija LR Generalinės prokuratūros prašo išsiaiškinti, ar konservatorius yra įgijęs vidurinį išsilavinimą ir jei ne – ar be vidurinį išsilavinimą patvirtinančio brandos atestato Vilius Semeška teisėtai įgijo banko tarnautojo kvalifikaciją Vilniaus aukštesniojoje ekonomikos mokykloje bei bakalauro ir magistro kvalifikacinius laipsnius Vilniaus universitete, ar jo įgyti aukštojo mokslo diplomai yra galiojantys, ar nebuvo klastojami dokumentai ar pateikta klaidinanti informacija, ar  V.Semeškos veiksmuose galimai yra nusikalstamos veikos požymių, siekiant įgyti aukštąjį išsilavinimą.

Druskininkų savivaldybė ruošiasi įgyvendinti Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą

 2018-05-23

Jau penktadienį Lietuvoje ir kitose Europos Sąjungos šalyse įsigalios privalomas Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR), kuris sugriežtins asmens duomenų tvarkymą, saugojimą ir naudojimą. Druskininkų savivaldybėje  praėjusį mėnesį buvo organizuotas nemokamas kompetentingų specialistų vedamas seminaras visų viešojo sektoriaus įstaigų vadovams ir specialistams apie būtinus veiksmus, kad pasirengimas Bendrojo duomenų apsaugos reglamento įgyvendinimui būtų užbaigtas tinkamai.

Vienas svarbiausių parengiamųjų darbų  - savivaldybės administracijoje paskirti atsakingą duomenų apsaugos pareigūną. Į šias pareigas paskirtas Centralizuoto vidaus audito skyriaus vedėjas Algimantas Petrauskas. Duomenų apsaugos pareigūnas kontroliuos, kaip vykdomi Bendrojo duomenų apsaugos reglamento reikalavimai, gyventojai į specialistą galės kreiptis dėl galimų pažeidimų asmens duomenų apsaugos srityje tel. 53837 arba el.paštu dap@druskininkai.lt .

Druskininkų savivaldybės tarybos komitetuose – klausimai dėl žemės ir nekilnojamo turto mokesčių tarifų bei kiti aktualūs klausimai

 2018-05-22

Gegužės 21 dieną, pirmadienį, posėdžiavo jungtiniai Druskininkų savivaldybės Tarybos komitetai, kuriuose svarstyti bendruomenei aktualūs biudžeto, projektų ir kiti klausimai.

Autobusų papildomų reisų eismo tvarkaraščiai Druskininkų kurorto šventės metu

 2018-05-22

Autobusų papildomų reisų eismo tvarkaraščius Druskininkų kurorto šventės metu rasite čia.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 
 
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.