Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English
" ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" style="width: 334px; height: 335px" /> object=""> >

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Premjeras palaiko idėją Druskininkams turėti kultūros centrą

 2017-11-17

Šiandien Druskininkuose apsilankęs Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis kartu su savo patarėjų komanda bei LR Seimo nariais Zenonu Streikumi ir Virginija Vingriene, Vyriausybės atstove Alytaus apskrityje Ona Balevičiūte susitiko su Druskininkų savivaldybės vadovais ir aptarė Druskininkams aktualius klausimus.

Į Druskininkus atvykęs S. Skvernelis lankėsi Druskininkų sportininkų rengimo ir reabilitacijos centre, domėjosi kaip vyksta šio Lietuvos ir užsienio sporto bendruomenei svarbaus objekto įrengimo darbai.

Aptartos galimybės įamžinti dailininko A. Šuliausko atminimą

 2017-11-16

Vakar Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius, mero patarėja Irena Lynikienė, vyriausioji specialistė turizmui ir kultūrai Ingrida Griniūtė susitiko su „Atgimimo“ mokyklos direktore Danute Časiene, Muziejaus direktoriumi Gintaru Dumčiumi, M. K. Čiurlionio meno mokyklos vadove Ona Akstinaite. Susitikimo metu aptartos galimybės įamžinti šviesaus atminimo dailininko Alfonso Šuliausko atminimą.

Mokesčiai sugrįžta kiekvienam: pastebėję galimą mokesčių vengimą – Praneškite 1882

 2017-11-16

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) informuoja, kad sulaukia vis daugiau gyventojų pranešimų apie galimai pastebėtus mokesčių vengimo atvejus. Kauno, Alytaus ir Marijampolės apskrityse iki 2017 m. lapkričio 15 d. sulaukta net 1505 pranešimų, t.y. apie 23 proc. daugiau nei per tą patį praėjusių metų laikotarpį. Iš viso VMI pasitikėjimo linija nuo 2006 m. gauta daugiau nei 35 tūkst. pranešimų, kuriuose pateikta informacija padėjo į biudžetą grąžinti per 37 mln. eurų nesumokėtų mokesčių, kurie naudojami gerinti švietimo sistemai, socialinėms paslaugoms, infrastruktūrai ir kt. Patogiausias, greičiausias ir išmaniausias būdas VMI perduoti duomenis apie galimai nelegalios veiklos atvejus, neapskaitytas pajamas ar kitus mokestinius pažeidimus, - naudotis išmaniesiems telefonams skirta programėle „Pranešk“ (https://www.vmi.lt/cms/mobiliosios-programeles). Ši programėlė suteikia galimybę siųsti ne tik tekstinę informaciją, bet ir nuotraukas, filmuotą medžiagą bei garso įrašus.

Vilniaus teritorinė ligonių kasa: Žalą Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžetui atlyginti privaloma

 2017-11-16

Lietuvos sveikatos priežiūros įstaigose kasdien suteikiama Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis kompensuojama medicininė pagalba daugybei žmonių, nukentėjusių dėl kitų asmenų neteisėtų veiksmų. Ligonių kasos apmoka apdraustų nukentėjusiųjų gydymo išlaidas, tačiau šią žalą atlyginti turi juos sužaloję asmenys. Jeigu apdraustas privalomuoju sveikatos draudimu žmogus dėl nusikalstamos kito asmens veikos (smurtinių veiksmų, neatsakingo vairavimo ir pan.) yra sužalojamas, sveikatos priežiūros įstaigoje jis gauna reikiamas gydymo paslaugas, už kurias sumoka ligonių kasos. Šių paslaugų išlaidos yra apmokamos PSDF biudžeto lėšomis,  taigi dėl įvykio kaltininko atsiranda žala PSDF biudžetui.

Šventėje „Metų ūkis 2017“ padėkota Druskininkų krašto ūkininkams

 2017-11-15

Šiandien Lietuvos ūkininkų sąjungos Druskininkų padalinio organizuotoje žemdirbių šventėje padėkota Druskininkų krašto ūkininkams ir apdovanoti konkurso „Metų ūkis 2017“ nugalėtojai. Šventės pradžioje Lietuvos ūkininkų sąjungos Druskininkų padalinio pirmininkė Petronė Sigita Radvilavičienė pasidžiaugė, kad Dzūkijos ūkininkams metai buvo palyginti neblogi. Pasak P.S. Radvilavičienės, ūkininkai, ypač jaunoji ūkininkų karta, vis daugiau renkasi auginti  žindenes, taip pat plečiama uogininkystė, nes Dzūkijos žemės tinkamos uogoms auginti. Visus šventės dalyvius pasveikino, ūkininkams padėkas ir apdovanojimus įteikė Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas. „Labai gerai prisimenu, kaip prieš dvejus metus kalbėjome apie ūkininkų problemas ir ieškojome galimybių jas spręsti  – tuomet į biudžetą įtraukėme Žemės ūkio rėmimo programą, kuri pasiteisino ir šiandien džiaugiamės, kad galime padėti krašto ūkininkams. Druskininkų kraštas negali pasigirti derlingomis žemėmis, bet galime didžiuotis darbščia, darnia ir bendraujančia ūkininkų bendruomene“,  – sakė meras R. Malinauskas.

Ekstremalių situacijų komisijos posėdyje aptartas pasiruošimas šaltajam sezonui ir kiti aktualūs klausimai

 2017-11-15

Artėjant šaltajam periodui, tradiciškai sušauktas Ekstremalių situacijų komisijos posėdis. Vakar vykusiame posėdyje  Savivaldybės vadovai ir administracijos specialistai kartu su atsakingų institucijų atstovais aptarė svarbius klausimus dėl pasiruošimo šaltajam periodui, afrikinio kiaulių maro situacijos, paukščių gripo prevencijos.  Kaip informavo posėdyje dalyvavę atsakingų institucijų atstovai, paruošiamieji darbai šaltajam sezonui yra atlikti: pasirengta šildymo sezonui, atlikta lietaus tinklų profilaktika, komunalininkai pasiruošė žiemai skirtą techniką ir smėlio dėžes, tamsiuoju metų laikotarpiu  sustiprintas policijos patruliavimas mieste ir kaimiškosiose seniūnijose.

Kviečiame druskininkiečius dalyvauti anoniminėje apklausoje ir prisidėti kuriant Druskininkų ateitį

 2017-11-15

MIELI DRUSKININKIEČIAI,

Druskininkų savivaldybė atlieka gyventojų apklausą. Apklausos tikslas yra išsiaiškinti, ar JŪS patenkinti savivaldybės administracijos, įvairių jos padalinių ir tarnybų darbu bei teikiamomis viešosiomis paslaugomis. Anketa apima labai įvairius klausimus, lemiančius mūsų gyvenimo kokybę. Tai - kelių būklė, viešasis transportas, švara ir tvarka gatvėse, nedarbo įveikimas, geriamo vandens kokybė, sveikatos apsauga, gamtosauga, nusikalstamumo sutramdymas, švietimas, laisvalaikio organizavimas ir kt.

Dalyvaudami apklausoje JŪS prisidėsite prie gyvenimo kokybės gerinimo mieste ir seniūnijose, dalyvausite svarbių sprendimų priėmimo procese. Labai svarbu, kad žmonės pareikštų savo nuomonę, teiktų siūlymus. Nepalikime visko spręsti vien valstybės tarnautojams. Gali būti, kad apie JŪSŲ rūpesčius ir problemas atsakingi asmenys pakankamai nežino. Mums JŪSŲ nuomonė svarbi. Savivaldybės galios dažnai yra ribotos, tačiau turimų galimybių ribose į apklausos rezultatus bei gyventojų pateiktus siūlymus visada bandoma atsižvelgti. Apie apklausos rezultatus, numatomas gyvenimo kokybės ir viešųjų paslaugų gerinimo priemones bus informuojama spaudoje ir savivaldybės tinklalapyje.

 

Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas

Savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė

 

Apklausa yra ANONIMINĖ. Anketoje adreso, VARDO ir PAVARDĖS nurodyti NEREIKIA.

Šioje apklausoje kviečiame dalyvauti Druskininkų miesto ir seniūnijų gyventojus,  kiekvieno Jūsų nuomonė yra labai svarbi. Jei susikaupsite ir Jums netrukdys, anketos pildymas užtruks iki 30 min. laiko. Labai svarbu, kad anketa būtų užpildyta iki galo, nepaliekant neatsakytų klausimų, kad daugelio žmonių darbas ir tyrimui skirtos savivaldybės lėšos nenueitų perniek. Be to, iki galo užpildyta anketa leidžia išklausyti visapusišką JŪSŲ nuomonę.

Anketą galite rasti čia.

Nuorodą į anketą galite rasti tinklalapyje www.druskininkai.lt

Anketą rasite Druskininkų savivaldybės administracijoje, Viečiūnų ir Leipalingio seniūnijose, Viešojoje bibliotekoje.

Iš anksto dėkojame už Jūsų skirtą laiką. 

Europos Sąjungos lėšoms gauti atrinkti visi konkursiniai Druskininkų projektai

 2017-11-15

Šį mėnesį posėdžiavęs 2014-2020 metų Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos programos Jungtinis stebėsenos komitetas atrinko visus – du Druskininkų savivaldybės administracijos ir vieną Druskininkų pirminės sveikatos priežiūros centro – konkursinius projektus, pateiktus ES lėšoms gauti. Vienas iš projektų – Leipalingio dvaro likusios neatnaujintos dalies kapitalinis remontas. Ankstesniu laikotarpiu iš struktūrinės paramos lėšų buvo atnaujinta pusė dvaro pastato, kuriame įsikūrė bendruomenės centras, seniūnija, biblioteka, Leipalingio mokyklos kraštotyros muziejus. Likusios dvaro dalies atnaujinimui buvo reikalingos didelės lėšos, Druskininkų savivaldybė intensyviai jų ieškojo ir pateikė konkursinį projektą, kuris laimėjo finansavimą. Projekto „Kultūros paveldas abipus sienos“ vertė – 1,1 milijono eurų.  Planuojama, kad projektas bus baigtas įgyvendinti 2020 m. pirmoje pusėje. Atnaujinta Leipalingio dvaro dalis bus skirta kultūros centrui, kuris šiuo metu dar yra senajame Laisvalaikio salės pastate.

Kviečiame dalyvauti akcijoje „Kalėdinių eglučių parkas“

 2017-11-15

Artėjant gražiausioms metų šventėms Druskininkų savivaldybė jau šeštus metus organizuoja akciją „Kalėdinių eglučių parkas“. Kviečiame visas Druskininkų įstaigas, įmones, organizacijas ir bendruomenes prisijungti prie gražia tradicija tapusios akcijos ir prisidėti puošiant Muzikinio fontano aplinką bei sukuriant išskirtinį Kalėdinių eglučių parką.

Šia iniciatyva siekiama pagyvinti vasarą turistų traukos centru tampantį Gydyklų parką, paverčiant jį stebuklinga, šv. Kalėdų dvasia dvelkiančia pasivaikščiojimų vieta.

Druskininkų savivaldybės nominacijų vakaro metu originaliausios eglutės kūrėjams bus įteikti simboliniai apdovanojimai. Kaip ir kasmet originaliausią metų eglutę išrinks druskininkiečiai bei miesto svečiai.

Registracija vyksta iki lapkričio 17 dienos. Registruotis galite el. paštu:  egluciuparkas@druskininkai.lt arba telefonu (8 313) 52 693. Registracijos metu nurodykite eglutės aukštį, plotį bei kitą su specialiaisiais eglutės ypatumais susijusią informaciją.

Eglutės parke turi būti pastatytos iki lapkričio 28 dienos, oficialus parko atidarymas – gruodžio 1 dieną.

Visi kartu sukurkime Kalėdinę nuotaiką sau ir Druskininkų miesto svečiams!

Druskininkų savivaldybės administracija perka vieno ir dviejų kambarių butus

 2017-11-14

Druskininkų savivaldybės administracija perka vieno ir dviejų kambarių butus Druskininkų savivaldybės teritorijoje:

1) vieno kambario buto bendras naudingas plotas turi būti ne mažesnis kaip 28 kv. m ir ne didesnis kaip 40 kv. m ;

2) dviejų kambarių buto bendras naudingas plotas turi būti ne mažesnis kaip 39 kv. m ir ne didesnis kaip 57 kv. m;

Butai perkami:

1) Veisiejų g., Vytauto g., V. Krėvės g., Druskininkų g., Gardino g., Baravykų g., M.K. Čiurlionio g. (atkarpoje nuo M.K. Čiurlionio g. 75 iki  M.K. Čiurlionio g. 114).

2) Ateities g., Liškiavos g., Merkinės g., Šiltnamių g., Neravų g., Sveikatos g., Eglės g.

3) Viečiūnų miestelyje.

4) Leipalingio miestelyje

Bendrabučio tipo butai, t.y. bendrabučio tipo kambariai su bendro naudojimo virtuve ir sanitariniais mazgais, taip pat butai bendrabučio tipo, mediniuose ar karkasiniuose pastatuose, nebus perkami.

Pirkimo dokumentus, susijusius socialinio būsto pirkimu, galima gauti iki 2017 m.  gruodžio 1 d. 10.00 val., darbo dienomis ir darbo valandomis Druskininkų savivaldybės administracijoje 114 kab. Vasario 16-osios g. 7, LT- 66118 Druskininkai, taip pat pirkimo dokumentai skelbiami Druskininkų savivaldybės tinklapyje adresu www.druskininkai.lt.

Kandidatas paraišką užpildyti ir pateikti dokumentus gali atvykęs tiesiai į Druskininkų savivaldybės administraciją 114 kab. Vasario 16-osios g. 7, 66118 Druskininkai.

Pirkimo dokumentai kandidatui paprašius jam pateikiami ne vėliau kaip per 3 darbo dienas nuo kandidato prašymo pateikti šiuos dokumentus gavimo dienos.

Paraiškų dalyvauti derybose pateikimo terminas ir laikas: iki 2017 m. gruodžio 1 d. 10.00 val., adresu: Druskininkų savivaldybės administracija 114 kab. Vasario 16-osios g. 7, LT- 66118 Druskininkai. Vėliau pateiktos paraiškos nebus nagrinėjamos.

Pirkimo dokumentus galite rasti čia. 

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis tel.: (8 313) 52 242.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 
 
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.