Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English
" ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" style="width: 334px; height: 335px" /> object=""> >

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Druskininkuose prasideda kuroro šventės renginiai!

 2017-05-26

LSKD „Guboja“ Druskininkų skyriaus ugdytiniai surengė parodą „Spalvotos mintys“

 2017-05-26

Gegužė – pats gražiausias pavasario mėnuo. „Taip ir norisi ilgiau pabūti gamtoje, tuo labiau, kad dienos dosnios saulės šiluma, medžiai pasipuošę sodria žaluma, ore tvyro įvairiaspalvių žiedų aromatas. Juk tuoj atplasnos vasarėlė ir šį nuostabų žydinčių gėlių, sodų, alyvų, kaštonų grožį keis vaismedžių brandinami vaisiai“,  – parodą pristatė jos autoriai. LSKD „Guboja“ Druskininkų skyriaus ugdytiniai, kartu su vadovėmis Jūrate  ir  Diana, nusprendė savo mintis, jausmus bei gamtos grožį užfiksuoti piešiniuose. Taip gimė paroda „Spalvotos mintys“, kurios atidarymas vyko gegužės 24 dieną Druskininkų socialinių paslaugų centro paveikslų galerijoje.

Aktyvios šeimos vasarą pasitinka aktyviai Druskininkuose

 2017-05-26

Vasara jau visai ranka pasiekiama, o jos startą žymi dvi itin gražios šventės – Tarptautinė vaikų gynimo diena bei Tėvo diena. Šia proga, birželio 3-4 dienomis, Druskininkuose vyks „Wellman šeimų sporto savaitgalis“, kviečiantis tiek mažus, tiek didelius vasarą pasitikti aktyviai.„Wellman šeimų sporto savaitgalio“ metu netruks ne tik aktyvios sportinės veiklos, tokios kaip įvairios mankštos, šokių pamokos, estafetės, tinklinio varžybos, bet ir pažintinių orientacinių varžybų po Druskininkų miestą, aktyvių veiklų su profesionaliais animatoriais, vakaro programos, kurios metu vyks šeimų protmušis bei be abejo apdovanojimų ir dovanų.

Gamtos tyrimų centras: preparatas upiniams mašalams naikinti veikia efektyviai

 2017-05-25

Visas Pietų Lietuvos regionas  gali lengviau atsikvėpti – Gamtos tyrimų centras patvirtino, kad gegužės 19 dieną į Nemuną išpiltas biologinis preparatas „VectoBac 12AS“ buvo veiksmingas. Preparato efektyvumas vertinamas praėjus 3 ir 7 paroms po jo panaudojimo. „Praėjus 3 paroms po biologinio preparato panaudojimo nustatėme, kad jis efektyviai (daugiau nei 96%) veikė Nemuno atkarpoje nuo jo panaudojimo vietos iki Merkinės. Gegužės 25 dieną bus įvertintas bendras biologinio preparato efektyvumas Nemune“ – sakė Gamtos tyrimų centro vyresnioji mokslo darbuotoja Rasa Bernotienė.

Druskininkų savivaldybei – Dainavos apygardos 1-osios rinktinės padėka

 2017-05-25

Praėjusį savaitgalį Druskininkuose pagerbti Pietų Lietuvos partizanai bei paminėta kariuomenės ir visuomenės vienybės diena. Renginys prasidėjo karių žygiavimu miesto gatvėmis į Druskininkų Pramogų aikštę, kur vyko šventei skirtas renginys. Renginyje dalyvavo Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius, Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė, savivaldos įstaigų, karinių ir sukarintų struktūrų atstovai, Alytaus apskrities A.Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės jaunųjų šaulių būrys, druskininkiečiai ir miesto svečiai. Šventės metu Dainavos apygardos 1-osios rinktinės vadas Svajūnas Papiliauskas padėkojo Druskininkų savivaldybei ir įteikė padėką už nuoširdų bendradarbiavimą ir paramą organizuojant Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dieną.

Rizikos grupės vaikų ir jaunimo programos projektų rezultatų apžvalgos, patirties mainų ir pažintinių vizitų renginys Jaunimo užimtumo centre

 2017-05-25

Vakar Jaunimo užimtumo centrą aplankė Centrinės projektų valdymo agentūros atstovai kartu su programos projektų dalyviais iš Alytaus, Varėnos, Druskininkų, Ramygalos, Švenčionių bei Panevėžio raj. Susitikimas organizuotas centrinės projektų valdymo agentūros prasidėjo Alytaus miesto bendruomenės centre, kur projekto dalyviai pasidalino patirtimi, įžvalgomis, aptarė rezultatus bei iššūkius su kuriais teko susidurti įgyvendinant Europos ekonominės erdvės finansuotų Rizikos grupės vaikų ir jaunimo programos projektus.

Liberalas V. Balčius nesilaiko įstatymo ir nedeklaruoja viešųjų ir privačių interesų

 2017-05-24

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) Druskininkų savivaldybės Etikos komisijai pavedė atlikti tyrimą dėl opozicijos atstovo liberalo Vito Balčiaus, kuris iki šiol nėra deklaravęs viešųjų ir privačių interesų ir nepatekęs deklaracijos.

Vakar posėdžiavusi Druskininkų savivaldybės Etikos komisija nustatė, kad liberalas Vitas Balčius, Taryboje nuo šių metų sausio pakeitęs mandato atsisakiusį Valdą Trinkūną, nesilaiko LR Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo.  Įstatyme numatyta, kad pateikti deklaraciją privaloma per 30 darbo dienų.

Posėdžio pradžioje Druskininkų savivaldybės etikos komisija, pirmininkaujama tarybos narės Nadieždos Oleinik, dar kartą patikrino VTEK informacinę sistemą, tačiau minėtos deklaracijos liberalas iki vakar dienos vis dar nebuvo pateikęs. 

Komisijai liberalas V. Balčius dėl susidariusios situacijos nepateikė jokio paaiškinimo, į posėdį taip pat neatvyko.

Druskininkų savivaldybės Etikos komisija, atlikusi tyrimą, priėmė sprendimą,  kad liberalas V. Balčius pažeidė LR Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymą ir sprendimą, kaip ir numatyta teisės aktuose, išvadas perduos Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai.

Autobusų papildomų reisų eismo tvarkaraščiai Druskininkų kurorto šventės metu

 2017-05-24

Autobusų papildomų reisų eismo tvarkaraščius Druskininkų kurorto šventės metu rasite čia. 

Komitetų posėdžiuose pristatyti sprendimų projektai dėl nekilnojamojo turto mokesčio tarifų, kelių priežiūros programos lėšų ir kitų aktualių klausimų

 2017-05-23

Šiandien posėdžiavo Druskininkų savivaldybės Tarybos komitetai, kuriuose svarstyti aktualūs biudžeto, švietimo, projektų įgyvendinimo ir kitų sričių sprendimų projektai. Finansų ir apskaitos skyriaus vedėja Vyda Amšiejienė pristatė svarbų sprendimo projektą dėl nekilnojamojo turto mokesčių tarifų 2018 metams nustatymo – sprendimo projekte numatytas 0,6 procento nekilnojamojo turto mokestinės vertės mokestis, vidutinėms ir stambioms įmonėms numatytas 0,7 procento nekilnojamojo turto mokestinės vertės mokestis. Kaip ir kiekvienais metais, siekiant paskatinti žemės savininkus susitvarkyti ir tinkamai prižiūrėti turimą nekilnojamąjį turtą, naudojamam ne pagal paskirtį arba apleistam nekilnojamam turtui bus taikomas maksimalus įstatymų numatytas 3 procentų nekilnojamojo turto mokestinės vertės mokestis.

Druskininkų ligoninei reikalingas gydytojas ortopedas-traumatologas

 2017-05-23

Viešoji įstaiga Druskininkų ligoninė priimtų į darbą gydytoją ortopedą-traumatologą, turintį atitinkamą licenciją teikti paslaugą. Informacija teikiama telefonu 8-313 59130. Gyvenimo aprašymą siųsti.: ligonine@druskininkai.lt .

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.