Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English
" ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" style="width: 334px; height: 335px" /> object=""> >

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Druskininkų savivaldybės Etikos komisija kreipėsi į LR Generalinę prokuratūrą su prašymu pradėti tyrimą ar Vyriausiosios rinkimų komisijos narys, Druskininkų savivaldybės tarybos narys V. Semeška yra įgijęs vidurinį išsilavinimą

 2018-05-23

Druskininkų savivaldybės Etikos komisija gegužės 18 dieną priėmė sprendimą kreiptis į LR Generalinę prokuratūrą dėl Vyriausiosios rinkimų komisijos nario, Druskininkų savivaldybės tarybos nario konservatoriaus V. Semeškos, nes atlikus tyrimą ar konservatorius savo kaip politiko biografijoje yra nurodęs teisingus faktus apie savo išsilavinimą paaiškėjo, kad V. Semeška galimai nėra įgijęs vidurinio išsilavinimo. Etikos komisjos dokumentą galite rasti čia. 

 Etikos komisija LR Generalinės prokuratūros prašo išsiaiškinti, ar konservatorius yra įgijęs vidurinį išsilavinimą ir jei ne – ar be vidurinį išsilavinimą patvirtinančio brandos atestato Vilius Semeška teisėtai įgijo banko tarnautojo kvalifikaciją Vilniaus aukštesniojoje ekonomikos mokykloje bei bakalauro ir magistro kvalifikacinius laipsnius Vilniaus universitete, ar jo įgyti aukštojo mokslo diplomai yra galiojantys, ar nebuvo klastojami dokumentai ar pateikta klaidinanti informacija, ar  V.Semeškos veiksmuose galimai yra nusikalstamos veikos požymių, siekiant įgyti aukštąjį išsilavinimą.

Druskininkų savivaldybės tarybos komitetuose – klausimai dėl žemės ir nekilnojamo turto mokesčių tarifų bei kiti aktualūs klausimai

 2018-05-22

Gegužės 21 dieną, pirmadienį, posėdžiavo jungtiniai Druskininkų savivaldybės Tarybos komitetai, kuriuose svarstyti bendruomenei aktualūs biudžeto, projektų ir kiti klausimai.

Autobusų papildomų reisų eismo tvarkaraščiai Druskininkų kurorto šventės metu

 2018-05-22

Autobusų papildomų reisų eismo tvarkaraščius Druskininkų kurorto šventės metu rasite čia.

Valstybinės mokesčių inspekcijos specialistai turgavietėse padės gyventojams registruoti kvitus

 2018-05-22

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) informuoja, kad VMI darbuotojai lankysis Druskininkų turgavietėje ir primins apie šiuo metu vykstantį Kvitų žaidimą bei jo taisykles, taip pat visiems norintiems padės užregistruoti ir už tik ką įsigytas prekes gautus kvitus. Šiuo metu Kvitų žaidime gyventojai užregistravo daugiau nei 1,2 mln. kvitų, iš kurių beveik 250 tapo laimingais – laimėjimų prizinis fondas viršijo 70 tūkst. eurų. Druskininkų savivaldybės gyventojai kvitų žaidime kol kas netapo laimėtojais.

Druskininkuose - LR Seimo Jaunimo ir sporto reikalų komisijos vizitas

 2018-05-22

Praėjusią savaitę Druskininkuose apsilankė LR Seimo Jaunimo ir sporto reikalų komisija. Vizito tikslas - aptarti sportinio turizmo vystymo gaires, įgyvendinamus projektus bei kitus aktualius klausimus. Susitikime pristatytas pasiruošimas 2021-aisiais Druskininkuose vyksiančioms Pasaulio lietuvių sporto žaidynėms. Susitikimo metu Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas svečiams pristatė savivaldybės vystymo strategiją, turizmo srautus, įgyvendintus ir planuojamus įgyvendinti druskininkiečiams svarbius projektus, tokius kaip Menų kalvės įrengimą, Druskininkų ženklo atnaujinimą, senųjų miesto Gydyklų rekonstrukciją,  Druskininkų bendruomenei ir Lietuvos kultūriniam turizmui svarbaus objekto – Druskininkų kultūros centro - projektą.

Informacija dėl gyvūnų

 2018-05-22

Informuojame, kad šiuo metu dėl bešeimininkių ir bepriežiūrių naminių gyvūnų (šunų, kačių ir šeškų) gaudymo, surinkimo, globos ar kritusių ir partrenktų gyvūnų surinkimo Druskininkų sav. teritorijoje reikėtų kreiptis į VšĮ ,,Mindraja“, kontaktinis telefonas 8 650 83048; el. paštas: darius.barzdukas@gmail.com

Viešoji biblioteka kviečia

 2018-05-22

Šeimų klubas skatina bendruomeniškumą Druskininkų savivaldybėje

 2018-05-22

Projektas „Kompleksinės paslaugos Druskininkų savivaldybės šeimoms“ sėkmingai pradėjo savo veiklas ir mokymus. Gegužės 8 d. ir 16 d. vyko pirmieji šeimų klubo susitikimai, taip pat projekto veiklos buvo pristatytos Viečiūnų bendruomenėje šeimos šventės metu.

Druskininkų savivaldybė kartu su asociacija „Padėkime vaikams“ kviečia vaikus su negalia į nemokamus šokio užsiėmimus

 2018-05-22

 

Druskininkų savivaldybės dėmesys neįgaliesiems ir bendruomeninėms socialinėms paslaugoms

 2018-05-21

Praėjusią savaitę Druskininkų savivaldybės socialinių paslaugų centre lankėsi Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Viltis“  vadovė Dana Migaliova ir projekto koordinatorė Jurgita Solodskienė. Susitikime su svečiais dalyvavo Druskininkų savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Grigorienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja Ligita Baranauskienė bei šio ir Švietimo skyriaus specialistai, Lazdijų, Varėnos bei Alytaus savivaldybių atstovai, Vietos veiklos grupės, nevyriausybinių organizacijų atstovai, neįgalieji.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 
 
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.