Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Pradžia


Savivaldybės naujienos
Druskininkuose - Lietuvos gydytojų vadovų sąjungos XI suvažiavimas

Šiandien Druskininkuose įvyko Lietuvos gydytojų vadovų sąjungos XI suvažiavimas, kuriame sveikatos priežiūros įstaigų vadovai, savivaldybių atstovai, sveikatos srities politikai diskutavo apie medicinos sektoriaus problemas, sveikatos priežiūros iššūkius ir perspektyvas. Suvažiavime dalyvavo Druskininkų savivaldybės meras, Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas Ričardas Malinauskas, LR Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, Lietuvos gydytojų vadovų sąjungos prezidentas Kęstutis Štaras,LR Seimo Sveikatos reikalų komiteto narys Antanas Vinkus.

 

Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas pasveikino visus susirinkusiuosius ir pabrėžė, kad kalbant apie sveikatos priežiūros sritį, savivaldybės vadovams pirmasis prioritetas yra bendruomenės interesai: „Žmogaus sveikata ir gyvybė yra svarbiausia ir prioritetinė vertybė. Todėl suprantama, kad įvairios kalbos apie pokyčius sveikatos apsaugos sistemoje jaudina žmones ir įneša nerimo. Žinoma, gyvenimas nestovi vietoje, visose srityse vyksta tam tikri pokyčiai: tačiau akivaizdu, kad sveikatos priežiūros sistema nuolatos susiduria su naujais iššūkiais: kylantis žmonių pragyvenimo lygis, ilgėjanti gyvenimo trukmė, senėjanti visuomenė dėl kurios sveikatos priežiūros paslaugų paklausa Lietuvoje, tikėtina, ir toliau didės, technologijų vystymasis - įrangos atsinaujinimas leidžia suteikti naujas gydymo ar diagnostikos paslaugas. Pokyčiai visuomenėje neišvengiami. Tačiau kalbant apie vieną ar kitą, galbūt visuomenės akimis, nepopuliarų sprendimą, aiškiai sakau: galime jį priimti tik tokiu atveju, jeigu tai nepablogins sveikatos priežiūros prieinamumo ir kokybės ir taip socialinę atskirtį patiriantiems rajonų savivaldybės gyventojams. Diskutuoti apie regionuose ligoninių sujungimą verta tada, kai bus įvardinti argumentai: kai bus pasakyta, kodėl tai reikia daryti ir kokios bus to pasekmės. Prieš priimdami sprendimus turime labai gerai pagalvoti, įsivaizduokite druskininkiečių šeimą, auginančią tris vaikus, ir vienas jų būtų paguldytas į ligoninę Alytuje – kaip ir kam tėvams reikėtų namuose palikti du vaikučius, kad aplankytų trečiąjį? Ir tai tik vienas iš pavyzdžių. Todėl pirmiausia reikia išsiaiškinti, įvertinti,  analizuoti situaciją, svarstyti, diskutuoti. Juk, visų pirma, kalbame apie žmonių sveikatą“.

LR Sveikatos ministras A. Veryga kalbėjo, kad sveikatos priežiūros sistema nuolat keičiasi, kad reikia mokytis iš užsienio praktikos, palietė ES fondų lėšų panaudojimo temą. Ministras kalbėjo ir apie ligoninių tinklo peržiūrą bei pažymėjo, kad ligoninės turėtų bendradarbiauti tarpusavyje siekiant užtikrinti kokybiškų paslaugų teikimą. „Ir šiandien aš nepasakysiu, kas ir kaip bus jungiama, nes skaičiavimai dar tik atliekami, dar tik vertinami atstumai, pacientų srautai, kiti dalykai. Ir tik tuo atveju, jeigu šiais metais mes peržiūrėsime ligoninių tinklą, jeigu sugebėsime dėl jo susitarti, tik tuo atveju kitąmet turėsime tinkamą žmogiškų išteklių planavimą“,  – sakė A. Veryga.

Suvažiavime diskutuota kaip būtų galima mažinti eiles poliklinikose, svarstyta, kaip mažinti popierizmą tam, kad gydytojai galėtų skirti daugiau laiko pacientams, kalbėta apie elektroninių receptų sistemą, aptartas atlyginimų didinimo medikams klausimas, diskutuota kitais aktualiais klausimais.

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 
 
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.