Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Pradžia


Savivaldybės naujienos
Druskininkuose lankėsi Ūkio ministras M. Sinkevičius ir Seimo pirmininkas V. Pranckietis

Šiandien Druskininkuose apsilankė ir su savivaldybės vadovais, verslo atstovais bei bendruomene susitiko LR Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis, Ūkio ministras M. Sinkevičius, LR Seimo nariai. Susitikimų metu kalbėta Druskininkų bendruomenei svarbiais klausimais. Susitikimo Druskininkų savivaldybėje metu LR Seimo nariai  Zenonas Streikus, Virginija Vingrienė, Ūkio viceministrė Lina Sabaitienė, „Investuok Lietuvoje“ regioninės plėtros vadovė Živilė Kazlauskaitė  susitiko su Druskininkų savivaldybės meru Ričardu Malinausku, mero pavaduotoju Linu Urmanavičiumi, administracijos direktore Vilma Jurgelevičiene, direktorės pavaduotoja Violeta Grigoriene bei administracijos specialistais.

 

   Vienas svarbiausių susitikimo klausimų – modernaus Kultūros centro įrengimas. Susitikime akcentuota, kad daugiafunkcis, aukšto lygio renginiams pritaikytas kultūros centras reikalingas siekiant plėtoti kultūrinį turizmą, užtikrinti Druskininkų, kaip tarptautinio visus metus veikiančio kurorto patrauklumą, vystyti erdvę kultūros industrijai. Susitikime atkreiptas dėmesys, kad šis klausimas aktualus ne tik kurortui, bet ir visos Lietuvos įvaizdžio formavimui.

   Susitikimo savivaldybėje metu  taip pat pristatyti įgyvendinti projektai bei jau nuveikti svarbūs darbai Druskininkuose ir kaimiškosiose seniūnijose, kalbėta apie planuojamus įgyvendinti druskininkiečių bendruomenei svarbius projektus, pabrėžta, kaip svarbu sudaryti palankias sąlygas verslui ir investicijoms.

   Svečiai nuvyko į Viečiūnus, kur apsilankė bendruomenės namuose, apžiūrėjo savarankiško gyvenimo namus, susitiko su Viečiūnuose dirbančiais Druskininkų paslaugų ūkio UAB „Holbergs Safety Systems“ atstovais.

Šiandien taip pat vyko jau tradicija tapę mero verslo pietūs, kuriuose susiburia Druskininkų verslo atstovai ir įmonių vadovai.  Meras R. Malinauskas šio susitikimo metu pristatė Druskininkams aktualias temas, ES finansinės paramos 2014-2020 metų laikotarpio pagrindinius Druskininkų planuojamus įgyvendinti projektus. 

Susirinkusiuosius pasveikino Ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius juokavo, kad kartais naujai išrinktą valdžią ištinka amnezija duotiems pažadams ir atsiranda visažinystė. „Noriu pažadėti, kad Ūkio ministerijai nė vienas iš šių dalykų negresia – tai, kas yra žadama, tas ir bus daroma, o pasiūlymai ir pastabos visada bus girdimi“, – sakė M. Sinkevičius. Ministras kalbėjo apie Vyriausybės planus padėti smulkiam verslui, taip pat kalbėjo apie savivaldybėms kylančias problemas dėl žemės ir žadėjo, kad Ūkio ministerija padės ieškant dialogo su Nacionaline žemės tarnyba.

Susirinkusiuosius taip pat pasveikino LR Seimo nariai Zenonas Streikus ir Virginija Vingrienė.

Susitikimo metu taip pat pristatyta 2016 metų turizmo statistika ir pagrindinės 2017 metų veiklos gairės, jaunimo įdarbinimo programos, 2017 metų kultūrinio gyvenimo tendencijos.

Tą pačią dieną LR Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis Socialinių paslaugų centre susitiko su socialiniais darbuotojais, vėliau organizuotas V. Pranckiečio ir bendruomenės susitikimas. 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

Pietų pertrauka: 12-12:45 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.