Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English
" ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" style="width: 334px; height: 335px" /> object=""> >

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

„Lyderių laikas 3“ Druskininkų savivaldybės kūrybinės komandos vadovė Diana Brown: „Svarbu ne tik ką, bet ir kaip kuriame“

 2017-11-22

„Nėra nieko galingesnio už idėją, kuriai atėjo laikas...“ – pristatydama nacionalinį švietimo projektą „Lyderių laikas 3“ Druskininkų savivaldybės švietimo vadovų konferencijoje sakė projekto kūrybinės komandos vadovė Diana Brown.
Dažnai girdime: „Teoriškai skamba gražiai, bet praktiškai sunkiai įgyvendinama.“ Tik iš kur žinome, ar pabandėme? Ar žengėme bent pirmą žingsnį užuot leidęsi į svarstymus, diskusijas – ar pavyks, kam to reikia ir panašiai. Iššvaistome daug brangaus laiko, kai reikia tiesiog imtis iniciatyvos. Iš tiesų, šiandien reikia ne tiek naujų idėjų, kiek drąsos priimti sprendimą. Apie drąsą veikti ir apie tai, kaip sekasi vykdyti projektą „Lyderių laikas 3“ Druskininkuose, kalbamės su Diana Brown.

Konkurso „Mano žalias kiemas“ dalyviai lankėsi Pakruojo dvare

 2017-11-21

Druskininkų savivaldybės administracija vasarą skelbė konkursą „Mano žalias kiemas“. Konkurso komisija, vadovaujama Druskininkų savivaldybės mero patarėjos Irenos Lynikienės, aplankė konkursui vietos bendruomenės pasiūlytas sodybas ir daugiabučių kiemus mieste ir Viečiūnų bei Leipalingio seniūnijose ir išrinko iš jų pačius gražiausius. Visiems konkurso dalyviams Druskininkų savivaldybė dovanojo išskirtinį prizą – pažintinę edukacinę išvyką į Pakruojo dvarą. Į ekskursiją konkurso dalyviai vyko lapkričio 18 d., šeštadienį.

Kviečiame druskininkiečius dalyvauti anoniminėje apklausoje ir prisidėti kuriant Druskininkų ateitį

 2017-11-21

MIELI DRUSKININKIEČIAI,

Druskininkų savivaldybė atlieka gyventojų apklausą. Apklausos tikslas yra išsiaiškinti, ar JŪS patenkinti savivaldybės administracijos, įvairių jos padalinių ir tarnybų darbu bei teikiamomis viešosiomis paslaugomis. Anketa apima labai įvairius klausimus, lemiančius mūsų gyvenimo kokybę. Tai - kelių būklė, viešasis transportas, švara ir tvarka gatvėse, nedarbo įveikimas, geriamo vandens kokybė, sveikatos apsauga, gamtosauga, nusikalstamumo sutramdymas, švietimas, laisvalaikio organizavimas ir kt.

Dalyvaudami apklausoje JŪS prisidėsite prie gyvenimo kokybės gerinimo mieste ir seniūnijose, dalyvausite svarbių sprendimų priėmimo procese. Labai svarbu, kad žmonės pareikštų savo nuomonę, teiktų siūlymus. Nepalikime visko spręsti vien valstybės tarnautojams. Gali būti, kad apie JŪSŲ rūpesčius ir problemas atsakingi asmenys pakankamai nežino. Mums JŪSŲ nuomonė svarbi. Savivaldybės galios dažnai yra ribotos, tačiau turimų galimybių ribose į apklausos rezultatus bei gyventojų pateiktus siūlymus visada bandoma atsižvelgti. Apie apklausos rezultatus, numatomas gyvenimo kokybės ir viešųjų paslaugų gerinimo priemones bus informuojama spaudoje ir savivaldybės tinklalapyje.

 

Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas

Savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė

 

Apklausa yra ANONIMINĖ. Anketoje adreso, VARDO ir PAVARDĖS nurodyti NEREIKIA.

Šioje apklausoje kviečiame dalyvauti Druskininkų miesto ir seniūnijų gyventojus,  kiekvieno Jūsų nuomonė yra labai svarbi. Jei susikaupsite ir Jums netrukdys, anketos pildymas užtruks iki 30 min. laiko. Labai svarbu, kad anketa būtų užpildyta iki galo, nepaliekant neatsakytų klausimų, kad daugelio žmonių darbas ir tyrimui skirtos savivaldybės lėšos nenueitų perniek. Be to, iki galo užpildyta anketa leidžia išklausyti visapusišką JŪSŲ nuomonę.

Anketą galite rasti čia.

Nuorodą į anketą galite rasti tinklalapyje www.druskininkai.lt

Anketą rasite Druskininkų savivaldybės administracijoje, Viečiūnų ir Leipalingio seniūnijose, Viešojoje bibliotekoje.

Iš anksto dėkojame už Jūsų skirtą laiką. 

IŠPLĖSTINIŲ SENIŪNAIČIŲ SUEIGŲ PRIIMTI SPRENDIMAI

 2017-11-21

Įgyvendinant Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos patvirtintos nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano 2.3 priemonės ,,Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ (toliau – Priemonė), kurios pagrindinis tikslas yra skatinti gyvenamųjų vietovių (jų dalių ar kelių gyvenamųjų vietovių) bendruomenių savarankiškumą tenkinant viešuosius jų poreikius, stiprinti jų narių sutelktumą ir tarpusavio pasitikėjimą, bendruomeninę veiklą, sudaryti sąlygas bendruomeninėms, religinėms, kitoms nevyriausybinėms organizacijoms dalyvauti priimant sprendimus dėl bendruomenių narių viešųjų poreikių tenkinimo, Druskininkų savivaldybės administracija kvietė bendruomenines ir kitas nevyriausybines organizacijas teikti projektų paraiškas 2017 metams pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano 2.3 priemonę ,,Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ Druskininkų savivaldybėje.

Ne visi mokesčių mokėtojai skuba iki Kalėdų susigrąžinti permoką

 2017-11-21

2017 m. lapkričio 21 d., Kaunas. Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) informuoja, kad iš 782 Alytaus apskrities gyventojų, kurie į savo elektroninio pašto dėžutes jau gavo Valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau – VMI) asmeninius pranešimus apie tai, jog 2017 metų pradžioje nepasinaudojo galimybe ir nesusigrąžino jiems priklausančios gyventojo pajamų mokesčio permokos, tik šiek tiek daugiau nei 100 gyventojų pasinaudojo galimybe susigrąžinti permoką. Jų sąskaitas pinigai pasieks iki Kalėdų. Alytaus apskrities gyventojai dar gali susigrąžinti kiek daugiau nei 138 tūkst. eurų.

Aptartas kapinių skaitmenizavimas

 2017-11-21

Ketvirtadienį, lapkričio 16 d. Druskininkų savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė, direktoriaus pavaduotoja Violeta Grigorienė, Ūkio skyriaus vedėjas Valdas Kuleckas susitiko su Druskininkų savivaldybės paslaugų ūkio direktore Birutė Jonušauskiene, kapų prižiūrėtoju Dariumi Sirusu bei UAB „Kapinių valdymo sprendimai“ vadovu Andriumi Trunovu ir aptarė itin svarbų klausimą – savivaldybės kapinių priežiūrą ir vykdomą skaitmenizavimo procesą.

Pasidalinta darbo su socialinės rizikos vaikais patirtimi

 2017-11-20

Praėjusią savaitę Druskininkų savivaldybėje organizuotas susitikimas su Valstybinės vaikų teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos atstovais, kuriame dalyvavo Druskininkų savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Grigorienė, Vaiko teisių apsaugos, Socialinės paramos, Švietimo skyrių atstovai, Socialinės paramos centro, Policijos komisariato specialistai. Susitikimo metu aptarta darbo su socialinės rizikos vaikais praktika Druskininkų savivaldybėje ir tarpinstitucinis bendradarbiavimas.

Posėdžiavo Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro (ARATC) valdyba

 2017-11-20

Praėjusią savaitę Druskininkų savivaldybės administracijos direktorė, Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro (ARATC)  Valdybos pirmininko pavaduotoja Vilma Jurgelevičienė dalyvavo ARATC valdybos posėdyje. Posėdyje taip pat dalyvavo Druskininkų savivaldybės Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausioji specialistė Agnė Baranauskaitė, visų Alytaus regiono savivaldybių atstovai-valdybos nariai, atsakingi specialistai. Primename, kad atliekų tvarkymo kaštai Alytaus regione yra vieni mažiausių šalyje, o pats centras vertinamas kaip vienas efektyviausiai dirbančių. Už sėkmingą veiklą centras yra sulaukęs ne vieno apdovanojimo ir įvertinimo. Sparčiausiai augančių bendrovių – „Gazelių“ – konkursuose 2011 metais centras buvo pripažintas sparčiausiai per paskutinius ketverius metus augusia įmone Alytaus apskrityje, o 2016 metais Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras pripažinta viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių šalies bendrovių. „Įvertinimai  visada džiugina ir kartu skatina dar labiau stengtis kokybiškai, efektyviai dirbti. Bendromis visų regiono savivaldybių pastangomis stengiamės kurti pažangią komunalinių atliekų sistemą, atliepiančią žmonių poreikius. Be abejo, kokybiškos atliekų tvarkymo sistemos kūrime dalyvauja visa bendruomenė, todėl kviečiu visus būti atsakingais, rūšiuoti atliekas, rūpintis mus supančia aplinka“,  – sakė V. Jurgelevičienė.

Gyventojai gali teikti e. prašymus internetu jau dėl 26 išmokų

 2017-11-20

Druskininkų savivaldybė siūlo platų elektroninių paslaugų spektrą. Paslaugų perkėlimas į elektroninę erdvę praplečia jų teikimo galimybes, užtikrina patogų jų naudojimą, leidžia aptarnauti didesnį gyventojų kiekį, užtikrina veiklos efektyvumą. Reikėtų pabrėžti, kad e. paslaugos sudaro galimybę paslaugas gauti bet kurioje vietoje, bet kuriuo metu, tad nereikia vykti į savivaldybę. Visą informaciją apie Druskininkų savivaldybės teikiamas elektronines paslaugas galite rasti Druskininkų savivaldybės internetiniame puslapyje, pasirinkę skyrelį „Elektroninės paslaugos“.

Būk atsakingas – pasirūpink atliekomis tinkamai!

 2017-11-20

2017 m. gruodžio 4 d. Druskininkų savivaldybėje, įgyvendinant Aplinkos ministerijos nustatytus aplinkosauginius reikalavimus, organizuojama  gaminių atliekų surinkimo akcija, kurios metu iš gyventojų, įmonių, įstaigų ir organizacijų nemokamai bus surenkamos:

  • Elektros ir elektroninės įrangos atliekos;
  • Nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekos;
  • Vidaus degimo variklių tepalo, kuro ir oro filtrų atliekos.

Sumokant atliekų turėtojui bus surenkamos:

  • Automobilių hidraulinių (tepalinių) amortizatorių atliekos;
  • Automobilinių ir pramoninių akumuliatorių atliekos;
  • Eksploatuoti netinkamos transporto priemonės.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 
 
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.