Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Pradžia


Savivaldybės naujienos
Jaunimo verslumo ugdymo ir integracijos į darbo rinką programa įgauna pagreitį

Druskininkų savivaldybės vadovų iniciatyva įgyvendinama „Jaunimo verslumo ugdymo ir integracijos į darbo rinką“ programa įgauna pagreitį ir vis didesnį susidomėjimą. Atsižvelgiant į jaunųjų druskininkiečių poreikius dirbti vasarą, Druskininkų savivaldybė, Jaunimo užimtumo centras (JUC)  ir vietos verslininkai šiais metais sėkmingai pradėjo įgyvendinti  minėtą programą, kuriai iš savivaldybės biudžeto skirta 50 tūkst.eurų.  Vakar Druskininkų savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė, direktorės pavaduotoja Violeta Grigorienė ir Jaunimo užimtumo centro direktorė Aušra Nedzinskienė aptarė programos įgyvendinimo eigą ir pasidžiaugė rezultatais: į programos įgyvendinimą aktyviai įsitraukė ir darbdaviai, ir jaunimas.

 

Jau gerą mėnesį  JUC nuolat atnaujina darbdavių sąrašą ir darbuotojų poreikį, kuris su kiekviena diena įgauna vis didesnį susidomėjimą. Jaunimas aktyviai domisi esamomis darbo vietomis bei profesinio orientavimo galimybėmis, o  JUC direktorė A. Nedzinskienė  pasakojo, kad jaunuolių integracija į darbo rinką prasideda nuo darbo pokalbio su potencialiu darbdaviu: „dažnai ne tik jaunimas, bet ir tėvai skambina, teiraujasi apie galimybes kur vasarą galima būtų dirbti Druskininkuose. Jaunuoliams, norintiems tinkamai  pasirengti pokalbiui visada padeda centro specialistai bei pamotyvuoja ieškoti darbo toje srityje, kurioje jaunuolis norėtų dirbti ateityje, kuri būtų naudinga jo profesinių įgūdžių gilinimui. Jaunimas skatinamas susipažinti su verslumo galimybėmis ir būti smalsiais veikti“.

Druskininkų savivaldybės administracijos direktorės Vilmos Jurgelevičienės teigimu, siekiant, kad programa būtų efektyvi, kokybiška ir patraukli,  ji sukurta atlikus jaunuolių apklausą bei daug diskutavus su verslininkais. „Pirmiausiai labai džiaugiuosi aktyviu jaunimu, kuris, kaip parodė  susidomėjimas programa, labai nori dirbti. Ačiū verslininkams, kurie noriai diskutavo apie poreikius ir galimybes įdarbinti jaunimą vasarai. Kadangi programos rezultatai viršijo lūkesčius, svarstome galimybę programai skirti papildomų lėšų“,  – sakė administracijos direktorė V. Jurgelevičienė.

Prognozuojama, kad didžiausias antplūdis norinčiųjų dirbti bus birželio-rugpjūčio mėnesiais, kai prasidės vasaros atostogos moksleiviams ir po studijų sugrįš studentai.

 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.