Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Pradžia


Savivaldybės naujienos
Jubiliejiniame Alytaus apskrities bendrojo ugdymo mokyklų klasių krepšinio čempionato finale – atkaklios kovos ir įspūdingi prizai

Šiandien Druskininkų sporto centre virė atkaklios krepšinio kovos – dėl įspūdingų prizų kovėsi stipriausios  jubiliejinio, dešimtojo Alytaus apskrities bendrojo ugdymo mokyklų klasių krepšinio čempionato komandos. Po atkaklios kovos čempionų taurę iškovojo Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos 4ga klasė. Jiems atiteko įspūdinga kelionė į Paryžių 40-čiai žmonių. Antroji vieta ir kelionė į Prahą atiteko Alytaus miesto Jotvingių gimnazijos 3 g klasės komandai. Trečiąją vietą šiemet laimėjo Druskininkų „Ryto“ gimnazijos 3ė klasė, druskininkiečių klasei atiteko kelionė į Krokuvą. Ketvirtąją vietą iškovojo ir kelione į Gdanską džiaugsis Alytaus rajono Daugų Vlado Mirono gimnazijos 3ag klasės krepšininkai.

 

Naudingiausiu turnyro žaidėju išrinktas net 36 taškus finale pelnęs Matas Jarmala iš Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos. Kartu su juo į simbolinį geriausių žaidėjų penketuką pateko: Druskininkų „Ryto“ gimnazijos krepšininkas Marius Rinkevičius, Alytaus miesto Jotvingių gimnazijos atstovas Haroldas Rokas,  Daugų Vlado Mirono gimnazijos atstovas Andrius Kizalas ir dar vienas Lazdijų atstovas Dovydas Zdančius.

Specialius prizus bei taures ir medalius laimėtojams įteikė Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas, Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, Alytaus miesto savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius ir Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas.  

Vienintelio tokio klasių krepšinio turnyro šalyje iniciatorius Druskininkų meras Ričardas Malinauskas džiaugėsi, kad susivienijusioms savivaldybėms per dešimt metų Alytaus apskrities mokyklose pavyko kartu sustiprinti pomėgį žaisti krepšinį ir mokinių vienybę.

Merai dėkojo savo komandų žaidėjams už ryžtą ir atkaklų žaidimą, o sirgaliams – už nuoširdų ir ypatingai emocingą savo klasių komandų palaikymą.

Renginyje dalyvavęs Kūno kultūros ir sporto departamentas direktorius Edis Urbanavičius apdovanojo čempionate dalyvavusių savivaldybių merus į už tai, kad sugebėjo susiburti ir keturių savivaldybių – rajonų bei miestų – vaikams sukurti kelis mėnesius trunkančią ir klases vienijančią krepšinio šventę. Padėkos raštais savivaldybių vadovus pagerbė ir Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Špokas, jiems perduotos taip pat ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto bei jos prezidentės Dainos Gudzinevičiūtės padėkos.

Nugalėtojų apdovanojimo ceremonijoje dalyvavo pirmojo Alytaus apskrities bendrojo ugdymo mokyklų klasių krepšinio komandų čempionato dalyvis lazdijiškis Albinas Žymančius. Jis merams įtiekė simbolines, čempionato dešimtmetį žyminčias taures.

Finalo ketverto rungtynėms teisėjavo aukščiausios FIBA kategorijos teisėjai, o minutės pertraukėles žiūrovams pasirodymus dovanojo „Lietuvos ryto“ krepšinio klubo šokėjos.

Šiemečiame renginyje prizas įteiktas ir žiūrovams – kamuolį į krepšį pataikęs iš aikštės vidurio galimybę visą savaitgalį važinėtis LEXUS visureigiu laimėjo Daugų komandos treneris Andrius Jakimavičius. 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

Pietų pertrauka: 12-12:45 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.