Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English
" ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" style="width: 334px; height: 335px" /> object=""> >

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Tarptautiniai jaunimo darbuotojų mokymai Larnakoje, Kipre

 2017-04-26

Druskininkų jaunimo užimtumo centro direktorė Aušra Nedzinskienė balandžio 17-24 dienomis  dalyvavo tarptautiniuose jaunimo darbuotojų mobilumo mokymuose, kurie vyko Larnakoje, Kipro Respublikoje. Tai antroji  projekto „Listening, Sharing, Broaden your Horizons“ („Išgirsk, dalinkis ir išplėsk horizontus“) dalis.  Tiek pirmuose mokymuose, kurie vyko 2016 m. liepos 26 – 31 dienomis, Rumunijoje, Busteni miestelyje, tiek pastaruosiuose akcentuota tarptautinio bendradarbiavimo svarba, siekiant pagerinti jaunimo darbuotojų kompetencijas.Abiejų mokymų metu buvo pristatoma socialinės įtrauktiems, solidarumo  svarba, taikant neformalaus ugdymo metodus.

LSA suvažiavime pabrėžtas savivaldybių siekis stiprinti jų savarankiškumą

 2017-04-26

Šiandien Vilniuje vyko XXIII Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) suvažiavimas, kuriame pabrėžtas savivaldybių siekis stiprinti jų savarankiškumą ir įgauti daugiau įrankių pritraukiant investicijas. Suvažiavime LSA prezidentas, Druskininkų meras Ričardas Malinauskas teigė, jog metų pradžioje susitikus su ministrų kabineto nariais buvo akcentuota pagrindinė savivaldybių žinia - norint, kad Lietuva neišsivaikščiotų, būtina stiprinti savivaldybių savarankiškumą, suteikti daugiau galių joms pačioms imtis aktyvesnių veiksmų skatinant regiono ekonominį augimą ir vietos bendruomenių verslumą, pritraukiant investicijas ir kuriant naujas darbo vietas.

Su nepriklausomais ekspertais aptarta UAB „Druskininkų butų ūkis“ veikla ir jos tobulinimas

 2017-04-26

Vakar Druskininkų savivaldybės vadovai, uždarosios akcinės bendrovės „Druskininkų būtų ūkis“ atstovai ir Valdybos nariai susitiko su nepriklausomais bendrovės veiklą įvertinusiais ekspertais ir aptarė bendrovės darbo rezultatus ir jų efektyvinimo galimybes. Taip pat kelti druskininkiečių bendruomenei svarbūs klausimai dėl daugiabučių namų administravimo ir priežiūros,   diskutuota apie renovacijos proceso  eigą ir iššūkius, kalbėta apie komunikaciją ir informacijos pateikimą gyventojams.

Viešėjo delegacija iš Makedonijos

 2017-04-26

Šiandien Druskininkų savivaldybėje viešėjo delegacija iš Makedonijos finansų ministerijos, svečius atlydėjo Centrinės projektų valdymo agentūros atstovai.   Svečiai susitiko su Druskininkų savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Grigoriene, savivaldybės administracijos specialistais. Investicijų ir turto valdymo skyriaus vedėjas Algirdas Svirskas ir vyriausioji specialistė Jurgita Rudienė pristatė Druskininkų istoriją, raidą, įgyvendintus ir planuojamus įgyvendinti projektus.

Bus tikrinama Druskininkų savivaldybės vandens telkinių vandens kokybė

 2017-04-26

Druskininkų savivaldybės administracija, vadovaudamasi Higienos norma HN 92:2007 „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė" kasmet  vykdo vandens kokybės tyrimus,  stebi maudyklų vandens kokybinius rodiklius ir informuoja visuomenę. Maudymosi sezono laikotarpis – nuo birželio 1 dienos iki rugsėjo 15 dienos.  Pirmieji vandens kokybės tyrimai bus atlikti prieš maudymosi sezono pradžią.  Tyrimai bus atliekami šešiuose vandens telkiniuose: Vijūnėlės tvenkinio paplūdimyje, Alkos tvenkinyje, Avirio ežere, Ašarėlės (Ešerinio) ežere, Latežerio ežere ir Ilgio ežere. Vandens tyrimus atliks  Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos specialistai. Visuomenė apie maudyklų vandens kokybę bus informuojama savivaldybės interneto svetainėje www.druskininkai.lt. Savo pastabas, pasiūlymus ar nusiskundimus gyventojai gali teikti Savivaldybės asmens ir visuomenės sveikatos skyriaus vyriausiajam specialistui Eugenijui Žemaičiui telefonu (8313) 51517 arba el.paštu.: gydytojas@druskininkai.lt.

Informacija dėl gyvūnų

 2017-04-25

Informuojame, kad šiuo metu dėl bešeimininkių ir bepriežiūrių naminių gyvūnų (šunų, kačių ir šeškų) gaudymo, surinkimo, globos ar kritusių ir partrenktų gyvūnų surinkimo reikėtų kreiptis į VšĮ ,,Penkta koja“, kontaktinis telefonas 8 685 20133; el. paštas: agne@penktakoja.lt.

Asmenys, pastebėję į Druskininkų miestą atklydusius laukinius žvėris, privalo apie juos pranešti Alytaus regiono aplinkos apsaugos departamento Druskininkų agentūrai, kuri nedelsdama imasi veiksmų, kad laukinius žvėris sugautų ir grąžintų į natūralią aplinką. Galite kreiptis  telefonu (8 313) 59177.

Pastebėjus Jūsų nuomone, užkrėstus, užsikrėtusius ar sergančius pasiutlige ar užkrečiama liga gyvūnus būtinai praneškite Druskininkų valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai. Kontaktiniai telefonai darbo laiku: (8 313) 60371,  60370,  51184; po darbo valandų ir poilsio valandomis: 8 687 01965, 8 693 60878; el. paštas: druskininkum@vet.lt.

Sergančių, sužeistų, ligotų, nusilpusių ar globos reikalaujančių laukinių gyvūnų surinkimu, gaudymu, transportavimu į gydymo įstaigą, globa, gydymu ir slauga rūpinasi Gyvūnų globėjų asociacija, kontaktinis telefonas (8 37) 32233, kuriuo galima susisiekti visas savaitės dienas, visą parą.

Prašome pastebėjusius sužeistus, sergančius, bepriežiūrius ir bešeimininkius gyvūnus nelikti abejingais ir informuoti nurodytas institucijas ir organizacijas!

Aptarta tuberkuliozės ir kitų infekcinių susirgimų profilaktika ir prevencijos priemonės

 2017-04-25

Pasaulio sveikatos organizacija šią savaitę (balandžio 24-30 d.)   yra paskelbusi Europos imunizacijos savaite, kurios metu visuomenę ir medikus ragina aktyviau domėtis užkrečiamųjų ligų profilaktika bei primena apie vakcinacijos svarbą. Užkrečiamosios ligos kasmet sudaro iki 20 proc. visų registruotų ligų Lietuvoje, o vakcinomis šiandien galima kontroliuoti net 28 ligas. Vakar Druskininkų savivaldybėje įvyko savivaldybės vadovų, administracijos ir įvairių institucijų specialistų susitikimas, kuriame aptarta tuberkuliozės ir kitų infekcinių susirgimų epidemiologinė priežiūra, profilaktika ir prevencijos priemonės.

Visuomenės sveikatos biuras kviečia į šiaurietiškojo ėjimo žygį- ekskursiją „Judėk sveikatos labui“

 2017-04-25

Gyventojų dėmesiui: gegužės 2-19 dienomis vyks Lietuvos kariuomenės pratybos

 2017-04-25

Informuojame, kad 2017 m. gegužės 2-19 dienomis vyks Lietuvos kariuomenės pratybos, kuriose dalyvaus Lietuvos ir sąjungininkų kariai, kitų institucijų atstovai. Mokymai vyks visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje ir vandenyse. Aktyviausiai kariai veiks Alytaus, Druskininkų, Ignalinos, Kėdainių, Klaipėdos, Kretingos, Marijampolės, Neringos, Šalčininkų, Šiaulių, Šilutės, Vilkaviškio, Vilniaus miestuose ir apylinkėse.

Mokymų metu vykdomų taktinių užduočių metu bus naudojamos mokomosios imitacijos priemonės. Už karių instruktažą, saugų elgesį pratybų metu ir aplinkosauginių reikalavimų laikymąsi mokymų metu atsakingas pratybų vadovas.

Plėtojant karių ir gyventojų bendradarbiavimą ir siekiant pratybas priartinti prie realių sąlygų, į užduotis planuojama įtraukti ir miesto institucijas. 

Kviečiame teikti paraiškas Neformaliojo vaikų švietimo programų mokinių atostogų metu finansavimui gauti

 2017-04-25

Druskininkų savivaldybės administracija kviečia teikti Paraiškas Neformaliojo vaikų švietimo programų mokinių atostogų metu finansavimui gauti, vadovaujantis Druskininkų savivaldybės tarybos 2016 m. balandžio 29 d. sprendimu Nr.T1-100 „Dėl Druskininkų savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo programų mokinių atostogų metu finansavimo tvarkos aprašo“ patvirtintu Druskininkų savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo programų mokinių atostogų metu finansavimo tvarkos aprašu. Konkurse gali dalyvauti turintys teisę vykdyti švietimo veiklą: juridiniai asmenys (biudžetinės, viešosios įstaigos, asociacijos ir kt.); fiziniai asmenys (laisvieji mokytojai).  

Konkursui pateiktos Programos bus vertinamos, atsižvelgiant į prioriteto tvarka            išdėstytus kriterijus:

*programoms, numatančioms užimti daugiau vaikų;

*turinčioms papildomų finansavimo šaltinių;

*turinčioms socialinius partnerius;

*numatančioms veiklos tęstinumą.

Paraiškos turi būti pateiktos iki 2017 m. gegužės 13 d. imtinai arba gautos registruotu laišku su pašto žyma, rodančia, kad paraiškos išsiųstos dar nepasibaigus Konkursui. Paraiškos, pateiktos pavėluotai, nepriimamos, o vokai, gauti registruotu paštu su pašto žyma, rodančia, kad Paraiškos išsiųstos per vėlai, nebus atplėšiami.

Paraiškos teikiamos užklijuotame voke (pakete), ant kurio turi būti užrašyta „Paraiška Druskininkų savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo programų mokinių atostogų metu finansavimo konkursui“ ir Programos pareiškėjo pavadinimas.

Laukiame Jūsų paraiškų.

Druskininkų savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo programų mokinių atostogų metu finansavimo tvarkos aprašą galite rasti čia. 

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.