Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English
" ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" style="width: 334px; height: 335px" /> object=""> >

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Druskininkų savivaldybėje vykdoma vakcinacija nuo pasiutligės

 2018-04-24

Druskininkų valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad šių metų balandžio 13-29 dienomis vykdomas laukinių gyvūnų oralinės vakcinacijos nuo pasiutligės pavasario etapas. Trakų, Vilniaus, Alytaus, Lazdijų, Šalčininkų, Varėnos rajonų savivaldybių bei Druskininkų ir Elektrėnų savivaldybių teritorijose iš lėktuvų mėtomi jaukai su vakcina.

Nuo gegužės visuose namuose turi būti įrengti dūmų detektoriai

 2018-04-24

Įsigaliojus naujiems teisės aktams nuo gegužės 1 dienos visuose butuose, individualiuose namuose ar sodo nameliuose privalo būti įrengti autonominiai dūmų detektoriai. Dūmų detektoriaus veikimo principas – reaguoti į dūmus ir degimo proceso metu susidariusias dujas bei ankstyvojoje gaisro fazėje duoti žmonėms aiškų signalą apie gaisro pavojų. Triukšmas pažadina net miegančiuosius ir leidžia žmonėms išsigelbėti patiems bei išsaugoti savo turtą.  

Druskininkų priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos pareigūnai siekdami informuoti savivaldybės gyventojus apie priešgaisrinę saugą, nuo vasario 1 dienos lankosi gyventojų gyvenamuosiuose būstuose, konsultuoja kaip saugiai elgtis gaisruose ir ką daryti, jei ištinka tokia nelaimė.

Druskininkų savivaldybė  nuo 2014 metų dūmų detektoriais aprūpina daugiavaikes šeimas, sunkiau besiverčiančius ar socialinei rizikai priskirtus asmenis. Per trejus metus savivaldybės lėšoms įrengti 84 dūmų detektoriai.

Gyventojams dėl dūmų detektorių įrengimo dažnai iškyla įvairių klausimų. Pateikiame Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus ir kviečiame rūpintis savo ir artimųjų saugumu įsirengiant dūmų detektorius.

Druskininkų savivaldybės Tarybos komitetų posėdžiuose – bendruomenei aktualūs sprendimų projektai

 2018-04-24

 

Balandžio 19 dieną, ketvirtadienį, posėdžiavo jungtiniai Druskininkų savivaldybės Tarybos komitetai, kuriuose svarstyti bendruomenei aktualūs biudžeto, socialiniai ir kiti klausimai.

VGTPT kviečia registruotis psichologus, norinčius padėti apklausti vaikus baudžiamajame procese

 2018-04-24

Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnyba vykdo psichologų, norinčių dalyvauti vaikų ar kitų pažeidžiamų asmenų apklausose baudžiamajame procese, registravimą. Numatoma registravimą rengti etapais. Detalesnę informaciją rasite čia. 

Informacija gyventojams

 2018-04-24

Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Alytaus skyrius informuoja, kad Socialinio draudimo pensijų įstatymas (SDPĮ)  įpareigoja nuo 2018 m. gegužės 1 d. sustabdyti pensijų ir kitų išmokų mokėjimą jų gavėjams gyvenantiems Lietuvoje, jeigu jie neatitinka įstatyme nurodytos sąlygos, t. y. gyvena Lietuvoje, bet nėra deklaravę gyvenamosios vietos ar nėra įtraukti į gyvenamosios vietos Lietuvoje nedeklaravusių asmenų apskaitą. Jeigu pensijų ir kitų išmokų, tokių, kaip vaiko išlaikymo išmoka (alimentai), gavėjai, taip pat ir tie, kurie anksčiau gyvenamąją vietą buvo nurodę prie savivaldybės, nedeklaruos savo gyvenamosios vietos ar nebus įtraukti į gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų sąrašą, nuo gegužės negalės gauti nei pensijų, nei kitų išmokų, todėl prašome gyventojų deklaruoti gyvenamąją vietą, kaip numatyta Gyvenamosios vietos deklaravimo įstatyme. Dėl išsamesnės informacijos galite kreiptis į Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Alytaus skyrių telefonu (8-315) 69041 arba el.paštu alytus@sodra.lt.

Druskininkuose šurmuliavo antroji edukacinių idėjų mugė

 2018-04-23

Penktadienį, balandžio 20 dieną, Druskininkų Jaunimo užimtumo centre vyko antroji edukacinių idėjų mugė „Kokybiškas ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas vaikui – raktas į jo sėkmę“. Mugę organizuojantys Druskininkų savivaldybė, Lietuvos švietimo pagalbos asociacija ir Kauno lopšelis-darželis „Želmenėlis“ kvietė ikimokyklinių ugdymo įstaigų vadovus, jų pavaduotojus, ikimokyklinio ir priešmokyklinio  ugdymo pedagogus, švietimo pagalbos specialistus dalintis savo sėkmės istorijomis. Jau antrus metus organizuojamas renginys, skirtas išskirtinai ikimokykliniams bei priešmokykliniam sektoriui, kurio metu patirtimi dalijosi daugybė ikimokyklinio ugdymo specialistų.

Aptartas kurortų saugumo užtikrinimas vasaros sezono metu

 2018-04-23

Balandžio 20-ąją Neringos savivaldybėje vyko tradicinis susitikimas, skirtas aptarti viešosios tvarkos, žmonių saugumo ir eismo priežiūros užtikrinimą artėjančio vasaros sezono metu. Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius kartu su kitų kurortų ir kurortinių teritorijų atstovais saugumo užtikrinimo aktualijas aptarė su Vidaus reikalų ministru Eimučiu Misiūnu, Lietuvos policijos generaliniu komisaru Linu Pernavu, Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadu generolu Renatu Požėla, Vyriausybės kancleriu Algirdu Stončaičiu bei kitais atsakingais pareigūnais. Susitikime taip pat dalyvavo Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alvydas Jurgelevičius ir Druskininkų policijos komisariato viršininkas Vidmantas Kondrackis.

UNICEF ambasadorių karavanas kviečia ruošis birželio 8 dieną Druskininkuose vyksiančiam bėgiui

 2018-04-23

Šiandien į Druskininkus atvykęs garsenybių karavanas ragina sporto ir aktyvaus poilsio sostinę ruoštis UNICEF vaikų bėgimui. Švenčiant Lietuvos atkūrimo šimtmetį ir UNICEF Lietuva 25 metų jubiliejų, jau tradicija tapęs UNICEF vaikų bėgimas šį pavasarį vyks ne tik Vilniuje, bet ir kituose Lietuvos miestuose. Šiais metais prie vaikų bėgimo jungiasi Lietuvos ir užsienio sportininkų, sveikuolių ir visų aktyvų gyvenimo būdą mėgstančių žmonių mylimi Druskininkai. Šiandien kurortą aplankė gerumo misiją nešantis ir bėgimą pristatantis UNICEF ambasadorių karavanas. Pabendrauti su mažaisiais druskininkiečiais ir būsimaisiais bėgikais atvyksta aktorė Valda Bičkutė,  dainininkai Marija Grabštaitė ir Tomas Legenzovas, Lietuvos lengvaatletė, ilgų nuotolių bėgikė Diana Lobačevskė, Miss Lietuva 2014 ir šokėja Agnė Kavaliauskaitė.

Druskininkiečiai rūpinasi aplinka, kurioje gyvena

 2018-04-22

Druskininkai – švara ir tvarka garsėjantis kurortas. Kaip ir kiekvieną pavasarį, druskininkiečiai suskubo pasirūpinti aplinka, kurioje gyvena. Šį savaitgalį aplinką gražino ir tvarkė Druskininkų policijos komisariato, Teismo, Savivaldybės, ESO, Sodros bei kitų įmonių ir įstaigų darbuotojai, „Atgimimo“ ir „Saulės“ mokyklų,  „Ryto“ gimnazijos, Leipalingio ir Viečiūnų progimnazijų kolektyvai, vaikų dienos centras „Džiugučiai“, daugiabučių ir individualių namų gyventojai. Talkos organizuotos ir mieste, ir seniūnijose. 

Pripučiamas vandens takų parkas Druskininkuose – jau greitai

 2018-04-20

Prieš kurį laiką socialiniame tinkle Facebook pasirodžiusi žinutė, kad jau šią vasarą Alkos tvenkinyje įsikurs įspūdingi pripučiami atrakcionai vos per parą sulaukė daugiau nei 35 000 „laikų“, o komentaruose žmonės rašė jau laukiantys vasaros, kad galėtų pasimėgauti šia išskirtine pramoga, kurios atidarymas įvyks kurorto šventės metu.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 
 
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.