Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Pradžia


Savivaldybės naujienos
Kompleksinės paslaugos šeimoms jau Druskininkuose

Startuoja ypatingas, visoms druskininkiečių šeimoms skirtas projektas „Kompleksinės paslaugos Druskininkų savivaldybės šeimoms“.

Kaip tobulinti tėvystės įgūdžius, harmonizuoti šeimos santykius, įveikti bendravimo krizes? Tėvai ras atsakymus į visus jiems aktualius ir rūpimus klausimus, susijusius su šeima, vaikų auklėjimu, paauglystės problemomis ir pan. Suaugusiųjų ir vaikų laukia daug naudingų nemokamų paslaugų, tarp kurių – pozityvios tėvystės mokymai, psichologo konsultacijos, mokymai kūdikių susilaukusiems ir besilaukiantiems tėvams, emocinio intelekto lavinimo mokymai, individualūs užsiėmimai - konsultacijos vaikams ir paaugliams,  šeimų klubas ir stovyklos, bei dar daug kitų veiklų.

 

Šeimas konsultuos ir paskaitas ves visoje šalyje žinomi ir didelę darbo patirtį su šeimomis turintys psichologai ir specialistai.

Projektą vykdo Druskininkų savivaldybė kartu su partneriais: asociacija „Druskininkų šeimos paramos centru“ ir visoje Lietuvoje savo išskirtina ir puikia kompetencija pasižyminčiomis viešosiomis įstaigomis „Kitokie projektai“ ir „Paramos centras vaikams“.

Projekto įgyvendinimui įkurti Bendruomeniniai šeimos namai koordinuos paslaugų teikimą ir teiks informaciją apie projekto veiklas. Namai veikia Veisiejų g. 17, 2 aukštas, 10 kab. Išsamesnė informacija teikiama tel. Nr. 8 611 94581 arba el. p.: dspcentras@gmail.com , socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje „Kompleksinės paslaugos Druskininkų savivaldybės šeimoms“.

Pirmosios projekto veiklos jau prasidėjo. Sėkmingai vyksta Druskininkų šeimų klubo susitikimai.  Nuo birželio mėnesio planuojami „Šeimos santykių grupės“ užsiėmimai, „Šeimos konferencijos“, vaikų ir paauglių konsultacijos, mokymai „Holistiniu požiūriu grįstų paslaugų šeimoms, auginančioms raidos ypatumą ar negalią turinčius vaikus, plėtros galimybės“ , šeimų stovyklos bei tęsiami Šeimų klubo užsiėmimai.    

Projektas „Kompleksinės paslaugos Druskininkų savivaldybės šeimoms“ įgyvendinamas Europos socialinio fondo lėšomis, pagal 2014-2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programos priemonę 08.4.1-ESFA-V-416 „Kompleksinės paslaugos šeimai“. Projekto tikslas – sudaryti sąlygas Druskininkų savivaldybės šeimoms gauti kompleksiškai teikiamas paslaugas, užtikrinat paslaugų prieinamumą kuo arčiau šeimos gyvenamosios vietos, siekiant įgalinti šeimą įveikti iškilusius sunkumus ir krizes bei padedant derinti šeimos ir darbo įsipareigojimus. Skirtos paramos suma – kiek daugiau nei 190 tūkst. eurų. Siekiant projekto paslaugų kokybės, savivaldybė prisidės ir savo biudžeto lėšomis.

 

Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja V.Grigorienė:

Nuoširdus tarpusavio ryšys, vaikų pasiekimai, sveikata, namų jaukumas – tai, kas yra brangiausia ir mus džiugina šeimoje. Tačiau rūpesčių, įvairių sunkumų ir net ilgalaikių krizių išvengti nėra lengva. Tokiose situacijose gali praversti pagalba iš šalies Todėl kviečiu visas šeimas aktyviai dalyvauti šiame projekte ir atrasti sau tinkamas veiklas. 

 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 
 
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.