Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Pirmokėliams išdalintos bendruomenės dovanos

 2016-09-30

Rugsėjo mėnesį Druskininkuose startavęs gerų darbų maratonas  „Pradėk nuo savęs“ įgavo pagreitį – jau baigėsi pirmoji akcija „Pasveikink pirmoką su rugsėjo 1-ąja“. Visą mėnesį druskininkiečių bendruomenė galėjo pasveikinti į žinių pasaulį pirmuosius žingsnius žengiančius pirmokėlius. Jiems miesto ir seniūnijų gyventojai dovanojo ne tik mokyklai reikalingų  priemonių, originaliai mažuosius ‚Atgimimo“ mokyklos pirmokus pasveikino  lopšelis-darželis „Žibutė“: mažieji darželio auklėtiniai nuėjo pas  pirmokus į svečius, kartu pasportavo ir padovanojo kiekvienai klasei po futbolo kamuolį. Šiandien Socialinės paramos skyriaus vedėja Ligita Baranauskienė, Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Lina Černiauskienė ir viešųjų ryšių specialistė Diana Sinkevičiūtė dovanas įteikė „Atgimimo“ ir „Saulės“ mokyklų pirmokams. Viečiūnų pirmokėlius pasveikino seniūnijos specialistė Laima Ražienė, o Leipalingio pirmokėlius seniūnas Antanas Krancevičius pasikvietė į dvarą, kuriame mažieji dar nebuvo buvę.

Aptariant vaikų globos sistemos pertvarką Prezidentūroje – gerosios Druskininkų praktikos pavyzdžiai

 2016-09-30

Vakar Prezidentūroje vaikų globos ir įvaikinimo sistemos pertvarkos klausimai aptarti su Alytaus apskrities savivaldybių atstovais. Svarbiame susitikime dalyvavo ir gerąja Druskininkų patirtimi pasidalino Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Grigorienė bei Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Vaiva Kirkauskienė. Lietuvoje šiuo metu  3300 vaikų auga globos namuose, tuo tarpu Druskininkai ne tik neturi vaikų globos namų, bet ir visi vaikai auga globėjų šeimose – tik  du ypatingai sunkią negalią ir specialiųjų poreikių turintys vaikai yra globos įstaigoje. „Dirbant su šeimomis, ieškant vaikams globėjų, bendradarbiaujant su nevyriausybinėmis organizacijomis padarytas labai didelis darbas, tik šiandien mums atrodo, kad taip ir turi būti. Ir tik išgirdę kitų problemas suprantame, kad padaryta iš tiesų labai daug. Galėčiau išskirti keletą sėkmę lemiančių veiksnių: valdžios kaitos nebuvimas, stabili ir užtikrinta savivaldybės socialinė politika, savo darbui atsidavę specialistai, dirbantys ne kaip biurokratai, o kaip padėti norintys žmonės“,  – po susitikimo kalbėjo V. Grigorienė.

Sveikinimas Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga

 2016-09-30

Brangūs senjorai,

 Spalio 1-oji – Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Sveikindami šios dienos proga, dėkojame visiems garbaus amžiaus bendruomenės nariams už gerumą, išmintį ir optimizmą. Jūsų nugyventi metai ir nuveikti darbai mums yra stiprybės ir tvirtybės pavyzdys.

  Linkime stiprios sveikatos, energijos, dvasios ramybės. Tegul šviesios mintys ir artimųjų dėmesys bei pagarba lydi Jus kiekvieną dieną.

    

Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas

Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius

Sveikinimas Policijos dienos proga

 2016-09-30

Gerbiami policijos pareigūnai,

 Nuoširdžiai sveikiname Jus artėjančios profesinės šventės – Angelų sargų dienos – proga. Dėkojame už druskininkiečių bei kurorto svečių saugumo užtikrinimą, pagalbą renginių metu, rūpestį kiekvienu žmogumi.

 Jūsų dėka žodžiai ginti, saugoti, padėti virsta realiais darbais, kurie verti visų mūsų pagarbos ir dėkingumo.

 Linkime sėkmingos tarnybos, fizinės ir dvasinės ištvermės, drąsos ir bendruomenės palaikymo Jūsų atsakingame darbe.

Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas

Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius

Meras R. Malinauskas su Gardino gubernatoriumi aptarė svarbius dujų tiekimo ir galimybės atvykti į Gardiną turistiniais tikslais be vizos klausimus

 2016-09-30

Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas šią savaitę susitikimo su Gardino srities gubernatoriumi Vladimiru Kravcovu. Susitikimo metu buvo aptartas druskininkiečiams ypatingai svarbus dujų tiekimo klausimas. „Kaip žinote, šiuo metu intensyviai dirbame su LR Energetikos ministerijos bei Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos specialistais  dėl dujų tiekimo Druskininkams problemos, taip pat sprendžiame klausimą dėl dujų kainos sureguliavimo. Yra galimybė, kad Druskininkams dujas galėtų tiekti UAB „Lietuvos dujų tiekimas“. Tam reikėtų atsisakyti visų tarpininkų Baltarusijoje paslaugų. Džiaugiuosi, kad Gubernatorius suprato problemos esmę, apie ją kalbėjosi su Gardino meru ir Gardino srities dujų įmonės vadovybe – jų susitikimo metu buvo pažadėta, kad Lietuvos įmonei pristačius dokumentus apie dujų kvotos turėjimą, visų esamų tarpininkų bus atsisakyta“,  – sakė R. Malinauskas. Dujų tiekimo klausimą Druskininkų savivaldybės vadovai ir specialistai valstybiniu lygiu kelia jau ne vienerius metus. Šių metų gegužės mėnesį LR Energetikos ministerija patvirtino gamtinių dujų užtikrinimo druskininkiečiams veiksmų planą, kuriame numatyti Druskininkų savivaldybės, Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos ir LR Energetikos ministerijos veiksmai, siekiant užtikrinti pastovų ir nenutrūkstamą gamtinių dujų tiekimą vartotojams.

Aptarta kelio Druskininkai-Neravai-Viečiūnai rekonstrukcija

 2016-09-29

Praėjusią savaitę Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas,  savivaldybės administracijos specialistai ir Viečiūnų seniūnijos atstovai susitiko su VšĮ „Alytaus regiono keliai“ direktoriaus pavaduotoju-vyriausiuoju inžinieriumi Raimundu Lukaševičiumi ir aptarė regioninio kelio Druskininkai-Neravai-Viečiūnai rekonstrukcijos klausimus, tokius kaip patvarios kelio dangos parinkimas, modernaus viso kelio apšvietimo įrengimas,  viešojo transporto infrastuktūros klausimai. Šiuo metu jau pradedamas techninio projekto rengimas. Vakar Ūkio skyriaus vedėjas Valdas Kuleckas, Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas-vyriausiasis architektas Vilius Margelis bei VšĮ „Alytaus regiono keliai“ direktoriaus pavaduotojas-vyriausiasis inžinierius Raimundas Lukaševičius buvo nuvykę į vietą, apžiūrėjo kelio dangą, aptarė konkrečius sprendinius, autobusų sustojimo vietas.

Policijos dienos proga – padėkos pareigūnams

 2016-09-29

Šiandien Druskininkų jaunimo užimtumo centre surengtas policijos pareigūnų profesinės šventės minėjimas. Profesinės šventės proga tarnybos metu pasižymėjusiems pareigūnams įteiktos padėkos, atminimo dovanos.

Druskininkų PK Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio viršininkui Artūrui Glavinskui bei Druskininkų PK Viešosios policijos skyriaus Patrulių būrio vyriausiajam patruliui Modestui Kauzonui skirtos Druskininkų savivaldybės mero Ričardo Malinausko padėkos bei simbolinės dovanos. „Nuoširdžiai dėkojame už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą užtikrinant viešąją tvarką ir žmonių saugumą masinių renginių metu, aktyvų darbą aiškinantis ir tiriant nusikalstamas veikas.  Profesinės šventės proga linkime niekada nepritrūkti išminties, drąsos ir ištvermės rūpinantis Druskininkų bendruomenės ir kurorto svečių saugumu. Tegul Jūsų darbus lydi sėkmė, pagarba ir visuomenės pasitikėjimas“,  – rašoma padėkoje.

Pristatytas Druskininkus reprezentuojantis medalis

 2016-09-28

Rugsėjo 27-ąją Druskininkų miesto muziejaus terasoje pristatytas originalus kurortą reprezentuojantis medalis. Simboliška, kad Druskininkų medalis sukurtas Druskininkams minint 222-uosius metus, o pristatytas visame pasaulyje švenčiant Pasaulinę turizmo dieną. Medalį nukaldino Lietuvos monetų kalykla. Į pristatymą susirinkusius svečius pasveikino Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas. „Bendromis jėgomis kūrėme ir tobulinome medalį ir aš labai nuoširdžiai džiaugiuosi kūrybiniu rezultatu. Esu dėkingas Lietuvos monetų kalyklos vadovybei, kad įvertino Druskininkus ir pasiūlė įamžinti kurortą sukuriant šį medalį. Net neabejoju, kad Druskininkų medalį norės turėti ir druskininkiečiai, ir kurorto svečiai, nes jis simbolizuoja tai, ką kurortas turi geriausio ir gražiausio“,  – sakė R. Malinauskas.

Lietuvos monetų kalyklos direktorius Saulius Vaitiekūnas pasidžiaugė, kad šie metai ypatingi dar ir tuo, kad sukanka 380 metų nuo to laiko, kai Druskininkai pirmą kartą buvo pažymėti rašytiniuose šaltiniuose. „Tai seniausias, didžiausias ir gražiausias Lietuvos kurortas. Džiugu, kad šiandien galime pristatyti kartu sukurtą medalį. Tai antrasis medalis. Labai simboliškas, kad pirmasis sukurtas Lietuvos sostinei, o antrasis – kurortų sostinei. Tikiuosi, kad medalis patiks daugeliui – tai ne tik suvenyras, bet ir puiki dovana visiems, mylintiems Druskininkus“ – kalbėjo S. Vaitiekūnas.

JUC direktorė A. Nedzinskienė dalyvavo Lietuvos ir Vengrijos jaunimo politikos ekspertų susitikime „Bendruomenės jauniems žmonėms – įrankiai, metodai ir dalijimasis gerosiomis praktikomis“

 2016-09-28

Rugsėjo 19-25 d. Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos jaunimo politikos atstovus pakvietė apsilankyti Vengrijoje. Kelionės tikslas – įvertinti Vengrijoje vykdomą jaunimo politiką, susipažinti su šios šalies jaunimo centrų veikla, ją įvertinti, pasidalinti Lietuvos patirtimi formuojant jaunimo politiką bei ją įgyvendinant. Iš viso iš Lietuvos išvyko 14 atstovų – tarp jų 2 Jaunimo departamento atstovai, 3 savivaldybių (Anykščių miesto, Palangos miesto ir Skuodo rajono) jaunimo reikalų koordinatoriai, Druskininkų jaunimo užimtumo centro direktorė Aušra Nedzinskienė bei jaunimo organizacijų atstovai.

Nacionalinėje mokslinėje-praktinėje konferencijoje – pranešimas apie vaikų ir jaunimo sveikatos gerinimo priemonių įgyvendinimą Druskininkuose

 2016-09-28

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Visuomenės sveikatos fakultetas spalio 6 dieną organizuoja Nacionalinę mokslinę – praktinę konferenciją, kurios pagrindinė tema yra siejama su Lietuvos Respublikos Prezidentės globojama kampanija „Už saugią Lietuvą“. Konferencijos tikslas yra pasidalinti žiniomis, idėjomis, gerosios praktikos pavyzdžiais apie tai, kaip visuomenės sveikatos ir sveikatos priežiūros specialistai galėtų svariai prisidėti prie saugesnės Lietuvos sukūrimo. Konferencijoje pranešimą apie vaikų ir jaunimo sveikatos gerinimo priemonių įgyvendinimą Druskininkuose skaitys Asmens ir visuomenės sveikatos skyriaus vedėja-savivaldybės gydytoja Evelina Raulušaitienė. „Džiugu, kad esame atrinkti tarp pranešėjų pristatant savo svarų indėlį prisidedant prie saugesnės ir sveikesnės Lietuvos sukūrimo“, – sakė E. Raulušaitienė.

Konferencijos programą rasite čia. 

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

            XIV tarptautinis menų festivalis
DRUSKININKŲ VASARA SU M.K.ČIURLIONIU

   

 

  

 
 

 

 Smart Druskininkai

 


 


 
Vietinė rinkliava 


 


 


 
                           SADM raštas

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

Pietų pertrauka: 12-12:45 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.