Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Pradžia


Savivaldybės naujienos
Kviečiame dalyvauti moksleivių nuotraukų konkurse „Sveika šeima“

Nuo vasario 15 dienos visoje Lietuvoje prasidėjo ligonių kasų organizuojamas moksleivių nuotraukų konkursas „Sveika šeima“. Vilniaus teritorinė ligonių kasa kviečia visus Vilniaus ir Alytaus apskričių progimnazijų, pagrindinių, vidurinių mokyklų ir gimnazijų moksleivius, išskyrus pradinukus, taip pat profesinio rengimo mokyklų mokinius dalyvauti ir fotografuoti. Konkursas vyks iki kovo 31 dienos. Konkurso tema – šeimos gydytojo rūpestis visų šeimos narių sveikata, tad ir nuotraukos turėtų atspindėti tai, kaip moksleiviai mato šio svarbiausio šeimai gydytojo vaidmenį saugant šeimos sveikatą.

 

 „Kviečiame visus Vilniaus, Alytaus, Druskininkų, Elektrėnų, Lazdijų, Šalčininkų, Širvintų, Švenčionių, Trakų, Ukmergės ir Varėnos savivaldybėse gyvenančius moksleivius fotografuoti ir dalyvauti konkurse „Sveika šeima“. Tikimės, kad šis konkursas ne tik didins moksleivių supratimą apie sveiką šeimą, bet ir paskatins jų šeimos narius labiau domėtis savo sveikata ir svarbiausio visiems šeimos nariams mediko – šeimos gydytojo teikiamomis paslaugomis. Mieli mokytojai ir tėveliai, nelikite nuošalyje ir paraginkite jaunimą dalyvauti konkurse“, – kviečia Vilniaus teritorinės ligonių kasos direktoriaus pavaduotoja Dalia Šimelienė.

 Konkurso temą „Sveika šeima“ atitinkančias skaitmenines nuotraukas reikia pateikti internetu www.vlk.lt/nuotraukukonkursas2017, užpildžius trumpą konkurso dalyvio anketą ir suteikus nuotraukai pavadinimą. Nuotraukos negali viršyti 5MB dydžio ir turi būti jpg arba jpeg formato. Svarbu įsidėmėti, kad vienas moksleivis gali atsiųsti tik vieną nuotrauką.

 

 Nuotraukas vertins sudaryta komisija, kuri iš kiekvienos konkurse dalyvaujančios savivaldybės išrinks po 1 nugalėtoją ir 1 visos Vilniaus teritorinės ligonių kasos veiklos zonos prizininką. Konkurso nugalėtojai ir prizininkas bus apdovanojami specialiais ligonių kasų prizais.

 Moksleivių nuotraukų konkursas „Sveika šeima“ yra skirtas Tarptautinei šeimos dienai paminėti. Ši diena minima gegužės 15-ąją, tad gražiausių darbų autoriai bus apdovanojami šventės išvakarėse – antrą gegužės savaitę.

 Šiuo Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos ir visų teritorinių ligonių kasų organizuojamu konkursu siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į šeimos gydytojo institucijos svarbą. Jaunųjų fotografų darbai sveikiems ir sergantiesiems primins, koks svarbus ir reikalingas kiekvienos šeimos sveikatai yra šeimos gydytojas – pirmasis pagalbininkas ir patarėjas.

 Nuotraukų konkurso taisyklės skelbiamos Vilniaus teritorinės ligonių kasos interneto svetainėje http://www.vilniaustlk.lt/index.php?id=2757

 KVIEČIAME DALYVAUTI!

 

 Kontaktai konkurso dalyviams iš Vilniaus ir Alytaus apskričių – moksleiviams, jų tėveliams ir mokytojams: Eglė Bugailiškienė, tel. (8 5)  210 0056, el. p. Egle.Bugailiskiene@vlk.lt

 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

Pietų pertrauka: 12-12:45 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.