Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
Versija neįgaliesiems

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

RSS naujienų prenumerata
Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Vilniuje įsiklausyta ir į Druskininkų patirtį, sprendžiant jaunų šeimų apsirūpinimo būstu problemą

 2014-11-28

Druskininkų savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Grigorienė dalyvavo Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (SADM) organizuotame posėdyje aptariant jaunimo ir jaunų šeimų apsirūpinimo būstu klausimus. Pasak V. Grigorienės, viena iš svarbiausių Druskininkų Savivaldybės socialinės politikos krypčių – siekti, kad vietiniai jauni žmonės grįžtų į Druskininkus, čia kurtųsi, dirbtų. „Druskininkai išlieka patrauklus miestas jaunoms šeimoms auginti vaikus, čia sukurta ikimokyklinio ugdymo įstaigų infrastruktūra, be to, palankios sąlygos kurti ir savo verslą, ir tai rodo ne vienas konkretus pastarųjų metų pavyzdys“, – sakė V. Grigorienė.

Druskininkų savivaldybei – padėka už geriausią infrastruktūros projektą

 2014-11-28

Lapkričio 27 d. Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius ir administracijos Investicijų ir turto valdymo skyriaus atstovai dalyvavo Augustave vykusioje Lietuvos-Lenkijos bendradarbiavimo per sieną 2007-2013 m. programos baigiamojoje konferencijoje „Veiklūs kaimynai“. Druskininkų savivaldybės administracija ir Augustavo savivaldybė buvo paminėtos net dviejose nominacijose ir gavo padėkas už „Įkvepiančią partnerystę“ bei „Geriausią infrastruktūros projektą“ – Nr.LT-PL/055 “Pasienio viešosios turizmo infrastruktūros plėtra atnaujinant senųjų gydyklų parką Druskininkuose ir S. Augusto skverą Augustave”. Renginio metu  įvyko geriausių projektų apdovanojimo ceremonija. Iš viso buvo pristatytos 7 Lietuvos-Lenkijos bendradarbiavimo per sieną 2007-2013 m. programos ir sėkmės istorijos. Kaip teigė mero pavaduotojas L. Urmanavičius, renginio dalyviai išvydo geriausius projektus ir partnerystės pavyzdžius. „Džiugu, kad Druskininkų savivaldybė yra įkvepiantis pavyzdys kitiems investicinius projektus įgyvendinantiems partneriams. Druskininkų vykdomi projektai yra sėkmingi ir išskirtiniai, kuriantys pridėtinę vertę ne tik kurortui, bet ir visai Lietuvai, todėl nuolat sulaukiame įvairių delegacijų, besidominčių Druskininkų plėtra ir vykdomais projektais “, –  sakė mero pavaduotojas L. Urmanavičius.

Mero pavaduotojas L. Urmanavičius: „Menas išlaisvina kūrybinę energiją, o kas skatina norą griauti?“

 2014-11-28

Pastaruoju metu gerokai padažnėjusiems postringavimams apie Druskininkų kultūros situaciją ir strategiją apibūdinti, man regis, geriausiai tiktų perfrazuota garsiojo JAV prezidento Džono Kenedžio frazė, kuri mūsų atveju skambėtų taip: „Neklausk, kokios kultūros tau reikia, o pasakyk, kokią kultūrą tu kuri“. Būdamas kultūros politiką kuriančios ir ją įgyvendinančios savivaldybės atstovu, į šį klausimą galiu atsakyti atvirai ir labai išsamiai. Pirmiausia noriu pabrėžti, kad kalbu apie kultūrą kaip reiškinį, o ne vienos ar kitos parodos, plenero draugams surengimą ar pavirkavimus dėl vieno paminklo, niekada nė neturėjusio atgimimo ar kokios kitokios dvasios, pakeitimą nauju. Kalbu apie kultūrą kaip reiškinį, susidedantį iš daugybės dedamųjų: kultūros ir meno įstaigų, jose dirbančių ir kuriančių žmonių, savivaldybėje vykstančių renginių ir jų lankytojų, įgyvendinamų kultūrinių ir meninių projektų.Tai – visuma, kuriai iš šių metų savivaldybės biudžeto buvo skirta beveik 2,6 mln. litų, o tai sudarė daugiau kaip 4 proc. viso biudžeto.

Aktyviu savivaldybės ūkininkų darbu domėjosi radijo laida „Gimtoji žemė“

 2014-11-27

Šiandien LRT žurnalistė, radijo laidos „Gimtoji žemė“ rengėja Regina Montvilienė apie Druskininkų savivaldybės ūkininkus ir jų nuveiktus darbus kalbėjosi su Leipalingio seniūnijos seniūnu Antanu Krancevičiumi.  Žurnalistė apsilankė ir pas stambiausius mūsų krašto ūkininkus Žydrūną ir Jolitą Nevulius, konkurso metų „Metų ūkis 2014 “  nugalėtojus Vitą ir Albiną Kazakevičius bei antrosios vietos laimėtojus Kęstutį ir Zitą Vaikšnorus.

Kviečiame balsuoti ir rinkti geriausius ES struktūrinių fondų projektus „Europos burės“ 2014 rinkimuose

 2014-11-27

Finansų ministerija ir šiemet pakvietė projektų vykdytojus dalyvauti gražia tradicija tampančiuose „Europos burėse“ 2014.   Geriausių projektų rinkimais siekiama įvertinti ir visuomenei pristatyti didžiausias vertes žmogui, kraštui, visuomenei ir valstybei kuriančius ES struktūrinių fondų lėšomis finansuojamus projektus. Šie metai ypatingi – baigiasi 2007-2013 m. ES fondų finansavimo laikotarpis ir prasideda naujasis – 2014-2020 m. ES fondų investicijų Lietuvoje laikotarpis.

Susirungti dėl  „Europos burių” 2014 apdovanojimų norą pareiškė net 176 ES fondų lėšomis įgyvendinti projektai iš visos Lietuvos.  Finansų ministerijos ir įgyvendinančių institucijų atstovai atrinko 127 projektus, kuriuos  pateikė vertinti specialiai suburtai projektų vertinimo komisijai. Komisija atrinko 27 projektus, remiantis pagrindiniais vertinimo kriterijais: projekto tinkamumo, naudingumo, efektyvumo, poveikio bei tęstinumo.

Druskininkuose – šiaurietiškojo ėjimo žiemos sezono atidarymas

 2014-11-27

Druskininkų savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras druskininkiečius ir miesto svečius kviečia atidaryti šiaurietiškojo ėjimo žiemos sezoną. Renginys vyks gruodžio 6 dieną, 12 val., šalia Druskininkų kempingo (Gardino g. 3).

Sprendžiami dujų tiekimo Druskininkams klausimai

 2014-11-26

Druskininkų savivaldybė ir toliau intensyviai ieško būdų, kaip savivaldybės gyventojams gamtines dujas tiekti pigiau. Prieš dvi savaites Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas susitiko su Ministru Pirmininku Algirdu Butkevičiumi bei Vyriausybės energetikos specialistais ir aptarė galimybę AB „Lietuvos dujos“ perimti dujų tiekimą Druskininkams. Tokiu atveju dujos druskininkiečiams būtų tiekiamos tokia pačia kaina kaip ir visiems kitiems Lietuvos vartotojams.

Lapkričio 24 dieną, pirmadienį, šį gyventojams aktualų klausimą meras kartu su administracijos direktore Vilma Jurgelevičiene ir savivaldybės administracijos specialistais aptarė su UAB „Litesko“ komercijos direktoriumi Rimantu Germanu ir UAB „Litesko“ filialo „Druskininkų šiluma“ direktoriumi Remigijumi Viniarsku. UAB „Litesko“ yra centralizuotos šilumos tiekėjas Druskininkų savivaldybės teritorijoje, taip pat vienintelis UAB „Druskininkų dujos“ akcininkas.

Trečiojoje "Euro panoramos" transliacijoje - atsakymai apie išmokas ir pašalpas

 2014-11-26

Trečiojoje "Euro panoramos" transliacijoje - atsakymai apie išmokas ir pašalpas

Lapkričio 27 d. Lietuvos viešosiose bibliotekose vyks tiesioginė transliacija iš Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos tema „Artėjant eurui: apie socialinį draudimą, socialines išmokas ir pašalpas“. Joje Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei „Sodra“ atstovai pateiks gyventojams naudingos informacijos, atsakys į žiūrovų klausimų apie euro įvedimą Lietuvoje. Tai - trečioji ciklo „Euro panorama“ transliacija. 

Finansų ministerijos inicijuotas transliacijų ciklas „Euro panorama“ - tai penki susitikimai su įvairių sričių specialistais skirti plačiajai auditorijai, ypač vyresnio amžiaus žmonėms, socialinę atskirtį patiriantiems asmenims ir šeimoms. Pirmosios transliacijos sulaukė didelio žiūrovų aktyvumo ir aktualių klausimų. Buvo griaunami dažniausiai pasitaikantys euro įvedimo Lietuvoje mitai, aptarta užsienio šalių patirtis, dalinti patarimai verslui ir vartotojams apie sąžiningą kainų perskaičiavimą. Šioje, trečioje transliacijoje, bus kalbama apie itin svarbias daugeliui Lietuvos gyventojų temas – socialinį draudimą, socialines išmokas, pašalpas – kokie pakeitimai laukia įvedus eurą.

Druskininkų savivaldybei – padėka ir apdovanojimas už geriausius rezultatus įgyvendinant Daugiabučių namų atnaujinimo programą

 2014-11-26

Antradienį per LDK valdovų rūmuose vykusį šalies savivaldybių merų susitikimą, skirtą šiemetiniams daugiabučių renovacijos rezultatams aptarti, Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius pažymėjo didelį savivaldybių bei jų vadovų indėlį, kad nuo 2013 m. pasiekta daugiau negu per visą ankstesnį beveik dešimties metų renovacijos laikotarpį. Merams už jų pastangas ir siekius „įsiūbuoti“ modernizavimą savo savivaldybėse dėkojo ir susitikime dalyvavę aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas, aplinkos viceministrė Daiva Matonienė, Būsto energijos taupymo agentūros direktorius Valius Serbenta.

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius apdovanojo devynias aktyviausiai Daugiabučių atnaujinimo programoje dalyvavusias savivaldybes, tarp jų – ir Druskininkų savivaldybę. Savivaldybės merui Ričardui Malinauskui buvo įteikta padėka už urbanistinius sprendimus.  „Džiaugiuosi, kad renovacijos procesas Druskininkuose vyksta bene intensyviausiai šalyje.  Tokių rezultatų pasiekėme bendru darbu – savivaldybės gyventojai nori susitvarkyti savo aplinką, gyventi patogiau ir šilčiau“, – apie daugiabučių modernizaciją Druskininkuose kalbėjo R. Malinauskas.

Druskininkuose – nemokamas „Pelno akademijos“ renginys

 2014-11-26

Pelno akademija – tai informaciniai renginiai ir individualios konsultacijos, skirtos smulkių ir vidutinių įmonių atstovams arba tik planuojantiems pradėti savo verslą. Ištisus metus visoje Lietuvoje vyks nemokami informaciniai renginiai verslumo skatinimo, franšizavimo ir eksporto temomis.

Gruodžio 4 d. kviečiame dalyvauti  „Pelno Akademijos“ renginiuose, kurie vyks Druskininkų savivaldybės administracijos tarybos posėdžių salėje, Vasario 16-osios g. 7, Druskininkuose. Renginio metu bus kalbama šiomis temomis: „Eksportas: naujos verslo plėtros galimybės“ ir „Verslumas: naujo verslo pradžia arba sėkminga esamo verslo plėtra“.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
Žiniasklaida
apie mus

NAUDINGA
INFORMACIJA

Nuotraukų
galerija
Klausiate-
atsakomeSmart Druskininkai 


 

  Vietinė rinkliava 


 


 


 
 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

Pietų pertrauka: 12-12:45 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © 2012 Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.