Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
Versija neįgaliesiems

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

RSS naujienų prenumerata
Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos
Kviečiame į Druskininkų kurorto šventę!

Automobilių parkavimo Kurorto šventės metu schema

Papildomi autobusų reisai Kurorto šventės metu

Paskutinį gegužės savaitgalį Druskininkus sudrebins Kurorto šventė

Laima Rekevičienė
www.manodruskininkai.lt

„Mano Druskininkai“ – toks šiemetės Druskininkų kurorto šventės šūkis. Taip pavadinta tradicinė keturias dienas truksianti šventė ir šiemet druskininkiečiams bei miesto svečiams dovanos nepakartojamų įspūdžių ir kurs gerą nuotaiką.

Kaip sakė Druskininkų kultūros centro direktorė Rimutė Viniarskaitė, kurorto šventė – Druskininkų bendruomenei ypatingas renginys, suteikiantis galimybę šalies bei užsienio svečiams parodyti savo pasiekimus, suburiantis visus smagiam pabuvimui kartu.
Šiemetės šventės šūkis – „Mano Druskininkai“. „Mums svarbu, kad kiekvienas druskininkietis pajustų, kad Druskininkai – jo miestas, kad jie didžiuotųsi, jog gyvena nuostabiame mieste. Norėtųsi, kad ir tie, kurie tuo metu ilsėsis Druskininkuose, taip pat jaustųsi esantys druskininkiečiai“, – sakė R. Viniarskaitė.
Šiemetėje šventėje bus ir daug iš Druskininkų kilusių atlikėjų – Justinas Lapatinskas, Vitalijus Cololo, visas Deimantinis Druskininkų choras su jų generolu Anatolijumi Oleiniku, teatro pasauliui puikiai pažįstamas žmogus Justas Tertelis. „Mes ilgai planavom jo pasirodymą Druskininkų publikai, tačiau Justas – labai užimtas žmogus, taigi labai smagu, kad jį išvysime per kurorto šventę“, – džiaugėsi Kultūros centro vadovė, pridurdama, kad jo spektaklį Druskininkuose, ko gero, pamatysime rugsėjo mėnesį. Per Kurorto šventę scenoje pasirodysiantys iš Druskininkų kilę atlikėjai mūsų mieste pradėjo savo kūrybinį kelią, čia augo, brendo kaip asmenybės. „Dabar jais žavisi visa Lietuva, ir man bus labai smagu juos pamatyti mūsų šventėje“, – sakė Kultūros centro vadovė.

Margaspalvė šventės programa

Kurorto šventė šiemet prasidės ketvirtadienį. Organizatoriai visus pakvies į viešbučio „Aqua“ konferencijų centre rengiamą susitikimą su M. K. Čiurlionio provaikaičiu pianistu Roku Zubovu. Ketvirtadienio vakarą žiūrovai bus laukiami maratono aplink Lietuvą „4×4 perimetras“ atidarymo renginyje Druskininkų aerodrome, ten vyks prologo varžybos.
Na, o šventinis šurmulys mieste jau bus juntamas penktadienį. Kaip ir kasmet, nuo pat vidurdienio Vilniaus alėjoje nusidrieks marga Amatų ir tautodailės dirbinių mugė, kurioje bus smagu ir akį paganyti, ir originalių pirkinių įsigyti. Kaips sakė R. Viniarskaitė, norinčių prekiauti kasmet vis daugiau, taigi šiemet organizatoriai jau suka galvas, kur įkurdinti prekeivius – juos bus galima rasti netikėčiausiose vietose.
„Smagu, kad jau antrus metus iš eilės Druskininkuose organizuojama „Vyrų diena“ su radijo stotimi M-1, kurios metu iššūkių nebijantys vyrai susigrums „Purvaspirdžio“ varžybose. Renginio organizatoriai azartiškus ir ekstremalias pramogas mėgstančius žiūrovus pakvies į futbolo varžybas purve prie Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centro.
Triukšmingiems renginiams startą suteiks Teatralizuota šventinė eisena, be kurios nei druskininkiečiai, nei miesto svečiai jau neįsivaizduoja svarbiausio Druskininkų metų įvykio. Jau daugiau kaip dešimtmetį eisenoje smagiai ir išradingai prisistato įvairios kurorto įstaigos bei organizacijos. Šiemet eisena turi ir pavadinimą – „Druskininkai garsiai!“. „Visų įstaigų kolektyvus kviečiame mokytis dainuoti, mušti ritmą ir skleisti įvairiausius garsus, kad juos išgirdęs net namuose esantis žmogus suprastų – jau prasidėjo šventė!“ – sakė Druskininkų kultūros centro direktorė Rimutė Viniarskaitė, primindama, kad eisenų tradicijos gyvuoja dar nuo Romos imperijos laikų, kai į didžiųjų švenčių vietas visi eidavo vienu keliu. „Taigi eisena – tikrai ne mūsų sugalvota, ir ne sovietmečio atributas, paprastai senovėje tokiu būdu visi po darbų masiškai eidavo į šventę“, – pasakojo pašnekovė.
Patiems šventinės eisenos dalyviams emocijų tikrai užtenka, norėtųsi, kad juos palaikytų ir eiseną stebintys miestelėnai, ir kurorto svečiai – kad paplotų, neslėptų gerų emocijų, o gal ir patys prisijungtų prie kolonos. Paprastai masiškiausia eisena būna, jau artėjant prie Pramogų aikštės, kur vyksta iškilmingas šventės atidarymas.
Organizatoriai patikino, kad visos Kurorto šventės metu Druskininkuose sklandys šventinė nuotaika, o nuobodžiauti neteks niekam, nes programa skirta įvairaus skonio ir skirtingų poreikių žiūrovams.
Smagu bus liaudiškos muzikos mylėtojams, penktadienio pavakarę jie bus pakviesti į liaudiškos muzikos kolektyvų koncertą. Vakaro koncertinėje programoje – Druskininkų meno kolektyvų ir atlikėjų koncertas. Dalyvaus „Decima“, „Rock-rock“, „Opus“ „Dosado“, J&J, Ronata, Evita, Rūta, Sophie, Viltė, Kristina, Mikas Suraučius, Anatolijus Oleinik ir Druskininkų Deimantinis choras, Justinas Lapatinskas, Vitalijus Cololo ir Natalija Bunkė, grupė POP LADIES, G&G Sindikatas. Pusė devintos vakare Pramogų aikštėje bus fiksuojamas unikalus rekordas – masiškiausias mineralinio vandens „Rasa“ gėrimas. Idėją tokiu būdu garsinti kurortą šventės organizatoriams pasiūlė gidė Aušra Česnulevičienė.
Vėlų penktadienio vakarą prie Druskonio ežero susirinkusiems žiūrovams Kretingos kojūkininkai dovanos įspūdingą spektaklį „Tėkmė“.

Šeštadienį – šventinės nuotaikos visame mieste

Kaip sakė Kultūros centro direktorė R.Viniarskaitė, šeštadienį įspūdingų reginių bus galima išvysti ne tik Pramogų aikštėje, bet ir Druskonio ežero pakrantėje.
Šeštadienį šventės dalyviai nuo pat ryto bus laukiami Vilniaus alėjoje dar nuo penktadienio veiksiančioje Amatų ir tautodailės dirbinių mugėje. Visi, kas neabejingi sportui, prie Vijūnėlės tvenkinio bus kviečiami į rytinę mankštą. Sporto aistruoliai galės stebėti universaliame sporto aikštyne vyksiantį Tarptautinį žurnalistų futbolo turnyrą, kuriame dalyvaus Lietuvos, Rusijos, Ukrainos, Lenkijos, Vokietijos, Danijos, Škotijos, Egipto komandos.
Prie Druskonio ežero pasirodys sportinių šokių kolektyvai „Rock-Rock“ (Druskininkai), „Vėtrungė“ (Alytus), „Juventa“ (Kaunas), „Vilaida“ (Marijampolė). Druskininkų aerodrome rinksis automobilių sporto entuziastai – ten rengiamas Festivalio „Bekelės fiesta“ atidarymas.
Pramogų aikštėje žiūrovams bus rodomas Kauno pantomimos teatro spektaklis vaikams „Klounų šou“, taip pat – Kaimynų koncertas, kuriame pamatysime tautinių šokių kolektyvą „Kadagys“, folkloro ansamblį „Serbenta“, meno kolektyvą „Suktinis“, dainų ir muzikos ansamblį „Gostinec“ (Gardinas), Varėnos, Lazdijų ir Alytaus meno kolektyvus.
Aikštėje prie Ratnyčios upelio virs šokių kovos su J&J šokių studija, o Gydyklų parke prie fontano bus galima pamatyti Meno dirbtuvių „Joreks“ iš Minsko „Gyvąsias skulptūras“, Joniškio suaugusiųjų mėgėjų teatro „Žiburys“ teatralizuotą gatvės akciją „Teatraturgis“.
Popietę žiūrovų dėmesį kaustys Tarptautinis gatvės spektaklių festivalis „Gatvės atostogos“.
Slidinėjimo entuziastai nuo septintos valandos vakaro iki trečios nakties galės mėgautis naktiniu slidinėjimu Snow arenoje.
Na, o šeštadienio vakarą Pramogų aikštėje išvysime Justo Tertelio ir „Solo“ ansamblio koncertą, vakaro programoje – šokių kolektyvas „Fantazija“ iš Minsko, Parodijos teatras iš Klaipėdos, MIA, kantri grupė „Embargas Zeni“ iš Latvijos. Restorane – muzikiniame klube „Druskininkų kolonada“ koncertuos Česlovas Gabalis ir grupė „Pelenai“, naktiniame klube „Aqua“ – Valerija Ilijinaitė.
Vėlų vakarą prie Druskonio ežero būsiantys šventės dalyviai pamatys Vilniaus kolegijos muzikinio teatro pirmo kurso studentų koncertą „Lakštingalos negali nečiulbėti“ ir J&J šokių studijos choreografinę miniatiūrą, šokių studijos „Ugnies ratas“ ugnies šou. Pernai šventiniai fejerverkai nutvieskė dangų virš Druskonio ežero – taigi ir šiais metais ugnies, šviesos ir muzikos šėlsmą šventiniai fejerverkai palydės būtent šioje vietoje. Tuo tarpu Pramogų aikštėje jaunimas šėls diskotekoje su Dj LeMings (Fancy Action!).

Šventė tęsis ir sekmadienį

Sekmadienį Vilniaus alėjoje dar bus galima aplankyti Amatų ir tautodailės dirbinių mugę, prie Druskonio ežero organizuojamas renginys šeimai „Didžiosios lenktynės“ ir Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokyklos teatro klasės etiudai „Žaidžiame cirką“.
Kaip sakė Kultūros centro direktorė R. Viniarskaitė, sekmadienis bus ypatinga diena, nes atvyks Vilniuje tuo metu vyksiančio festivalio „Skamba skamba kankliai“ dalyviai. Dovana Pramogų aikštėje susirinksiantiems šventės dalyviams – svečių koncertas „Anos šalies svotai“, kuriame išgirsime Towersey Morris iš Anglijos, Belo Freire&Bailarinos Funamba iš egzotiškojo Žaliojo Kyšulio ir Xinglar iš Ispanijos. „Tai bus skirtingų žemynų, skirtingų kultūrų pateikimas Druskininkų publikai“, – sakė Kultūros centro vadovė.
Prie Druskonio ežero bus galima pamatyti gatvės cirko „Le Artist“ pasirodymą.
Tądien vyks ir maratono aplink Lietuvą „4×4 perimetras“ nugalėtojų apdovanojimai ir festivalio „Bekelės fiesta“ uždarymas Druskininkų aerodrome.
Kasmetė Kurorto šventė žiūrovams suteikia galimybę mėgautis puikia įvairaus žanro muzika, pamatyti Gatvės teatro artistų pasirodymus, stebėti šokių kolektyvų pasirodymus ir sporto rungtis. O kur dar miesto traukos centru tapusio fontano muzikos ir spalvų šėlsmas! Taigi tikimasi, kad šiemetė šventė, gražiai pavadinta „Mano Druskininkai“, bus puiki proga smagiai ir turiningai praleisti laiką ne tik vietos gyventojams, bet ir kurorto svečiams. „Tikimės, kad įspūdžiai bus nepakartojami, svarbiausia, kad būtų geras oras“, – sakė Kultūros centro direktorė R. Viniarskaitė.

2013 metų Druskininkų kurorto šventės „Mano Druskininkai“ renginių planas

Gegužės 23 d., ketvirtadienis
18.00 val. Susitikimas su pianistu, M.K.Čiurlionio provaikaičiu Roku Zubovu (viešbučio „Aqua“ konferencijų centras)
20.00 val. Maratono aplink Lietuvą „4×4 perimetras“ atidarymas, prologo varžybos (Druskininkų aerodromas)
20.00 val. Indraya Acoustic „Pasikalbėkime apie meilę…“ (restoranas – muzikinis klubas „Druskininkų kolonada“)

Gegužės 24 d., penktadienis
6.00 val. Maratono aplink Lietuvą „4×4 perimetras“ startas (Druskininkų aerodromas)
10.00 val. Teniso dvejetų turnyras Druskininkų savivaldybės mero Ričardo Malinausko taurei laimėti (Teniso kortai, Turistų g.)
12.00 val. Amatų ir tautodailės dirbinių mugė (Vilniaus alėja)
12.00 val. Radijo stoties M1 „Vyrų diena“. Futbolo varžybos purve (Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras)
17.30 val. Teatralizuota šventinė eisena (nuo STATOIL degalinės iki Laisvės aikštės)
18.45 val. Iškilmingas šventės atidarymas (Pramogų aikštė)
19.00 val. Druskininkų meno kolektyvų ir atlikėjų koncertas. Dalyvaus „Decima“, „Rock-rock“, „Opus“ „Dosado“, J&J, Ronata, Evita, Rūta, Sophie, Viltė, Kristina, Mikas Suraučius, Anatolijus Oleinik ir Druskininkų Deimantinis choras (Pramogų aikštė)
20.30 val. Masiškiausio mineralinio vandens „Rasa“ gėrimo rekordo fiksavimas (Pramogų aikštė)
21.00 val. Vakaro koncertas. Dainuos Justinas Lapatinskas, Vitalijus Cololo ir Natalija Bunkė, grupė POP LADIES, G&G Sindikatas (Pramogų aikštė)
22.00 val. Kretingos kojūkininkų spektaklis „Tėkmė“ (prie Druskonio ežero)
24.00 val. Šokio teatras „Fantazija” (naktinis klubas „Aqua“)

Gegužės 25 d., šeštadienis
9.00 val. Rytinė mankšta (prie Vijūnėlės tvenkinio)
10.00 val. Amatų ir tautodailės dirbinių mugė (Vilniaus alėja)
10.00 val. Tarptautinis sporto žurnalistų futbolo turnyras. Dalyvaus Lietuvos, Rusijos, Ukrainos, Lenkijos, Vokietijos, Danijos, Škotijos, Egipto komandos (universalus sporto aikštynas, Ateities g. 13)
10.00 val. Teniso dvejetų turnyras Druskininkų savivaldybės mero Ričardo Malinausko taurei laimėti (Teniso kortai, Turistų g.)
11.00 val. Šachmatų turnyras (Švietimo centro administracinis pastatas)
11.00 val. Šokių fiesta. Dalyvaus sportinių šokių kolektyvai „Rock-Rock“ (Druskininkai), „Vėtrungė“ (Alytus), „Juventa“ (Kaunas), „Vilaida“ (Marijampolė) (prie Druskonio ežero, esant blogam orui – „Saulės“ pagrindinės mokyklos aktų salėje)
11.00 val. Festivalio „Bekelės fiesta“ atidarymas (Druskininkų aerodromas)
13.00 val. Kauno pantomimos teatro spektaklis vaikams „Klounų šou“ (Pramogų aikštė)
14.00 val. Kaimynų koncertas. Dalyvaus tautinių šokių kolektyvas „Kadagys“, folkloro ansamblis „Serbenta“, meno kolektyvas „Suktinis“, dainų ir muzikos ansamblis „Gostinec“ (Gardinas), Varėnos, Lazdijų ir Alytaus meno kolektyvai (Pramogų aikštė)
13.00-15.00 val. – Šokių kovos su J&J šokių studija (aikštė prie Ratnyčios upelio, M.K.Čiurlionio g. 73)
16.00 val. Joniškio suaugusiųjų mėgėjų teatro „Žiburys“ teatralizuota gatvės akcija „Teatraturgis“ (Gydyklų parkas)
17.00 val. Meno dirbtuvių „Joreks“ (Minskas) klounų miniatiūros (Gydyklų parke prie fontano)
19.00 – 03.00 val. Naktinis slidinėjimas su DJ ir Go-Go šokėjomis (Snow arena)
18.00-21.00 val. Meno dirbtuvių „Joreks“ (Minskas) „Gyvosios skulptūros“ (Gydyklų parke prie fontano)
20.00 val. Justo Tertelio ir „Solo“ ansamblio (teatras „Atviras ratas“) koncertas (Pramogų aikštė)
21.00 val. Vakaro koncertas. Dalyvaus šokių kolektyvas „Fantazija“ (Minskas), Parodijos teatras (Klaipėda), MIA, kantri grupė „Embargas Zeni“ (Latvija) (Pramogų aikštė)
21.00 val. Česlovo Gabalio ir grupės „Pelenai“ koncertas (restoranas – muzikinis klubas „Druskininkų kolonada“)
23.00 val. Vilniaus kolegijos muzikinio teatro pirmo kurso studentų koncertas „Lakštingalos negali nečiulbėti“. Kurso vadovė Eglė Gabrėnaitė (prie Druskonio ežero)
23.30 val. Diskoteka su Dj LeMings (Fancy Action!) (Pramogų aikštė)
23.30 val. J&J šokių studijos choreografinė miniatiūra (prie Druskonio ežero)
23.40 val. Šokių studijos „Ugnies ratas“ ugnies šou ir šventiniai fejerverkai (prie Druskonio ežero)
24.00 val. Valerijos Ilijinaitės koncertas (naktinis klubas „Aqua“)

Gegužės 26 d., sekmadienis
10.00 val. Amatų ir tautodailės dirbinių mugė (Vilniaus alėja)
10.00 val. Sportinės varžybos („Ryto“ gimnazijos sporto aikštynas)
11.00 val. Renginys šeimai „Didžiosios lenktynės“ ir Druskininkų M.K.Čiurlionio meno mokyklos teatro klasės etiudai „Žaidžiame cirką“ (prie Druskonio ežero)
12.00 val. Gatvės cirko „Le Artist“ pasirodymas (prie Druskonio ežero)
13.00 val. Festivalio „Skamba skamba kankliai“ svečių koncertas „Anos šalies svotai“. Dalyvauja: Towersey Morris (Anglija), Belo Freire&Bailarinos Funamba (Žaliasis Kyšulys), Xinglar (Ispanija) (Pramogų aikštė)
16.00 val. Arfos muzikos koncertas. Gros Alisa Klion (restoranas – muzikinis klubas „Druskininkų kolonada“)
18.30 val. Maratono aplink Lietuvą „4×4 perimetras“ nugalėtojų apdovanojimai ir festivalio „Bekelės fiesta“ uždarymas (Druskininkų aerodromas)

Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook

   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
Žiniasklaida
apie mus

NAUDINGA
INFORMACIJA

Nuotraukų
galerija
Klausiate-
atsakome

   

 

   K.DINEIKOS SVEIKATINGUMO  PARKE VYKSTANČIOS VEIKLOS

 

 

 Smart Druskininkai

 


 


 
Vietinė rinkliava 


 


 


 
                           SADM raštas

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

Pietų pertrauka: 12-12:45 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.