Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Druskininkų savivaldybės socialinių paslaugų centre startuoja naujos paslaugos

 2016-04-29

Druskininkų savivaldybės socialinių paslaugų centro direktorė Asta Aleksienė ir šio centro socialinė darbuotoja Erika Sakalauskienė baigė mokymus, kuriuos organizavo Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba ir įgijo GIMK atestuoto socialinio darbuotojo kvalifikaciją. Atestuoti socialiniai darbuotojai ruošia įtėvius ir globėjus pagal GIMK programą, juos konsultuoja, padeda spręsti iškilusias problemas, organizuoja susitikimus, vertina šeimas dėl galimybės priimti svečiuotis institucijose gyvenančius vaikus.  GIMK programos mokymai būsimiems globėjams ir įtėviams trunka apie 3 mėnesius, kurių metu vyksta individualūs susitikimai įstaigoje bei būsimų globėjų ir įtėvių namuose, taip pat vykdomi grupiniai užsiėmimai - vienas susitikimas per savaitę, kurio trukmė 3 valandos, susitikimų metu aptariama 10 temų.

Savivaldybės jaunimo reikalų taryba inicijavo atvirojo stalo diskusiją „Ko reikia jaunam žmogui?“

 2016-04-29

Balandžio 28 d. vyko Savivaldybės jaunimo reikalų tarybos inicijuota atviro stalo diskusija „Ko reikia jaunam žmogui?“. Joje dalyvavo ir savivaldybės aktualijas kartu su jaunimo atstovais aptarė mero patarėjas A. Kadziauskas, savivaldybės tarybos narys A. Skausmenis, Asmens ir visuomenės  sveikatos skyriaus vedėja-savivaldybės gydytoja E. Raulušaitienė, švietimo skyriaus vyr. specialistė D. Brown, JUC direktorė A. Nedzinskienė, kun. Ž. Kuzinas, „Ryto“ gimnazijos direktorė E. Vilkienė, seniūnai A. Krancevičius ir A. Varanis, Druskininkų policijos komisariato atstovai: L. Rupeikienė ir J. Grigas bei  kiti specialistai, dirbantys jaunimo srityje.

Druskininkuose lankėsi didžiausios Kinijos turizmo kompanijos CTRIP Europos regiono direktorius Roger Qiu

 2016-04-29

Vakar Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius susitiko su Lietuvoje viešinčiu didžiausios Kinijos turizmo kompanijos CTRIP Europos regiono direktoriumi Roger Qiu.  CTRIP kompanija domisi Lietuvos turizmo rinka ir norėtų vystyti bendradarbiavimą bei sukurti naujus turizmo produktus. Susitikimo metu mero pavaduotojas L. Urmanavičius pristatė Druskininkų istoriją bei svarbiausius kurorte įgyvendintus projektus. Po pristatymo Roger Qiu akcentavo, kad Druskininkai yra tas kurortas, kuriame veiklos gali rasti skirtingo amžiaus turistai, o išbandyti kurorte teikiamas pramogas reikėtų savaitės ar net dviejų.

Druskininkiečiai ir norvegai pasidalino jaunimo užimtumo centrų darbo patirtimi

 2016-04-28

Druskininkų jaunimo užimtumo centras įgyvendino projektą „Lietuvos ir Norvegijos jaunimo centrų patirties pasidalijimas“. Įgyvendinat projektą druskininkiečiai lankėsi Norvegijoje, o šią savaitę į Druskininkus atvyko jaunimo centro „Down Under“ atstovės. Vakar viešnios iš Norvegijos apsilankė Druskininkų savivaldybėje, kur susitiko su mero pavaduotoju Linu Urmanavičiumi ir aptarė jaunimo užimtumo centrų darbo ypatumus Lietuvoje ir Norvegijoje. Susitikimo metu mero pavaduotojas pristatė Druskininkus: kurorto istoriją, svarbiausius projektus bei ateities planus. Jaunimo centro „Down Under“ atstovės negailėjo gražių žodžių Druskininkams bei Jaunimo užimtumo centro kolektyvui.

Druskininkų savivaldybė prisijungė prie nacionalinės kompanijos „Už saugią Lietuvą“

 2016-04-28

Šiandien Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas dalyvavo Prezidentūroje  surengtame savivaldybių merų susitikime, kuriame šalies vadovė Dalia Grybauskaitė kvietė visas savivaldybes prisijungti prie nacionalinės kompanijos „Už saugią Lietuvą“.  Šios kompanijos tikslas – dar aktyviau spręsti socialines problemas. Druskininkų savivaldybės mero Ričardo Malinausko teigimu, Druskininkuose skiriamas didelis dėmesys socialinių problemų sprendimui. „Kartu su bendruomene ir nevyriausybinėmis organizacijomis stengiamės mažinti socialinę atskirtį, padėti spręsti iškilusias problemas, teikti kuo daugiau socialinių paslaugų tam, kad reikalinga vienokia ar kitokia pagalba būtų iš tiesų efektyvi ir pasiektų žmones kaip galima greičiau“ – sakė R. Malinauskas.

Medicinos darbuotojų dieną - dėmesys ir padėka Druskininkų medikams

 2016-04-27

Šiandien visoje Lietuvoje minint Medicinos darbuotojų dieną, Druskininkų jaunimo užimtumo centre pagerbti druskininkiečių sveikata ir gyvybe besirūpinantys, Hipokrato priesaikai nuoširdžiai pasišventę Druskininkų savivaldybės medicinos srities darbuotojai.  Profesinės šventės proga druskininkiečius pasveikino ir gražių žodžių negailėjo Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas. „Sveikindami savo draugus ar artimuosius visada linkime sveikatos. Tai reiškia, kad žmogui labai svarbi sveikata, o kartu – ir medikai, nes jie yra tie žmonės, kurie būna šalia, kai sunku. Todėl linkiu jums ir jūsų artimiesiems sveikatos ir kantrybės šiame nelengvame, bet labai kilniame ir mums visiems reikalingame darbe“ – kalbėjo R. Malinauskas.

Druskininkai pristatyti didžiausioje Lenkijos turizmo parodoje „Lato“

 2016-04-26

Balandžio 22-24 d. Varšuvos parodų rūmų lankytojus pasitiko spalvingas Druskininkų kurorto stendas. Didžiausioje Lenkijos turizmo parodoje „Lato“ Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras Druskininkų stendą įrengė matomiausioje vietoje – tokiu būdu nei vienas lankytojas nepraeina pro šalį, nepamatęs kurorto reklamos. Šiemet puošniame kurorto stende savo paslaugas siūlė dideli ir maži miesto turizmo objektai: Druskininkų vandens parkas, sveikatingumo ir poilsio kompleksas Grand SPA Lietuva, Eglės sanatorija, ONE nuotykių parkas, viešbutis „Best Western Baltic“, svečių namai „Pas Algidą“.

Su VšĮ „Tėviškės namai“ atstovais aptarti savanorystės projektai

 2016-04-26

Vakar Druskininkų savivaldybėje apsilankę VšĮ „Tėviškės namai“ atstovai pristatė įgyvendintus bei planuojamus įgyvendinti savanorystės projektus. Susitikime dalyvavo Druskininkų savivaldybės vadovai, administracijos specialistai, nevyriausybinių organizacijų ir jaunimo užimtumo centro atstovai. Susitikimo metu pranešimą apie VšĮ „Tėviškės namai“ veiklą pristatė įmonės direktorius Eimantas Balaika. Nemažą patirtį savanorystės  srityje turintys VšĮ „Tėviškės namai“ specialistai yra įgyvendinę ne vieną projektą, daug dėmesio skiria paliatyviosios pagalbos teikimui, onkologinių ligonių priežiūrai, jaunimo savanorystės skatinimui.

Iki deklaravimo pabaigos liko savaitė

 2016-04-26

Alytaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (AVMI) primena, kad metinėms gyventojų pajamų ir turto deklaracijoms pateikti liko kiek mažiau nei savaitė. VMI jau sulaukė beveik 48 tūkst. Alytaus apskrities gyventojų pajamų ir daugiau kaip 3 tūkst. turto deklaracijų bei apie 11 tūkst. prašymų skirti paramą, daugiau nei 11 tūkst. Alytaus apskrities gyventojų grąžinta daugiau kaip 1 mln. eurų GPM permokų.

Deklaravimo pabaigos terminas – gegužės 2 diena.

Aptartos kapinių apskaitos skaitmeninimo galimybės

 2016-04-26

Vakar Druskininkų savivaldybės vadovai, administracijos specialistai ir savivaldybės kontroliuojamų įmonių atstovai susitiko su įmonės „Cemety“ specialistais, kurie pristatė galimybes suskaitmeninti kapinių apskaitą. Sukūrus minėtą sistemą, joje būtų kaupiama, saugoma ir tvarkoma informacija apie kapines. Sprendimas būtų skirtas ir kapinių prižiūrėtojams, ir gyventojams: vienas portalas skirtas kapinių prižiūrėtojams, kur jie galėtų administruoti duomenis apie kapus, o kitas – gyventojams, kur būtų galima atlikti informacijos apie palaidotus asmenis paiešką ir peržiūras žemėlapyje.

Tai pirmasis susitikimas, kuriame buvo aptarta minėta tema, todėl kartu su specialistais  buvo nuspręsta detaliau išanalizuoti Druskininkų savivaldybės galimybes įdiegti skaitmeninę kapinių apskaitos sistemą. 

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

   

 

  

 

 

 Smart Druskininkai

 


 


 
Vietinė rinkliava 


 


 


 
                           SADM raštas

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

Pietų pertrauka: 12-12:45 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.