Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English
" ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" style="width: 334px; height: 335px" /> object=""> >

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Susitikime su ESO specialistais - diskusija druskininkiečiams aktualiais dujofikavimo klausimais

 2017-08-23

Rugpjūčio 22 dieną Elektros ir dujų skirstymo bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) druskininkiečius pakvietė į susitikimą, kurio metu atsakė į visus bendruomenei aktualius su dujofikavimu susijusius klausimus. Susitikime dalyvavo ir LR Seimo nariai Zenonas Streikus ir Virginija Vingrienė, Druskininkų savivaldybės vadovai, administracijos darbuotojai. ESO specialistai visiems susirinkusiesiems paaiškino, kad planuojama dujofikuoti du individualių namų kvartalus: Baltašiškės ir Senamiesčio. Tam, kad šis procesas prasidėtų, reikia, kad iš visos teritorijos pirmaisiais metais prisijungtų bent 10 procentų klientų. ESO specialistai pabrėžė, kad galima išskirti dvi svarbiausias dujofikavimo naudas, viena jų – patogumas. Įsivedus dujas, gyventojams nereikė rūpintis malkomis ar kitu kuru, be to, patys gyventojai galės reguliuoti šildymą ir suvartojamos energijos kiekį  Taip pat svarbu, kad naudojant dujas neteršiama aplinka.

Druskininkų savivaldybės Tarybos komitetų posėdžiuose – bendruomenei aktualūs sprendimų projektai

 2017-08-23

Rugpjūčio 22 dieną, antradienį, posėdžiavo jungtiniai Druskininkų savivaldybės Tarybos komitetai, kuriuose svarstyti projektų įgyvendinimo, švietimo, biudžeto bei kiti gyventojams aktualūs sprendimų projektai. Posėdžiuose pristatytas sprendimo projektas dėl nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metais įgyvendinat priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“. Tikimasi, kad įgyvendinant minėtą priemonę, bendruomenėse bus dar aktyviau vykdoma socialinė veikla, skirta socialiai pažeidžiamiems bendruomenės nariams, bus skatinimas vaikų ir jaunimo užimtumas, sporto ir sveikatinimo veikla, bendruomenės gyvenimo kokybę gerinanti veikla, bus skatinamos iniciatyvos viešųjų erdvių ir aplinkos kokybės gerinimui.

Druskininkų senjorai kviečiami į susitikimą su „Sidabrinės linijos“ atstovais

 2017-08-23

Leipalingio dvare atidaryta Jurgitos Kauzonaitės darbų paroda „Vilties spindesys“

 2017-08-23

Rugpjūčio 18 d. Leipalingio dvare atidaryta „viltietės“ Jurgitos Kauzonaitės darbų paroda „Vilties spindesys“. Jurgitą su parodos atidasrymu sveikino Leipalingio bibliotekos vedėja Asta, mokytoja Ona Bleizgienė, „Druskininkų viltis“ pirmininkė Loreta Sadauskienė, Druskininkų savivaldybės administracijos atstovai, gausus būrys draugų ir pažįstamų. Visi kalbėjusieji žavėjosi Jurgitos kruopštumu, nuoširdumu, kantrybe ir linkėjo dar daug gražių darbų.

Kviečiame daugiabučių ir individualių namų gyventojus dalyvauti konkurse „Mano žalias kiemas“

 2017-08-22

Druskininkų vizitinė kortelė –  tvarkinga ir išpuoselėta aplinka, prie kurios kūrimo aktyviai prisideda ir daugiabučių bei individualių namų gyventojai. 

Siekiant paskatinti bendruomenę ir toliau puoselėti šalia namų esančias erdves, Druskininkų savivaldybės administracija skelbia konkursą „Mano žalias kiemas“ ir kviečia jame dalyvauti individualių namų savininkus bei daugiabučių namų gyventojus. 

Gyventojų dėmesiui: kviečiame į susitikimą su ESO specialistais

 2017-08-21

Jau daugiau kaip pusmetį druskininkiečiams gamtines dujas tiekia AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO).

Siekiant, kad bendruomenei būtų atsakyta į visus iškylančius klausimus dėl gamtinių dujų tiekimo ir planuojamos dujofikavimo plėtros, organizuojamas susitikimas su ESO atstovais.

Kviečiame gyventojus atvykti į susitikimą ir ESO specialistams užduoti rūpimus klausimus. 

Susitikimas vyks rugpjūčio 22 dieną 17 val. Druskininkų savivaldybės pastate, esančiame Vasario 16-osios g. 7, Tarybos posėdžių salėje.

Ekstremalių situacijų komisijos posėdyje aptartos afrikinio kiaulių maro prevencijos priemonės ir institucijų bendradarbiavimo svarba

 2017-08-21

Rugpjūčio 18 dieną Druskininkų savivaldybėje įvyko Ekstremalių situacijų komisijos posėdis. Posėdžio metu Druskininkų valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininkė-valstybinė veterinarijos inspektorė Vaida Hellin Cuesta institucijų atstovams pristatė afrikinio kiaulių maro situaciją Lietuvoje ir Druskininkų savivaldybėje bei kalbėjo apie prevencijos priemones ir būtinybę gyventojams sąžiningai laikytis visų biologinės saugos reikalavimų.

Sveikatingumo stotelė atvyksta į Stračiūnų, Jovaišių ir Bilso bendruomenės namus

 2017-08-21

Būkime draugiški: rūpinkimės savo ir aplinkinių saugumu

 2017-08-18

Įsibėgėjus vasaros atostogų sezonui, Druskininkuose itin aktyvus pėsčiųjų, dviratininkų, elektrinių riedžių, paspirtukų ir kitų dviračių takams pritaikytų transporto priemonių eismas. Džiaugiamės, kad vis daugiau bendruomenės narių ir kurorto svečių vietoje  automobilio renkasi alternatyvias transporto priemones ir kviečiame būti draugiškiems bei gerbti kitus eismo dalyvius: paisyti saugumo reikalavimų, atsakingai pasirinkti greitį, laikytis Kelių eismo  taisyklių, nekelti pavojaus sau ir kitiems.

Druskininkai kviečia į atsisveikinimo su vasara šventę

 2017-08-18

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.