Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English
" ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" style="width: 334px; height: 335px" /> object=""> >

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Aptarti miesto ir seniūnijų aplinkos tvarkymo klausimai

 2017-07-27

Druskininkų savivaldybės vadovai, administracijos specialistai ir už miesto tvarkymą atsakingų įstaigų ir  įmonių vadovai šią savaitę aptarė aktualiausius  miesto bei seniūnijų tvarkymo darbus vasaros laikotarpiu.

Susitikime savivaldybės vadovai akcentavo, kad vasarą daug kurorto svečių ir bendruomenės narių renkasi poilsį ir pramogas Druskininkų parkuose, stovyklavietėse ar maudyklėse, todėl jų aplinka turi būti nuolat prižiūrima, o aplinką prižiūrančios įstaigos turi geranoriškai bendradarbiauti tarpusavyje ir operatyviai tvarkyti joms priskirtas teritorijas.

INFORMACIJA apie ,,AB ,,Eglės“ sanatorijos komplekso naujų pastatų statybos ir esamų pastatų rekonstravimo Eglės g. 1 Druskininkuose“ atrankos išvadą dėl poveikio aplinkai vertinimo

 2017-07-27

Planuojamos ūkinės veiklos užsakovas ( PŪV)  - UAB ,,Senojo miesto architektai“, Maironio g. 11 , Vilnius, tel.852611115, kontaktinis asmuo D. Sabaliauskiene, tel 868755415

PŪV pavadinimas - AB ,,Eglės“ sanatorijos komplekso naujų pastatų statyba ir esamų pastatų rekonstravimas.

PŪV vieta: Eglės g. 1, Druskininkai

Atsakingos institucijos priimta atrankos išvada, ar privaloma vertinti poveikį aplinkai: Aplinkos apsaugos agentūros priimta atrankos išvada (2017-07-18 raštas Nr.(28.4)-A4-7441): planuojamai ūkinei veiklai - AB ,,Eglės“ sanatorijos komplekso naujų pastatų  statyba ir esamų pastatų rekonstravimas“  poveikio aplinkai vertinimas neprivalomas.

Kur, kada ir iki kada galima išsamiau susipažinti su informacija apie planuojamą ūkinę veiklą: su informacija išsamiau galima susipažinti PAV užsakovo buveinėje Maironio g. 11, Vilnius, tel 852611115, el.p. smartas@smartas.lt

Kam  iki kada teikti pasiūlymus persvarstyti atrankos išvadą: Aplinkos apsaugos agentūrai, A. Juozapavičiaus g. 9, 09311 Vilnius, tel.8706 62008, el.p. aaa@aaa.am.lt  per 20 darbo dienų nuo šio skelbimo pasirodymo.

Kur galima išsamiau susipažinti su atrankos išvada ir atrankos dokumentais: Aplinkos apsaugos agentūros Poveikio aplinkai vertinimo departamento Marijampolės ir Alytaus skyriuje, Kauno g. 69, Alytus, tel. 831556756 ir PAV užsakovo buveinėje aukščiau nurodytu adresu, per 10 darbo dienų nuo šio skelbimo pasirodymo.  

Mero R. Malinausko atsakymas į M. K.Čiurlionio g. 4A ir 4B daugiabučių namų gyventojų kreipimąsi

 2017-07-26

Š.m. liepos 24 dieną M. K.Čiurlionio g. 4A ir 4B daugiabučių namų gyventojai kreipėsi į Druskininkų savivaldybės merą Ričardą Malinauską dėl nebevykdomų pradėtų renovacijos darbų.  Kadangi laiške nebuvo nurodytos konkrečios gyventojų pavardės ar adresai,  mero R. Malinausko atsakymas gyventojams pateikiamas Druskininkų savivaldybės tinklalapyje ir vietinėje spaudoje.

R. Malinauskas pažymėjo, kad minėtų daugiabučių namų renovacijos situacija yra žinoma: renovacijos darbai sustojo dėl bankrutavusio rangovo UAB „Ostana“. Visą laiką buvo ieškoma būdų, kaip greičiau išspręsti susidariusią situaciją ir tęsti renovacijos darbus, tačiau užtrukę procesai nepriklausė nei nuo savivaldybės, nei nuo UAB „Druskininkų butų ūkis“ specialistų.  

Džiugu, kad bendromis pastangomis pavyko išspręsti situaciją ir liepos 4 dieną buvo pasirašyta sutartis su nauju, patikimu,  ne vieną namą Druskininkuose renovavusiu rangovu UAB „Expolita“ . Renovacijos darbai M. K.Čiurlionio g. 4A ir 4B daugiabučiuose namuose bus tęsiami artimiausiu metu.

R. Malinauskas akcentavo, kad bus dedamos didelės pastangos, jog darbai būtų atlikti kokybiškai ir baigti iki šių metų pabaigos, kad gyventojai dėl susidariusios situacijos patirtų kuo mažiau nepatogumų.  

Atsiprašome M. K.Čiurlionio g. 4A ir 4B daugiabučių namų gyventojų dėl susidariusios situacijos. 

Kviečiame gyventojus konsultuotis nustatytu laiku

 2017-07-25

Druskininkų savivaldybė praėjusių metų gruodį savivaldybės administracijos pastate, esančiame Vasario 16-osios g. 7, įdiegė patogesnę ir greitesnę gyventojų aptarnavimo „vieno langelio“ principu sistemą. Atsižvelgiant į konsultacijų poreikį ir atskirų sričių specifiką buvo nustatyti ir paskelbti tikslūs specialistų konsultacijų laikai. Kartu su audito specialistais atlikus aptarnavimo „vieno langelio“ principu analizę per pusmetį pastebėta, kad gyventojai vis dar nesilaiko nustatyto konsultacijų laiko. Todėl atsižvelgus į susidariusią situaciją, konsultacijų laikas bus reguliariai primenamas gyventojams savivaldybės tinklalapyje ir vietinėje spaudoje, o esant poreikiui konsultacijų laikai bus tikslinami.

Druskininkuose - tarptautinės šunų parodos

 2017-07-21

Druskininkų Pramogų aikštėje bus įrengtas vasaros kino teatras

 2017-07-21

Druskininkų savivaldybės iniciatyva kurorto centre esančioje Pramogų aikštėje planuojama įrengti lauko kino teatrą.

Šią idėją meras R. Malinauskas parsivežė iš Sopoto (Lenkija) kurorto.  Pramogų aikštėje planuojama įrengti didelį ekraną ir patogius šezlongus. Svarstoma apie galimybę įrengti ir specialų stogą virš sėdimų vietų, kad filmus būtų galima žiūrėti nepriklausomai nuo oro.  Atsižvelgiant į druskininkiečių ir kurorto svečių išsakytus pastebėjimus, repertuaras bus pritaikytas įvairaus amžiaus žiūrovams.

Vyriausybės kanceliarija skelbia apdovanojimus „Kryptis LIETUVA“

 2017-07-21

Vyriausybės kanceliarija skelbia apdovanojimus „Kryptis LIETUVA“ ir kviečia visuomenę teikti iniciatyvas, kuriomis užsienio lietuviai skatinami sugrįžti ir dirbti Lietuvoje arba jiems padeda lengviau integruotis sugrįžus po daugelio metų, praleistų svetur.

Iniciatyvas ir idėjas registruoti galima interneto svetainės www.lietuva.lt skiltyse „Registruok iniciatyvą“ arba „Pasiūlyk idėją“ iki 2017 m. spalio 1 d.

„Kryptis Lietuva“ geriausios iniciatyvos ir idėjos bus apdovanotos šių metų spalio 30 d. vyksiančio Pasaulio diasporos forumo metu.

Plačiau apie apdovanojimus: http://www.lietuva.lt/100/lt/kryptis-lietuva

Pranešimas spaudai: http://lrv.lt/lt/naujienos/apdovanojimai-kryptis-lietuva-siulykite-idejas-kaip-susigrazinti-svetur-gyvenancius-lietuvius

Dėl informacijos apie naująjį Darbo kodeksą Valstybinės darbo inspekcijos svetainėje

 2017-07-21

Informuojame, kad Valstybinės darbo inspekcijos (VDI) svetainėje skelbiama rubrika „Konsultacijos dėl naujojo Darbo kodekso“: http://www.vdi.lt/Forms/Tekstas1.aspx?Tekstai_ID=1214.

Joje paskelbtos 10 konsultacijų teisiniais aspektais bei dažniausiai užduodami klausimai. Čia taip pat galima susipažinti su VDI įgaliojimais dėl naujojo Darbo kodekso, pateikiama aktuali Darbo kodekso redakcija ir pan. Informacija yra nuolat pildoma.

Bus atnaujinta ir modernizuota Pramogų aikštėje esanti lauko scena

 2017-07-21

Druskininkuose kiekvienais metais organizuojami tradiciniai  ir nauji renginiai bei festivaliai, kurie į Druskininkų Pramogų aikštę sutraukia gausų būrį turistų ir bendruomenės narių. Siekiant, kad kultūros infrastruktūra Druskininkuose būtų moderni ir atitiktų tiek atlikėjų ir meno kolektyvų,  tiek žiūrovų poreikius, Druskininkų savivaldybė įgyvendina Pramogų aikštės ir lauko scenos modernizavimo projektą. Projektas įgyvendinimas Europos regioninės plėtros fondo ir Druskininkų savivaldybės biudžeto lėšomis, planuojama projekto vertė 352 401 Eur.

Informacinis pranešimas

 2017-07-20

administracijos direktoriaus 2017 m. gegužės 12 d. įsakymo Nr. V35-468 „Dėl savivaldybės būsto nuomos sutarties nutraukimo“ pagrindu buvo nutraukta 2013 m. vasario 8 d. Gyvenamosios patalpos nuomos sutartis Nr. 2, sudaryta su Juventu Vidūnu.

Priimto administracinio akto registruota siunta įteikti Juventui Vidūnui nepavyko, todėl šiuo pranešimu informuojama, kad susipažinti/gauti Druskininkų savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. gegužės 12 d. įsakymo Nr. V35-468 „Dėl savivaldybės būsto nuomos sutarties nutraukimo“ kopiją Juventas Vidūnas gali Druskininkų savivaldybės administracijoje, adresu Vasario 16-osios g. 7, Druskininkai, I-IV nuo 8:00 val. iki 17:00 val., V nuo 8 val. iki 15 val.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.