Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English
" ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" style="width: 334px; height: 335px" /> object=""> >

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų techninių apžiūrų 2017 m. grafikas

 2017-03-23

Traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų techninių apžiūrų 2017 m. grafiką rasite čia. 

Gyventojai aktyviau deklaruoja pajamas ir turtą

 2017-03-23

„Vertindami prasidėjusį deklaravimo „sezoną“ VMI pastebi, kad gyventojai turtą ir pajamas deklaruoja pareigingiau, todėl pirmiausia VMI dėkoja tiems mokesčių mokėtojams, kurie nelaukdami paskutinės deklaravimo dienos supranta savo pareigas ir pajamas bei turtą deklaruoja laiku. Belieka tikėtis, kad ir toliau, bendromis mokesčių mokėtojų ir VMI pastangomis pasieksime tokių gerų rezultatų“, - teigia Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos viršininkė Judita Stankienė, su kuria kalbamės apie šių metų deklaravimo naujoves ir kitas  aktualijas.

Druskininkuose pristatytas projektas „Lyderių laikas – 3“

 2017-03-23

Vakar Druskininkų savivaldybėje darbinio vizito lankėsi ir su savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Grigoriene susitiko Švietimo aprūpinimo centro direktoriaus pavaduotoja Rasa Šnipienė, Mokyklų tobulinimo centro atstovė Eglė Pranckūnienė, kurios pristatė netrukus prasidėsiantį projektą „Lyderių laikas -3“. Juo siekiama savivaldybėse inicijuoti komandas, vykdysiančias švietimo kokybės kaitos projektus, kurie,  gerins mokyklų vadovų ir mokytojų kompetencijas,  skatins mokinių pažangą, aktyvins  mokyklų bendradarbiavimą su socialiniais partneriais.

LR Vyriausybės narių gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame 2017 m. balandžio-birželio mėnesiais grafikas

 2017-03-23

LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS NARIŲ GYVENTOJŲ PRIĖMIMO VYRIAUSYBĖS PRIIMAMAJAME (GEDIMINO PR. 11, VILNIUS) 2017 METŲ BALANDŽIO–BIRŽELIO MĖNESIAIS GRAFIKAS. 

Jaunimo užimtumo centras kviečia į popietę su Lietuvos kariuomene

 2017-03-22

Kitoks mokymasis Druskininkų „Saulės“ pagrindinėje mokykloje: vyko tradicinis projektas „Gamtos paslaptys“

 2017-03-22

Praėjusią savaitę Druskininkų „Saulės“ mokykloje vykdytas tradicinis projektas „Gamtos paslaptys“, kurio metu vaikai gilinosi į įvairias gamtines temas. Mokytojų kūrybiškumo ir aktyvių mokymosi formų dėka vaikams mokymasis buvo iš tiesų smagus: vieni rinko ankstyvąsias vaistažoles ir maistingas žoleles, virė  iš jų arbatą bei gamino sviestą, kiti – sužinojo, kaip gaunama sula, taip pat ragavo skirtingas jos rūšis, vyko protmūšis ir   mini zoologijos sodo edukacinė programa apie nariuotakojus, vaikai sužinojo daug įdomių dalykų  apie bitininkystę, iš arti pamatė įrankius bei drabužius, reikalingus imant medų, prižiūrint bites, ir, žinoma, smaguriavo pačio medaus.

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Lietuvos savivaldybių asociacijos ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos

 2017-03-21

Šiandien Druskininkų savivaldybėje pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) , kurią savo parašais patvirtino LSA prezidentas, Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas ir Valstybinės sienos apsaugos tarnybos vadas Renatas Požėla. Sutartimi abi šalys įsipareigojo pagal kompetenciją bendradarbiauti siekiant padėti savivaldybėms gerinti gyventojų gyvenimo kokybę:  organizuoti ir vykdyti ugdomuosius, pilietiškumo, patriotiškumo, fizinio aktyvumo skatinimo, poilsio organizavimo, prevencinius renginius ir projektus,  kartu dirbti viešosios tvarkos palaikymo, administracinių nusižengimų ar nusikalstamų veikų prevencijos ir užkardymo priemonių srityse, dalintis gerąja praktika ir patirtimi.

Druskininkų savivaldybės administracijai reikalingas Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausiasis specialistas

 2017-03-21

Druskininkų savivaldybės administracijai reikalingas Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausiasis specialistas (darbuotojas, dirbantis pagal darbo sutartį).

 Pagrindinės veiklos sritys:

1. Organizuoti teminių žemėlapių, planų bei schemų atnaujinimo ir naujų rengimo darbus arba šiuos darbus vykdyti.

2. Rengti grafinę medžiagą, reikalingą teikiant paraiškas Europos Sąjungos struktūrinių fondų, tarptautinių programų, valstybės investicijų programos ir kitų finansinių šaltinių paramai gauti, taip pat reikalingą rengiant savivaldybės investicinius bei teritorijų tvarkymo projektus.

3. Rengti pasiūlymus ir sprendimus viešųjų erdvių estetinės aplinkos, kraštotvarkos, vaizdinės informacijos klausimais; rengti prekybos, smulkaus verslo ir paslaugų teikimo viešosiose vietose schemas ir kt.

 Reikalavimai:

1. Meno studijų srities architektūros krypties aukštasis universitetinis ar jam prilygintas išsilavinimas.

2. Mokėti dirbti informacine sistema GIS ir projektavimo programa CAD.

3. Būti susipažinęs su Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais, reglamentuojančiais vietos savivaldą, valstybinių registrų tvarkymą, statinio projektavimą, statybą leidžiančių dokumentų išdavimo organizavimą, išmanyti Dokumentų rengimo taisykles.

 Dalyvauti atrankoje (vyks individualus pokalbis) bus kviečiami pasirinkti pretendentai.

 Gyvenimo aprašymą, parengtą pagal Europass formą, prašome siųsti Druskininkų savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriui iki 2017 m. balandžio 7d.  el. p. vilius.m@druskininkai.lt

Pasiteirauti galima tel. (8 313) 53 757, el. p. vilius.m@druskininkai.lt

Druskininkų savivaldybės administracijai reikalingas teisininkas

 2017-03-21

Reikalavimai:

1. Socialinių mokslų studijų srities teisės studijų krypties aukštasis universitetinis ar jam prilygintas išsilavinimas, teisės bakalauro kvalifikacinis laipsnis.

2. Sugebėjimas ginti Savivaldybės ir Savivaldybės administracijos teisėtus reikalavimus, rengiant procesinius bei kitokius dokumentus.

Privalumai:

1. Teisininko darbo patirtis.

2. Teisės magistro kvalifikacinis laipsnis.

Gyvenimo aprašymą (parengtą pagal Europass formą) prašome pateikti iki 2017 m. kovo 22 d. el. p. renaldas.v@druskininkai.lt

Dėl dalyvavimo atrankoje bus informuojami tik pasirinkti pretendentai.

Papildoma informacija teikiama Druskininkų savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyriuje tel. (8 313) 51 244 arba el. p. renaldas.v@druskininkai.lt

Kviečiame išsakyti vertinimus ir idėjas dėl naujojo Druskininkų ženklo

 2017-03-21

Kovo 17 dieną, penktadienį, komisijai, sudarytai iš Druskininkų savivaldybės vadovų ir atsakingų administracijos specialistų, buvo pristatytos druskininkiečių ir kurorto svečių pateiktos idėjos dėl Druskininkų ženklo atnaujinimo. Išanalizavus pateiktas idėjas planuojama sukurti vieną inovatyvų Druskininkus reprezentuojantį ženklą.

     Kviečiame druskininkiečius ir kurorto svečius išsakyti savo vertinimus dėl pateiktų Druskininkų ženklo idėjų Druskininkų savivaldybės Facebook paskyroje arba el.paštu info@druskininkai.lt

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

Pietų pertrauka: 12-12:45 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.