Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English
" ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" style="width: 334px; height: 335px" /> object=""> >

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Druskininkai šimtmečio proga Lietuvai padovanojo 100 tortų

 2018-05-26

Šiandien Druskininkai Lietuvai ir visiems smaližiams padovanojo ypatingą šventę  - finišavo Druskininkų savivaldybės ir kulinarinių knygų ir maisto tinklaraščio autorės Renatos Ničajienės inicijuota akcija „Druskininkai sveikina Lietuvą“, kitaip – „100 tortų Lietuvai“. Ta proga druskininkiečiai ir kurorto šventės svečiai turėjo galimybę paragauti net 100 skirtingų tortų. Projektas startavo Vasario 16-ąją, minint Lietuvos Nepriklausomybės šimtmetį – lygiai 100 dienų viešoje erdvėje buvo skelbiami tortų receptai, paskaninti įdomiais faktais apie Druskininkus. Šiandien tortus Lietuvai dovanojantys akcijos dalyviai į Druskininkus atvežė 100 pačių įvairiausių tortų – nuo klasikinio „Napoleono“ ir populiariojo šakočio iki netradicinio silkės ir mėsos. Ant visų tortų uždegtos simbolinės gimtadienio žvakutės, visi susirinkusieji Lietuvai dainavo ilgiausių metų, o tortų autoriai sugalvoję norus ir užpūtę žvakeles kvietė vaišintis druskininkiečius ir kurorto svečius. Tiesa, kiekvieno torto pirmasis gabalėlis buvo skirtas Maltos ordino globojamiems senoliams Druskininkuose. Tai simbolinė padėka ordino savanoriams už pagalbą talkinant renginio metu. 

Šimtmečio eitynės Druskininkų gatves pavertė vilnijančia trispalve

 2018-05-25

Šį savaitgalį Druskininkai pasitinka vasarą gausybe išskirtinių renginių, tarp kurių – ir įspūdingos šimtmečio eitynės, kurių metu tūkstančiai skėčių kurortą pavertė vilnijančia Lietuvos trispalve. Eitynių organizatoriai dalyviams išdalino tūkstančius Lietuvos šimtmečio logotipu puoštų geltonų, žalių ir raudonų skėčių, kurie  eitynėse dalyvavusiems žmonėms liko kaip atminimo dovana. Pramogų aikštėje įvyko iškilmingas renginio atidarymas. Čia iki vidurnakčio vyks vakaro koncertas, o vidurnaktį Druskonio ežero pakrantę nušvies įspūdingas lazerių ir fejerverkų šou. Šeštadienį ir sekmadienį Druskininkuose šurmuliuos gausybė renginių ir atrakcijų. Daugiau informacijos apie šventinius renginius rasite čia: http://www.druskininkukulturoscentras.lt/uncategorized/pavasaris/

Druskininkuose startavo įspūdingas Water Inn batutų parkas ant vandens

 2018-05-25

Populiariausias Lietuvos kurortas - Druskininkai -  vasaros pradžią paskelbė šeimų varžybomis įspūdingame Water Inn vandens batutų parke. Alkos tvenkinyje iškilęs batutų parkas, druskininkiečių jau pramintas Takeši pilimi, yra ypatinga šių metų naujovė, sulaukusi didelio susidomėjimo. Išbandyti savo jėgas naujajame batutų parke ir susirungti dėl puikių prizų panoro 8 komandos iš visos Lietuvos. Pagrindinę  besivaržančių komandų atliekamą užduotį  - kuo greičiau surinkti batuto trasoje paslėptus lobius - stebėjo druskininkiečiai ir kurorto svečiai.Vandens batutą sudaro įvairios rungtys: čiuožyklos, tramplinai, laipiojimo sienelės.Greičiausi varžybų dalyviai apdovanoti atminimo taurėmis ir dovanėlėmis.

Druskininkai kviečia į Kurorto šventę

 2018-05-25

Automobilių parkavimo schema Kurorto šventės metu

 2018-05-25

 

Autobusų papildomų reisų eismo tvarkaraščiai Druskininkų kurorto šventės metu

 2018-05-25

Autobusų papildomų reisų eismo tvarkaraščius Druskininkų kurorto šventės metu rasite čia.

Pristatyti interaktyvios informacijos pateikimo metodai

 2018-05-24

Gegužės 24 dieną Druskininkų savivaldybėje lankėsi UAB „Binarus“ darbuotojai Donatas Grinius ir Saulius Galinis, savivaldybės vadovams bei skyrių vedėjams ir specialistams pristatę kūrybiškus ir atraktyvius informacijos pateikimo būdus.

Svečiai iš Azerbaidžano domėjosi gerąja Druskininkų kurorto patirtimi

 2018-05-24

Šiandien Druskininkų savivaldybės vicemeras Linas Urmanavičius bei Dokumentų ir informacijos skyriaus vyriausioji specialistė Dovilė Ciūnienė susitiko su svečiais iš Azerbaidžano.

Posėdžiavo Druskininkų savivaldybės tarybos Kontrolės komitetas

 2018-05-24

Pirmadienį vyko Druskininkų savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto posėdis. Posėdžio metu pristatyti ir aptarti darbotvarkėje numatyti klausimai dėl Druskininkų savivaldybės Kontrolės ir audito tarnybos 2017 metų veiklos ataskaitos, dėl Druskininkų savivaldybės Kontrolės ir audito tarnybos 2018 metų veiklos plano vykdymo bei kiti klausimai.

Daugiabučių namų techninės priežiūros reglamentavimo pokyčiai

 2018-05-24

Gegužės 8 d. įsigaliojo du aplinkos ministro patvirtinti susiję teisės aktai. Tai Daugiabučių gyvenamųjų namų techninės priežiūros tarifo apskaičiavimo metodika ir statybos techninio reglamento „Statinių techninės ir naudojimo priežiūros tvarka. Naujų nekilnojamojo turto kadastro objektų formavimo tvarka“ pakeitimai.

Metodikoje nustatyta daugiabučių namų (išskyrus namo šildymo ir karšto vandens sistemos ir liftų) techninės priežiūros tarifo apskaičiavimo tvarka, kai šių namų techninę priežiūrą vykdo savivaldybės paskirtas namo bendrojo naudojimo objektų administratorius. Numatyta, kad maksimalius administruojamų namų techninės priežiūros tarifus, vadovaudamosi šia metodika, tvirtins savivaldybių tarybos.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 
 
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.