Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English
" ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" style="width: 334px; height: 335px" /> object=""> >

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Gyvybės apdovanojimai: siūlykite kandidatus!

 2018-03-20

Jau penktąjį kartą vykstančių Gyvybės apdovanojimų, skirtų paminėti Pasaulinę gyvybės dieną, organizatoriai skelbia atrankos pradžią. Visi Lietuvos gyventojai kviečiami siūlyti iniciatyvas, organizacijas, šeimas, šeimynas ir žmones, kurie, jų nuomone, pastaraisiais metais labiausiai prisidėjo prie gyvybės kultūros puoselėjimo. Anketų, kurias užpildyti galima paspaudus čia, organizatoriai laukia iki balandžio 22 d. Užpildytas anketas siųskite paštu adresu Teatro g. 8-17A, Vilnius.

Aptartos Druskininkų savivaldybės žemės ūkio rėmimo programos projektų teikimo 2018 m. prioritetinės kryptys

 2018-03-20

Kovo 19 dieną savivaldybėje vyko pasitarimas dėl žemės ūkio rėmimo programos projektų teikimo 2018 m. prioritetinių krypčių nustatymo. Pasitarime dalyvavo savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja, žemės ūkio rėmimo programos projektų vertinimo ir atrankos komisijos pirmininkė Violeta Grigorienė, Ūkio skyriaus vedėjas Valdas Kuleckas ir šio skyriaus vedėjo pavaduotojas Alvydas Vengrauskas. Pasitarimo metu buvo svarstomos prioritetinės paramos kryptys Druskininkų krašto žemdirbiams pagal Druskininkų savivaldybės Žemės ūkio rėmimo programą.  Šiuo klausimu prieš savaitę vykusiame pasitarime savo nuomonę išsakė minėtos komisijos nariai: Leipalingio seniūnijos seniūnas Antanas Krancevičius, Viečiūnų seniūnijos seniūnas Alvydas Varanis, Finansų ir apskaitos skyriaus vedėja Vyda Amšiejienė.

Padėkime vaikams užaugti šeimoje: ieškomi laikinieji vaikų globotojai

 2018-03-20

Savivaldybė kviečia bendruomenę suteikti pagalbą be tėvų globos likusiems vaikams ir ieško socialinių globotojų, kurie galėtų laikinai globoti vaikus savo namuose. Esant krizinei situacijai šeimoje ir Vaiko teisų apsaugos institucijai paėmus vaiką iš šeimos, šis laikinai būtų atiduodamas globoti ne į vaikų namus, o į namų aplinką, tai yra, socialiniam globotojui. Globotojas savo namuose globos vaiką, kol vaiko biologinė šeima vėl bus pasirengusi užtikrinti geriausius vaiko interesus ir saugią aplinką. Socialiniu globotoju gali būti vienas gyvenantis asmuo ir sutuoktiniai. Globėjas bus parenkamas atsižvelgiant į jo asmenines savybes, sveikatos būklę, sugebėjimą būti globėju, santykius su vaiku, vaiko interesus. Globotoju gali būti asmuo nuo 21 metų iki 65 metų. Jis turi turėti savo būstą. Globotojas taps ir vaiko atstovu pagal įstatymą. Socialinis globotojas turės išklausyti Globėjų mokymus, gauti išvadą ir bus įdarbintas Druskininkų savivaldybės Socialinių paslaugų centre, kas mėnesį gaus darbo užmokestį ir atliks socialinio darbuojo funkcijas. Atsiradus be tėvų globos likusiam vaikui, socialinis globotojas atliks globotojo funkcijas. Kriziniu atveju globa galės trukti nuo 3 parų iki 3 mėnesių, laikinos globos atveju – iki 12 mėnesių, nuolatinės globos – iki kol vaikui sukaks 18 metų ar pasibaigs nuolatinė globa. Vaiką grąžinus šeimai, globotojas toliau tęs darbą Centre ir lauks kito vaiko.

Savaitgalį vyks jubiliejinė „Maisto banko” akcija

 2018-03-20

Artėjant šv. Velykoms socialinių organizacijų savanoriai rengiasi pasirūpinti skurdžiau gyvenančių šeimų stalu. Šį savaitgalį šalies parduotuvėse 25-tą kartą rengiama „Maisto banko“ akcija. Tūkstančiai visuomenininkų, moksleivių ir socialiai atsakingo verslo savanorių prekybos centruose pasitiks pirkėjus tiesdami skrajutes su prašymu nepasiturintiems aukoti ilgai negendančių maisto produktų. Geradarių nupirkti makaronai, kruopos, miltai, aliejus ar konservai prieš šventes papildys vargingai gyvenančių šeimų maisto spinteles.

 „Maisto banko“ akcijos metu surinktas maistas atiteks daugiavaikėms šeimoms, mažas pajamas gaunantiems neįgaliesiems, senoliams, bedarbiams, vienišoms vaikus auginančioms motinoms, socialinėje krizėje atsidūrusiems asmenims.

Sėkmingą gyventojų aptarnavimo sistemą Druskininkų savivaldybėje papildė mokomoji vieta

 2018-03-20

Druskininkų savivaldybės administracija, siekdama dar labiau pagerinti gyventojų aptarnavimą, savivaldybės Socialinės paramos skyriaus laukiamajame įrengė mokomąją vietą, kuri papildė jau daugiau kaip pora metų sėkmingai veikiančią gyventojų aptarnavimo sistemą. Į mokomąją vietą atvykusiems asmenims sudaryta galimybė prašymą gauti išmoką pateikti elektroniniu būdu. Visiems, norintiems pasinaudoti mokomąja vieta pateikiant dokumentus dėl išmokų, padės Socialinės paramos skyriaus darbuotojai. Gyventojams įrengta mokomąja vieta gali  pasinaudoti Druskininkų savivaldybėje faktiškai gyvenantys, bet čia gyvenamosios vietos nedeklaruojantys gyventojai, kurie prašymą turi pateikti kitai savivaldybei ir judėjimo negalią turintys žmonės. Kol kas mokomojoje vietoje galima pateikti tik prašymus Socialinės paramos išmokoms gauti, bet artimiausiu metu ketinama išplėsti teikiamų paslaugų spektrą.

Druskininkų savivaldybė kviečia gyventojus tvarkyti aplinką

 2018-03-20

Druskininkų savivaldybė dėkoja druskininkiečiams, atsakingai prižiūrintiems ir palaikantiems nuolatinę tvarką daugiabučių ir privačių namų kiemuose bei  jiems priklausančiuose žemės sklypuose ir kviečia pavasarį pasitikti sutvarkius mus supančią aplinką. Druskininkams, kaip tarptautiniam kurortui, ypatingai svarbu estetinis aplinkos vaizdas, todėl visos teritorijos, taip pat ir privačios, turi atrodyti tvarkingai. Kviečiame Druskininkų ir kaimiškųjų teritorijų gyventojus, įmones ir organizacijas įsitraukti į pavasarinio aplinkos tvarkymo darbus, kad Druskininkai taptų dar gražesni ir jaukesni. Nelaukime įvairių visuotinių aplinkos švarinimo akcijų– jau šiandien susitvarkykime mus supančią aplinką.

Prasidėjo gyventojų pajamų ir turto deklaravimas

 2018-03-19

„Deklaruoti pajamas ir turtą už 2017 metus gyventojams turėtų būti dar paprasčiau: lyginant su praėjusiais metais, nesikeičia nei tvarka, nei deklaracijos forma. Atsižvelgiant į klientų poreikius,  deklaravimo laikotarpiu visuose Kauno AVMI padaliniuose galios taisyklė: konsultantai dirba tol, kol aptarnaujamas paskutinis mokesčių mokėtojas.“, - teigia Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos viršininkė Judita Stankienė, su kuria kalbamės apie šių metų gyventojų pajamų ir turto deklaravimą ir aktualijas.

Gyventojų dėmesiui: teisinė pagalba

 2018-03-19

Valstybės garantuojama teisinė pagalba – Lietuvos Respublikos Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos įstatymo nustatyta tvarka teikiama pirminė  teisinė pagalba ir antrinė teisinė pagalba. Pirminė ir antrinė teisinė pagalba yra finansuojama iš valstybės biudžeto. Pirminę teisinę pagalbą turi teisę gauti visi Lietuvos Respublikos piliečiai, kitų Europos Sąjungos valstybių narių piliečiai, taip pat kiti Lietuvos Respublikoje bei kitose Europos Sąjungos valstybėse narėse teisėtai gyvenantys fiziniai asmenys ir kiti Lietuvos Respublikos tarptautinėse sutartyse nurodyti asmenys.

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro valdybos posėdyje - 2017 metų bendrovės metinis pranešimas ir svarbūs teisiniai klausimai

 2018-03-16

Kovo 14 dieną Druskininkų savivaldybės administracijos direktorė, Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro (ARATC)  Valdybos pirmininkė Vilma Jurgelevičienė dalyvavo ARATC valdybos posėdyje. Posėdyje taip pat dalyvavo Druskininkų savivaldybės Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjas Renaldas Viščinis, Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausioji specialistė Agnė Baranauskaitė, visų Alytaus regiono savivaldybių atstovai-valdybos nariai, atsakingi specialistai. Valdybos posėdyje buvo svarstyti 5 svarbūs klausimai, tarp jų  - 2017 metų bendrovės metinis pranešimas ir LR Aplinkos ministerijos siūlomi Atliekų tvarkymo įstatymo pakeitimai, kuriais ketinama iš esmės keisti atliekų tvarkymo kainodarą ir eliminuoti savivaldą, tokiu būdu sugriaunant šiuo metu puikai ir efektyviai funkcionuojančią atliekų tvarkymo sistemą. ARATC direktorius Algirdas Reipas valdybai pristatė 2017 metų bendrovės metinį pranešimą.

 „Jau 15 metų, kai Alytaus regiono savivaldybės sėkmingai bendradarbiauja atliekų tvarkymo srityje. Šiandien visi kartu galime pasidžiaugti pasiektais rezultatais ir sukurta pažangia, pigiausia Lietuvoje atliekų tvarkymo sistema, užtikrinančia bendruomenės poreikius. Tikimės, kad bendru darbu pasieksime, kad Alytaus regionas kaip žaliojo turizmo, sveikos gyvensenos ir sveikatos atgavimo regionas, diktuos ir atliekų tvarkymo madas Lietuvoje ir Europoje“,  - sakė V. Jurgelevičienė ir pažymėjo, kad atliekų srityje Alytaus regionas yra išplėstinis, prie jo prijungtos dvi Kauno rajono savivaldybės - Prienų ir Birštono.

Atnaujinami Druskininkų miesto želdynai

 2018-03-16

Druskininkų mieste stengiamasi kruopščiai prižiūrėti medžių būklę, o senus, išpuvusius ir keliančius pavojų medžius pakeisti naujais. Senuosius medžius kirsti būtina, nes jie, neatlaikę stipresnio vėjo, gali lūžti, taip sukeldami grėsmę gyventojų ir svečių saugumui. Didelis dėmesys skiriamas pagrindinėms miesto gatvėms, kur yra didelis automobilių bei pėsčiųjų srautas. Druskininkų savivaldybės administracija ketina šiais metais apželdinti naujais, jaunais ir sveikais želdiniais Druskininkų miesto bendrojo naudojimo teritorijas – Šv. Jokūbo ir V. Kudirkos gatvių atkarpas ir M. K. Čiurlionio gatvės atkarpą prie rekonstruojamo „Menų kalvės“ pastato M. K. Čiurlionio g. 27.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 
 
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.