Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English
" ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" style="width: 334px; height: 335px" /> object=""> >

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Druskininkų delegacija oficialaus vizito lankosi Azerbaidžane

 2017-06-29

Mero Ričardo Malinausko vadovaujama Druskininkų savivaldybės vadovų, Tarybos narių ir Savivaldybės įstaigų direktorių delegacija oficialaus vizito lankosi Azerbaidžano Respubkikos sostinėje Baku. Vizito metu organizuoti susitikimai su įvairių savivaldybių vadovais, aptartos bendradarbiavimo galimybės. Šiandien druskininkiečių delegacija  lankėsi Lietuvos Respublikos ambasadoje ir susitiko su ambasadoriumi Valdu Lastausku. Susitikimo metu buvo aptartos bendradarbiavimo su Azerbaidžano Respublika  galimybės turizmo, verslo, kultūros srityse. Išsamiau apie vizitą informaciją pateiksime kitą savaitę.

Nuo liepos 1 d. valstybės remiamos šeimos jau gali teikti prašymus dėl socialinės paramos mokiniams

 2017-06-28

 Druskininkų savivaldybės administracija primena, kad nuo liepos 1 d. valstybės remiamos šeimos jau gali teikti prašymus dėl nemokamo maitinimo mokykloje bei paramos mokinio reikmenims įsigyti.

Mokiniai turi teisę į nemokamą maitinimą ir vienkartinę 57 Eur dydžio išmoką mokinio reikmenims įsigyti, jeigu vidutinės pajamos vienam iš bendrai gyvenančių asmenų ar vienam gyvenančiam asmeniui per mėnesį yra mažesnės kaip 1,5 valstybės remiamos pajamos (153 Eur).

Socialinė parama skiriama mokiniams, kurie mokosi bendrojo ugdymo mokyklose, profesinio mokymo įstaigose, ikimokyklinio ugdymo mokyklose ar pas kitą švietimo teikėją pagal bendrojo ugdymo programas ar priešmokyklinio ugdymo programą.

Prašymą pateikti gali vienas iš mokinio tėvų ar kitų bendrai gyvenančių pilnamečių asmenų, globėjų (rūpintojų), pilnametis mokinys ar nepilnametis mokinys, kuris yra susituokęs arba emancipuotas.

Prie prašymo pridedamos pažymos apie pajamas (gautas per 3 praėjusius iki kreipimosi dėl socialinės paramos mokiniams mėnesius arba kreipimosi mėnesio) ir priklausomai nuo aplinkybių kiti reikalingi socialinei paramai mokiniams gauti dokumentai.

Dėl paramos mokinio reikmenims įsigyti pareiškėjas gali  kreiptis  iki spalio 5 d. Dėl nemokamo maitinimo galima kreiptis visus mokslo metus. Sprendimas dėl socialinės paramos mokiniams skyrimo priimamas ne vėliau kaip per 10 darbo dienų nuo prašymo ir visų reikalingų dokumentų gavimo dienos.

Dėl socialinės paramos mokiniams reikia kreiptis į deklaruotos gyvenamosios vietos savivaldybės administraciją, o jeigu gyvenamoji vieta nedeklaruota, – į savivaldybės, kurioje gyvenama, administraciją. Druskininkų savivaldybėje prašymai teikiami Socialinės paramos skyriuje (108 kab.), seniūnijose ir internetu Socialinės paramos šeimai informacinėje sistemoje www.spis.lt ir www.druskininkai.lt

Išsamesnė informacija teikiama Socialinės paramos skyriuje, tel. (8 313) 52 543, el. p. parama@druskininkai.lt, Leipalingio seniūnijoje, tel. (8 313) 43 369 ir Viečiūnų seniūnijoje, tel. (8 313) 47 918.

VšĮ "Versli Lietuva" kviečia dalyvauti apklausoje apie savivaldybių taikomų verslumo skatinimo priemonių naudą

 2017-06-28

VšĮ "Versli Lietuva" siekia išnagrinėti savivaldybių taikomų verslumo skatinimo priemonių realią naudą verslui. Apklausos rezultatai bus išanalizuoti ir parengti siūlymai keisti verslo skatinimo programos nuostatus, atsižvelgiant į poreikį verslui.

Tad kviečiame aktyviai dalyvauti apklausoje ir išsakyti savo nuomonę bei patirtį, nes Jūsų nuomonė labai svarbi ir taps pagrindu teigiamiems pokyčiams verslo naudai.

Anketą rasite čia: https://goo.gl/forms/b0nb56o8XGU9JMee2

Nacionalinio projekto „Lyderių laikas 3“ įgyvendinimas Druskininkų savivaldybėje įgauna pagreitį

 2017-06-27

Įsibėgėjant vasarai pagreitį įgauna ir nacionalinio projekto „Lyderių laikas 3“ veiklos savivaldybėje – kūrybinės komandos nariai dalyvavo pirmuosiuose mokymuose bei susitikime su konsultantais. Ateinančius 22 mėnesius kartu su savivaldybės švietimo specialistais ir pedagogais dirbs bei švietimo pokyčių projektą padės paruošti Dr. Aurimas M. Juozaitis bei Vitalija Dziuričienė.

Susitikimo metu kūrybinės komandos nariai artimiau susipažino, išsakė savo lūkesčius projekto atžvilgiu, taip pat buvo aptarti bendro darbo principai, vertybės. Kūrybinės komandos vadovė, Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Diana Brown teigė, kad ją labai džiugina visų dalyvaujančių projekte mokytojų nuoširdus geranoriškumas, pozityvumas, nusiteikimas naujos žinioms bei patirtims.  Specialistė pritarė ekspertų mintims apie pasiruošimą pokyčių įgyvendinimui: „Jau pirmojo susitikimo metu išmokome, kad svarbu ne tik ką kuriame, bet ir kaip. Norėdami įgyvendinti tvarias idėjas turime suburti bendraminčių komandą, dirbti kartu įsiklausydami  vieni į kitus, skatindami tarpusavio pasitikėjimą, dalindamiesi svarbiais atradimais“. Druskininkų savivaldybės kūrybinę komandą sudaro ne tik švietimo įstaigų vadovai bei pedagogai, bet ir mokinių tėvai, aktyvūs socialiniai partneriai. Prisijungti prie projekto „Lyderių laikas 3“ sutiko ir kūrybinės komandos veikloje dalyvaus  Agnė Aleksonytė, Aida Balčiūnienė, Renata Jaskelevičienė, Vida Giedraitienė, Sandra Makulavičienė, Daiva Mačionienė, Ieva Dovidauskienė, Aušra Nedzinskienė, Jona Kirkauskienė, Diana Grušauskaitė, Agnė Jazepčikaitė – Gaidienė, Aistė Federavičiūtė, Lina Maskalenkienė, Egidija Vilkienė, Asta Černiauskienė, Rasa Vaisietienė, Nerijus Plūkys, Aušra Keturkienė, Marytė Kašėtaitė, Svajonė Karalukienė, Ligita Stravinskienė.

Druskininkai kviečia švęsti Valstybės dieną

 2017-06-27

Bus atnaujintas M. K. Čiurlionio meno mokyklos muzikos skyrius

 2017-06-27

Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokyklos muzikos skyriaus auklėtiniai, čia dirbantis personalas ir mokytojai jau spėjo įvertinti prieš trejus metus mokykloje atliktos renovacijos rezultatus. Druskininkų savivaldybei inicijavus M. K. Čiurlionio meno mokyklos muzikos skyriaus atnaujinimą, patalpų temperatūra tapo komfortiška, mokiniai ir pedagogai turi geras sąlygas dirbti ir mokytis. Šiandien meno mokyklos bendruomenė  su nekantrumu laukia, kol bus atnaujintas mokyklos vidus – Druskininkų savivaldybės specialistai planuoja, kad šiais metais prasidėsiantys darbai baigti bus iki 2018 metų pabaigos.

Joninių naktį druskininkiečiai naktiniame žygyje ieškojo sveikatos žiedo

 2017-06-26

Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, pasitikdamas trumpiausią metų naktį, druskininkiečius ir miesto svečius pakvietė į naktinį žygį  ,,Sveikatos žiedo beieškant“. Kaip teigė biuro specialistai, šio renginio tikslas – skatinti gyventojus būti fiziškai aktyviais ir šventes sutikti be alkoholio. Žygio pradžioje dalyviai buvo supažindinti su saugaus elgesio taisyklėmis kelyje. Po trumpo instruktažo visiems buvo įteikti fakelai ir žygeiviai, lydimi šaulių sąjungos savanorių, nuo lenkto tiltelio per Ratnyčios upę pajudėjo link Švendubrės bendruomenės namų. Žygeiviai įveikė 11 kilometrų trasą, kuri nusidriekė vaizdingomis Druskininkų apylinkėmis.

Informacija Druskininkų savivaldybės teritorijoje esančių žemių savininkams

 2017-06-26

Druskininkų savivaldybės administracija dėkoja žemių sklypų savininkams, tvarkantiems jiems priklausančias žemės valdas. Atsižvelgiant į tai, kad kurortui itin svarbu estetinis aplinkos vaizdas, siekiame užtikrinti, kad visos teritorijos, taip pat ir privačios, esančios Druskininkuose ir kaimiškosiose savivaldybės vietovėse atrodytų tvarkingai.

Pastebime, kad Druskininkų savivaldybės teritorijoje dar yra apleistų, be priežiūros paliktų žemės sklypų, tad raginame savininkus iki liepos 1 dienos atsakingai sutvarkyti tokius  žemės sklypus: surinkti šiukšles, šienauti vejas, sutvarkyti želdinius, surinkti nupjautas ar nukritusias šakas.

Iki liepos 1 dienos nesutvarkius sklypų, jie bus įtraukti į nesutvarkytų sklypų sąrašą.

Primename, kad Druskininkų savivaldybės taryba 2014 m. patvirtino Nenaudojamų žemės sklypų Druskininkų savivaldybės teritorijoje nustatymo tvarkos aprašą. Pagal šį aprašą į apleistų žemės sklypų sąrašą įtraukiami tie fiziniams ir juridiniams asmenims priklausantys žemės sklypai, kurie iki einamųjų metų liepos 1 dienos yra nesutvarkyti: nenušienauti, apaugę sumedėjusiais augalais, juose nesurinktos šiukšlės. Apleistų žemės sklypų sąrašas yra  perduodamas Valstybinei mokesčių inspekcijai dėl padidinto 4 procentų žemės mokesčio tarifo taikymo 2017 metų mokestiniam laikotarpiui.

Dar kartą kviečiame visus žemės sklypų savininkus būti pilietiškais ir sutvarkyti jiems priklausančias teritorijas.

Provincijos reanimavimas: vinis į karstą ar proveržis

 2017-06-23

Lietuvai patiriant skaudžią demografinę krizę ir sparčiai nykstant provincijai, valdžia siūlo naujus receptus regionams gaivinti. Savivaldos atstovai gana palankiai vertina planuojamus pakeitimus, o opozicijos politikai apie juos kalba itin skeptiškai.

Už regioninę politiką atsakinga Vidaus reikalų ministerija (VRM) siekia, kad europiniai pinigai būtų investuojami tik į sritis, kurios yra savotiškos rajonų vizitinės kortelės. Taip pat esama planų jungti merdinčias įstaigas į daugiafunkcius centrus ir skatinti merijas kooperuotis teikiant viešąsias paslaugas. Šiuo metu dėliojami rodikliai, kurie, anot valdžios atstovų, leis įvertinti, į kurias savivaldybes dar galima pritraukti investuotojų ir kuriose verslas gali būti gyvybingas bei mokėti orius atlyginimus, o kurios – pasmerktos būti tik didesnių darinių dalimi.

Joninių šventė Druskininkuose

 2017-06-22

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.