Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English
" ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" style="width: 334px; height: 335px" /> object=""> >

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektams įgyvendinti 2018 m. skirtos papildomos valstybės biudžeto lėšos

 2018-04-25

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2018 m. kovo 26 d. įsakymu „Dėl Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2012 m. liepos 20 d. įsakymo Nr. A1-345 „Dėl Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų atrankos konkurso organizavimo nuostatų, Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų vertinimo ir atrankos komisijos darbo organizavimo tvarkos aprašo, Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektui vykdyti skirtų lėšų pervedimo ir naudojimo sutarties formos patvirtinimo“ pakeitimo“ ir atsižvelgiant į Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos 2018 m. balandžio 11 d. raštą „Dėl papildomo finansavimo 2018 m. Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektams“, Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektus 2018 m. Druskininkų savivaldybėje vykdančioms neįgaliųjų organizacijoms skirta papildoma 2995 eurų suma iš valstybės biudžeto.

 Papildomų lėšų paskirstymą 2018 m. Druskininkų savivaldybės socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektams finansuoti 2018 m. balandžio 25 d. įsakymu patvirtino Druskininkų savivaldybės administracijos direktorius:

Pradėtas Druskininkų savivaldybės teritorijos bendrojo plano keitimas

 2018-04-25

Druskininkų savivaldybės Taryba vasario 8 dieną priėmė sprendimą dėl Bendrojo plano keitimo. Įgyvendinant Tarybos sprendimą, Druskininkų savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė praėjusią savaitę pasirašė įsakymą, kuriuo patvirtino Bendrojo plano keitimo programą. Numatoma, kad plano keitimas bus baigtas 2019 metais. Įstatymų nustatyta tvarka bus skelbiamas konkursas plano keitimo rangovui parinkti.

Druskininkų savivaldybėje vyko antikorupciniai mokymai

 2018-04-25

Vykdant Druskininkų savivaldybės korupcijos prevencijos programos įgyvendinimo 2016-2018 metų priemonių planą, patvirtintą Druskininkų savivaldybės tarybos 2016 m. sausio 30 d. sprendimu Nr. T1-27, šių metų balandžio 25 dieną savivaldybės tarybos posėdžių salėje vyko antikorupciniai mokymai „Korupcijos prevencija vietos savivaldoje.“

Druskininkiečiai dalyvavo seminare apie daugiabučių namų renovaciją

 2018-04-25

Praėjusią savaitę Druskininkuose vyko nemokamas nepriklausomos konsultacijų įmonės Civitta kartu su VšĮ „Būstų energijos taupymo agentūra“ organizuotas seminaras daugiabučių namų renovacijos tema. Vykusiame seminare dalyvavo daugiabučių namų butų savininkai, administratoriai, daugiabučių namų bendrijų vadovai bei gyventojai ir su renovacija dirbantys Druskininkų savivaldybės darbuotojai.

Druskininkų savivaldybėje vykdoma vakcinacija nuo pasiutligės

 2018-04-24

Druskininkų valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad šių metų balandžio 13-29 dienomis vykdomas laukinių gyvūnų oralinės vakcinacijos nuo pasiutligės pavasario etapas. Trakų, Vilniaus, Alytaus, Lazdijų, Šalčininkų, Varėnos rajonų savivaldybių bei Druskininkų ir Elektrėnų savivaldybių teritorijose iš lėktuvų mėtomi jaukai su vakcina.

Nuo gegužės visuose namuose turi būti įrengti dūmų detektoriai

 2018-04-24

Įsigaliojus naujiems teisės aktams nuo gegužės 1 dienos visuose butuose, individualiuose namuose ar sodo nameliuose privalo būti įrengti autonominiai dūmų detektoriai. Dūmų detektoriaus veikimo principas – reaguoti į dūmus ir degimo proceso metu susidariusias dujas bei ankstyvojoje gaisro fazėje duoti žmonėms aiškų signalą apie gaisro pavojų. Triukšmas pažadina net miegančiuosius ir leidžia žmonėms išsigelbėti patiems bei išsaugoti savo turtą.  

Druskininkų priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos pareigūnai siekdami informuoti savivaldybės gyventojus apie priešgaisrinę saugą, nuo vasario 1 dienos lankosi gyventojų gyvenamuosiuose būstuose, konsultuoja kaip saugiai elgtis gaisruose ir ką daryti, jei ištinka tokia nelaimė.

Druskininkų savivaldybė  nuo 2014 metų dūmų detektoriais aprūpina daugiavaikes šeimas, sunkiau besiverčiančius ar socialinei rizikai priskirtus asmenis. Per trejus metus savivaldybės lėšoms įrengti 84 dūmų detektoriai.

Gyventojams dėl dūmų detektorių įrengimo dažnai iškyla įvairių klausimų. Pateikiame Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus ir kviečiame rūpintis savo ir artimųjų saugumu įsirengiant dūmų detektorius.

Druskininkų savivaldybės Tarybos komitetų posėdžiuose – bendruomenei aktualūs sprendimų projektai

 2018-04-24

 

Balandžio 19 dieną, ketvirtadienį, posėdžiavo jungtiniai Druskininkų savivaldybės Tarybos komitetai, kuriuose svarstyti bendruomenei aktualūs biudžeto, socialiniai ir kiti klausimai.

VGTPT kviečia registruotis psichologus, norinčius padėti apklausti vaikus baudžiamajame procese

 2018-04-24

Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnyba vykdo psichologų, norinčių dalyvauti vaikų ar kitų pažeidžiamų asmenų apklausose baudžiamajame procese, registravimą. Numatoma registravimą rengti etapais. Detalesnę informaciją rasite čia. 

Informacija gyventojams

 2018-04-24

Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Alytaus skyrius informuoja, kad Socialinio draudimo pensijų įstatymas (SDPĮ)  įpareigoja nuo 2018 m. gegužės 1 d. sustabdyti pensijų ir kitų išmokų mokėjimą jų gavėjams gyvenantiems Lietuvoje, jeigu jie neatitinka įstatyme nurodytos sąlygos, t. y. gyvena Lietuvoje, bet nėra deklaravę gyvenamosios vietos ar nėra įtraukti į gyvenamosios vietos Lietuvoje nedeklaravusių asmenų apskaitą. Jeigu pensijų ir kitų išmokų, tokių, kaip vaiko išlaikymo išmoka (alimentai), gavėjai, taip pat ir tie, kurie anksčiau gyvenamąją vietą buvo nurodę prie savivaldybės, nedeklaruos savo gyvenamosios vietos ar nebus įtraukti į gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų sąrašą, nuo gegužės negalės gauti nei pensijų, nei kitų išmokų, todėl prašome gyventojų deklaruoti gyvenamąją vietą, kaip numatyta Gyvenamosios vietos deklaravimo įstatyme. Dėl išsamesnės informacijos galite kreiptis į Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Alytaus skyrių telefonu (8-315) 69041 arba el.paštu alytus@sodra.lt.

Druskininkuose šurmuliavo antroji edukacinių idėjų mugė

 2018-04-23

Penktadienį, balandžio 20 dieną, Druskininkų Jaunimo užimtumo centre vyko antroji edukacinių idėjų mugė „Kokybiškas ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas vaikui – raktas į jo sėkmę“. Mugę organizuojantys Druskininkų savivaldybė, Lietuvos švietimo pagalbos asociacija ir Kauno lopšelis-darželis „Želmenėlis“ kvietė ikimokyklinių ugdymo įstaigų vadovus, jų pavaduotojus, ikimokyklinio ir priešmokyklinio  ugdymo pedagogus, švietimo pagalbos specialistus dalintis savo sėkmės istorijomis. Jau antrus metus organizuojamas renginys, skirtas išskirtinai ikimokykliniams bei priešmokykliniam sektoriui, kurio metu patirtimi dalijosi daugybė ikimokyklinio ugdymo specialistų.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 
 
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.