Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Sveikatos linkėjimai iš pienių pievos: Socialinių paslaugų centro darbuotojai išdalino 147 indelius medaus

 2016-05-26

Druskininkų savivaldybės socialinių paslaugų centro darbuotojai be mažiausių dvejonių atsiliepė į pilietinę iniciatyvą „Aš už Lietuvą“, kurios idėja – padovanoti po gerą darbą savo šaliai. Buvo sumanyta originali ir prasminga akcija.

Paskutiniai auksinių pienių žiedai, Socialinių paslaugų centro darbo specifika ir Druskininkų – kaip sveikatos miesto – įvaizdis padiktavo puikią temą „Sveikatos linkėjimai iš pienių pievos“. Centro darbuotojai, jų šeimų nariai ir draugai, taip pat Vaikų dienos užimtumo centro vaikai rinko pienių žiedus, iš kurių darbuotojos namuose virė medų.

Pagerbtas poeto, tautosakos rinkėjo Jono Čečioto atminimas

 2016-05-26

Šiandien 18 val. Druskininkų miesto muziejuje rengiamas poeto, tautosakininko Jono Čečioto atminimo vakaras. Prieš renginį Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius, hab. humanitarinių mokslų daktarė, profesorė Regina Koženiauskienė, etnologė Gražina Kadžytė , Druskininkų miesto muziejaus direktorius Gintaras Dumčius aplankė senosiose Ratnyčios kapinėse esantį poeto kapą, uždegė žvakeles ir padėjo gėlių.

Informacija smulkaus ir vidutinio verslo subjektams

 2016-05-26

Mieli verslininkai,

 Druskininkų savivaldybė kreipiasi į smulkaus ir vidutinio verslo subjektus, pageidaujančius 2016 metais gauti finansinę paramą iš Savivaldybės biudžeto.

 Druskininkų savivaldybės tarybos 2016 m. vasario 19 d. sprendimu Nr. T1-30 patvirtintas Druskininkų savivaldybės 2016 – 2018 metų strateginis veiklos planas, kuriame numatyta smulkaus ir vidutinio verslo plėtros priemonė. Druskininkų savivaldybė kviečia smulkaus ir vidutinio verslo subjektus, norinčius 2016 metais pasinaudoti šios priemonės finansine parama, teikti Paraiškas Savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo plėtros darbo grupei iki šių metų birželio 1 d.

 Paraiškų rengimo tvarką ir formą galite rasti Druskininkų savivaldybės interneto svetainėje, adresu: www.druskininkai.lt skyriuje > Finansai ir verslas > Parama verslui.

 Paraiškos projektai turi būti pateikti iki nurodytos datos su lydraščiu užklijuotame voke, ant voko nurodant: Savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo plėtros darbo grupei, Vilniaus al. 18, 66119 Druskininkai.

 Kontaktiniai asmenys papildomai informacijai gauti:

 Algirdas Svirskas, Investicijų ir turto valdymo skyriaus vedėjas. (8 313) 52 676 arba el. p.: algirdas@druskininkai.lt

 Vaiva Žagunienė, Investicijų ir turto valdymo skyriaus vyriausioji specialistė. (8 313) 52 676 arba el. p.: vaiva.zaguniene@druskininkai.lt

 Vyda Amšiejienė, Finansų ir apskaitos skyriaus vedėja. (8 313) 51 537 arba el. p.: vyda.amsiejiene@druskininkai.lt

Kviečiame rinkti Lietuvos metų medį

 2016-05-25

Šiemet pirmą kartą bus surengtas Lietuvos metų medžio konkursas. Jo tikslas – ne tik išrinkti Metų medį, kuris atstovaus Lietuvai Europos metų medžio konkurse, bet ir pagerbti kitus vertingiausius šalies medžius, skleisti informaciją apie juos kaip regiono savitumo ir patrauklumo dėmenis.

Paraišką dalyvauti Metų medžio atrankos konkurse gali teikti fiziniai ir juridiniai asmenys elektroniniu paštu info@am.lt arba paštu: Aplinkos ministerijai, A. Jakšto g. 4, LT-01105 Vilnius. Joje turi būti nurodyta medžio rūšis, vardas, jeigu jį turi, augimo vieta (savivaldybė, miestas, miestelis, kaimas, viensėdis, gatvė, gretimybės) ir jos koordinatės, amžius, apimtis, aukštis ir kiti fiziniai parametrai, išskirtiniai biologiniai ir dendrologiniai bruožai. Be to, reikia pagrįsti, kodėl medis siūlomas konkursui, pridėti 1-3 jo nuotraukas ir (ar) ne ilgesnę kaip 3 min. vaizdo medžiagą, nurodyti istorinius duomenis arba pateikti žmonių liudijimus, mitus, legendas ir kitą, paraiškos teikėjo nuomone, svarbią informaciją.

Druskininkų savivaldybė prisijungė prie pilietinio projekto „Aš už Lietuvą“

 2016-05-25

Druskininkų savivaldybė prisijungė prie pilietinio projekto „Aš už Lietuvą“, kurio idėja – padovanoti po gerą darbą savo šaliai bei įprasminti mūsų valstybės atkūrimo šimtmetį. 

Druskininkų savivaldybė – pilietiška ir atsakinga, todėl prisijungiant prie projekto buvo nuspręsta padovanoti įsimintiną popietę sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Druskininkų viltis“ nariams. Gausus būrys viltiečių džiaugėsi nemokama ekskursija geltonuoju Druskininkų traukinuku.  Druskininkų savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojos Violetos Grigorienės teigimu,  rūpestis pažeidžiamiausiais bendruomenės nariais neturi būti vienkartinis. „Socialiai atsakinga savivaldybė esame visus metus. Prisijungdami prie projekto „Aš už Lietuvą“, norėjome, kad mūsų geras darbas suteiktų kiekvienam taip reikiamą žmogišką laimę – juk bendravimas, išėjimas į visuomenę, nedidelės pramogos reikalingos visiems“,  – sakė V. Grigorienė.

Automobilių parkavimo ir WC schema kurorto šventės metu

 2016-05-25

Aplink Lietuvą dviračiu keliaujantis neringiškis aplankė Druskininkus

 2016-05-24

Gegužės 19 dieną žygį aplink Lietuvą dviračiu pradėjęs Neringos ugniagesys-gelbėtojas Vikintas Petraitis šiandien pasiekė Druskininkus ir susitiko su Druskininkų savivaldybės meru Ričardu Malinausku.  

Svečias trumpai papasakojo apie savo žygio tikslą, o meras drąsiam jaunuoliui palinkėjo sėkmės. Pervalkoje gyvenantis ir Neringos priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje ugniagesiu gelbėtoju dirbantis jaunuolis dviračio žygiu kviečia atvykti į saugią ir sveiką Neringą.

Savaitę truksiančio žygio metu planuojama stabtelėti daugiau nei dvidešimtyje šalies miestų ir miestelių.

„Sodra“ ragina pasitikrinti, ar nesate įsiskolinę už privalomąjį sveikatos draudimą

 2016-05-24

Gyventojus, turinčius savarankiškai draustis privalomuoju sveikatos draudimu (PSD), bei ūkininkus, užsiimančius individualia žemės ūkio veikla, kurių žemės ūkio valda mažesnė nei 2 EDV, „Sodra“ ragina pasitikrinti, ar nėra įsiskolinę šių įmokų. Tai galima padaryti užsukus į interneto svetainę www.sodra.lt/pasitikrink. Sužinoję, kad yra skolingi, nuorodoje žmonės taip pat ras informaciją, kokią sumą reikia sumokėti bei čia pat galės ją sumokėti pavedimu arba suformavę ir atspausdinę mokėjimo nurodymą jį apmokėti banke, „Perlo“ terminaluose ir kt.

Posėdžiavo Druskininkų savivaldybės Tarybos komitetai

 2016-05-24

Šiandien posėdžiavo jungtiniai Druskininkų savivaldybės Tarybos komitetai, kuriuose svarstyti gyventojams aktualūs klausimai dėl bendrojo ugdymo mokyklų pertvarkos, VšĮ Druskininkų ligoninės gydymo profilių lovų skaičiaus, savivaldybės biudžeto pakeitimų, nekilnojamojo turto mokesčio ir žemės mokesčio tarifų 2017 metams bei kiti aktualūs klausimai.

Druskininkų savivaldybės tarybos posėdis vyks gegužės 31 dieną, 10 val.

Tarybai bus pristatytos ir Socialinių paslaugų centro, M. K. Čiurlionio meno mokyklos, Druskininkų sporto centro, lopšelių-darželių „Žibutė“ ir „Bitutė“ direktorių 2015 metų veiklos ataskaitos. Iš viso Tarybai bus teikiama 22 sprendimų projektai.

Gegužės 27-29 dienomis kviečiame į Druskininkus: kurorto šventėje – daugybė išskirtinių renginių

 2016-05-24

Pasitikite vasarą gražiausiame Lietuvos kurorte - gegužės 27-29 dienomis Druskininkai kviečia į kurorto atidarymo šventę, kurioje – daugybė išskirtinių renginių.

Druskininkų savivaldybės mero Ričardo Malinausko teigimu, Druskininkuose nėra sezoniškumo, todėl savaitgalį šurmuliuosianti kurorto šventė – tik simbolinis žingsnis į vasarą. „Savaitgalį svečių laukia teatralizuota druskininkiečių eisena, radijo stoties M-1 organizuojama vyrų diena, sportiniai renginiai ir pramogos visai šeimai,  amatų ir tautodailės mugė ir dar daug kitų smagių pramogų. Druskininkuose renginiai planuojami mažiausiai pusei metų į priekį, todėl jau dabar aišku, kad vasara kurorte pasižymės renginių gausa, aktyvus bus ir ruduo bei žiemos pradžia“,  – sakė R. Malinauskas.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

   

 

  

 

 

 Smart Druskininkai

 


 


 
Vietinė rinkliava 


 


 


 
                           SADM raštas

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

Pietų pertrauka: 12-12:45 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.