Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English
" ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" style="width: 334px; height: 335px" /> object=""> >

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

„Atgimimo“ mokyklai reikalingas muzikos mokytojas

 2017-05-22

Druskininkų „Atgimimo“ mokyklai nuo 2017-2018 mokslo metų reikalingas muzikos mokytojas(-a), turintis(-i)  aukštąjį universitetinį pedagoginį išsilavinimą. Informacija teikiama telefonu 8-313 53955. Gyvenimo aprašymą siųsti iki 2017 m. rugpjūčio 1 d.: casiene.d@gmail.com . 

Druskininkų savivaldybės meras pasveikino 460-ąjį jubiliejų švenčiantį Augustavą

 2017-05-22

Praėjusią savaitę  Druskininkų miestas-partneris Augustavas (Lenkija) šventė 460-ies metų jubiliejų.  Šia gražia proga miesto vadovus ir bendruomenę pasveikino Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas. „Džiaugiuosi Druskininkų ir Augustavo draugišku, kaimynišku bendradarbiavimu, kurio dėka esame įgyvendinę daug bendrų sėkmingų projektų turizmo, jaunimo užimtumo, kultūros srityse. “,  – sakė R. Malinauskas. Druskininkai su Augustavu bendradarbiauja nuo 2007 metų. 2015 m. Už įgyvendintus bendrus projektus įsisavinant Europos Sąjungos fondų lėšas miestui-partneriui Augustavui Druskininkai įteikė prestižinį apdovanojimą – bronzinę „Ratnyčėlės“ skulptūrėlę.

Į Nemuną išpiltas biologinis preparatas upinių mašalų lervoms naikinti

 2017-05-19

Šiandien į Nemuną ties Varviškės kaimu buvo išpiltas biologinis preparatas „VectoBac 12AS“ kraujasiurbių upinių mašalų lervutėms naikinti. Iš viso į Nemuną išpilta 6, 5 tūkst. litrų šio preparato.  Birželio mėnesį suaktyvėjantys upiniai mašalai – visą Pietų Lietuvos regioną kamuojanti problema.Nuo 2010-ųjų, panaikinus apskritis, upinių mašalų naikinimo programos finansavimas buvo nutrauktas. Druskininkų savivaldybės vadovų ir specialistų dėka visą Pietų Lietuvos regioną kamuojanti problema praėjusiais metais vėl pradėta spręsti. 

Jaunimo verslumo ugdymo ir integracijos į darbo rinką programa įgauna pagreitį

 2017-05-17

Druskininkų savivaldybės vadovų iniciatyva įgyvendinama „Jaunimo verslumo ugdymo ir integracijos į darbo rinką“ programa įgauna pagreitį ir vis didesnį susidomėjimą. Atsižvelgiant į jaunųjų druskininkiečių poreikius dirbti vasarą, Druskininkų savivaldybė, Jaunimo užimtumo centras (JUC)  ir vietos verslininkai šiais metais sėkmingai pradėjo įgyvendinti  minėtą programą, kuriai iš savivaldybės biudžeto skirta 50 tūkst.eurų.  Vakar Druskininkų savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė, direktorės pavaduotoja Violeta Grigorienė ir Jaunimo užimtumo centro direktorė Aušra Nedzinskienė aptarė programos įgyvendinimo eigą ir pasidžiaugė rezultatais: į programos įgyvendinimą aktyviai įsitraukė ir darbdaviai, ir jaunimas.

Konferencijoje „Alytaus regiono savivaldybių vaidmuo formuojant lyčių lygybės politiką“ Druskininkų savivaldybės atstovai pasidalino gerąja patirtimi

 2017-05-17

Praėjusią savaitę Alytaus miesto savivaldybėje vykusioje konferencijoje „Alytaus regiono savivaldybių vaidmuo formuojant lyčių lygybės politiką“ savivaldybių atstovai dalinosi gerąja patirtimi. Diskutuota, kas yra lyčių lygybė ir kuo ji naudinga, aptartas lyčių lygybės politikos skatinimas savivaldos lygiu. Konferencijoje dalyvavo Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos vyr. specialistė A. Mineikaitė, Lygių galimybių plėtros centro projektų vadovė M. Jankauskaitė, socialinių mokslų daktarė G. Purvaneckienė, Alytaus regiono savivaldybių atstovai. Druskininkų savivaldybės administracijai atstovavo Socialinės paramos skyriaus vedėjo pavaduotoja M. Sasnauskaitė, Centralizuoto vidaus audito skyriaus vyriausioji vidaus auditorė I. Smolskaitė bei Investicijų ir turto valdymo skyriaus vyriausioji specialistė R. Kubiliūtė.

Aptarti Druskininkų miesto ir kaimiškųjų teritorijų ribų nustatymo sprendiniai

 2017-05-16

Vakar Druskininkų savivaldybės administracijos vadovai, kompetentingi specialistai ir seniūnai aptarė galimus savivaldybės gyvenamųjų vietovių teritorijų ribų nustatymo sprendinius. Šiuo metu yra rengiamas Druskininkų savivaldybės gyvenamųjų vietovių teritorijų ribų nustatymo planas, padėsiantis nustatyti tikslias Druskininkų kurorto ir kaimiškųjų teritorijų ribas.Planuojama, kad parengus naująjį Druskininkų savivaldybės teritorijos ribų planą, į miesto (t.y. kurorto)  teritoriją pateks didžioji dalis Neravų ir Gailiūnų gyvenviečių teritorijų bei Mizarų, Jaskonių, Ratnyčios, Švendubrės gyvenamųjų vietovių žemės ūkio ir miškų ūkio sklypai.  

Prasidėjo projektas „Būk saugus kelyje“

 2017-05-16

Išanalizavus  visuomenės sveikatos stebėsenos rodiklius ir išskyrus prioritetines sveikatos problemas, Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras įgyvendina projektą - ,,Būk saugus kelyje“. Projektas yra finansuojamas Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis. Šio projekto tikslas - formuoti saugaus eismo kultūrą Druskininkų savivaldybėje.  Projektas ,,Būk saugus kelyje“ prasidėjo gegužės 14 d., Šeimos šventės Viečiūnuose metu. Bendruomenės nariams buvo suteikiama aktuali informacija apie saugų elgesį kelyje bei išdalinti atšvaitai. Taip pat pasitelkus Lietuvos policijos simbolį – šuniuką Amsį – vyko praktiniai mokymai, kurių metu vaikai buvo mokomi saugaus eismo taisyklių.

Tarp moksleivių nuotraukų konkurso „Sveika šeima“ nugalėtojų – ir „Ryto“ gimnazijos moksleivė A. Vilūnaitė

 2017-05-15

Gegužės 12 dieną Vilniaus teritorinėje ligonių kasoje buvo apdovanoti ligonių kasų organizuoto moksleivių nuotraukų konkurso „Sveika šeima“ nugalėtojai iš Vilniaus ir Alytaus apskričių savivaldybių. Tarp laimėtojų – ir Druskininkų „Ryto“ gimnazijos, 9 (1 A) klasės mokinė Augustė Vilūnaitė.  Nuo vasario 15 dienos iki kovo 31 dienos Vilniaus teritorinė ligonių kasa (Vilniaus TLK) sulaukė nuotraukų daugiau nei iš 20 Vilniaus ir Alytaus apskričių ugdymo įstaigų. Jose moksleiviai įamžino savo šeimos laisvalaikį ir užsiėmimus, rodančius, kaip šeimoje rūpinamasi jos narių sveikata. Taip pat atvaizdavo šeimos gydytojo vaidmenį kuriant jų šeimos sveikatą. Moksleiviai fotografavo viską, kas padeda jiems ir jų šeimai būti sveikai ir nesirgti.

Svarbi informacija dėl ikimokyklinio ugdymo įstaigų darbo vasaros laikotarpiu

 2017-05-15

Artėjanti vasara ir vaikų atostogos kartais  tampa iššūkiu ne tik tėvams, bet ir už švietimą atsakingoms institucijoms – darbą organizuoti ne tik lanksčiai, bet ir kokybiškai. Informuojame, kad visos Druskininkų savivaldybės ikimokyklinio ugdymo įstaigos dirbs vasaros laikotarpiu. Mero pavaduotojas Linas Urmanavičius teigė, kad sprendimas priimtas atsižvelgiant į tėvų poreikius bei sudarant sąlygas vaikų priežiūrai ir užimtumui vasarą. „Keletą pastarųjų metų turėjome praktiką nevykdyti ikimokyklinio ugdymo skyrių „Linelis“ ir „Liepaitė“ veiklos, tačiau šiemet,  išanalizavę įstaigų pateiktą informaciją apie norinčius vasarą lankyti darželius vaikus, pastebėjome  didesnį poreikį, į kurį atsižvelgėme“.

Švietimo skyriaus vedėjas Jevgrafijus Samuchovas pabrėžė, kad  6 m. vaikai, kurie nuo rugsėjo pradės lankyti priešmokyklinio ugdymo grupes,  taip pat turi teisę lankyti darželį vasarą, jei tik yra tokia situacija šeimoje, kai tėveliai dirba. Šių vaikų  ugdymo sutartys baigiasi tik rugpjūčio 31 d.

Primename, kad prašymai lankyti   Druskininkų švietimo įstaigas nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. priimami iki gegužės 22 d. Pagal Lietuvoje galiojančius įstatymus privalomas ugdymas pradedamas teikti vaikui, kuriam kalendoriniais metais sueina 6 metai.

Kviečiame tėvelius, kurie dar neužpildė prašymų, kreiptis į švietimo įstaigą, kurią vaikas lanko, arba į Švietimo skyrių - priėmimo laikas: antradieniais ir trečiadieniais nuo 8 val.  iki 10 val. Skenuotus, pasirašytus prašymus galima siųsti el. paštu: diana.brown@druskininkai.lt (dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo) ir lina.g@druskininkai (dėl priėmimo į 1 – ą klasę).

Daugiau informacijos tel. 8 313 52401

Druskininkų savivaldybė – nacionalinio projekto LYDERIŲ LAIKAS 3 dalyvė

 2017-05-15

2017 m. pavasarį prasidėjo didžiausias švietimo projektas „Lyderių laikas 3“, kurį įgyvendina Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centras kartu su partneriais – Mokyklų tobulinimo centru ir ISM Vadybos ir ekonomikos universitetu. Gegužės 10 d. Druskininkų savivaldybėje vyko projekto įžanginis renginys. Jame dalyvavo mero pavaduotojas Linas Urmanavičius, Švietimo skyriaus vedėjas Jevgrafijus Samuchovas, švietimo įstaigų vadovai, mokytojai, taip pat aktyvūs mokinių tėvai bei socialiniai partneriai.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.