Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English
" ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" style="width: 334px; height: 335px" /> object=""> >

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Jaunimo užimtumo centras kviečia į popietę su Lietuvos kariuomene

 2017-03-22

Kitoks mokymasis Druskininkų „Saulės“ pagrindinėje mokykloje: vyko tradicinis projektas „Gamtos paslaptys“

 2017-03-22

Praėjusią savaitę Druskininkų „Saulės“ mokykloje vykdytas tradicinis projektas „Gamtos paslaptys“, kurio metu vaikai gilinosi į įvairias gamtines temas. Mokytojų kūrybiškumo ir aktyvių mokymosi formų dėka vaikams mokymasis buvo iš tiesų smagus: vieni rinko ankstyvąsias vaistažoles ir maistingas žoleles, virė  iš jų arbatą bei gamino sviestą, kiti – sužinojo, kaip gaunama sula, taip pat ragavo skirtingas jos rūšis, vyko protmūšis ir   mini zoologijos sodo edukacinė programa apie nariuotakojus, vaikai sužinojo daug įdomių dalykų  apie bitininkystę, iš arti pamatė įrankius bei drabužius, reikalingus imant medų, prižiūrint bites, ir, žinoma, smaguriavo pačio medaus.

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Lietuvos savivaldybių asociacijos ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos

 2017-03-21

Šiandien Druskininkų savivaldybėje pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) , kurią savo parašais patvirtino LSA prezidentas, Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas ir Valstybinės sienos apsaugos tarnybos vadas Renatas Požėla. Sutartimi abi šalys įsipareigojo pagal kompetenciją bendradarbiauti siekiant padėti savivaldybėms gerinti gyventojų gyvenimo kokybę:  organizuoti ir vykdyti ugdomuosius, pilietiškumo, patriotiškumo, fizinio aktyvumo skatinimo, poilsio organizavimo, prevencinius renginius ir projektus,  kartu dirbti viešosios tvarkos palaikymo, administracinių nusižengimų ar nusikalstamų veikų prevencijos ir užkardymo priemonių srityse, dalintis gerąja praktika ir patirtimi.

Druskininkų savivaldybės administracijai reikalingas Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausiasis specialistas

 2017-03-21

Druskininkų savivaldybės administracijai reikalingas Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausiasis specialistas (darbuotojas, dirbantis pagal darbo sutartį).

 Pagrindinės veiklos sritys:

1. Organizuoti teminių žemėlapių, planų bei schemų atnaujinimo ir naujų rengimo darbus arba šiuos darbus vykdyti.

2. Rengti grafinę medžiagą, reikalingą teikiant paraiškas Europos Sąjungos struktūrinių fondų, tarptautinių programų, valstybės investicijų programos ir kitų finansinių šaltinių paramai gauti, taip pat reikalingą rengiant savivaldybės investicinius bei teritorijų tvarkymo projektus.

3. Rengti pasiūlymus ir sprendimus viešųjų erdvių estetinės aplinkos, kraštotvarkos, vaizdinės informacijos klausimais; rengti prekybos, smulkaus verslo ir paslaugų teikimo viešosiose vietose schemas ir kt.

 Reikalavimai:

1. Meno studijų srities architektūros krypties aukštasis universitetinis ar jam prilygintas išsilavinimas.

2. Mokėti dirbti informacine sistema GIS ir projektavimo programa CAD.

3. Būti susipažinęs su Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais, reglamentuojančiais vietos savivaldą, valstybinių registrų tvarkymą, statinio projektavimą, statybą leidžiančių dokumentų išdavimo organizavimą, išmanyti Dokumentų rengimo taisykles.

 Dalyvauti atrankoje (vyks individualus pokalbis) bus kviečiami pasirinkti pretendentai.

 Gyvenimo aprašymą, parengtą pagal Europass formą, prašome siųsti Druskininkų savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriui iki 2017 m. kovo 24 d.  el. p. vilius.m@druskininkai.lt

Pasiteirauti galima tel. (8 313) 53 757, el. p. vilius.m@druskininkai.lt

Druskininkų savivaldybės administracijai reikalingas teisininkas

 2017-03-21

Reikalavimai:

1. Socialinių mokslų studijų srities teisės studijų krypties aukštasis universitetinis ar jam prilygintas išsilavinimas, teisės bakalauro kvalifikacinis laipsnis.

2. Sugebėjimas ginti Savivaldybės ir Savivaldybės administracijos teisėtus reikalavimus, rengiant procesinius bei kitokius dokumentus.

Privalumai:

1. Teisininko darbo patirtis.

2. Teisės magistro kvalifikacinis laipsnis.

Gyvenimo aprašymą (parengtą pagal Europass formą) prašome pateikti iki 2017 m. kovo 22 d. el. p. renaldas.v@druskininkai.lt

Dėl dalyvavimo atrankoje bus informuojami tik pasirinkti pretendentai.

Papildoma informacija teikiama Druskininkų savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyriuje tel. (8 313) 51 244 arba el. p. renaldas.v@druskininkai.lt

Kviečiame išsakyti vertinimus ir idėjas dėl naujojo Druskininkų ženklo

 2017-03-21

Kovo 17 dieną, penktadienį, komisijai, sudarytai iš Druskininkų savivaldybės vadovų ir atsakingų administracijos specialistų, buvo pristatytos druskininkiečių ir kurorto svečių pateiktos idėjos dėl Druskininkų ženklo atnaujinimo. Išanalizavus pateiktas idėjas planuojama sukurti vieną inovatyvų Druskininkus reprezentuojantį ženklą.

     Kviečiame druskininkiečius ir kurorto svečius išsakyti savo vertinimus dėl pateiktų Druskininkų ženklo idėjų Druskininkų savivaldybės Facebook paskyroje arba el.paštu info@druskininkai.lt

Žemės valanda Druskininkuose

 2017-03-20

„Ryto“ gimnazijos moksleiviai merą R. Malinauską pasveikino su Pasauline Žemės diena

 2017-03-20

Šiandien minima Pasaulinė Žemės diena, žyminti astronominį pavasarį bei pavasario lygiadienį.  Šia proga „Ryto“ gimnazijos moksleiviai ir mokytojai organizavo kūrybinę akciją, kurios metu druskininkiečius sveikino su Pasauline Žemės diena ir kvietė pagalvoti, kodėl kiekvienas turime pasirūpinti savo planeta. Gimnazistai savo sukurtą atviruką įteikė ir Druskininkų savivaldybės merui Ričardui Malinauskui. "Džiaugiuosi atsakingu jaunimu, kuriam rūpi aplinka ir išteklių tausojimas. Juk mus supanti aplinka daro tiesioginę įtaką mūsų veiklai, sveikatai, poilsiui, laisvalaikiui. Todėl palaikau jaunimo iniciatyvą priminti, kaip svarbu būti atsakingais ir rūpintis mus supančia aplinka kiekvieną dieną“,  – sakė R. Malinauskas.

Bus priimamos paraiškos pagal „Asbestinių stogų dangos keitimas“ įgyvendinimo 2017 metais taisykles

 2017-03-20

Druskininkų savivaldybė informuoja, kad Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministras 2017 m. kovo 17 d. įsakymu Nr. 3D-183 patvirtino Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklos srities „Parama investicijoms į visų rūšių mažos apimties infrastruktūrą“ veiklos „Asbestinių stogų dangos keitimas“ įgyvendinimo 2017 metais taisykles.

Remiama veikla – kaimo vietovėje esančio gyvenamojo namo, priklausančio fiziniam asmeniui (-ims), visos asbestinės stogo dangos pakeitimas. Finansuojama iki 50 proc. visų tinkamų finansuoti projekto išlaidų. Didžiausia paramos suma vienam projektui įgyvendinti negali viršyti 2000 (dviejų tūkstančių) eurų. Tinkamų finansuoti projekto išlaidų dalį, kurios nepadengia parama, pareiškėjas turi finansuoti savo piniginiu įnašu.

Paramos paraiškos asbestinių stogų dangos keitimui teikiamos nuo 2017 m. balandžio 18 d. iki 2017 m. gegužės 19 d.

Aptartos bazinės geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainos

 2017-03-20

 Kovo 17 dieną Druskininkų savivaldybės vadovai, administracijos specialistai ir UAB „Druskininkų vandenys“ vadovas Vidas Jakimavičius aptarė geriamojo vandens tiekimo Druskininkų savivaldybės gyventojams aktualijas. Pasibaigus  UAB „Druskininkų vandenys“ bazinių kainų laikotarpiui, teisės aktų nustatyta tvarka bendrovė kreipėsi Valstybinę kainų ir energetikos kontrolės komisiją tam, kad būtų suderintos naujos bazinės geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainos.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

Pietų pertrauka: 12-12:45 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.