Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Pradžia


Savivaldybės naujienos
Pradėtas Druskininkų savivaldybės teritorijos bendrojo plano keitimas

Druskininkų savivaldybės Taryba vasario 8 dieną priėmė sprendimą dėl Bendrojo plano keitimo. Įgyvendinant Tarybos sprendimą, Druskininkų savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė praėjusią savaitę pasirašė įsakymą, kuriuo patvirtino Bendrojo plano keitimo programą. Numatoma, kad plano keitimas bus baigtas 2019 metais. Įstatymų nustatyta tvarka bus skelbiamas konkursas plano keitimo rangovui parinkti.

Druskininkų savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė pažymėjo, kad prieš dešimtmetį parengtą dabar galiojantį Bendrąjį planą būtina keisti dėl nuolat besikreipiančių gyventojų ir verslininkų iškeliamų problemų, LR Teritorijų planavimo įstatymo pakeitimų, savivaldybės intensyvios plėtros ir paaiškėjusių kai kurių techninių bendrojo plano neatitikimų esamai situacijai. „Sprendimą keisti Bendrąjį planą lėmė daug priežasčių, o viena svarbiausių yra Druskininkų miesto teritorijos išplėtimas - tam būtina suplanuoti inžinerinę, rekreacinę ir socialinę infrastruktūrą, todėl korektūros jau nebepakanka, reikia atlikti esminius pakeitimus “,  - sakė V. Jurgelevičienė.

Bendrasis planas yra itin svarbus dokumentas gyventojams, verslininkams ir potencialiems investuotojams, nes plane numatomi galimi žemės naudojimo būdai, nustatomos įvairių veiklos sričių vystymo ir įgyvendinimo gairės, numatomos plėtrai reikalingos teritorijos, įvardijami teritorijoms nustatomi reikalavimai. „Bendrasis planas apima visas kurorto vystymosi perspektyvas, todėl  visi į planą integruojami sprendiniai privalo būti apskaičiuoti ir pagrįsti. Bendrojo plano keitimas padės dar geriau suplanuoti kurorto infrastruktūros pokyčius, potencialūs investuotojai matys investicijų galimybes“,  - sakė Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

Primename, kad 2015 metais Savivaldybės administracijos direktorius, atsižvelgdamas VšĮ Registrų centro iniciatyvą išspręsti tokius atvejus, kai nesutampa namų valdų ir žemės sklypų ribos arba sklypai faktiškai yra viename kaime ar gyvenvietėje, o dokumentuose priskirti kitam kaimui ir pan., pagal savo kompetenciją pradėjo Bendrojo plano koregavimo procedūras, kurios apėmė galiojančio bendrojo plano ataskaitą ir  stebėsenos rezultatus, kuriuos, kaip numato teisės aktai, 2016 m. rugpjūčio mėnesį patvirtino savivaldybės Taryba. Iki 2017 metų vyko Bendrojo plano korektūros darbai, o atsiradus esminiams Druskininkų miesto teritorijos pokyčiams buvo būtina užbaigti korektūros procedūras ir pradėti Bendrojo plano keitimą.

Visą informaciją apie Druskininkų savivaldybės teritorijos bendrojo plano keitimą galima rasti savivaldybės svetainėje , informaciniame bloke „Bendrojo plano keitimas“., teritorijų planavimo dokumentų rengimo informacinėje sistemoje www.tpdris.lt, informacija skelbiama seniūnijų skelbimų lentose.

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 
 
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.