Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English
" ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" style="width: 334px; height: 335px" /> object=""> >

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

VMI INFORMUOJA: Prekiaujant savo išauginta žemės ūkio produkcija GPM mokėti nereikia

 2017-10-19

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) informuoja, kad gyventojai, parduodantys savo sklype užaugintą žemės ūkio produkciją, pvz. vaisius, daržoves, gėles ir kt. neprivalo įsigyti verslo liudijimo. Tokia gyventojo veikla yra priskiriama žemės ūkio veiklai, o pajamos iš žemės ūkio veiklos yra neapmokestinamos Gyventojų pajamų mokesčiu (jeigu šias pajamas gaunantis gyventojas mokestiniu laikotarpiu neprivalo registruotis Pridėtinės vertės mokesčio mokėtoju*). Taip pat, iš gyventojų gavus ne daugiau kaip 3 tūkst. eurų žemės ūkio pajamų, neprivaloma teikti ir pajamų deklaracijos. 

Kauno AVMI primena, kad gyventojai, kurie žemės ūkio produkciją perpardavinėja, privalo įsigyti prekybos verslo liudijimą, įregistruoti individualią veiklą pagal pažymą ar steigti įmonę ir atitinkamai mokėti mokesčius. Patogiausias būdas – įsigyti verslo liudijimą. Trumpiausias prekybos verslo liudijimo laikotarpis – 1 diena.

Pasibaigė Druskininkų savivaldybės Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų paraiškų priėmimas

 2017-10-19

Druskininkų savivaldybės administracija informuoja, kad 2018 m. socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektams finansuoti konkursui pateiktos 7 paraiškos.

Paraiškas pateikė:

  1. Viešoji įstaiga „Vilniaus ir Alytaus regionų aklųjų centras“.
  2. Druskininkų šeimos paramos centras.
  3. Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Druskininkų viltis“.
  4. Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos „Guboja“ Druskininkų skyrius.
  5. Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Druskininkų miesto bendrija.
  6. Druskininkų savivaldybės neįgaliųjų draugija.
  7. Labdaros ir paramos fondas „Algojimas“.

2017 m. buvo finansuoti 6 socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektai, kuriems įgyvendinti iš valstybės ir savivaldybės biudžeto lėšų buvo skirta 37 530 eurų.

 Išsamesnė informacija teikiama Druskininkų savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriuje (Vasario 16-osios g. 7, Druskininkai) 106 kab., telefonu (8-313 55 744) arba el. paštu brone.petrikiene@druskininkai.lt

Maisto bankas“ kvies aukoti nepasiturinčiųjų maitinimui

 2017-10-19

Spalio 20-21 dienomis 74-uose Lietuvos miestuose vyks tradicinė „Maisto banko“ akcija, kurios metu savanoriai kvies aukoti maisto produktus nepasiturinčiųjų maitinimui. Kasmet du kartus per metus – pavasarį ir rudenį – labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ kviečia geros valios žmones prekybos centruose paaukoti ilgo galiojimo maisto produktų nepasiturintiesiems: makaronų, kruopų, miltų, aliejaus, konservų, cukraus, sausų pusryčių, arbatos, uogienės ir kt.

Nacionaliniame darbo su jaunimo forume „Ateik. Išgirsk. Dalinkis.“ pristatyta ir Druskininkų JUC nauja programa – pagalba ir verslui ir jaunimui

 2017-10-19

Darbo su jaunimu aktualijos buvo aptariamos ir nagrinėjamos 2017 m.  spalio 17 d. Vilniuje, Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kartu su partneriais organizuotame Nacionaliniam darbo su jaunimu forume „Ateik. Išgirsk. Dalinkis“. Šis pirmasis visuotinis su jaunimu dirbančių asmenų susitikimas buvo organizuojamas siekiant pasidalinti patirtimi, įgyti naujų žinių, aptarti bendras šalies jaunimo problemas. Forumo metu 6 skirtingose auditorijose, kaip „Darbas su jaunimu“, „ Verslumas/inovacijos“, „Savanorystė/Pilietiškumas“, „Švietimas“, „Jaunimas regionuose“ bei „Žinios ir faktai“  buvo galima girdėti gerųjų praktikų, dalyvauti idėjų mugėje, klausytis skirtingų paskaitų, susipažinti su tyrimais, stebėti ekspertų diskusijas, išbandyti praktinius  užsėmimus ar  simuliacijas. Tokia gausi temų įvairovė leido rinktis kiekvienam tas sritis, kurios dalyviams buvo aktualios.

Aptarta Druskininkų kultūros centro projektavimo eiga

 2017-10-18

Druskininkų bendruomenei ir Lietuvos kultūriniam gyvenimui svarbaus objekto – Druskininkų kultūros centro – projektavimo darbai įsibėgėjo. Praėjusią savaitę Druskininkų savivaldybės vadovai  susitiko su viešąjį atvirą pirkimo konkursą laimėjusios uždarosios akcinės bendrovės „Uostamiesčio projektas“ atstovais ir aptarė techninio projekto rengimo eigą ir sprendinius.  Architektai ir projektuotojai visus sprendinius taip pat derina su tarptautiniais ekspertais, turinčiais patirtį panašių pasaulinio lygio objektų statybose ir įrengime.

DRUSKININKŲ SAVIVALDYBĖ SKELBIA PAPILDOMĄ PROJEKTO “KOMPLEKSINĖS PASLAUGOS DRUSKININKŲ SAVIVALDYBĖS ŠEIMOMS” PARTNERIŲ ATRANKĄ

 2017-10-18

Projekto partnerių atranka organizuojama siekiant kokybiškai įgyvendinti 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonės Nr. 08.4.1-ESFA-V-416 “Kompleksinės paslaugos šeimai” projektą “Kompleksinės paslaugos Druskininkų savivaldybės šeimoms”.

Atrankos tikslas - atrinkti projekto partnerius, kurie užtikrintų “Bendruomeninių šeimos namų” funkcijų bei vaikų priežiūros paslaugų vykdymą projekto įgyvendinimo laikotarpiu.

Pretenduoti į projekto partnerius gali viešieji ir privatieji juridiniai asmenys, nevyriausybinės organizacijos, kaip jos apibrėžtos Lietuvos Respublikos nevyriausybinių organizacijų plėtros įstatyme ir turinčios patirties teikti siūlomas paslaugas bei fiziniai asmenys, vykdantys ūkinę komercinę veiklą.

Partnerių atrankos programos paraiška turi būti pateikta iki š.m. spalio 30 d. (įskaitytinai) su lydraščiu užklijuotame voke, ant voko nurodant: “Projekto “Kompleksinės paslaugos Druskininkų savivaldybės šeimoms” partnerių atrankai”, Vilniaus al. 18, 66119 Druskininkai. Elektroninę paraiškos versiją būtina pateikti elektroniniu paštu vaiva.zaguniene@druskininkai.lt.

Projekto partnerių atrankos tvarkos aprašas. 

Druskininkuose lankėsi paramos fondo „SOS vaikų kaimai“ atstovės

 2017-10-17

Praėjusią savaitę į Druskininkus atvyko ir su savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir Vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistais bei Socialinių paslaugų centro atstovais susitiko paramos fondo  „SOS vaikų kaimai“ nacionalinė direktorė Liudovika Pakalkaitė ir šios organizacijos bendruomeninių vaikų globos namų koordinatorė Simona Kivaraitė.

Susitikimo metu buvo pristatyti Alytaus regiono šeimos modelio bendruomeniniai vaikų globos namai.

IŠNUOMOJAMAS PASTATAS GAMYBOS, SANDĖLIAVIMNO VEIKLAI

 2017-10-17

Druskininkų savivaldybės administracijos turto nuomos komisija, vykdydama Savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. rugpjūčio 29 d. įsakymą Nr. V35-785 „Dėl Savivaldybės turto – kompresorinės pastato Verpėjų g. 22, Viečiūnuose, Druskininkų savivaldybėje, nuomos konkurso“, skelbia Druskininkų savivaldybei nuosavybės teise priklausančio turto – kompresorinės pastato Verpėjų g. 22, Viečiūnuose, Druskininkų sav. (unikalus Nr. 3896–2007-4076, bendras plotas – 229,24 kv. m) viešą nuomos konkursą.

Pagrindinės nuomos sąlygos:

1. Nuomos terminas – 15 metų.

2. Pradinis nuompinigių dydis – 1,0033 Eur už 1 kv. m patalpų (230,00 Eur už visą nuomojamą pastatą) per mėnesį.

3. Privalomi nuomininko įsipareigojimai:

3.1. naudoti patalpas gamybos, sandėliavimo veiklai;

3.2. drausti turtą nuo draudiminių įvykių, galinčių atsirasti dėl nuomininko, trečiųjų asmenų veiksmų, gaisro, gamtinių stichijų jėgų.

Gavęs Savivaldybės administracijos direktoriaus leidimą, nuomininkas turi teisę subnuomoti turtą tretiesiems asmenims bei vykdyti patalpose kitą veiklą;

Sankcijos už sutarties nevykdymą - sutartis gali būti nutraukta nesikreipiant į teismą vienašališka nuomotojo iniciatyva raštu pranešus nuomininkui prieš 10 dienų, negrąžinant sumokėtų nuompinigių, nekompensuojant nuomininkui jo turėtų išlaidų ar patirtų nuostolių, jeigu:

1. Nuomininkas naudoja turtą ne pagal paskirtį ar pažeidinėja darbų saugos, sanitarijos ir higienos, priešgaisrinės saugos ir kitas taisykles bei reikalavimus;

2. Nuomininko skola nuomotojui viršija dviejų mėnesių nuompinigių dydį.

Pradinis įnašas - 690,00 Eur sumokamas pavedimu iki vokų atplėšimo procedūros į Druskininkų savivaldybės administracijos (įmonės kodas 188776264) sąskaitą Nr. LT05 7300 0100 0222 5631 AB „Swedbank“.

Paraiškos forma ir konkurso sąlygos paskelbtos Savivaldybės tinklapyje www.druskininkai.lt skiltyje Investicijos / Pasiūlymai investuotojui / Išnuomojami savivaldybės objektai.

Paraiškos dalyvauti konkurse priimamos 2017 m. spalio 20 ir 23 – 26 d. nuo 9.00 iki 12.00 val. Druskininkų savivaldybės administracijos 103 kabinete Vilniaus al. 18, Druskininkai.

Paraiškų vertinimo kriterijus – didžiausias pasiūlytas nuompinigių dydis.

Vokai su pasiūlymais atplėšiami 2017 m. spalio 26 d. 13.00 val. Druskininkų savivaldybės administracijos 104 kabinete Vilniaus al. 18, Druskininkai.

Papildomos informacijos galima gauti Druskininkų savivaldybės administracijoje Vilniaus al. 18, Druskininkai, el. p. algirdas.kazanavicius@druskininkai.lt arba tel. (8 313) 59 158.

Prasidėjo supratimo apie gripą savaitė

 2017-10-17

Spalio 16 d. – 20 dienomis prasideda supratimo apie gripą savaitė. Tai Pasaulio sveikatos organizacijos nuo 2013 m. inicijuota švietimo kampanija, kuria siekiama didinti rizikos grupių vakcinaciją nuo sezoninio gripo.

Prasidėjus gripo sezonui, sergamumas gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) šalyje nežymiai sumažėjo.  Nors bendras sergamumo rodiklis sumažėjo, gripo atvejų užregistruota daugiau. Todėl medikai primena – laikas skiepytis nuo gripo.

Spalio 18 dieną bus įjungtos perspėjimo sirenos

 2017-10-17

Vykdant Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2005 m. gruodžio 22 d. nutarimą Nr. 1384 "Dėl perspėjimo ir informavimo sistemos techninio patikrinimo", spalio 18 d. vyks Perspėjimo sistemos patikrinimas, kurio metu bus įjungiamos sirenos.

Patikrinimo metu gyventojai bus informuojami per Lietuvos nacionalinį radiją ir televiziją, o taip pat ir per gyventojų perspėjimo ir informavimo, naudojant viešųjų judriojo telefono ryšio paslaugų teikėjų tinklus, sistemą (GPIS) trumpaisiais pranešimais į mobiliuosius telefonus.

Primename, kad telefonų nustatymo instrukcijos ir daugiau informacijos apie šią sistemą pateikiama departamento tinklalapyje adresu www.gpis.vpgt.lt

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 
 
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.