Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English
" ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" style="width: 334px; height: 335px" /> object=""> >

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Pasveikintas šimtametis Druskininkietis

 2017-12-11

Penktadienį, gruodžio 8 d., Druskininkų savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėjo pavaduotoja Marytė Sasnauskaitė, socialinių išmokų specialistė Stasė Vievesienė ir Leipalingio seniūnijos seniūnas Antanas Krancevičius sveikino Antaną Bingelį sulaukusį garbingo, 100 metų jubiliejaus. Šia proga jubiliatui sveikintojai įteikė Druskininkų savivaldybės mero sveikinimą.

„Nuoširdžiai sveikiname garbingo 100-ojo jubiliejaus proga. Linkime kuo stipresnės sveikatos, dvasios ramybės ir šviesių minčių.  Lai geri žodžiai ir artimųjų širdies šiluma lydi Jus kiekvieną dieną.“- linkėjo Socialinės paramos skyriaus vedėjo pavaduotoja.

Pasibaigus draustumui dar mėnesį gydymo paslaugos kompensuojamos, bet...

 2017-12-11

„Papildomas mėnuo“ – taip vadinamas laikotarpis, kai asmeniui, baigus galioti jo privalomajam sveikatos draudimui (PSD), suteikiama galimybė dar mėnesį gauti kompensuojamas gydymo paslaugas. Vis dėlto tai nereiškia, kad PSD įmoka tą mėnesį gali būti nesumokėta. Artėjant šventėms, ja pasirūpinti verta iš anksto.
Privalomasis sveikatos draudimas galioja nuo dienos, kai už žmogų arba jis pats pradeda mokėti PSD įmokas, iki mėnesio, už kurį įmoka sumokama, paskutinės dienos. Šiuo laikotarpiu Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis yra apmokamos apdraustojo gaunamos sveikatos priežiūros paslaugos, kompensuojamieji vaistai ir medicinos pagalbos priemonės. Kai PSD įmoka nesumokama, šias paslaugas nemokamai galima gauti dar mėnesį, tačiau yra sąlyga – iki jo pabaigos įmoka vis tiek turi būti sumokėta.
„Tarkime, lapkričio 5-ąją asmuo nutraukė darbo santykius. Iki lapkričio 30-osios jis buvo laikomas apdraustuoju ir galėjo gauti visas teisės aktais nustatytas sveikatos priežiūros paslaugas, apmokamas PSDF biudžeto lėšomis. Šiomis paslaugomis nemokamai žmogus gali naudotis ir visą gruodį, bet iki šio – „papildomo“ – mėnesio pabaigos PSD įmoka privalo būti sumokėta – kitaip teks ir padengti gruodį gauto gydymo išlaidas, ir sumokėti praleistą įmoką“, – būdingą pavyzdį pateikia Vilniaus teritorinės ligonių kasos (Vilniaus TLK) Gyventojų aptarnavimo skyriaus vedėja Lina Vitkauskienė.
Ypač aktualu, kai yra veiklos pokyčių

Druskininkuose lankėsi Švietimo ir mokslo ministrė

 2017-12-08

Penktadienį, gruodžio 8 d., Druskininkuose apsilankiusi Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė kartu su savo delegacija bei LR Seimo nariu Zenonu Streikumi susitiko su Druskininkų savivaldybės vadovais bei specialistais ir aptarė aktualius klausimus.

„Švietimas ir toliau išlieka prioritetine sritimi. Mums visiems, Druskininkų savivaldybės ir švietimo įstaigų vadovams kaip ir mokinių tėvams svarbu ne tik mokymo kokybė, bet ir mokyklą baigiančio jaunuolio pasiruošimas gyvenimui. Iš mokyklos jaunuoliai turi išeiti ne tik įgavę žinių, bet ir pasiruošę rinktis gyvenimo kelią. Tik tuomet jie patys galės rinktis tęsti studijas ar įsilieti į darbo rinką. Jaunimas šiais laikais labai motyvuotas, o Druskininkuose kaip niekur kitur – kūrybingas.“ – kalbėjo švietimo sritį kuruojantis Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius.

Dėl pasikeitusio komunalinių atliekų surinkimo grafiko

 2017-12-08

Informuojame, kad mišrios komunalinės atliekos bus renkamos ne kaip numatyta grafike 2017 m. gruodžio mėn. 25 d., o 2017 m. gruodžio mėn. 23 d. šiose vietovėse:

Ringeliškė – Snaigupė – Ricieliai – Degėsiai – Guobiniai – Raudonikiai – Šaulėnai – Radvilonys – Stračiūnai – Barzdžiūnai – Cimaniūnai – Drapaliai – Liepiškiai – Vaikšnoriškė – Zasciūniškė – Panemunės k. – Miciūnai

Veršiai – Leipalingio k. – Savanoriai – Mažonys – Vilaikiai – Paseirės k. – Jovaišiai – Kamarūnai – Tautėnai – Druskininkėliai 

UAB "Druskininkų komunalinis ūkis" informacija

Druskininkuose surenkami sveikatai ypač pavojingi asbesto gaminiai

 2017-12-08

Druskininkų  savivaldybės administracija siekdama saugiai surinkti ir pašalinti asbesto turinčius gaminius, esančius Druskininkų savivaldybės teritorijoje kartu su  Lietuvos aplinkos apsaugos investicijų fondu pasirašė dotacijos sutartį dėl asbesto gaminių atliekų surinkimo ir šalinimo.

Druskininkų savivaldybės administracija kviečia  privačių gyvenamųjų namų bei visuomeninių pastatų savininkus teikti prašymus nemokamam asbesto turinčių gaminių atliekų surinkimui apvažiavimo būdu ir šalinimui.

Gyventojų dėmesiui: nuo gruodžio 16 d. keisis autobusų tvarkaraščiai

 2017-12-08

Informuojame, kad nuo šių metų gruodžio 16 dienos keisis autobusų tvarkaraščiai:

Autobusas maršrutu Nr.2 išvyks iš Laisvės aikštės. Šeštadieniais ir sekmadieniais autobusas važiuos kaip ir darbo dienomis: iš Laisvės aikštės išvažiuos 5.20 val., iš Viečiūnų – 5.43 val. 

Registruotas nedarbas Druskininkuose per metus sumažėjo 1,4 proc.

 2017-12-07

Naujausi Lietuvos darbo biržos duomenys rodo, kad nedarbo rodikliai Druskininkų savivaldybėje ir toliau išlieka mažiausi Alytaus apskrityje. Gruodžio 1 dienos duomenimis, registruotas nedarbas Druskininkų savivaldybėje yra 8,1 procento, tad per metus jis sumažėjo 1,4 proc.

Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojo Lino Urmanavičiaus teigimu, toks teigiamas pokytis – efektyvaus visų institucijų: savivaldos, darbo biržos ir verslo bendradarbiavimo rezultatas. L. Urmanavičius pasidžiaugė, kad verslas kuria naujas darbo vietas, taip dar labiau mažindamas nedarbą Druskininkų savivaldybėje. „Darome viską, kad nedarbo rodikliai Druskininkų savivaldybėje mažėtų. Yra sukurtų ilgalaikių programų, skirtų mažinti nedarbo lygį, bei integruoti žmones į darbo rinką. Daug dėmesio skiriame ir jaunimo nedarbo mažinimui. Šiais metais įgyvendinome Jaunimo verslumo ugdymo integracijos į darbo rinką programą“ – kalbėjo vicemeras.

INFORMACIJA apie UAB „Stikloporas“ planuojamos ūkinės veiklos (PŪV) putstiklio granulių gamyba, parengtą poveikio aplinkai vertinimo (PAV) programą.

 2017-12-07

  1.     PŪV organizatorius ir kontaktiniai duomenys: UAB „Stikloporas“, M. K. Čiurlionio g. 111, LT-66161 Druskininkai, www.stikloporas.lt, el. p. info@stikloporas.lt, tel. 8 313 4 7710;
  2. PAV dokumentų rengėjas ir kontaktiniai duomenys: UAB “AV Consulting”, P. Vileišio g. 9, LT-10308 Vilnius, www.avcon.lt, info@avcon.lt, tel. 8 5 234 18 80;
  3. PŪV pavadinimas ir vieta: Putstiklio granulių gamyba Druskininkų sav. Viečiūnų sen., Viečiūnų k., Verpėjų g. 22;
  4. PAV subjektai, kurie pagal kompetenciją teiks išvadas dėl programos – Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Alytaus departamentas, Alytaus apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, Kultūros paveldo departamento Alytaus skyrius, Druskininkų savivaldybės administracija ir atsakingoji institucija, kuri tvirtins programą – Aplinkos apsaugos agentūra;
  5. Pasiūlymų teikimo terminas 10 darbo dienų, terminą skaičiuojant nuo kitos dienos po paskelbimo;
  6. PAV dokumentų rengėjo aktyvi internetinė nuoroda, kurioje patalpinta PAV programa: http://avcon.lt/Lt/Visuomene.htm

 

UAB “AV Counsulting” informacija

Savivaldybės darbuotojai šulinių vandens netikrina

 2017-12-07

Druskininkų savivaldybės darbuotojus pasiekė informacija, kad ketvirtadienį, gruodžio 7 d., Mizarų gatvėje vaikštinėjo du asmenys tikrinę šulinių vandenį. Žmonėms jie teigė, kad vandens mėginiai bus siunčiami į laboratoriją.

 Asmenys tvirtino esantys Druskininkų savivaldybės darbuotojai, tačiau tai netiesa. Druskininkų savivaldybės darbuotojai nesisiūlo atlikti vandens tyrimų, priešingai – pataria neįsileisti į namus nepažįstamųjų.

„Prašau būkite budrūs ir neįsileiskite į namus nepažįstamųjų. Jei pas Jus atvykę žmonės prisistatys esantys iš Druskininkų savivaldybės – prašykite tą patvirtinančių dokumentų.“ – kalbėjo Druskininkų savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Grigorienė.

Svarbi informacija Druskininkų savivaldybės vietinės rinkliavos mokėtojams - naudojantiems el. aptarnavimo savitarnos svetainę – nuolaidos

 2017-12-07

Siekiant taupyti rinkliavos administravimo lėšas, visus rinkliavos mokėtojus skatiname naudotis el. aptarnavimo savitarnos svetaine, nuoroda internete: http://mail.alytausratc.lt/ ir asmenims, minėtoje svetainėje užsisakiusiems gauti mokėjimo pranešimus elektroniniu būdu ar gaunantiems bei rinkliavą už visą mokestinį laikotarpį sumokėjusiems iki šių metų liepos 1 d., kitų metų rinkliava bus sumažinta 3 procentais.

Tačiau  daugelis mokėtojų neįvykdė vienos sąlygos, neužsisakė  gauti mokėjimo pranešimus tik elektroniniu būdu . Pabrėžiame, kad būtina lengvatos sąlyga  sistemoje pažymėti varnelę:

Mokėjimo pranešimai paštu nebus siunčiami v

Prašome vietinės rinkliavos mokėtojų, kurie neįvykdė šios sąlygos pakartotinai prisijungti prie el. aptarnavimo savitarnos svetainės ir pažymėti aukščiau nurodytą varnelę. Ši lengvata bus taikoma kiekvienais metais.

Pateikiame instrukciją Eko mokėtojui:

Norėdami nustatyti / pakeisti mokėjimo pranešimų siuntimo tipą, galite tą padaryti paslaugos informacijoje {Paslaugos informacija}; spausdami ir išsaugodami pasirinktą pristatymo būdą {Mokėjimo pranešimai paštu nebus siunčiami}, Spausti mygtuką .

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 
 
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.