Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English
" ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" style="width: 334px; height: 335px" /> object=""> >

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Pristatytos socialinės paslaugos negalią turintiems vaikams

 2017-03-30

Druskininkų savivaldybė ypatingą rūpestį skiria negalią turintiems mažiesiems druskininkiečiams. Savivaldybės vadovai, Socialinės paramos skyriaus ir Socialinių paslaugų centro specialistai nuolat domisi įvairiomis pagalbos formomis. Šią savaitę Druskininkų savivaldybėje organizuotas susitikimas, kurio metu teikiamas paslaugas savivaldybės vadovams ir atsakingiems specialistams pristatė asociacijos „Kitoks vaikas“ valdybos pirmininkė Daina Šiekštelytė Valkerienė, labdaros ir paramos fondo „Algojimas“ vadovė ir steigėja Aušra Stančikienė ir projekto vadovė Jurgita Bilinskien, asociacijos „Vilties erdvės bendruomenė" pirmininkė Daiva Daugėlienė.

Merui R. Malinauskui - bekelės maratono „4x4 perimetras“ organizatorių padėka

 2017-03-30

Šią savaitę Druskininkų savivaldybėje lankėsi ir su savivaldybės meru Ričardu Malinausku susitiko bekelės maratono „4x4 perimetras“ organizatoriai. Susitikimo metu Lietuvos automobilių sporto federacijos „4x4“ komiteto pirmininkas Gediminas Grigaitis padėkojo merui R. Malinauskui už bendradarbiavimą ir pagalbą rengiant automobilių sporto bendruomenei svarbų renginį – pastaruosius ketverius metus jis startavo ir finišavo Druskininkuose.

Veiksmo savaitė ,,BE PATYČIŲ“ ,,Saulės“ pagrindinėje mokykloje

 2017-03-29

Aštuntąjį kartą emocinės paramos tarnyba „Vaikų linija“ kvietė mokyklas dalyvauti nacionalinėje „Veiksmo savaitėje BE PATYČIŲ“ bei savo veiklomis ir iniciatyvomis prisidėti prie patyčių stabdymo. „Saulės“ pagrindinė mokykla, vykdanti dar ir „Olweus“ patyčių prevencijos programą, kasmet palaiko „Veiksmo savaitėje BE PATYČIŲ“ iniciatyvą ir stengiasi įvairiomis veiklomis prisidėti prie patyčių mažinimo problemos sprendimo. Tad visą praėjusią savaitę mokiniams apie tai buvo primenama įdomių renginių, veiklų metu.

Druskininkuose lankėsi LR sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga ir LR Seimo sveikatos reikalų komiteto nariai

 2017-03-24

Šiandien Druskininkų savivaldybėje lankėsi ir su savivaldybės vadovais, savivaldybės tarybos sveikatos komiteto nariais ir sveikatos priežiūros įstaigų vadovais susitiko Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga ir LR Seimo sveikatos reikalų komiteto nariai. Susitikimo metu Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas svečiams pristatė Druskininkų istoriją, įgyvendintus ir planuojamus įgyvendinti projektus, kalbėjo apie kurorto ateities perspektyvas. Mero pavaduotojas Linas Urmanavičius kalbėjo  apie Druskininkų savivaldybės veiklą sveikatos priežiūros ir sveikatinimo srityje. Susitikimo metu diskutuota apie  šiandienos sveikatos apsaugos sistemoje kylančius iššūkius ir problemas, su kuriomis tenka susidurti ir Druskininkų, ir kitoms savivaldybėms.

Komitetuose svarstyti bendruomenei aktualūs sprendimų projektai

 2017-03-24

Vakar posėdžiavo jungtiniai Druskininkų savivaldybės Tarybos komitetai, kuriuose svarstyti aktualūs sveikatos priežiūros, švietimo, keleivių vežimo, socialinio būsto ir kitų sričių sprendimų projektai. Asmens ir visuomenės sveikatos skyriaus vedėja-savivaldybės gydytoja Evelina Raulušaitienė pristatė sprendimo projektą dėl tiesiogiai stebimo trumpo gydymo kurso paslaugų teikimo kabineto steigimo VšĮ Druskininkų pirminės sveikatos priežiūros centre.  LR sveikatos apsaugos ministro įsakymu visose savivaldybėse turi būti įsteigti minėti kabinetai. Tiesiogiai stebimas trumpo gydymo kursas (DOTS) – tuberkuliozės gydymo kursas, kurio metu tuberkulioze sergantis pacientas antituberkuliozinius vaistus išgeria kabinete, stebint sveikatos priežiūros specialistui.

Žemės valanda Druskininkuose

 2017-03-24

Ekstremalių situacijų komisijos posėdyje – pasirengimas šiltajam sezonui, legioneliozės prevencija ir kiti aktualūs klausimai

 2017-03-24

Kovo 22 dieną, trečiadienį, vykusiame Druskininkų savivaldybės Ekstremalių situacijų komisijos posėdyje aptarti klausimai dėl gamtinio pobūdžio gaisrų atvirose teritorijose ir jų prevencijos, pasirengimo reaguoti į ekstremaliąsias situacijas šiltuoju metų periodu, priemonės legioneliozės prevencijai užtikrinti, kalbėta apie savivaldybės civilinės saugos sistemos būklę bei kitais aktualiais klausimais. Posėdį vedė Ekstremalių situacijų komisijos pirmininkė, Druskininkų savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė, posėdyje dalyvavo Druskininkų policijos komisariato, priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, miškų urėdijos, Aplinkos apsaugos agentūros, Visuomenės sveikatos centro, seniūnijų, įmonių ir įstaigų atstovai.

Visuomenės sveikatos biuras kviečia į nemokamą paskaitą apie aromaterapiją

 2017-03-24

Traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų techninių apžiūrų 2017 m. grafikas

 2017-03-23

Traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų techninių apžiūrų 2017 m. grafiką rasite čia. 

Gyventojai aktyviau deklaruoja pajamas ir turtą

 2017-03-23

„Vertindami prasidėjusį deklaravimo „sezoną“ VMI pastebi, kad gyventojai turtą ir pajamas deklaruoja pareigingiau, todėl pirmiausia VMI dėkoja tiems mokesčių mokėtojams, kurie nelaukdami paskutinės deklaravimo dienos supranta savo pareigas ir pajamas bei turtą deklaruoja laiku. Belieka tikėtis, kad ir toliau, bendromis mokesčių mokėtojų ir VMI pastangomis pasieksime tokių gerų rezultatų“, - teigia Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos viršininkė Judita Stankienė, su kuria kalbamės apie šių metų deklaravimo naujoves ir kitas  aktualijas.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

Pietų pertrauka: 12-12:45 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.