Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Meras R. Malinauskas įteikė padėką Druskininkų rezistencijos ir tremties muziejaus vadovui G. Kazlauskui

 2016-05-02

Penktadienį, balandžio 30 dieną, Tarybos posėdžio pradžioje Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas įteikė padėką Druskininkų rezistencijos ir tremties muziejaus vadovui Gintautui Kazlauskui.

G. Kazlausko vadovaujamas Druskininkų rezistencijos ir tremties muziejus jau du dešimtmečius puoselėja tautos istorinę atmintį, druskininkiečiams ir kurorto svečiams primindamas pokario metų Lietuvos laisvės kovotojų heroizmą bei  lietuvių genocidą. „Nuoširdžiai dėkojame už ilgametę veiklą,  jaunosios kartos ugdymą pilietiškumo ir tautiškumo dvasia, didelį patriotizmą, entuziazmą ir atsidavimą visuomeniniam darbui. Tegul Jums niekada nepritrūksta sveikatos, dvasios stiprybės, energijos ir išminties įgyvendinant naujus sumanymus“, – sakė R. Malinauskas.

Bus tikrinama Druskininkų savivaldybės vandens telkinių vandens kokybė

 2016-05-02

Druskininkų savivaldybės administracija, vadovaudamasi Higienos norma HN 92:2007 „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė" kasmet  vykdo vandens kokybės tyrimus,  stebi maudyklų vandens kokybinius rodiklius ir informuoja visuomenę. Maudymosi sezono laikotarpis – nuo birželio 1 dienos iki rugsėjo 15 dienos.  Pirmieji vandens kokybės tyrimai bus atlikti prieš maudymosi sezono pradžią.  Tyrimai bus atliekami šešiuose vandens telkiniuose: Vijūnėlės tvenkinio paplūdimyje, Alkos tvenkinyje, Avirio ežere, Ašarėlės (Ešerinio) ežere, Latežerio ežere ir Ilgio ežere. Vandens tyrimus atliks  Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos specialistai. Visuomenė apie maudyklų vandens kokybę bus informuojama savivaldybės interneto svetainėje www.druskininkai.lt

Savo pastabas, pasiūlymus ar nusiskundimus gyventojai gali teikti Savivaldybės asmens ir visuomenės sveikatos skyriaus vyriausiajam specialistui Eugenijui Žemaičiui telefonu (8313) 51517 arba el.paštu.: gydytojas@druskininkai.lt.

Druskininkiečiams bus užtikrintas gamtinių dujų tiekimas

 2016-05-02

Druskininkų savivaldybės vadovai ir administracijos specialistai deda visas pastangas, kad gyventojams itin aktualus gamtinių dujų tiekimo klausimas būtų išspręstas kaip galima greičiau ir efektyviau. Dujų tiekimo ir didėjančių kainų Druskininkuose klausimą meras Ričardas Malinauskas ne kartą buvo iškėlęs ir valstybinio lygio pasitarimuose. LR Energetikos ministerija, atsižvelgusi į Druskininkuose susidariusią situaciją bei specialistų išsakytas pastabas, balandžio pabaigoje parengė įsakymo projektą dėl nepertraukiamo gamtinių dujų tiekimo Druskininkų savivaldybės vartotojams užtikrinimo 2016-2017 metais veiksmų plano. Druskininkų savivaldybės mero Ričardo Malinausko teigimu, jau prieš keletą metų, apsisprendus įrengti pirmąjį biokuro katilą ir siekiant išvengti dujų kainos didėjimo, buvo pradėta ieškoti alternatyvų, kaip kitais būdais užtikrinti druskininkiečių vartotojų interesus.  „Kelerius metus nuolat bandėme atkreipti dėmesį į didėjančią problemą ir ieškojome būdų, kaip ją išspręsti. Todėl tenka apgailestauti, kad veiksmų valstybiniu lygiu imtasi tik tada, kai probleminė situacija jau susiklosčiusi, nors savivaldybė jau prieš keletą metų ją numatė ir ragino imtis veiksmų. Šiuo metu savivaldybės specialistai ir Valstybinės kainų ir energetikos komisija pateikė pastabas dėl 2016-2017 metų gamtinių dujų tiekimo druskininkiečiams plano, laukiame patikslinimų“,  –  sakė R. Malinauskas.

Informacija smulkaus ir vidutinio verslo subjektams

 2016-05-02

Mieli verslininkai,

 Druskininkų savivaldybė kreipiasi į smulkaus ir vidutinio verslo subjektus, pageidaujančius 2016 metais gauti finansinę paramą iš Savivaldybės biudžeto.

 Druskininkų savivaldybės tarybos 2016 m. vasario 19 d. sprendimu Nr. T1-30 patvirtintas Druskininkų savivaldybės 2016 – 2018 metų strateginis veiklos planas, kuriame numatyta smulkaus ir vidutinio verslo plėtros priemonė. Druskininkų savivaldybė kviečia smulkaus ir vidutinio verslo subjektus, norinčius 2016 metais pasinaudoti šios priemonės finansine parama, teikti Paraiškas Savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo plėtros darbo grupei iki šių metų birželio 1 d.

 Paraiškų rengimo tvarką ir formą galite rasti Druskininkų savivaldybės interneto svetainėje, adresu: www.druskininkai.lt skyriuje > Finansai ir verslas > Parama verslui.

 Paraiškos projektai turi būti pateikti iki nurodytos datos su lydraščiu užklijuotame voke, ant voko nurodant: Savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo plėtros darbo grupei, Vilniaus al. 18, 66119 Druskininkai.

 Kontaktiniai asmenys papildomai informacijai gauti:

 Algirdas Svirskas, Investicijų ir turto valdymo skyriaus vedėjas. (8 313) 52 676 arba el. p.: algirdas@druskininkai.lt

 Vaiva Žagunienė, Investicijų ir turto valdymo skyriaus vyriausioji specialistė. (8 313) 52 676 arba el. p.: vaiva.zaguniene@druskininkai.lt

 Vyda Amšiejienė, Finansų ir apskaitos skyriaus vedėja. (8 313) 51 537 arba el. p.: vyda.amsiejiene@druskininkai.lt

Tradicinėje žemdirbių pavasario šventėje aptarti ir Druskininkų krašto žemdirbiams aktualūs klausimai

 2016-05-01

Balandžio 30 dieną Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas, Savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė bei savivaldybės administracijos ir Tarybos atstovai dalyvavo tradicinėje žemdirbių pavasario šventėje. Tarptautinėse arimo arkliais varžybos Lazdijų rajono savivaldybės hipodrome organizuotos jau šešioliktąjį kartą. Kaip ir kasmet, šventėje buvo prisimintos senovinės arimo arkliais tradicijos ir Jurginių papročiai. Į šventę susirinko žemdirbiai, valdžios ir verslo atstovai bei žiūrovai ne tik iš Dzūkijos krašto, bet ir iš visos Lietuvos. „Atvykome į artojų varžybas ir, susitikus su Seimo bei Žemės ūkio ministerijos atsakingais asmenimis, vyko naudingos žemdirbiams, kaimo gyventojams diskusijos, kadangi būtent nuo jų priklauso formuojama ir betarpiškai įgyvendinama bendroji šalies žemės ūkio politika“,-mintimis pasidalijo Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

Druskininkų savivaldybės Tarybos posėdyje patvirtintos 2015 metų veiklos ataskaitos

 2016-05-01

Balandžio 29 dieną, penktadienį, Druskininkų savivaldybės Tarybos posėdyje patvirtintos 2015 metų savivaldybės mero, mero pavaduotojo, administracijos direktoriaus, savivaldybės biudžetinių įstaigų ataskaitos. Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas, pristatydamas 2015 metų veiklos ataskaitą, apžvelgė svarbiausius praėjusių metų projektus bei įvykius. Pasak R. Malinausko, kiekvieni metai yra turiningi ir prasmingi, jeigu tik sąžiningai ir su atsidavimu dirbi savo darbą. „2015-ieji Druskininkams buvo kupini iššūkių, naujovių ir pasiekimų. Nepaisant metų pabaigoje dirbtinai sukurtų skandalų, kurie jau spėjo subliūkšti, ir toliau atsakingai dirbsiu bendruomenės labui. Kartu su Tarybos dauguma ir visa komanda turime ambicingų planų, kurie ne tik padės populiarinti kurortą, bet ir sustiprins savivaldybės žmonių gerovę. Dėkoju verslininkams ir investuotojams, kasmet kuriantiems darbo vietas ir aktyviai prisidedantiems prie kultūrinių, sporto ir jaunimo veiklų finansavimo. Dėkoju savivaldybės Tarybos daugumos nariams, administracijos vadovams ir tarnautojams, įstaigų specialistams, miesto ir seniūnijų gyventojams už atsakingą darbą, susitelkimą ir bendruomeniškumą. Kviečiu ir toliau kartu kurti Druskininkų krašto gerovę“,  – sakė R. Malinauskas.

Savivaldybės Taryba patvirtino ir išsamiai pristatytas Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojo Lino Urmanavičiaus bei savivaldybės administracijos direktorės Vilmos Jurgelevičienės 2015 metų veiklos ataskaitas.

Sveikinimas Motinos dienos proga

 2016-04-30

Savivaldybės jaunimo reikalų taryba inicijavo atvirojo stalo diskusiją „Ko reikia jaunam žmogui?“

 2016-04-29

Balandžio 28 d. vyko Savivaldybės jaunimo reikalų tarybos inicijuota atviro stalo diskusija „Ko reikia jaunam žmogui?“. Joje dalyvavo ir savivaldybės aktualijas kartu su jaunimo atstovais aptarė mero patarėjas A. Kadziauskas, savivaldybės tarybos narys A. Skausmenis, Asmens ir visuomenės  sveikatos skyriaus vedėja-savivaldybės gydytoja E. Raulušaitienė, švietimo skyriaus vyr. specialistė D. Brown, JUC direktorė A. Nedzinskienė, kun. Ž. Kuzinas, „Ryto“ gimnazijos direktorė E. Vilkienė, seniūnai A. Krancevičius ir A. Varanis, Druskininkų policijos komisariato atstovai: L. Rupeikienė ir J. Grigas bei  kiti specialistai, dirbantys jaunimo srityje.

Druskininkų savivaldybės socialinių paslaugų centre startuoja naujos paslaugos

 2016-04-29

Druskininkų savivaldybės socialinių paslaugų centro direktorė Asta Aleksienė ir šio centro socialinė darbuotoja Erika Sakalauskienė baigė mokymus, kuriuos organizavo Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba ir įgijo GIMK atestuoto socialinio darbuotojo kvalifikaciją. Atestuoti socialiniai darbuotojai ruošia įtėvius ir globėjus pagal GIMK programą, juos konsultuoja, padeda spręsti iškilusias problemas, organizuoja susitikimus, vertina šeimas dėl galimybės priimti svečiuotis institucijose gyvenančius vaikus.  GIMK programos mokymai būsimiems globėjams ir įtėviams trunka apie 3 mėnesius, kurių metu vyksta individualūs susitikimai įstaigoje bei būsimų globėjų ir įtėvių namuose, taip pat vykdomi grupiniai užsiėmimai - vienas susitikimas per savaitę, kurio trukmė 3 valandos, susitikimų metu aptariama 10 temų.

Druskininkuose lankėsi didžiausios Kinijos turizmo kompanijos CTRIP Europos regiono direktorius Roger Qiu

 2016-04-29

Vakar Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius susitiko su Lietuvoje viešinčiu didžiausios Kinijos turizmo kompanijos CTRIP Europos regiono direktoriumi Roger Qiu.  CTRIP kompanija domisi Lietuvos turizmo rinka ir norėtų vystyti bendradarbiavimą bei sukurti naujus turizmo produktus. Susitikimo metu mero pavaduotojas L. Urmanavičius pristatė Druskininkų istoriją bei svarbiausius kurorte įgyvendintus projektus. Po pristatymo Roger Qiu akcentavo, kad Druskininkai yra tas kurortas, kuriame veiklos gali rasti skirtingo amžiaus turistai, o išbandyti kurorte teikiamas pramogas reikėtų savaitės ar net dviejų.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

   

 

  

 

 

 Smart Druskininkai

 


 


 
Vietinė rinkliava 


 


 


 
                           SADM raštas

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

Pietų pertrauka: 12-12:45 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.