Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Pradžia


Savivaldybės naujienos
Premjeras palaiko idėją Druskininkams turėti kultūros centrą
 2017-11-17

Šiandien Druskininkuose apsilankęs Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis kartu su savo patarėjų komanda bei LR Seimo nariais Zenonu Streikumi ir Virginija Vingriene, Vyriausybės atstove Alytaus apskrityje Ona Balevičiūte susitiko su Druskininkų savivaldybės vadovais ir aptarė Druskininkams aktualius klausimus.

Į Druskininkus atvykęs S. Skvernelis lankėsi Druskininkų sportininkų rengimo ir reabilitacijos centre, domėjosi kaip vyksta šio Lietuvos ir užsienio sporto bendruomenei svarbaus objekto įrengimo darbai.

Aptartos galimybės įamžinti dailininko A. Šuliausko atminimą
 2017-11-16

Vakar Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius, mero patarėja Irena Lynikienė, vyriausioji specialistė turizmui ir kultūrai Ingrida Griniūtė susitiko su „Atgimimo“ mokyklos direktore Danute Časiene, Muziejaus direktoriumi Gintaru Dumčiumi, M. K. Čiurlionio meno mokyklos vadove Ona Akstinaite. Susitikimo metu aptartos galimybės įamžinti šviesaus atminimo dailininko Alfonso Šuliausko atminimą.

Mokesčiai sugrįžta kiekvienam: pastebėję galimą mokesčių vengimą – Praneškite 1882
 2017-11-16

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) informuoja, kad sulaukia vis daugiau gyventojų pranešimų apie galimai pastebėtus mokesčių vengimo atvejus. Kauno, Alytaus ir Marijampolės apskrityse iki 2017 m. lapkričio 15 d. sulaukta net 1505 pranešimų, t.y. apie 23 proc. daugiau nei per tą patį praėjusių metų laikotarpį. Iš viso VMI pasitikėjimo linija nuo 2006 m. gauta daugiau nei 35 tūkst. pranešimų, kuriuose pateikta informacija padėjo į biudžetą grąžinti per 37 mln. eurų nesumokėtų mokesčių, kurie naudojami gerinti švietimo sistemai, socialinėms paslaugoms, infrastruktūrai ir kt. Patogiausias, greičiausias ir išmaniausias būdas VMI perduoti duomenis apie galimai nelegalios veiklos atvejus, neapskaitytas pajamas ar kitus mokestinius pažeidimus, - naudotis išmaniesiems telefonams skirta programėle „Pranešk“ (https://www.vmi.lt/cms/mobiliosios-programeles). Ši programėlė suteikia galimybę siųsti ne tik tekstinę informaciją, bet ir nuotraukas, filmuotą medžiagą bei garso įrašus.

Vilniaus teritorinė ligonių kasa: Žalą Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžetui atlyginti privaloma
 2017-11-16

Lietuvos sveikatos priežiūros įstaigose kasdien suteikiama Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis kompensuojama medicininė pagalba daugybei žmonių, nukentėjusių dėl kitų asmenų neteisėtų veiksmų. Ligonių kasos apmoka apdraustų nukentėjusiųjų gydymo išlaidas, tačiau šią žalą atlyginti turi juos sužaloję asmenys. Jeigu apdraustas privalomuoju sveikatos draudimu žmogus dėl nusikalstamos kito asmens veikos (smurtinių veiksmų, neatsakingo vairavimo ir pan.) yra sužalojamas, sveikatos priežiūros įstaigoje jis gauna reikiamas gydymo paslaugas, už kurias sumoka ligonių kasos. Šių paslaugų išlaidos yra apmokamos PSDF biudžeto lėšomis,  taigi dėl įvykio kaltininko atsiranda žala PSDF biudžetui.

Šventėje „Metų ūkis 2017“ padėkota Druskininkų krašto ūkininkams
 2017-11-15

Šiandien Lietuvos ūkininkų sąjungos Druskininkų padalinio organizuotoje žemdirbių šventėje padėkota Druskininkų krašto ūkininkams ir apdovanoti konkurso „Metų ūkis 2017“ nugalėtojai. Šventės pradžioje Lietuvos ūkininkų sąjungos Druskininkų padalinio pirmininkė Petronė Sigita Radvilavičienė pasidžiaugė, kad Dzūkijos ūkininkams metai buvo palyginti neblogi. Pasak P.S. Radvilavičienės, ūkininkai, ypač jaunoji ūkininkų karta, vis daugiau renkasi auginti  žindenes, taip pat plečiama uogininkystė, nes Dzūkijos žemės tinkamos uogoms auginti. Visus šventės dalyvius pasveikino, ūkininkams padėkas ir apdovanojimus įteikė Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas. „Labai gerai prisimenu, kaip prieš dvejus metus kalbėjome apie ūkininkų problemas ir ieškojome galimybių jas spręsti  – tuomet į biudžetą įtraukėme Žemės ūkio rėmimo programą, kuri pasiteisino ir šiandien džiaugiamės, kad galime padėti krašto ūkininkams. Druskininkų kraštas negali pasigirti derlingomis žemėmis, bet galime didžiuotis darbščia, darnia ir bendraujančia ūkininkų bendruomene“,  – sakė meras R. Malinauskas.

 
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 
 
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.