Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Pradžia


Savivaldybės naujienos
Druskininkų delegacija oficialaus vizito lankosi Azerbaidžane
 2017-06-29

Mero Ričardo Malinausko vadovaujama Druskininkų savivaldybės vadovų, Tarybos narių ir Savivaldybės įstaigų direktorių delegacija oficialaus vizito lankosi Azerbaidžano Respubkikos sostinėje Baku. Vizito metu organizuoti susitikimai su įvairių savivaldybių vadovais, aptartos bendradarbiavimo galimybės. Šiandien druskininkiečių delegacija  lankėsi Lietuvos Respublikos ambasadoje ir susitiko su ambasadoriumi Valdu Lastausku. Susitikimo metu buvo aptartos bendradarbiavimo su Azerbaidžano Respublika  galimybės turizmo, verslo, kultūros srityse. Išsamiau apie vizitą informaciją pateiksime kitą savaitę.

Nuo liepos 1 d. valstybės remiamos šeimos jau gali teikti prašymus dėl socialinės paramos mokiniams
 2017-06-28

 Druskininkų savivaldybės administracija primena, kad nuo liepos 1 d. valstybės remiamos šeimos jau gali teikti prašymus dėl nemokamo maitinimo mokykloje bei paramos mokinio reikmenims įsigyti.

Mokiniai turi teisę į nemokamą maitinimą ir vienkartinę 57 Eur dydžio išmoką mokinio reikmenims įsigyti, jeigu vidutinės pajamos vienam iš bendrai gyvenančių asmenų ar vienam gyvenančiam asmeniui per mėnesį yra mažesnės kaip 1,5 valstybės remiamos pajamos (153 Eur).

Socialinė parama skiriama mokiniams, kurie mokosi bendrojo ugdymo mokyklose, profesinio mokymo įstaigose, ikimokyklinio ugdymo mokyklose ar pas kitą švietimo teikėją pagal bendrojo ugdymo programas ar priešmokyklinio ugdymo programą.

Prašymą pateikti gali vienas iš mokinio tėvų ar kitų bendrai gyvenančių pilnamečių asmenų, globėjų (rūpintojų), pilnametis mokinys ar nepilnametis mokinys, kuris yra susituokęs arba emancipuotas.

Prie prašymo pridedamos pažymos apie pajamas (gautas per 3 praėjusius iki kreipimosi dėl socialinės paramos mokiniams mėnesius arba kreipimosi mėnesio) ir priklausomai nuo aplinkybių kiti reikalingi socialinei paramai mokiniams gauti dokumentai.

Dėl paramos mokinio reikmenims įsigyti pareiškėjas gali  kreiptis  iki spalio 5 d. Dėl nemokamo maitinimo galima kreiptis visus mokslo metus. Sprendimas dėl socialinės paramos mokiniams skyrimo priimamas ne vėliau kaip per 10 darbo dienų nuo prašymo ir visų reikalingų dokumentų gavimo dienos.

Dėl socialinės paramos mokiniams reikia kreiptis į deklaruotos gyvenamosios vietos savivaldybės administraciją, o jeigu gyvenamoji vieta nedeklaruota, – į savivaldybės, kurioje gyvenama, administraciją. Druskininkų savivaldybėje prašymai teikiami Socialinės paramos skyriuje (108 kab.), seniūnijose ir internetu Socialinės paramos šeimai informacinėje sistemoje www.spis.lt ir www.druskininkai.lt

Išsamesnė informacija teikiama Socialinės paramos skyriuje, tel. (8 313) 52 543, el. p. parama@druskininkai.lt, Leipalingio seniūnijoje, tel. (8 313) 43 369 ir Viečiūnų seniūnijoje, tel. (8 313) 47 918.

VšĮ "Versli Lietuva" kviečia dalyvauti apklausoje apie savivaldybių taikomų verslumo skatinimo priemonių naudą
 2017-06-28

VšĮ "Versli Lietuva" siekia išnagrinėti savivaldybių taikomų verslumo skatinimo priemonių realią naudą verslui. Apklausos rezultatai bus išanalizuoti ir parengti siūlymai keisti verslo skatinimo programos nuostatus, atsižvelgiant į poreikį verslui.

Tad kviečiame aktyviai dalyvauti apklausoje ir išsakyti savo nuomonę bei patirtį, nes Jūsų nuomonė labai svarbi ir taps pagrindu teigiamiems pokyčiams verslo naudai.

Anketą rasite čia: https://goo.gl/forms/b0nb56o8XGU9JMee2

Nacionalinio projekto „Lyderių laikas 3“ įgyvendinimas Druskininkų savivaldybėje įgauna pagreitį
 2017-06-27

Įsibėgėjant vasarai pagreitį įgauna ir nacionalinio projekto „Lyderių laikas 3“ veiklos savivaldybėje – kūrybinės komandos nariai dalyvavo pirmuosiuose mokymuose bei susitikime su konsultantais. Ateinančius 22 mėnesius kartu su savivaldybės švietimo specialistais ir pedagogais dirbs bei švietimo pokyčių projektą padės paruošti Dr. Aurimas M. Juozaitis bei Vitalija Dziuričienė.

Susitikimo metu kūrybinės komandos nariai artimiau susipažino, išsakė savo lūkesčius projekto atžvilgiu, taip pat buvo aptarti bendro darbo principai, vertybės. Kūrybinės komandos vadovė, Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Diana Brown teigė, kad ją labai džiugina visų dalyvaujančių projekte mokytojų nuoširdus geranoriškumas, pozityvumas, nusiteikimas naujos žinioms bei patirtims.  Specialistė pritarė ekspertų mintims apie pasiruošimą pokyčių įgyvendinimui: „Jau pirmojo susitikimo metu išmokome, kad svarbu ne tik ką kuriame, bet ir kaip. Norėdami įgyvendinti tvarias idėjas turime suburti bendraminčių komandą, dirbti kartu įsiklausydami  vieni į kitus, skatindami tarpusavio pasitikėjimą, dalindamiesi svarbiais atradimais“. Druskininkų savivaldybės kūrybinę komandą sudaro ne tik švietimo įstaigų vadovai bei pedagogai, bet ir mokinių tėvai, aktyvūs socialiniai partneriai. Prisijungti prie projekto „Lyderių laikas 3“ sutiko ir kūrybinės komandos veikloje dalyvaus  Agnė Aleksonytė, Aida Balčiūnienė, Renata Jaskelevičienė, Vida Giedraitienė, Sandra Makulavičienė, Daiva Mačionienė, Ieva Dovidauskienė, Aušra Nedzinskienė, Jona Kirkauskienė, Diana Grušauskaitė, Agnė Jazepčikaitė – Gaidienė, Aistė Federavičiūtė, Lina Maskalenkienė, Egidija Vilkienė, Asta Černiauskienė, Rasa Vaisietienė, Nerijus Plūkys, Aušra Keturkienė, Marytė Kašėtaitė, Svajonė Karalukienė, Ligita Stravinskienė.

Druskininkai kviečia švęsti Valstybės dieną
 2017-06-27

 
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.