Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Pradžia


Savivaldybės naujienos
Jaunimo verslumo ugdymo ir integracijos į darbo rinką programa bus tęsiama ir šiais metais
 2018-01-24

Praėjusiais metais Druskininkų savivaldybės iniciatyva buvo pradėta nauja Jaunimo verslumo ugdymo ir integracijos į darbo rinką programa, kuri ypatingai pasiteisino - į programos įgyvendinimą aktyviai įsitraukė ir darbdaviai, ir jaunimas. Programą įgyvendino Jaunimo užimtumo centras (JUC). Šią savaitę Druskininkų savivaldybės vadovai ir JUC direktorė Aušra Nedzinskienė aptarė praėjusių metų rezultatus ir šių metų planus. Susitikime apžvelgti programos tikslai ir uždaviniai  bei pasidžiaugta, kad pavyko didinti jaunimo įsitraukimą, ugdyti verslumą ir mažinti nedarbą, efektyvinti tarpinstitucinį bendradarbiavimą ir užtikrinti su jaunimu dirbančių organizacijų veiklos kokybę.

Baigiamas 2018 metų Druskininkų savivaldybės biudžeto projekto svarstymas
 2018-01-23

Sausio 19 dieną Druskininkų savivaldybės vadovai ir Finansų ir apskaitos skyriaus specialistai aptarė 2018 metų Druskininkų savivaldybės biudžeto projektą. Minėtą projektą pristačiusi Druskininkų savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė pažymėjo, kad balansuojant biudžetą buvo išanalizuota savivaldybės įstaigų poreikiai ir išlaidos,  didelis dėmesys skirtas švietimui, infrastruktūros priežiūrai, miesto ir kaimiškųjų teritorijų gyvenamosios aplinkos gerinimui, socialinei paramai ir  paslaugoms, išskirtiniams projektams, turizmui. „Šių metų biudžetas yra kiek didesnis, nei pernai, tačiau prieškrizinio lygio dar nepasiekėme. Kaip kasmet, išlaidas planavome labai atsakingai, atsižvelgdami į gyventojų poreikius, turizmo vystymui svarbius projektus. Taip pat didelį  dėmesį skyrėme viešojo sektoriaus darbo užmokesčio analizei, siekiant nors kažkiek padidinti atlyginimus“,  - sakė V. Jurgelevičienė.

Sprendžiama dujų balionų daugiabučiuose problema
 2018-01-23

Praėjusią savaitę vyko Druskininkų savivaldybės vadovų bei specialistų susitikimas su ESO atstovais, kurio metu aptartas suskystintų naftos dujų balionų naudojimo daugiabučiuose namuose klausimas, kiti šiais metais numatomi darbai ir planai.

Šiais metais ESO planuoja nutiesti naują dujotiekį į Senamiesčio bei Baltašiškės kvartalus, sudarant galimybę vartotojams namų šildymui bei buitinėms reikmėms naudoti gamtines dujas. Įvertinus esamo dujotiekio būklę, šiais metais bus rekonstruojamas ir mažo slėgio dujotiekis Druskininkų mieste. Su ESO atstovais kalbėdami apie dujotiekio rekonstrukciją ir naujo dujotiekio tiesimą savivaldybės vadovai pabrėžė dangų atstatymo svarbą. Visi inžinerinių tinklų tiesimo darbai susiję su dujomis ar bet kokia kita infrastruktūra bus daromi „prastūmimo“ po dangomis būdu kuo mažiau gadinant esamą dangą.

Ypač didelis dėmesys susitikimo metu buvo skirtas naftos dujų balionų daugiabučiuose namuose problemai spręsti. Savivaldybė praėjusią vasarą atliko apklausą, ir remiantis gautais duomenimis, Druskininkuose balionus turinčių butų skaičiuojama apie 1000.

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos baigiamajame metų renginyje - padėkos druskininkiečiams
 2018-01-22

Sausio 19 dieną Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga Druskininkuose organizavo baigiamąjį metų renginį, kuriame susirinko daugiau kaip 100 renginio dalyvių iš visos Lietuvos. Susirinkusiuosius pasveikino LR Seimo narė Guoda Burokienė, Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas, Druskininkų vietos veiklos grupės pirmininkas  Linas Urmanavičius. „Džiaugiuosi, kad jau 17 metų Druskininkai yra ne tik miestas, bet ir kaimiškosios bendruomenės. Nuoširdžiai didžiuojamės mūsų krašto bendruomenių aktyvumu, kūrybiškumu, glaudžiu tarpusavio bendradarbiavimu, jų indėliu į turizmo srities vystymą, į žmonių įtraukimą priimant svarbius sprendimus. Manau, šiandien renginyje ne tik apžvelgsite prabėgusius metus, bet ir prisiminsite vieną labai svarbų dalyką - kiekvienas geras darbas nelieka nepastebėtas. Tad linkiu išminties ir įkvėpimo, sveikatos ir naujų, jūsų bendruomenės žmonėms svarbių darbų“,  - sakė L. Urmanavičius.

Stiprinami reikalavimai pilnavertei vaikų mitybai ir jos patikrai
 2018-01-19

Praėjusią savaitę vyko pasitarimas dėl vaikų maitinimo organizavimo Druskininkų savivaldybės švietimo įstaigose. Siekiant gerinti vaikų mitybą bei užtikrinti jos pilnavertiškumą, jau daug metų savivaldybėje vykdoma vaikų, lankančių švietimo įstaigas, maitinimo kontrolės programa, kurios tikslas yra įvertinti maitinimo kokybę, ir subalansuotumą, nustatant tikrąjį ir faktinį patiekalų kaloringumą. Tikrasis kaloringumas nustatomas laboratorijoje apskaičiuojant baltymų, riebalų, angliavandenių kiekius bei faktinį kaloringumą. Skirtumas tarp faktinio ir teorinio kaloringumo parodo, kiek trūksta kalorijų davinyje ar maisto patiekale.

„Tai vienintelė priemonė, kuria galime kontroliuoti, kad mūsų vaikai gautų pilnavertį, subalansuotą maitinimą, o maisto gamintojai ir tiekėjai laikytųsi teisės aktų reikalavimų. Šiais metais bus vykdoma jau patobulinta programa, kuri leis dar griežčiau kontroliuoti“, - susitikime pabrėžė Druskininkų savivaldybės asmens ir visuomenės sveikatos skyriaus vedėja-savivaldybės gydytoja Evelina Raulušaitienė.

 
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 
 
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.