Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Pradžia


Savivaldybės naujienos
Druskininkai kviečia švęsti Valstybės dieną
 2017-06-27

Bus atnaujintas M. K. Čiurlionio meno mokyklos muzikos skyrius
 2017-06-27

Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokyklos muzikos skyriaus auklėtiniai, čia dirbantis personalas ir mokytojai jau spėjo įvertinti prieš trejus metus mokykloje atliktos renovacijos rezultatus. Druskininkų savivaldybei inicijavus M. K. Čiurlionio meno mokyklos muzikos skyriaus atnaujinimą, patalpų temperatūra tapo komfortiška, mokiniai ir pedagogai turi geras sąlygas dirbti ir mokytis. Šiandien meno mokyklos bendruomenė  su nekantrumu laukia, kol bus atnaujintas mokyklos vidus – Druskininkų savivaldybės specialistai planuoja, kad šiais metais prasidėsiantys darbai baigti bus iki 2018 metų pabaigos.

Joninių naktį druskininkiečiai naktiniame žygyje ieškojo sveikatos žiedo
 2017-06-26

Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, pasitikdamas trumpiausią metų naktį, druskininkiečius ir miesto svečius pakvietė į naktinį žygį  ,,Sveikatos žiedo beieškant“. Kaip teigė biuro specialistai, šio renginio tikslas – skatinti gyventojus būti fiziškai aktyviais ir šventes sutikti be alkoholio. Žygio pradžioje dalyviai buvo supažindinti su saugaus elgesio taisyklėmis kelyje. Po trumpo instruktažo visiems buvo įteikti fakelai ir žygeiviai, lydimi šaulių sąjungos savanorių, nuo lenkto tiltelio per Ratnyčios upę pajudėjo link Švendubrės bendruomenės namų. Žygeiviai įveikė 11 kilometrų trasą, kuri nusidriekė vaizdingomis Druskininkų apylinkėmis.

Informacija Druskininkų savivaldybės teritorijoje esančių žemių savininkams
 2017-06-26

Druskininkų savivaldybės administracija dėkoja žemių sklypų savininkams, tvarkantiems jiems priklausančias žemės valdas. Atsižvelgiant į tai, kad kurortui itin svarbu estetinis aplinkos vaizdas, siekiame užtikrinti, kad visos teritorijos, taip pat ir privačios, esančios Druskininkuose ir kaimiškosiose savivaldybės vietovėse atrodytų tvarkingai.

Pastebime, kad Druskininkų savivaldybės teritorijoje dar yra apleistų, be priežiūros paliktų žemės sklypų, tad raginame savininkus iki liepos 1 dienos atsakingai sutvarkyti tokius  žemės sklypus: surinkti šiukšles, šienauti vejas, sutvarkyti želdinius, surinkti nupjautas ar nukritusias šakas.

Iki liepos 1 dienos nesutvarkius sklypų, jie bus įtraukti į nesutvarkytų sklypų sąrašą.

Primename, kad Druskininkų savivaldybės taryba 2014 m. patvirtino Nenaudojamų žemės sklypų Druskininkų savivaldybės teritorijoje nustatymo tvarkos aprašą. Pagal šį aprašą į apleistų žemės sklypų sąrašą įtraukiami tie fiziniams ir juridiniams asmenims priklausantys žemės sklypai, kurie iki einamųjų metų liepos 1 dienos yra nesutvarkyti: nenušienauti, apaugę sumedėjusiais augalais, juose nesurinktos šiukšlės. Apleistų žemės sklypų sąrašas yra  perduodamas Valstybinei mokesčių inspekcijai dėl padidinto 4 procentų žemės mokesčio tarifo taikymo 2017 metų mokestiniam laikotarpiui.

Dar kartą kviečiame visus žemės sklypų savininkus būti pilietiškais ir sutvarkyti jiems priklausančias teritorijas.

Provincijos reanimavimas: vinis į karstą ar proveržis
 2017-06-23

Lietuvai patiriant skaudžią demografinę krizę ir sparčiai nykstant provincijai, valdžia siūlo naujus receptus regionams gaivinti. Savivaldos atstovai gana palankiai vertina planuojamus pakeitimus, o opozicijos politikai apie juos kalba itin skeptiškai.

Už regioninę politiką atsakinga Vidaus reikalų ministerija (VRM) siekia, kad europiniai pinigai būtų investuojami tik į sritis, kurios yra savotiškos rajonų vizitinės kortelės. Taip pat esama planų jungti merdinčias įstaigas į daugiafunkcius centrus ir skatinti merijas kooperuotis teikiant viešąsias paslaugas. Šiuo metu dėliojami rodikliai, kurie, anot valdžios atstovų, leis įvertinti, į kurias savivaldybes dar galima pritraukti investuotojų ir kuriose verslas gali būti gyvybingas bei mokėti orius atlyginimus, o kurios – pasmerktos būti tik didesnių darinių dalimi.

 
Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.