Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Sprendimas dėl atlyginimų didinimo

 2016-07-22

Liepos 21 d. VšĮ Druskininkų ligoninėje vyko Stebėtojų tarybos posėdis, kuriame buvo nagrinėjami ligoninei aktualūs klausimai. Posėdyje  aptarti VšĮ Druskininkų ligoninės 2016 m. I pusmečio finansiniai rezultatai, pristatyta 2015 m. I pusmečio ir 2016 m. I pusmečio veiklos sąnaudų lyginamoji analizė, bei svarstyta darbo užmokesčio didinimo galimybė.

Stebėtojų taryba, vadovaujama mero pavaduotojo Lino Urmanavičiaus, įvertinusi, pirmo pusmečio įstaigos veiklos rezultatus bei  nuo šių metų liepos 1 d. 5,5 procento  padidintas sveikatos priežiūros paslaugų bazines kainas, pritarė ligoninės administracijos siūlymui 7,1 procento padidinti darbo užmokestį visiems VšĮ Druskininkų ligoninės darbuotojams, padidinant bazinį atlyginimą trimis eurais iki 45 eurų.

Korupcijos prevencijos mokymai

 2016-07-21

 

Vykdant Druskininkų savivaldybės korupcijos prevencijos programos įgyvendinimo 2016-2018 metų priemonių planą, patvirtintą Druskininkų savivaldybės tarybos 2016 m. sausio 30 d. sprendimu Nr. T1-27, 2016 m. liepos 19 d. savivaldybės tarybos posėdžių salėje vyko seminaras „Korupcijos prevencijos priemonių įgyvendinimas savivaldoje.“ Seminarą vedė buvęs Specialiųjų tyrimų tarnybos Korupcijos prevencijos valdybos viršininkas, Mykolo Riomerio universiteto Baudžiamosios teisės katedros dėstytojas, tarptautinis antikorupcinių projektų ekspertas, Antikorupcinių sprendimų projektų vadovas Vytas Rimkus. Seminare dalyvavo Savivaldybės vadovai, savivaldybės administracijos vadovai, savivaldybės tarybos nariai, savivaldybės antikorupcijos komisijos nariai, savivaldybės biudžetinių ir viešųjų įstaigų vadovai ir asmenys atsakingi už korupcijos prevenciją ir kontrolę minėtose įtaigose, savivaldybės administracijos skyrių vedėjai ir valstybės tarnautojai. Seminaro metu buvo išanalizuotos korupcijos atsiradimo savivaldoje priežastys ir kovos su ja būdai, korupcijos pasireiškimo tikimybės nustatymas, korupcijos prevencija ir jos priemonės, kovos su korupcija programų paruošimas ir kitos korupcijos prevencijos priemonės. 

DĖMESIO Druskininkų savivaldybės teritorijoje esančių privačių miškų savininkams!

 2016-07-20

Per birželio 17d. praūžusį škvalą labai nukentėjo valstybiniai ir privatūs miškai esantys Druskininkų savivaldybės teritorijoje - nemažai medžių buvo nulaužti, sužaloti ir išversti ant dviračių takų ir poilsiaviečių arba šalia jų.

Atsižvelgiant į tai, kad kurortui itin svarbu estetinis aplinkos vaizdas, bei bendruomenės ir kurorto svečių saugumas, siekiame užtikrinti, kad visos teritorijos, taip pat ir privačios miškų, esančios Druskininkuose ir kaimiškosiose savivaldybės vietovėse būtų sutvarkytos kuo operatyviau.

Todėl prašome ir raginame privačių miškų savininkus, kurie iki šiol nespėjo sutvarkyti vėjovartų ir nepatraukė nulūžusių medžių esančių šalia dviračių takų ir poilsiaviečių, iki šių metų rugpjūčio 15 d. paskubėti  ir tai atlikti.

Posėdžiavo Antikorupcijos komisija

 2016-07-20

Antradienį, liepos 19 dieną įvyko Druskininkų savivaldybės Antikorupcijos komisijos posėdis. Posėdyje dalyvavo: komisijos pirmininkė, savivaldybės tarybos narė Gražutė Kuneikienė, komisijos pirmininko pavaduotojas, savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius, komisijos nariai - tarybos nariai: Algis Bolys, Vida Krisiuvienė, Algimantas Stoncelis, savivaldybės kontrolierius Sigitas Valentukevičius, Švietimo centro direktorius Vytautas Gintutis. Komisijos posėdyje taip pat dalyvavo savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Grigorienė, savivaldybės administracijos centralizuoto vidaus audito skyriaus vedėjas Algimantas Petrauskas. Buvo apsvarstyti sekantys klausimai: dėl Lietuvos Respublikos savivaldybių antikorupcijos komisijų veiklos; dėl korupcijos pasireiškimo tikimybės nustatymo Druskininkų savivaldybėje 2016 metais ir kiti einamieji klausimai.

Brandos atestatai įteikti 41-osios laidos abiturientams

 2016-07-19
Pirmadienį, liepos 18 d., Druskininkų „Ryto“ gimnazijos kieme vyko abiturientų išleistuvės. Šiemet   „Ryto“ gimnaziją baigė 160 abiturientų.   Išleistuvių renginyje dalyvavo LR Seimo narė Kristina Miškinienė, savivaldybės mero pavaduotojas   Linas Urmanavičius, savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Jevgrafijus   Samuchovas ir kiti svečiai.   10-ies valstybinių brandos egzaminų aukštų rezultatų derlius gimnazijoje šiemet nemažas: 11   šimtukų, iš jų net 7 – anglų kalbos, 2 – informacinių technologijų ir po 1 iš fizikos ir matematikos.

Kreiptasi dėl lėšų audros padarytai žalai atlyginti

 2016-07-18

Liepos 15 d., penktadienį, Druskininkų savivaldybės administracijos direktoriaus 2016 m. birželio 30 d. įsakymu Nr. V35 - 572 sudaryta komisija asmenų prašymams dėl 2016 m. birželio 16 d. škvalo padarytos žalos atlyginimo nagrinėti, baigė darbą. Į savivaldybę kreipėsi 13 fizinių ir 8 juridiniai asmenys, kurie yra patyrę išlaidų dėl minėto škvalo.

Vykdomi fontano remonto darbai

 2016-07-18

Informuojame, kad šiuo metu vyksta Druskininkų gydyklų parko muzikinio fontano remonto darbai. Fontaną remontuojanti įmonė patikino, kad stengiamasi kuo skubiau atlikti staigaus gedimo šalinimo darbus. Apgailestaujame, kad pastaruoju metu kurortą lankantys svečiai negali mėgautis mūsų išskirtiniu objektu.

Apie atnaujintą fontano veiklą, informuosime nedelsiant.

Kviečiame į XIV tarptautinio menų festivalio „Druskininkų vasara su M. K. Čiurlioniu" atidarymą

 2016-07-15

Liepos 17 dieną druskininkiečius ir kurorto svečius kviečiame į XIV tarptautinio menų festivalio „Druskininkų vasara su M. K. Čiurlioniu" atidarymą. Šiais metais festivalis pažymės ne vieną iškilią datą – tai ir Lietuvos muzikų rėmimo fondo 25-metį, ir Sofijos Čiurlionienės-Kymantaitės 130-ąsias gimimo metines bei kitas svarbias datas.  Iki rugsėjo 22 dienos truksiančio festivalio programa iš tiesų įspūdinga: pasirodymus Druskininkuose surengs žinomi Lietuvos ir pasaulio atlikėjai. Išsamią festivalio programą rasite čia.  

Liepos 17 dieną, sekmadienį, 16 val. M. K. Čiurlionio memorialiniame muziejuje vyks iškilmingas festivalio atidarymas. 18 val.  – iškilminga gėlių padėjimo ceremonija prie M. K. Čiurlionio paminklo. 19.30 val. Druskininkų Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčioje vyks sakralinės muzikos valandų ciklo „Čiurlioniškąją stygą palietus“ koncertas. Druskininkų savivaldybė yra tradicinio festivalio „Druskininkų vasara su M. K. Čiurlioniu“ rėmėja. „Tarptautinis menų festivalis „Druskininkų vasara su M. K. Čiurlioniu“ tapo puikia Lietuvos ir įvairių pasaulio šalių atlikėjų garsinimo niša, kurioje svarbiausias dėmesys sutelkiamas į didžiojo dailininko ir kompozitoriaus kūrybinį palikimą. Festivalis kasmet pristato daug gražių kūrybos apraiškų, garsina Druskininkų kurortą visoje šalyje ir už jos ribų. Linkiu festivaliui ir jo dalyviams kūrybinio polėkio, visiems klausytojams – nepakartojamų muzikinių susitikimų ir atradimų“ – sakė Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

Druskininkų savivaldybės Socialinių paslaugų centro kreipimasis į bendruomenę

 2016-07-15

Druskininkų savivaldybės socialinių paslaugų centras kviečia savivaldybės gyventojus būti pilietiškiems ir bendruomeniškiems: nelikite abejingai tiems, kurie dėl įvairių priežasčių pateko į socialinę atskirtį. Neduokite pinigų gatvėje paramos prašantiems asmenims, geriau nupirkite maisto, padėkite įsidarbinti, susirasti būstą arba nukreipkite į socialines paslaugas teikiančias organizacijas. Čia jiems bus suteikta kvalifikuota pagalba. Kelių centų ar eurų davimas gatvėje nėra atsakingas rūpestis artimu. Taip tik palaikomas prašančiųjų gyvenimo būdas, nesuteikiant jiems galimybės atsitiesti.

Druskininkų savivaldybės socialinės paramos skyrius, Socialinių paslaugų centras, Visuomenės sveikatos biuras ir nevyriausybinės organizacijos bei bendruomenės gali pasirūpinti visais, kuriems reikalinga parama bei pagalba. Galime pamaitinti karšta sriuba, nukreipti į sveikatos priežiūros įstaigas, reabilitacijos centrus, priklausomybių reabilitacijos centrus, suteikti asmens higienos paslaugas, aprūpinti drabužiais ir avalyne, ypatingais atvejais – suteikti apnakvindinimo paslaugą.

Pastebėjus į socialinę atskirtį patekusius žmones, apie tai būtinai informuokite telefonais:

 Druskininkų savivaldybės administracijos socialinės paramos skyrius (8-313) 55 744;

Druskininkų savivaldybės socialinių paslaugų centras (8-313) 58 072;

Vaiko teisių apsaugos skyrius (tel.8-313 51645). 

Aptartas bešeimininkių apleistų pastatų likvidavimas Leipalingio seniūnijoje

 2016-07-15

Liepos 13 dieną Druskininkų savivaldybėje vykusiame savivaldybės vadovų ir specialistų pasitarime aptartas Leipalingio seniūnijos teritorijoje esančių bešeimininkių apleistų pastatų likvidavimo klausimas. Leipalingio seniūnijoje valstybinėje žemėje esantys apleisti statiniai – dar sovietmečio palikimas. Tai buvusių fermų griuvėsiai ir vandens bokštai, išdalinti pajininkams, tačiau neatsiradus šeimininkams ne vienerius metus nenaudojami.  Druskininkų savivaldybė, siekdama sutvarkyti apleistus ir pavojų keliančius statinius, kreipėsi į teismą ir teismas minėtus statinius pripažino bešeimininkiais bei pardavė savivaldybei.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

            XIV tarptautinis menų festivalis
DRUSKININKŲ VASARA SU M.K.ČIURLIONIU

   

 

  

 

 

 Smart Druskininkai

 


 


 
Vietinė rinkliava 


 


 


 
                           SADM raštas

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

Pietų pertrauka: 12-12:45 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.