Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Dujų tiekimą druskininkiečiams užtikrins skirstymo sistemos operatorius ESO

 2016-10-26

Elektros ir dujų skirstymo bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) nuo 2016 metų lapkričio 1 dienos Druskininkų savivaldybėje užtikrins patikimą ir saugų gamtinių dujų tiekimą, kai kurorto teritorijoje dujų tiekimo veiklą nutrauks „Druskininkų dujos“. 

Tai numatančią gamtinių dujų skirstomojo dujotiekio panaudos sutartį spalio 26 dieną pasirašė ESO ir bendrovė „Druskininkų šilumos tinklai“. Panaudos sutarties pagrindu ESO nuo 2016 metų lapkričio 1 dienos perima Druskininkų savivaldybėje esančią ir „Druskininkų šilumos tinklams“ priklausančią gamtinių dujų skirstymo sistemą.

„Savanorystė – misija įmanoma!” – tokiu šūkiu Druskininkų JUC kvietė į Europos savanorių tarnybos 20-ojo gimtadienio renginius

 2016-10-25

Ketvirtadienį, spalio 20 dieną, Druskininkų JUC’e vyko įžanginis Europos savanorių tarnybos 20-ojo gimtadienio renginys – akmenų balansavimo praktinis užsiėmimas „Jautrūs akmenys“ su jaunuoju mokslų daktaru Arvydu Grišinu. Užsiėmimas priminė, kad gerų darbų galimybių pilna visur: jos kaip tie akmenys, gulintys laukuose, iš pažiūros niekam nereikalingi ir nepastebimi, bet kūrybinėse dirbtuvėse įgavę naujas prasmes ir formas.

Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas dalyvavo Pasaulio vietos valdžių ir regionų lyderių 5–ajame UCLG kongrese

 2016-10-24

Spalio 12-15 dienomis Bogotoje (Kolumbija) susitiko pasaulio vietos ir regionų valdžių lyderiai - vyko 5-asis svarbiausios pasaulio savivaldos organizacijos UCLG (angl. United Cities and Local Governments) kongresas. Svarbiame susitikime dalyvavo ir Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas, Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas. Tai didžiausias ir įtakingiausias pasaulyje tokio pobūdžio renginys, kuriame dalyvauja merai, aukščiausio lygio regionų ir nacionalinių institucijų vadovai bei pagrindiniai savivaldos partneriai – viešųjų įstaigų, akademinio pasaulio, vystymo agentūrų, finansinių institucijų bei verslo atstovai.

Posėdžiavo Druskininkų savivaldybės Tarybos komitetai

 2016-10-24

Spalio 21 dieną, penktadienį, posėdžiavo jungtiniai Druskininkų savivaldybės Tarybos komitetai, kuriuose svarstyti projektų įgyvendinimo, švietimo, savivaldybės socialinio būsto fondo plėtros, biudžeto,  kraujasiurbių upinių mašalų populiacijos reguliavimo 2017 m., bei kiti gyventojams aktualūs klausimai. Komitetuose pristatytas itin svarbus sprendimo projektas dėl pajamų mokesčio, mokamo už pajamas, gautas iš veiklos, kuria verčiamasi turint verslo liudijimą, dydžių 2017 metams nustatymo. Parengto sprendimo projekto tikslas – nuo 2017 m. sausio 1 d. nustatyti šio mokesčio dydžius bei lengvatas. Kaip ir kasmet, siūloma nustatyti verslo liudijimų dydžius, galiosiančius Druskininkų savivaldybės teritorijoje, 50% mažesnius nei Lietuvos Respublikos teisės aktais nustatytus.

Savivaldybėje lankėsi projekto „Let‘s Meet Together“ dalyviai

 2016-10-21

Šiandien Druskininkų savivaldybėje lankėsi tarptautinio projekto „Let‘s Meet Together“ dalyviai. Trejų metų projektas, nuo 2015 m. vykdomas pagal Erasmus+ programą, suvienijo šešių šalių, tarp jų ir Lietuvos, jaunimą veikti kartu. Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius gausų būrį svečių sutiko Tarybos posėdžių salėje – čia jaunuoliai ne tik susipažino su savivaldos darbu, bet ir išgirdo Druskininkų istoriją, susipažino su įgyvendintais bei planuojamais įgyvendinti projektais.

„LTeam“ konkurse – druskininkiečių pergalė

 2016-10-21

Rugsėjo pradžioje „LTeam“ kvietė visas šalies švietimo įstaigas dalyvauti konkurse, o sportiškiausioms paruošė itin vertingus prizus – dovanų čekius sportiniam inventoriui įsigyti.  Susumavus konkurso rezultatus paaiškėjo, kad ypatinga sėkmė šypsojosi druskininkiečiams. Sportiškiausia 2016 m. Lietuvos švietimo įstaiga tapo Druskininkų lopšelis-darželis „Bitutė“. Pirmosios vietos prizas  - 2000 eurų čekis sportinio inventoriaus įsigijimui. Antroji vieta ir 1000 eurų čekis sportinio inventoriaus įsigijimui atiteko Leipalingio pagrindinei mokyklai. LTeam sportiškiausias 2016 m. akcijos dalyvis asmeninėje įskaitoje tapo druskininkietis, Leipalingio pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytojas Aurimas Gudaitis, kuriam atiteko vienerių metų narystė pasirinktame sporto klube. Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius džiaugėsi druskininkiečių laimėjimu. „Ši pergalė – įrodymas, kad sėkmė priklauso ne nuo savivaldybės dydžio, o nuo mūsų pačių kūrybiškumo ir bendruomeniškumo. Kiekvienas balsavęs žmogus prisidėjo prie sveikos gyvensenos idėjų skleidimo, prie savo miesto žmonių pergalės“,  – kalbėjo L. Urmanavičius.

Pasibaigė Druskininkų savivaldybės Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų paraiškų priėmimas

 2016-10-21

Druskininkų savivaldybės administracija informuoja, kad 2017 m. socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektams finansuoti konkursui pateiktos 6 paraiškos.

Paraiškas pateikė:

  1. Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Druskininkų miesto bendrija.
  2. Viešoji įstaiga „Vilniaus ir Alytaus regionų aklųjų centras“.
  3. Druskininkų šeimos paramos centras.
  4. Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Druskininkų viltis“.
  5. Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos „Guboja“ Druskininkų skyrius.
  6. Druskininkų savivaldybės neįgaliųjų draugija.

2016 m. buvo finansuoti 7 socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektai, kuriems įgyvendinti iš valstybės ir savivaldybės biudžeto lėšų buvo skirta 35790 eurų.

 

Išsamesnė informacija teikiama Druskininkų savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriuje (Vasario 16-osios g. 7, Druskininkai) 106 kab., telefonu (8-313 55 744) arba el. paštu brone.petrikiene@druskininkai.lt

„Maltos ordino“ pagalbos tarnybos atstovai įsikurs Socialinių paslaugų centre

 2016-10-19

Druskininkų Socialinių paslaugų centre įsikurs ir prie kitų nevyriausybinių organizacijų veiklos artimiausiu metu prisijungs ir „Maltos ordino“ pagalbos tarnybos atstovai. Pradėję vykdyti savo veiklą, maltiečiai taps lygiateisiai socialinių paslaugų teikimo partneriai Druskininkų savivaldybėje. Apie tai šiandieniniame susitikime kalbėjo Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius, administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Grigorienė, „Maltos ordino“ pagalbos tarnybos generalinis sekretorius Eitvydas Bingelis bei savivaldybės administracijos ir „Maltos ordino“ pagalbos tarnybos atstovai.

Spalio 19 dieną bus įjungtos perspėjimo sirenos

 2016-10-19

Vykdant Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2005 m. gruodžio 22 d. nutarimą Nr. 1384 "Dėl perspėjimo ir informavimo sistemos techninio patikrinimo", spalio 19 d. vyks Perspėjimo sistemos patikrinimas, kurio metu bus įjungiamos sirenos.

Perspėjimo pranešimų perdavimas prasidės ir sirenos bus įjungtos 11.52 val. ir tęsis iki 12.00 val. Pranešimai bus kartojami kas 1 minutę.

Patikrinimo metu gyventojai bus informuojami per Lietuvos nacionalinį radiją ir televiziją, o taip pat ir per gyventojų perspėjimo ir informavimo, naudojant viešųjų judriojo telefono ryšio paslaugų teikėjų tinklus, sistemą (GPIS) trumpaisiais pranešimais į mobiliuosius telefonus.

Primename, kad telefonų nustatymo instrukcijos ir daugiau informacijos apie šią sistemą pateikiama departamento tinklalapyje adresu www.gpis.vpgt.lt

Informacija dėl Gyvenamosios vietos deklaravimo įstatymo

 2016-10-19

Praėjusiais metais LR Seimui patvirtinus Gyvenamosios vietos deklaravimo įstatymo pakeitimus, visi nuosavų būstų neturintys ir į atskirą apskaitą savivaldybėse įtraukti asmenys iki šių metų liepos 1 dienos privalėjo deklaruoti savo  gyvenamąją vietą. Atsižvelgus į gyventojų išsakytas pastabas, faktinės gyvenamosios vietos deklaravimo terminas buvo pratęstas iki 2016 metų pabaigos.  Nuo 2017 metų įsigaliojus naujos redakcijos Gyvenamosios vietos deklaravimo įstatymui, asmenys, nesuspėję deklaruoti savo gyvenamosios vietos, gali susidurti su įvairiomis problemomis, tokiomis kaip teisės į socialines išmokas  ar kitą valstybės paramą netekimas ir kt. Druskininkų savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojos Violetos Grigorienės teigimu, Druskininkų savivaldybėje nemaža dalis prie savivaldybės registruotų žmonių jau deklaravo savo faktinę gyvenamą vietą, o likusieji turėtų  suskubti. „ Liko šiek tiek daugiau kaip du mėnesiai iki termino, iki kada gyventojai turi deklaruoti savo faktinę gyvenamąją vietą. Kviečiu neatidėlioti šio svarbaus klausimo ir kreiptis į savivaldybę“,  – sakė V. Grigorienė.

      Išsamią informaciją dėl gyvenamosios vietos deklaravimo gyventojams suteiks Druskininkų savivaldybės Teisės ir civilinės metrikacijos skyrius tel.: (8-313) 60 745 arba (8-313) 52 242, gyventojų  priėmimas vyksta antradieniais, trečiadieniais ir  ketvirtadieniais. 

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

   

 

  

 
 

 

 Smart Druskininkai

 


 


 
Vietinė rinkliava 


 


 


 
                           SADM raštas

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

Pietų pertrauka: 12-12:45 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.