Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Meras R. Malinauskas įteikė padėką Druskininkų rezistencijos ir tremties muziejaus vadovui G. Kazlauskui

 2016-05-02

Penktadienį, balandžio 30 dieną, Tarybos posėdžio pradžioje Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas įteikė padėką Druskininkų rezistencijos ir tremties muziejaus vadovui Gintautui Kazlauskui.

G. Kazlausko vadovaujamas Druskininkų rezistencijos ir tremties muziejus jau du dešimtmečius puoselėja tautos istorinę atmintį, druskininkiečiams ir kurorto svečiams primindamas pokario metų Lietuvos laisvės kovotojų heroizmą bei  lietuvių genocidą. „Nuoširdžiai dėkojame už ilgametę veiklą,  jaunosios kartos ugdymą pilietiškumo ir tautiškumo dvasia, didelį patriotizmą, entuziazmą ir atsidavimą visuomeniniam darbui. Tegul Jums niekada nepritrūksta sveikatos, dvasios stiprybės, energijos ir išminties įgyvendinant naujus sumanymus“, – sakė R. Malinauskas.

Informacija smulkaus ir vidutinio verslo subjektams

 2016-05-02

Mieli verslininkai,

 Druskininkų savivaldybė kreipiasi į smulkaus ir vidutinio verslo subjektus, pageidaujančius 2016 metais gauti finansinę paramą iš Savivaldybės biudžeto.

 Druskininkų savivaldybės tarybos 2016 m. vasario 19 d. sprendimu Nr. T1-30 patvirtintas Druskininkų savivaldybės 2016 – 2018 metų strateginis veiklos planas, kuriame numatyta smulkaus ir vidutinio verslo plėtros priemonė. Druskininkų savivaldybė kviečia smulkaus ir vidutinio verslo subjektus, norinčius 2016 metais pasinaudoti šios priemonės finansine parama, teikti Paraiškas Savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo plėtros darbo grupei iki šių metų birželio 1 d.

 Paraiškų rengimo tvarką ir formą galite rasti Druskininkų savivaldybės interneto svetainėje, adresu: www.druskininkai.lt skyriuje > Finansai ir verslas > Parama verslui.

 Paraiškos projektai turi būti pateikti iki nurodytos datos su lydraščiu užklijuotame voke, ant voko nurodant: Savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo plėtros darbo grupei, Vilniaus al. 18, 66119 Druskininkai.

 Kontaktiniai asmenys papildomai informacijai gauti:

 Algirdas Svirskas, Investicijų ir turto valdymo skyriaus vedėjas. (8 313) 52 676 arba el. p.: algirdas@druskininkai.lt

 Vaiva Žagunienė, Investicijų ir turto valdymo skyriaus vyriausioji specialistė. (8 313) 52 676 arba el. p.: vaiva.zaguniene@druskininkai.lt

 Vyda Amšiejienė, Finansų ir apskaitos skyriaus vedėja. (8 313) 51 537 arba el. p.: vyda.amsiejiene@druskininkai.lt

Tradicinėje žemdirbių pavasario šventėje aptarti ir Druskininkų krašto žemdirbiams aktualūs klausimai

 2016-05-01

Balandžio 30 dieną Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas, Savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė bei savivaldybės administracijos ir Tarybos atstovai dalyvavo tradicinėje žemdirbių pavasario šventėje. Tarptautinėse arimo arkliais varžybos Lazdijų rajono savivaldybės hipodrome organizuotos jau šešioliktąjį kartą. Kaip ir kasmet, šventėje buvo prisimintos senovinės arimo arkliais tradicijos ir Jurginių papročiai. Į šventę susirinko žemdirbiai, valdžios ir verslo atstovai bei žiūrovai ne tik iš Dzūkijos krašto, bet ir iš visos Lietuvos. „Atvykome į artojų varžybas ir, susitikus su Seimo bei Žemės ūkio ministerijos atsakingais asmenimis, vyko naudingos žemdirbiams, kaimo gyventojams diskusijos, kadangi būtent nuo jų priklauso formuojama ir betarpiškai įgyvendinama bendroji šalies žemės ūkio politika“,-mintimis pasidalijo Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

Sveikinimas Motinos dienos proga

 2016-04-30

Savivaldybės jaunimo reikalų taryba inicijavo atvirojo stalo diskusiją „Ko reikia jaunam žmogui?“

 2016-04-29

Balandžio 28 d. vyko Savivaldybės jaunimo reikalų tarybos inicijuota atviro stalo diskusija „Ko reikia jaunam žmogui?“. Joje dalyvavo ir savivaldybės aktualijas kartu su jaunimo atstovais aptarė mero patarėjas A. Kadziauskas, savivaldybės tarybos narys A. Skausmenis, Asmens ir visuomenės  sveikatos skyriaus vedėja-savivaldybės gydytoja E. Raulušaitienė, švietimo skyriaus vyr. specialistė D. Brown, JUC direktorė A. Nedzinskienė, kun. Ž. Kuzinas, „Ryto“ gimnazijos direktorė E. Vilkienė, seniūnai A. Krancevičius ir A. Varanis, Druskininkų policijos komisariato atstovai: L. Rupeikienė ir J. Grigas bei  kiti specialistai, dirbantys jaunimo srityje.

Druskininkų savivaldybės socialinių paslaugų centre startuoja naujos paslaugos

 2016-04-29

Druskininkų savivaldybės socialinių paslaugų centro direktorė Asta Aleksienė ir šio centro socialinė darbuotoja Erika Sakalauskienė baigė mokymus, kuriuos organizavo Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba ir įgijo GIMK atestuoto socialinio darbuotojo kvalifikaciją. Atestuoti socialiniai darbuotojai ruošia įtėvius ir globėjus pagal GIMK programą, juos konsultuoja, padeda spręsti iškilusias problemas, organizuoja susitikimus, vertina šeimas dėl galimybės priimti svečiuotis institucijose gyvenančius vaikus.  GIMK programos mokymai būsimiems globėjams ir įtėviams trunka apie 3 mėnesius, kurių metu vyksta individualūs susitikimai įstaigoje bei būsimų globėjų ir įtėvių namuose, taip pat vykdomi grupiniai užsiėmimai - vienas susitikimas per savaitę, kurio trukmė 3 valandos, susitikimų metu aptariama 10 temų.

Druskininkuose lankėsi didžiausios Kinijos turizmo kompanijos CTRIP Europos regiono direktorius Roger Qiu

 2016-04-29

Vakar Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius susitiko su Lietuvoje viešinčiu didžiausios Kinijos turizmo kompanijos CTRIP Europos regiono direktoriumi Roger Qiu.  CTRIP kompanija domisi Lietuvos turizmo rinka ir norėtų vystyti bendradarbiavimą bei sukurti naujus turizmo produktus. Susitikimo metu mero pavaduotojas L. Urmanavičius pristatė Druskininkų istoriją bei svarbiausius kurorte įgyvendintus projektus. Po pristatymo Roger Qiu akcentavo, kad Druskininkai yra tas kurortas, kuriame veiklos gali rasti skirtingo amžiaus turistai, o išbandyti kurorte teikiamas pramogas reikėtų savaitės ar net dviejų.

Druskininkiečiai ir norvegai pasidalino jaunimo užimtumo centrų darbo patirtimi

 2016-04-28

Druskininkų jaunimo užimtumo centras įgyvendino projektą „Lietuvos ir Norvegijos jaunimo centrų patirties pasidalijimas“. Įgyvendinat projektą druskininkiečiai lankėsi Norvegijoje, o šią savaitę į Druskininkus atvyko jaunimo centro „Down Under“ atstovės. Vakar viešnios iš Norvegijos apsilankė Druskininkų savivaldybėje, kur susitiko su mero pavaduotoju Linu Urmanavičiumi ir aptarė jaunimo užimtumo centrų darbo ypatumus Lietuvoje ir Norvegijoje. Susitikimo metu mero pavaduotojas pristatė Druskininkus: kurorto istoriją, svarbiausius projektus bei ateities planus. Jaunimo centro „Down Under“ atstovės negailėjo gražių žodžių Druskininkams bei Jaunimo užimtumo centro kolektyvui.

Druskininkų savivaldybė prisijungė prie nacionalinės kompanijos „Už saugią Lietuvą“

 2016-04-28

Šiandien Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas dalyvavo Prezidentūroje  surengtame savivaldybių merų susitikime, kuriame šalies vadovė Dalia Grybauskaitė kvietė visas savivaldybes prisijungti prie nacionalinės kompanijos „Už saugią Lietuvą“.  Šios kompanijos tikslas – dar aktyviau spręsti socialines problemas. Druskininkų savivaldybės mero Ričardo Malinausko teigimu, Druskininkuose skiriamas didelis dėmesys socialinių problemų sprendimui. „Kartu su bendruomene ir nevyriausybinėmis organizacijomis stengiamės mažinti socialinę atskirtį, padėti spręsti iškilusias problemas, teikti kuo daugiau socialinių paslaugų tam, kad reikalinga vienokia ar kitokia pagalba būtų iš tiesų efektyvi ir pasiektų žmones kaip galima greičiau“ – sakė R. Malinauskas.

Medicinos darbuotojų dieną - dėmesys ir padėka Druskininkų medikams

 2016-04-27

Šiandien visoje Lietuvoje minint Medicinos darbuotojų dieną, Druskininkų jaunimo užimtumo centre pagerbti druskininkiečių sveikata ir gyvybe besirūpinantys, Hipokrato priesaikai nuoširdžiai pasišventę Druskininkų savivaldybės medicinos srities darbuotojai.  Profesinės šventės proga druskininkiečius pasveikino ir gražių žodžių negailėjo Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas. „Sveikindami savo draugus ar artimuosius visada linkime sveikatos. Tai reiškia, kad žmogui labai svarbi sveikata, o kartu – ir medikai, nes jie yra tie žmonės, kurie būna šalia, kai sunku. Todėl linkiu jums ir jūsų artimiesiems sveikatos ir kantrybės šiame nelengvame, bet labai kilniame ir mums visiems reikalingame darbe“ – kalbėjo R. Malinauskas.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

   

 

  

 

 

 Smart Druskininkai

 


 


 
Vietinė rinkliava 


 


 


 
                           SADM raštas

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

Pietų pertrauka: 12-12:45 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.