Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English
" ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" style="width: 334px; height: 335px" /> object=""> >

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Kviečiame prisijungti prie aplinkosauginio projekto MES RŪŠIUOJAM. VASARA

 2017-04-28

Siekdami plėsti ir gerinti atliekų rūšiavimą, mažinti aplinkos taršą, skatinti visus Lietuvos gyventojus tinkamai tvarkyti atliekas Gamintojų ir Importuotojų Asociacija, VšĮ „Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija“ bendradarbiaudamos su partneriais, visomis Lietuvos savivaldybėmis ir regioniniais atliekų tvarkymo centrais organizuoja aplinkosauginį projektą „Mes rūšiuojam. Vasara“. Projekto metu renkamos buityje naudojamos elektros ir elektroninės įrangos bei nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekos. Projektu siekiama užtikrinti, kad Atliekas žmonės galėtų priduoti kiek įmanoma patogiau, arčiau namų, taip plečiant buitinės technikos ir elektronikos bei nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekų surinkimo tinklą. Projekte gali dalyvauti visų Lietuvos savivaldybių gyventojai. Trumpas projekto aktyviojo etapo pristatymas pridedamas.

Merui R. Malinauskui – Savivaldybių kontrolierių asociacijos padėka ir išskirtinis medalis

 2017-04-28

R. Gurklio nuotraukaŠią savaitę vykusiame Lietuvos savivaldybių asociacijos XXIII (LSA) suvažiavime Savivaldybių kontrolierių asociacijos prezidentas, Marijampolės savivaldybės kontrolierius Juozas Vaičiulis Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentui, Druskininkų savivaldybės merui Ričardui Malinauskui įteikė padėką už profesionalų darbą, atliekant Kontrolės ir audito tarnybų veiklos peržiūrą, konstruktyvų ir sėkmingą bendradarbiavimą audituojant Valstybės viešųjų finansų panaudojimą savivaldybėse.

Medicinos darbuotojų dieną padėkota Druskininkų medikams

 2017-04-27

Šiandien visoje Lietuvoje minima Medicinos darbuotojų diena. Šia gražia proga Druskininkų jaunimo užimtumo centre tradiciškai pagerbti druskininkiečių sveikata ir gyvybe besirūpinantys, Hipokrato priesaikai nuoširdžiai pasišventę Druskininkų savivaldybės medicinos srities darbuotojai. Profesinės šventės proga druskininkiečius pasveikino ir gražių žodžių negailėjo Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas. „Medikas – kaip geriausias draugas, kurio mums prireikia tada, kai labiausiai skauda, kai kažkas atsitiko. Savo darbe ne visada susiduriate su džiaugsmu, dažniau – su problemomis ar skausmu ir esate būtent tie, kurie padedate ir gelbėjate. Ačiū jums už tuos svarbius darbus ir gerus žodžius. Linkiu jums ir jūsų artimiesiems paties svarbiausio – sveikatos“,  – sakė R. Malinauskas.

Druskininkiečiai ir kurorto svečiai turės galimybę išbandyti naująjį elektra varomą autobusą

 2017-04-27

Šiandien Druskininkų savivaldybės vadovams pristatytas naujausios kartos elektrinis autobusas „Solaris Urbino Electric 12“, pagamintas Lenkijoje. Tai autobusas, patobulintas pagal anksčiau vykusių bandymų ir testavimų rezultatus ir skirtas išbandyti Baltijos šalių vežėjams. Naujasis autobusas Druskininkuose reguliariu maršrutu važinės iki gegužės 1 dienos vakaro, tad druskininkiečiai ir kurorto svečiai turės galimybę jį įvertinti: autobusas ne tik ekologiškai švarus, bet ir važiuoja tyliai, beveik be garso, erdvus, puikiai vėdinamas ir šildomas.

Tarptautiniai jaunimo darbuotojų mokymai Larnakoje, Kipre

 2017-04-26

Druskininkų jaunimo užimtumo centro direktorė Aušra Nedzinskienė balandžio 17-24 dienomis  dalyvavo tarptautiniuose jaunimo darbuotojų mobilumo mokymuose, kurie vyko Larnakoje, Kipro Respublikoje. Tai antroji  projekto „Listening, Sharing, Broaden your Horizons“ („Išgirsk, dalinkis ir išplėsk horizontus“) dalis.  Tiek pirmuose mokymuose, kurie vyko 2016 m. liepos 26 – 31 dienomis, Rumunijoje, Busteni miestelyje, tiek pastaruosiuose akcentuota tarptautinio bendradarbiavimo svarba, siekiant pagerinti jaunimo darbuotojų kompetencijas.Abiejų mokymų metu buvo pristatoma socialinės įtrauktiems, solidarumo  svarba, taikant neformalaus ugdymo metodus.

LSA suvažiavime pabrėžtas savivaldybių siekis stiprinti jų savarankiškumą

 2017-04-26

Šiandien Vilniuje vyko XXIII Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) suvažiavimas, kuriame pabrėžtas savivaldybių siekis stiprinti jų savarankiškumą ir įgauti daugiau įrankių pritraukiant investicijas. Suvažiavime LSA prezidentas, Druskininkų meras Ričardas Malinauskas teigė, jog metų pradžioje susitikus su ministrų kabineto nariais buvo akcentuota pagrindinė savivaldybių žinia - norint, kad Lietuva neišsivaikščiotų, būtina stiprinti savivaldybių savarankiškumą, suteikti daugiau galių joms pačioms imtis aktyvesnių veiksmų skatinant regiono ekonominį augimą ir vietos bendruomenių verslumą, pritraukiant investicijas ir kuriant naujas darbo vietas.

Su nepriklausomais ekspertais aptarta UAB „Druskininkų butų ūkis“ veikla ir jos tobulinimas

 2017-04-26

Vakar Druskininkų savivaldybės vadovai, uždarosios akcinės bendrovės „Druskininkų būtų ūkis“ atstovai ir Valdybos nariai susitiko su nepriklausomais bendrovės veiklą įvertinusiais ekspertais ir aptarė bendrovės darbo rezultatus ir jų efektyvinimo galimybes. Taip pat kelti druskininkiečių bendruomenei svarbūs klausimai dėl daugiabučių namų administravimo ir priežiūros,   diskutuota apie renovacijos proceso  eigą ir iššūkius, kalbėta apie komunikaciją ir informacijos pateikimą gyventojams.

Viešėjo delegacija iš Makedonijos

 2017-04-26

Šiandien Druskininkų savivaldybėje viešėjo delegacija iš Makedonijos finansų ministerijos, svečius atlydėjo Centrinės projektų valdymo agentūros atstovai.   Svečiai susitiko su Druskininkų savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Grigoriene, savivaldybės administracijos specialistais. Investicijų ir turto valdymo skyriaus vedėjas Algirdas Svirskas ir vyriausioji specialistė Jurgita Rudienė pristatė Druskininkų istoriją, raidą, įgyvendintus ir planuojamus įgyvendinti projektus.

Bus tikrinama Druskininkų savivaldybės vandens telkinių vandens kokybė

 2017-04-26

Druskininkų savivaldybės administracija, vadovaudamasi Higienos norma HN 92:2007 „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė" kasmet  vykdo vandens kokybės tyrimus,  stebi maudyklų vandens kokybinius rodiklius ir informuoja visuomenę. Maudymosi sezono laikotarpis – nuo birželio 1 dienos iki rugsėjo 15 dienos.  Pirmieji vandens kokybės tyrimai bus atlikti prieš maudymosi sezono pradžią.  Tyrimai bus atliekami šešiuose vandens telkiniuose: Vijūnėlės tvenkinio paplūdimyje, Alkos tvenkinyje, Avirio ežere, Ašarėlės (Ešerinio) ežere, Latežerio ežere ir Ilgio ežere. Vandens tyrimus atliks  Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos specialistai. Visuomenė apie maudyklų vandens kokybę bus informuojama savivaldybės interneto svetainėje www.druskininkai.lt. Savo pastabas, pasiūlymus ar nusiskundimus gyventojai gali teikti Savivaldybės asmens ir visuomenės sveikatos skyriaus vyriausiajam specialistui Eugenijui Žemaičiui telefonu (8313) 51517 arba el.paštu.: gydytojas@druskininkai.lt.

Informacija dėl gyvūnų

 2017-04-25

Informuojame, kad šiuo metu dėl bešeimininkių ir bepriežiūrių naminių gyvūnų (šunų, kačių ir šeškų) gaudymo, surinkimo, globos ar kritusių ir partrenktų gyvūnų surinkimo reikėtų kreiptis į VšĮ ,,Penkta koja“, kontaktinis telefonas 8 685 20133; el. paštas: agne@penktakoja.lt.

Asmenys, pastebėję į Druskininkų miestą atklydusius laukinius žvėris, privalo apie juos pranešti Alytaus regiono aplinkos apsaugos departamento Druskininkų agentūrai, kuri nedelsdama imasi veiksmų, kad laukinius žvėris sugautų ir grąžintų į natūralią aplinką. Galite kreiptis  telefonu (8 313) 59177.

Pastebėjus Jūsų nuomone, užkrėstus, užsikrėtusius ar sergančius pasiutlige ar užkrečiama liga gyvūnus būtinai praneškite Druskininkų valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai. Kontaktiniai telefonai darbo laiku: (8 313) 60371,  60370,  51184; po darbo valandų ir poilsio valandomis: 8 687 01965, 8 693 60878; el. paštas: druskininkum@vet.lt.

Sergančių, sužeistų, ligotų, nusilpusių ar globos reikalaujančių laukinių gyvūnų surinkimu, gaudymu, transportavimu į gydymo įstaigą, globa, gydymu ir slauga rūpinasi Gyvūnų globėjų asociacija, kontaktinis telefonas (8 37) 32233, kuriuo galima susisiekti visas savaitės dienas, visą parą.

Prašome pastebėjusius sužeistus, sergančius, bepriežiūrius ir bešeimininkius gyvūnus nelikti abejingais ir informuoti nurodytas institucijas ir organizacijas!

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.