Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English
" ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" style="width: 334px; height: 335px" /> object=""> >

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Joninių naktį druskininkiečiai naktiniame žygyje ieškojo sveikatos žiedo

 2017-06-26

Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, pasitikdamas trumpiausią metų naktį, druskininkiečius ir miesto svečius pakvietė į naktinį žygį  ,,Sveikatos žiedo beieškant“. Kaip teigė biuro specialistai, šio renginio tikslas – skatinti gyventojus būti fiziškai aktyviais ir šventes sutikti be alkoholio. Žygio pradžioje dalyviai buvo supažindinti su saugaus elgesio taisyklėmis kelyje. Po trumpo instruktažo visiems buvo įteikti fakelai ir žygeiviai, lydimi šaulių sąjungos savanorių, nuo lenkto tiltelio per Ratnyčios upę pajudėjo link Švendubrės bendruomenės namų. Žygeiviai įveikė 11 kilometrų trasą, kuri nusidriekė vaizdingomis Druskininkų apylinkėmis.

Informacija Druskininkų savivaldybės teritorijoje esančių žemių savininkams

 2017-06-26

Druskininkų savivaldybės administracija dėkoja žemių sklypų savininkams, tvarkantiems jiems priklausančias žemės valdas. Atsižvelgiant į tai, kad kurortui itin svarbu estetinis aplinkos vaizdas, siekiame užtikrinti, kad visos teritorijos, taip pat ir privačios, esančios Druskininkuose ir kaimiškosiose savivaldybės vietovėse atrodytų tvarkingai.

Pastebime, kad Druskininkų savivaldybės teritorijoje dar yra apleistų, be priežiūros paliktų žemės sklypų, tad raginame savininkus iki liepos 1 dienos atsakingai sutvarkyti tokius  žemės sklypus: surinkti šiukšles, šienauti vejas, sutvarkyti želdinius, surinkti nupjautas ar nukritusias šakas.

Iki liepos 1 dienos nesutvarkius sklypų, jie bus įtraukti į nesutvarkytų sklypų sąrašą.

Primename, kad Druskininkų savivaldybės taryba 2014 m. patvirtino Nenaudojamų žemės sklypų Druskininkų savivaldybės teritorijoje nustatymo tvarkos aprašą. Pagal šį aprašą į apleistų žemės sklypų sąrašą įtraukiami tie fiziniams ir juridiniams asmenims priklausantys žemės sklypai, kurie iki einamųjų metų liepos 1 dienos yra nesutvarkyti: nenušienauti, apaugę sumedėjusiais augalais, juose nesurinktos šiukšlės. Apleistų žemės sklypų sąrašas yra  perduodamas Valstybinei mokesčių inspekcijai dėl padidinto 4 procentų žemės mokesčio tarifo taikymo 2017 metų mokestiniam laikotarpiui.

Dar kartą kviečiame visus žemės sklypų savininkus būti pilietiškais ir sutvarkyti jiems priklausančias teritorijas.

Joninių šventė Druskininkuose

 2017-06-22

Druskininkų savivaldybės administracijai reikalingas Finansų ir apskaitos skyriaus vyriausiasis specialistas

 2017-06-21

Pagrindinės veiklos sritys:

1. Administruoti bei analizuoti valstybinės žemės ir valstybinio vidaus vandenų fondo vandens telkinių nuomos mokesčius;

2. Administruoti bei analizuoti vietinę rinkliavą už naudojimąsi Druskininkų kurorto viešąja turizmo ir poilsio infrastruktūra;

3. Rengti leidimus įrengti išorinę reklamą Druskininkų savivaldybės teritorijoje ir administruoti vietinę rinkliavą už šių leidimų išdavimą;

4. Rengti pasiūlymus bei sprendimus įvairių mokesčių klausimais, analizuoti mokesčių  surinkimą;

5. Padėti organizuoti savivaldybės finansinių išteklių paskirstymą, valdymą, panaudojimą.

6. Buhalterinio arba ekonominio darbo patirtis viešajame sektoriuje būtų privalumas.

Gyventojai jau gavo sąskaitas už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą už 9 šių metų mėnesius

 2017-06-21

Druskininkų savivaldybės atliekų turėtojai jau gavo mokėjimo pranešimus už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą už 9 šių metų mėnesius. Rinkliava jau išdėstyta nauja tvarka t.y. diferencijuota į pastoviuosius ir kintamuosius kaštus. Raginame visus mokėtojus pasinaudoti galimybe ir sumokėti rinkliavą iki liepos 1 dienos naudojantis el. aptarnavimo savitarnos svetaine  ir gauti 3 proc. nuolaidą kitų metų rinkliavai (nuoroda internete: http://www.aratc.lt/rinkliavos-el-aptarnavimo-svetaine/). Norintieji gauti nuolaidą minėtoje svetainėje turi užsisakyti gauti mokėjimo pranešimus elektroniniu būdu.

Druskininkų senjorai aktyviai naudojasi „Sidabrine linija“ – psichosocialinės pagalbos, draugystės ir bendravimo telefonu paslauga

 2017-06-21

Prieš keletą mėnesių Druskininkų savivaldybė ir M. Čiuželio labdaros ir paramos fondas kvietė  visus garbaus amžiaus druskininkiečius aktyviai naudotis nemokama draugystės ir bendravimo telefonu paslauga „Sidabrinė linija“.

Šiandien tarp Druskininkų senjorų ši paslauga darosi vis populiaresnė – senoliai iš visos Lietuvos kasdien vieni su kitais nemokamai kalbasi telefonu įvairiomis jiems aktualiomis temomis.

Energetikos komisijos posėdyje pasidalinta Druskininkų patirtimi dujų tiekimo klausimu

 2017-06-21

Šią savaitę LR Seime vykusiame energetikos komisijos posėdyje svarstytas klausimas dėl centralizuotai tiekiamų suskystintų naftos dujų. Kadangi Druskininkų savivaldybė turi patirtį minėtoje srityje, kuomet buvo aktyviai sprendžiamas klausimas dėl nepertraukiamo gamtinių dujų tiekimo Druskininkų savivaldybės vartotojams, kuomet UAB „Druskininkų dujos“ įspėjo apie ketinimus nutraukti savo veiklą. Šį klausimą pavyko sėkmingai išspręsti, nuo praėjusių metų lapkričio 1 dienos Druskininkų vartotojams dujas tiekia elektros ir dujų skirstymo bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO). LR Seime vykusiame posėdyje dalyvavo ir Druskininkų patirtimi pasidalino savivaldybės Ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas, LSA energetikos komiteto narys  Mindaugas Jaskelevičius.

Posėdyje nuspręsta, kad LR energetikos ministerija turėtų priimti reikiamus teisės aktus tam, kad tiekėjui nutraukus dujų tiekimą būtų pasiruošęs garantinis tiekėjas, kad vartotojai neliktų be dujų. 

Rugsėjo 2 dieną Druskininkuose vyks Lietuvos triatlono V-ojo etapo taurės čempionatas

 2017-06-20

Vakar Druskininkų savivaldybės vadovai, Druskininkų sporto centro,  centro AQUA specialistai ir policijos komisariato atstovai susitiko su VšĮ „Lietuvos triatlono taurė“  vadovu Audriumi Araminu, atstovu plėtrai Mantu Marcinkevičiumi ir administratore Orinta Mauraite ir aptarė rugsėjo 2 dieną Druskininkuose startuosiančio Lietuvos triatlono V-ojo etapo taurės čempionato organizavimo klausimus.

Visuomenės sveikatos biuras kviečia surasti sveikatos žiedą

 2017-06-20

Druskininkiečiai dalyvavo seminare apie daugiabučių namų modernizavimo skatinimą

 2017-06-20

Praėjusią savaitę Druskininkuose vyko nemokamas uždarosios akcinės bendrovės „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“ kartu su VšĮ „Būsto energijos taupymo agentūra“ organizuotas seminaras daugiabučių namų renovacijos tema. Seminare dalyvavo bendrijų pirmininkai, daugiabučių namų atstovai,  su renovacija dirbantys savivaldybės ir uždarosios akcinės bendrovės „Druskininkų butų ūkis“ specialistai.Susirikusiuosius pasveikinęs Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius prisiminė daugiabučių namų renovacijos pradžią Druskininkuose, pasidžiaugė pasiektais rezultatais ir tuo, kad renovuotuose namuose gyvenantys žmonės jau spėjo įvertinti renovacijos privalumus: mažesnes kainas, šiltesnį būstą, gražesnę aplinką.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.