Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti
English
" ','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" style="width: 334px; height: 335px" /> object=""> >

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Druskininkai švenčia šimtmetį: startavo 100 tortų Lietuvai akcija, 44 metrų aukštyje iškelta Lietuvos vėliava, pristatyta mažosios Lietuvos kultūros sostinės Viečiūnų programa

 2018-02-16

Šiandien druskininkiečiai ir kurorto svečiai švenčia neeilinę –  Lietuvos valstybės šimtmečio –  sukaktį. Ta proga mieste ir Viečiūnų bei Leipalingio seniūnijose organizuoti šventiniai renginiai, druskininkiečiai ir kurorto svečiai puošėsi tautine atributika, kurortą puošia daugybė ant pastatų iškeltų trispalvių. Aukščiausiai iškelta ir didžiausia vėliava Druskininkuose – Druskininkų vandens parko 44 metrų aukštyje iškelta įspūdinga 27 kv. metrų trispalvė.

Lietuvos šimtmečio minėjimas Leipalingyje

 2018-02-16

Prie gausių renginių, skirtų paminėti Lietuvos šimtmetį, prisidėjo ir aktyvūs leipalingiečiai. Vasario 16-osios minėjimas Leipalingyje prasidėjo vienu išskirtinių šventės akcentų – 100 varpo dūžių. 12.30 val. Leipalingyje, kaip ir daugumoje Lietuvos miestų ir miestelių, tuo pat metu 100 kartų nuskambėjo varpo dūžiai. Vėliau visi rinkosi Leipalingio Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje, čia visi  dalyvavo iškilmingose mišiose, kurių pabaigoje buvo šventinama vėliava.

                             Vėliau prie Nepriklausomybės paminklo vyko iškilminga vėliavos pakėlimo ceremonija. Trispalvei suplevėsavus prie nepriklausomybės paminklo buvo padėta trispalvė gėlių puokštė bei uždegtos tokių pat spalvų žvakelės už Lietuvos laisvę žuvusiems savanoriams. Po iškilmingos ceremonijos kalbas sakė į Lietuvos šimtmečio minėjimą atvykę svečiai. Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius dėkojo visiems susirinkusiems ir priminė, kokia svarbi ši šventė kiekvienam. „Laisvė tai neįkainojama vertybė, kurią turime branginti. Visi trokštame gyventi laisvoje valstybėje. Tokioje norime auginti ir savo atžalas. Sveikinu Jus tokios ypatingos šventės proga ir linkiu mums visiems išsaugoti šios šventės mums įskiepytas gyvenimiškas vertybes, “ – kalbėjo L. Urmanavičius. Daugybę gražių žodžių išsakė ir Muitinės departamento prie Lietuvos Respublikos Finansų ministerijos komunikacijos skyriaus viršininkas Vitas Volungevičius linkėdamas Lietuvai sulaukti dar ne vieno gražaus šimtmečio. Prie sveikinimų prisidėjo ir Leipalingio seniūnijos seniūnas Antanas Krancevičius ir bendruomenės pirmininkė Žaneta Krivonienė.

Sveikinimas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga

 2018-02-15

LR Seimo nario Z. Streikaus sveikinimas Vasario 16-osios proga

 2018-02-15

Druskininkiečiai dalyvavo iškilmingame Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio minėjime ir pasirašė Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio deklaraciją

 2018-02-15

Šiandien LR Seime, Seime, Kovo 11-osios Akto salėje, įvyko iškilmingas minėjimas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui. Minėjime dalyvavo Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius, Tarybos narys Algis Bolys, Švietimo centro direktorius Vytautas Gintutis,  Jaunimo užimtumo centro direktorė Aušra Nedzinskienė. Iškilmingo minėjimo dalyviai buvo pakviesti pasirašyti Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio deklaraciją. Joje pažymima, kad „šiandien Lietuva, būdama NATO ir Europos Sąjungos narė, yra tinkamai pasirengusi ginti Vasario 16-osios Akto idealus – kurti ir puoselėti „nepriklausomą demokratiniais pamatais sutvarkytą Lietuvos valstybę su sostine Vilniuje“, taip pat reiškiamas tikėjimas, „kad ir ateinančių šimtmečių valstybės kūrėjų kartos puoselės tas pačias vertybes, kuriomis gyveno Vasario 16-os bei Kovo 11-os Aktų signatarai: tikėjimą savo valstybe, valią veržtis į priekį ir atsakomybę kurti gerovę visiems“. 

 

„Lietuva – tai mūsų visų valstybė. Ją kuria visos čia gyvenančios tautos. Ir visos kartos – buvusios, esamos ir būsimos. Linkime tiems, kurie po 100 metų susirinks Vasario 16 dieną šioje salėje į iškilmingą minėjimą, nusipelnyti teisę su ramia sąžine pasakyti: mes tai padarėme – mes, visos Lietuvos kūrėjų kartos, išsaugojome nepriklausomą bei sukūrėme ir tebekuriame saugią, teisingą, klestinčią Lietuvą“, – pažymima deklaracijos tekste.

Kviečiame dalyvauti Lietuvos šimtmečiui skirtuose renginiuose

 2018-02-15

Lietuvos šimtmetį druskininkiečiai pažymės išskirtiniais renginiais, susitikimais ir parodomis bei padovanos Lietuvai išskirtinę dovaną - 100 tortų.  Lietuvos šimtmetis bus minimas ir mieste, ir seniūnijose, o šiais progai skirti renginiai tęsis visus metus. Druskininkiečiai planuoja prisidėti prie LRT inicijuotos visuomeninės socialinės akcijos „Keliu vėliavą“. Štai Druskininkų vandens parkas Vasario 16-ąją 44 metrų aukštyje iškels įspūdingą daugiau  kaip 27 kv. metrų vėliavą. Tai bus aukščiausiai iškelta ir didžiausia vėliava Druskininkuose. Vėliavas planuoja iškelti ir kitos įstaigos - Druskininkų kultūros centro direktorė Rimutė Viniarskaitė  sakė, kad Kultūros centras iš viso įsigijo 100 vėliavų tam, kad papuoštų vietas, kuriose vyks šventiniai šimtmečio renginiai. Simboliška, kad Vasario 16-ąją  bus pristatyta Viečiūnų, kaip Mažosios Lietuvos sostinės, programa. Primename, kad LR Kultūros ministerija Viečiūnams suteikė Mažosios kultūros sostinės vardą 2018 metams. Daugiau informacijos apie renginius rasite čia. 

Druskininkų „Atgimimo“ mokykloje paminėtas Lietuvos šimtmetis

 2018-02-15

Šiandien Lietuvos nepriklausomybės dieną paminėjo Druskininkų „Atgimimo“ mokyklos bendruomenė bei svečiai. Renginyje pynėsi dainos, šokiai, kalbos, padėkos ir linkėjimai.

Renginio metu mokyklos direktorės Danutės Časienės sakytoje kalboje tilpo džiaugsmas dėl neeilinės šventės, pasididžiavimas mokiniais bei visa mokyklos bendruomene ir, žinoma, dėkingumas visiems, kurių dėka galime švęsti Vasario 16-ąją.  

„Atgimimo“ mokyklos salėje vargiai sutilpę visi norintys pasidžiaugti reginiu turėjo progą stebėti gausybę mokyklos auklėtinių bei senjorų pasirodymų, o itin jaukią aplinką salėje sukūrė kanklėmis grojusios mokinės.

Pirmiausia dujų balionai bus likviduojami iš savivaldybei priklausančių būstų

 2018-02-15

Šią savaitę Druskininkų savivaldybės vadovai bei specialistai susitiko su ESO atstovais –  Kauno regiono Dujų tinklo eksploatavimo skyriaus vadovu Mindaugu Gončaru ir Dujų tinklo eksploatavimo skyriaus vyresniuoju inžinieriumi Vitalijumi Jefimovu bei aptartė naftos dujų balionų keitimo procesą.

Susitikimo metu kalbėta apie sklandų daugiabučių prijungimą prie gamtinių dujų atsisakant dujų balionų. Siekiant gyventojams sukelti kuo mažiau nepatogumų su ESO atstovais aptarti darbų organizavimo, gyventojų informavimo bei kiti klausimai. Susitikimo metu nuspręsta pavojų keliančius dujų balionus pirmiausia likviduoti iš savivaldybei priklausančių butų, kuriuos jau anksčiau yra apžiūrėję ESO darbuotojai. Jų teigimu minėtuose butuose galima nesunkiai prijungti gamtines dujas įrengiant skaitiklį. Pirmiausiai vartotojai turės sudaryti sutartį su UAB „Lietuvos dujų tiekimas“, o ESO atstovai įrengs skaitiklius ir prijungs butą prie gamtinių dujų vartotojų. Šiuose butuose dujų balionus panaikinti planuojama kovo mėnesį. Vėliau darbai bus tęsiami kituose butuose.

Druskininkų dovana Lietuvai – 100 tortų

 2018-02-14

Lietuvos šimtmetį minėsiantys druskininkiečiai šį įvykį ne tik pažymės išskirtiniais renginiais, susitikimais ir parodomis, bet ir įteiks dovaną Lietuvai – vasario 16 dieną startuos kulinarinių knygų ir maisto tinklaraščio autorės Renatos Ničajienės inicijuota akcija „Druskininkai sveikina Lietuvą“, kitaip – „100 tortų Lietuvai“. Simboliška, kad nuo vasario 16-osios, kai Lietuva minės šimtmečio jubiliejų, iki Druskininkų kurorto šventės yra būtent 100 dienų. Pradedant vasario 16-ąja, projekto informacinio partnerio www.15min.lt tinklapyje bei socialiniuose tinkluose bus skelbiami tortų receptai, paskaninti įdomiais faktais apie Druskininkus. Gegužės 26 dieną, Druskininkams švenčiant kurorto šventę, visi 100 tortų atkeliaus į Druskininkus – čia bus surengta jų degustacija.

Svarbi informacija Druskininkų savivaldybės Rinkliavos mokėtojams: naudojantiems el. aptarnavimo savitarnos svetainę – nuolaidos

 2018-02-14

Informuojame, kad Druskininkų savivaldybės atliekų turėtojams mokėjimo pranešimai 2018 metams už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą bus pateikti vasario mėn. pabaigoje. Jau užsiregistravusiems Rinkliavos mokėtojams el. aptarnavimo savitarnos svetainėje bus pateikti elektroniniai mokėjimo pranešimai į jų nurodytus el. paštus, o asmenys, kurie neprisijungę prie sistemos senąją tvarka gaus popierinius mokėjimo pranešimus.

Primename, kad visą Rinkliavos sumą galima sumokėti iš karto už visus metus, arba lygiomis dalimis iki kiekvieno metų ketvirčio paskutinės dienos. Prisijungusiems mokėtojams prie el. aptarnavimo sistemos ir sumokėjusiems Rinkliavą iš karto už visus metus iki liepos 1 d., kitų metų Rinkliava sekančiais metais bus sumažinta 3 proc. Ši lengvata bus taikoma kiekvienais metais.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams
 
 
 
 
 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.
Pirmadienį - penktadienį nuo 12.00 iki 13.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.