Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014
 
Spausdinti

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Savivaldybės naujienos

Suraskite paparčio žiedą Druskininkuose!

 2016-06-23

Šiais metais bus išleistas Druskininkus reprezentuojantis suvenyrinis medalis

 2016-06-23

Jau šį rudenį bus išleistas Druskininkus reprezentuojantis suvenyrinis medalis – medalio dizaino idėją ir pristatymo koncepciją Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas ir mero pavaduotojas Linas Urmanavičius šiandien aptarė su Lietuvos monetų kalyklos atstove Ieva Vasiliauskiene. Druskininkus reprezentuojantis medalis bus skirtas ir gyventojams, ir kurorto svečiams, - visiems, mylintiems Druskininkus. Medalį bus galima nešioti kaip papuošalą ant kaklo, rankos ar rankinės, jis taip pat galės būti prisegamas prie raktų. Druskininkų savivaldybės mero Ričardo Malinausko teigimu, labai svarbu, kad medalis atspindėtų ir Druskininkų istorinę raidą, ir dabartinį, modernų ir mylimą, kurortą.Susitikimo metu nuspręsta artimiausiu metu suderinti medalio reverse vaizduojamus simbolius ir specialaus medalio dėklo apipavidalinimą, kad būtų galima pradėti kaldinimo darbus.

Susitikime su kurorto gidais – turizmo aktualijos ir ateities planai

 2016-06-23

Vakar Druskininkų savivaldybėje organizuotas mero Ričardo Malinausko susitikimas su Druskininkų gidų asociacijos nariais. Gausią gidų grupę atlydėjo naujasis Druskininkų gidų asociacijos vadovas Antanas Lankelis. Kartu su meru R.Malinausku ir Investicijų ir turto valdymo skyriaus vedėju A. Svirsku gidai aptarė praėjusių metų turistų srautų statistiką, kurorto naujienas, įgyvendintus ir planuojamus įgyvendinti projektus ir kitas aktualijas. Vasara Druskininkų gidams – ypatingai aktyvus metas, todėl susitikimo metu diskutuota apie gidų vedamas ekskursijas – visi vienbalsiai sutiko, kad gidai, būdami Druskininkų krašto ambasadoriais, svečiams kurortą ir jo apylinkes turėtų pristatyti kuo išradingiau.

Druskininkų savivaldybės administracijai reikalingas Investicijų ir turto valdymo skyriaus darbuotojas

 2016-06-23

Druskininkų savivaldybės administracijai reikalingas Investicijų ir turto valdymo skyriaus darbuotojas, dirbsiantis pagal darbo sutartį:

- turintis aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą ir teisininko ar ekonomisto, ar statybos inžinieriaus profesinę kvalifikaciją;

- išmanantis Lietuvos Respublikos Konstituciją, Lietuvos Respublikos teisės aktus, reglamentuojančius savivaldybei nuosavybės teise priklausančio turto ir savivaldybei priskirto valstybės turto valdymo, naudojimo ir disponavimo juo klausimus, Dokumentų rengimo taisykles, Dokumentų tvarkymo ir apskaitos taisykles, Teisės aktų projektų rengimo rekomendacijas;

- mokantis dirbti kompiuteriu (Word, Excel) ir kitomis organizacinės technikos priemonėmis, sugebantis rengti teisės aktų ir kitų oficialių dokumentų projektus.

Dalyvauti pokalbyje bus kviečiami tik atrinkti pretendentai.

Gyvenimo aprašymą (pageidautina su nuotrauka) prašome siųsti el. paštu algirdas@druskininkai.lt  iki 2016 m. liepos 1 d.

Tel. pasiteirauti: +370 313 52 676; +370 313 59 158.

Posėdžiavo Druskininkų savivaldybės Tarybos komitetai

 2016-06-23

Vakar posėdžiavo jungtiniai Druskininkų savivaldybės Tarybos komitetai, kuriuose svarstyti gyventojams aktualūs klausimai dėl kreipimosi dėl socialinės paramos mokiniams tvarkos aprašo, M. K. Čiurlionio meno mokyklos pirmųjų klasių ir Druskininkų sporto centro pradinio rengimo grupių mokinių skaičiaus, dėl ES fondų priemonėmis finansuojamų projektų įgyvendinimo, dėl Druskininkų miesto elektromobilių įkrovimo prieigų plano tvirtinimo, dėl Druskininkų savivaldybės biudžeto bei kiti bendruomenei aktualūs klausimai.

Druskininkų savivaldybės tarybos posėdis vyks liepos 1 dieną, 10 val.

„Nacionalinės ekspedicijos: Nemunu per Lietuvą“ įgula birželio 30-ąją susitiks su druskininkiečiais

 2016-06-22

Trečiadienio rytą vilniečiai Rotušės aikštėje išvydo neįprastą reginį – akį traukė ne tik vienodomis uniformomis pasipuošusių žinomų žmonių būrys, bet ir keli čia pat eksponuojami laivai. Taip su vilniečiais atsisveikino ir į įspūdingą žygį Nemunu leidosi jau antrus metus kuriamo LRT televizijos projekto „Nacionalinė ekspedicija: Nemunu per Lietuvą“ įgula. Išlydėtuvėse ir susitikime dalyvavo ekspedicijos vadovas Alfredas Bumblauskas bei įgulos nariai: etnomuzikologė Zita Kelmickaitė, gamtininkas Selemonas Paltanavičius, žurnalistas Edmundas Jakilaitis, lenktynininkas Benediktas Vanagas, atlikėjas Gabrielius Liaudanskas- Svaras bei Arūnas Valinskas jaunesnysis. Pernai kartu su sūnumi Mykolu plaukęs G. Liaudanskas jį į ekspediciją pasiėmė ir šiemet, be to, atlikėjo pavyzdžiu užsikrėtė ir B. Vanagas, išvykęs kartu su sūnumi Nojumi.

Kviečiame druskininkiečius birželio 30 d. 16 val. į Nemuno upės prieplauką pasitikti ekspedicijos dalyvių.

Posėdžiavo Druskininkų savivaldybės nusikalstamumo, psichotropinių medžiagų vartojimo, nemotyvuoto jaunimo užimtumo prevencijos komisija

 2016-06-22

Vakar įvyko Druskininkų savivaldybės nusikalstamumo, psichotropinių medžiagų vartojimo, nemotyvuoto jaunimo užimtumo prevencijos komisijos posėdis, kurio metu svarstyti aktualūs klausimai dėl pagalbos suteikimo nuolatinės gyvenamosios vietos neturintiems asmenims, kelti prekybos žmonėmis prevencijos ir kontrolės klausimai, diskutuota nemotyvuoto jaunimo užimtumo tema. Posėdyje taip pat svarstytas klausimas dėl administracinės atsakomybės taikymo bei mokamų medicininių paslaugų suteikimo viešose vietose pasirodantiems neblaiviems asmenims. Posėdžiavę specialistai, kalbėdami apie psichotropinių medžiagų vartojimo ir rūkymo prevenciją ugdymo įstaigose, akcentavo, kad mokyklos, pasirašydamos sutartis su mokinių tėvais, turėtų aiškiau apibrėžti tėvų atsakomybę minėtais klausimais.

Meras R. Malinauskas dalyvavo LSA valdybos posėdyje: svarstyti aktualūs sveikatos, finansavimo ir savivaldos atstovavimo tarptautiniu lygmeniu kausimai

 2016-06-21

Druskininkų savivaldybės meras, Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas Ričardas Malinauskas šiandien dalyvavo LSA valdybos posėdyje. Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) valdybos nariai šiandien Vilniuje sprendė sutrikusio vystymosi kūdikių namų finansavimo, higienos normų taikymo klausimus, patvirtino vietos valdžios kandidatus į Lietuvos delegaciją Europos Tarybos vietos ir regionų valdžios kongrese, diskutavo apie neįgaliųjų situacijos gerinimą vietos savivaldos lygmenyje. Posėdyje LSA valdyba taip pat apsvarstė Sveikatos apsaugos ministro įsakymą, kuriuo nuo kitų metų finansavimą ketinama skirti tik tiems kūdikiams, kurie atitinka  šiame įsakyme nurodytą medicininių kontraindikacijų sąrašą.

Nebus registruojamos savadarbės traktorių priekabos ir puspriekabės

 2016-06-21

Nuo liepos 1 dienos savadarbės traktorių priekabos ir puspriekabės traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų ir jų priekabų registre nebus registruojamos. Nuo šios datos įsigalioja Žemės ūkio ministro 2016 m. gegužės 3 d. įsakymas, kuriuo pripažintas netekusiu galios Lietuvos Respublikos žemės ir miškų ūkio ministerijos 1997 m. spalio 7 d. įsakymas Nr. 582 „Dėl techninių reikalavimų patvirtinimo“, kuriuo buvo patvirtinti Fizinių asmenų surinktų traktorių, savaeigių žemės ūkio mašinų ir traktorių priekabų, naudojant serijinės gamybos technikos agregatus, junginius ir detales, konstrukcijos techniniai reikalavimai.

Iškilus klausimams, gyventojus kviečiame kreiptis į Ūkio skyriaus vyriausiąjį specialistą D. Lukoševičių tel. 52 117 arba el.paštu dangirdas.l@druskininkai.lt . 

Aptartos aplinkos tvarkymo aktualijos

 2016-06-21

Pirmadienį Druskininkų savivaldybės vadovai, administracijos specialistai bei už tvarką atsakingų įmonių ir įstaigų vadovai aptarė penktadienį Druskininkuose praūžusio škvalo padarinių likvidavimo, miesto ir seniūnijų tvarkymo bei kitus aktualius klausimus.  Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius akcentavo, kad savivaldybė šiuo metu skaičiuoja nuostolius ir dėl lėšų, skirtų audros padariniams likviduoti, kreipsis į Vyriausybę.

Archyvas
   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

   

 

  

 

 

 Smart Druskininkai

 


 


 
Vietinė rinkliava 


 


 


 
                           SADM raštas

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

Pietų pertrauka: 12-12:45 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.